Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ja zaś, kiedy będę podniesionny nad ziemię, wszystkich przyciągnę do siebie.

Ostatnio czytając Jana po tym przemawiającym cytacie uzmysłowiłem sobie wyobrażając właśnie taki obraz, że nic nas tu nie trzyma na ziemi, że Jezus pociągnie nas  do czegoś o wiele lepszego.

Nie będzie zła, demonów, naszej starej natury. Dlatego mamy za zadanie się uświęcać.

Bo:

 

“9 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy,ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, 10 ani złodzieje,ani chciwi, ani pijacyani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was.:”

 

Nikt z tych złych ludzi nie wejdzie do królestwa Boga gdyż skaziłby innych. Królestwo ma być dobrą jakością.

Jezus nas uwalnia i uwolni od zła na ziemi.

 

Updated: 22 grudnia 2017 — 12:19

3 komentarze

Add a Comment
  1. Autorze witryny robisz sporo dobrej roboty za co chwała Ci. Staraj sie jednak unikac cytowania tego z Biblii co nie pochodzi od Boga czyli falszywego apostoła Pawła, Marka czy Lukasza. Biblia naprawde zawiera sporo słów pochodzacych od Samego Boga jak tez i od Jego proroków (Jan, Ezechiel,Daniel, Ezdrasz, Henoch) i powinismy wylacznie na nich sie opierać. Jak doskonale wiesz Biblia jest niestety takze skazona dzialaniem szatana i jego sług i to są tego efekty. Poza tym Biblia wyraznie mowi o miejscu przebywania zmarlych ktorym jest Szeol.Zmarli obecnie przebywaja w tym miejscu ktore oznacza nicosc bo i zmarli nie posiadaja swiadomosci istnienia az do dnia Sadu i ich wzbudzenia (wskrzeszenia) przez Boga. Pozdrawiam.

    1. Antoine, odrzucanie Pawła, czy Marka jest walką z Bogiem.
      Myślisz, że Bóg nie zadbał o to, aby to co chciał aby było nie zostało umieszczone tylko kwas? Listy Pawła i Lukasz, Marek to 80% NT.

      Tylko heretycy, – niestety – grzebią w Pismach. Zresztą z mojego doświadczenia blogera wiem, że tacy ludzie nie mają prawdziwej wiary, ale stricte intelektualizm niczym się nie różniący od gnostyków, czy księży na seminariach

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: