Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę. A zdumieją się mieszkańcy ziemi.

Kilka godzin poświęciłem na interpretację bestii apokaliptycznej oraz na nowe spojrzenie na nierządnicę. Po tym tekście wiem, że w przyszłym roku mogą się już ujawniać słudzy ekumenii spośród denominacji protestanckich.

Nie ma chyba takiej osoby na świecie, która mogłaby rozpoznać na 100% bestię z 17 rozdziału apokalipsy. To, co możemy robić to są tylko hipotezy i typy. Jednak jestem co raz bardziej pewien bestii, która była, a nie jest, a wychodzi.

 

“Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, 
ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę. 
A zdumieją się mieszkańcy ziemi”

 

 

Jest wiele  bardzo przesłanek do rozpoznania jej w tych czasach. Już parokrotnie wstrzymywałem się od opublikowania długiego artykułu na temat owej bestii. Niektórzy widzą bestię w upadłych aniołach. Ja aż tak daleko nie idę, ponieważ interpretacja bestii ma być zrozumiała dla przeciętnego czytelnika księgi Objawienia, jak również osoby znającej historię: “ była i nie ma jej, 
ma wyjść”.

Inni zaś widzą bestie w światowym syjonizmie. Owszem syjonistyczni Żydzi mają bardzo duże wpływy na całym świecie, ale problem w tym, że tych potęg światowych jest więcej. Choćby Watykan, który my tutaj widzimy jako biblijną nierządnicę. Notabene z tego samego rozdziału Apokalipsy.

Większość badaczy Apokalipsy jest zgodna co do jednego: żyjemy w czasach ostatecznych, a to z kolei oznacza, że musimy rozpoznać już funkcjonującą bestię. Niestety ludzie uśpieni 50 calami nie dość, że nie znają księgi objawienia zdani na księdza, to jeszcze bardziej realnie traktują rzeczywistość filmową aniżeli to co się wokół nich dzieję, a na prawdę się dzieję niemało. Właśnie dlatego postanowiłem zająć się tematem bestii, która była, a nie jest i będzie.

Ostatnie wydarzenia na świecie pozwalają mi jednak powrócić do pierwotnego typu bestii i myślę że gro się ze mną zgodzi.

Zanim przedstawię ową bestię, to wymienię kilka bardzo istotnych faktów z ostatnich miesięcy. Najbardziej świeża sprawa, bo z dzisiaj:

 

[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”19″ amount_sms=”” sms_nr=”71068″ sms_id=”TEST” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do ukrytej treści” validity=”30″ validity_unit=”d” ids=”0″]

…………….

 

Oto co mówi Turcja:

 

“Przejmiemy Wyspy Egejskie poprzez Dyplomację lub Wojnę”

 

“Turcja będzie poszukiwać rozwiązania dyplomatycznego, uda się do Międzynarodowego Trybunału lub pójdzie na wojnę, aby odebrać niektóre wyspy Morza Egejskiego, powiedział minister spraw zagranicznych Mevlut Cavusoglu , zwracając się do tureckiego parlamentu.

W swoim przemówieniu Cavusoglu powiedział, że Turcja ma trzy możliwości: Spróbuj wypracować rozwiązanie dyplomatyczne z Grecją, zanieś sprawę do Międzynarodowego Trybunału, lub wyślij armię turecką, by ubiegać się o te wyspy.

 

“Kontynuujemy nasze rozmowy dyplomatyczne z Grecją. Jeśli się nie zgodzimy, parlament zdecyduje o alternatywach, a my je zastosujemy. Ale to jest polityka narodowa. Nie jest to kwestia, która będzie omawiana na korytarzach. Utworzyliśmy zespół personelu wojskowego w Ministerstwie Obrony Narodowej. Omówiliśmy problem i kroki, które możemy podjąć. Czy bardziej korzystne jest zmniejszenie napięcia lub zwiększenie napięcia? “Powiedział Cavusoglu.

 

Oczywiście Turcy słyną z braku dyplomacji i ostrego języka, a takimi przykładami są słowa poniżające p. Merkel.

 

Teraz możemy wrócić do historii. Otóż Islam był przez kilkaset lat IMPERIUM. USA nigdy nie było imperium pomimo, że ma wpływy na całym świecie. Jednak Islam jako państwo-religia było imperium jako Imperium otomańskie. Mało powszechnie znana nazwa. Każdy prawie zna imperium rzymskie a nawet imperium z “Geiezdnych wojen”, ale nie tak bardzo to właśnie imperium.

 

Imperium Osmańskie[a] – państwo tureckie na Bliskim Wschodzie, założone przez Turków osmańskich, jedno z plemion tureckich w zachodniej Anatolii, które w okresie od XIV do XX wieku u szczytu rozwoju terytorialnego znajdowało się na trzech kontynentach: części Azji Południowo-Zachodniej, Afryce Północnej i Europie Południowo-Wschodniej. W kręgach dyplomatycznych na określenie dworu sułtana, później także całego państwa tureckiego, stosowano termin Wysoka Porta.”

 

600 lat potęgi Islamu, Ona była do początku XX wieku i odradza się co ciężko przeoczyć w całej Europie. Islam jest ponadto typowa religia antychrysta. Nie uznają oni Jezusa jak Syna Bożego.

W jaki sposób formalnie Imperium Otomańskie ponownie się odrodzi? Otóż poprzez jedną z czterech światowych UNII – Unię Państw Arabskich. Formalnie nazywa się ona Liga Państw Arabskich.

Popatrzmy na jej poszerzanie przez ostatnie 50 lat:

 

Potraktowano to jako złamanie prawa narodu palestyńskiego do samostanowienia. Istnieje również możliwość wypowiedzenia przez państwo Paktu np. Libia uczyniła to dwukrotnie.

 • państwa założycielskie (22 marca 1945, oprócz Jemenu – 5 maja 1945):
  •  Arabia Saudyjska
  •  Egipt[a]
  •  Irak
  •  Jemen
  •  Jordania[b]
  •  Liban
  •  Syria[c]
 • późniejsi członkowie (według daty przystąpienia)
  •  Libia – 28 marca 1953[d]
  •  Sudan – 19 stycznia 1956
  •  Maroko – 1 października 1958
  •  Tunezja – 1 października 1958
  •  Kuwejt – 20 lipca 1961
  •  Algieria – 16 sierpnia 1962
  •  Zjednoczone Emiraty Arabskie – 6 czerwca 1971
  •  Bahrajn – 11 września 1971
  •  Katar – 11 września 1971
  •  Oman – 29 września 1971
  •  Mauretania – 26 listopada 1973
  •  Somalia – 14 lutego 1974
  •  Palestyna – 9 września 1976[e]
  •  Dżibuti – 4 września 1977
  •  Komory – 20 listopada 1993
 • obserwatorzy (według daty)
  •  Erytrea – 2003
  •  Brazylia – 2003
  •  Wenezuela – 2006
  •  Indie – 2007

 

 

Brakuje w niej jeszcze Turcji. Ale w kraju tym dominuje Islam jak we wszystkich z Ligi Państw Arabskich.

Co oznacza, że bestia wychodzi z czeluści? Jest to metafora piekła. Bestia wychodzi ze zła, od szatana. Ma niszczyć dzieci Boże. Nie ma nigdzie na świecie tak zawziętej wobec chrześcijan organizacji jaką jest religia Islamu.

Wobec powyższych informacji moim zdaniem z całą pewnością biblijną bestią jest Islam, o czym już pisałem na starym blogu.

Jak więc połączy się islam z innymi religiami? Spokojnie, sataniści zadbali i o to. Niedawno dopiero się dopiero dowiedziałem o istnieniu:

United Religions Initiative – URI – “Inicjatywa Zjednoczonych Religii

 

Jest to masońsko-syjonistyczna organizacja typu New Age, której celem jest tworzenie gruntu do “wspólnej duchowości” i “syntezy religijnej”. Jest wypełnieniem swoistego testamentu i marzenia okultystki Alice Bailey, która w 1919 roku w swojej książce zapisała plan stworzenia Światowego Kościoła, będącego połączeniem okultyzmu, wolnomularstwa i chrześcijaństwa, co przewidziała na “koniec tego wieku”. I rzeczywiście, pod koniec XX wieku, czyli w 1997 roku powstała organizacja o nazwie United Religions Organization.

Organizacja URI skupia już dzisiaj ponad 640 tzw. kooperujących kół (Cooperation Circles) w 84 krajach świata, czyli różnego rodzaju “kościołów” protestanckich, masońskich podgrupek czy innych organizacji, często o zasięgu światowym i oficjalnym uznaniu ONZ.

 

Znów mowa o Bestii (Unia Państw Arabskich, jako kontynuacja spuścizny Imperium Osmańskiego). Kiedyś istniało, później przestało istnieć, teraz znów istnieje pod nazwą Unia Państw Arabskich). Bestia, która nosi Niewiastę – Organizację Religii Zjednoczonych. Bestia wychodzi z Czeluści (mowa w przenośni o piekle – jej moc i zło jest tak samo piekielne, że Szatan dał jej swą moc). Księga Życia – Księga dzieci Bożych. Z pewnością Imperium Osmańskie odrodzi się niebawem pod patronatem pierw Państwa Islamskiego, później ORZ.

 

Tutaj zbiegam się z hipotezą autora pewnego bloga, który tak to widzi i moim zdaniem dosyć słusznie:

 

“A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów,
którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli,
lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią” (Objawienie 17:12)

Jeszcze nie objęli władzy – jeszcze teraz, w naszych czasach, po ujawnieniu ósmego Papieża. Prawdopodobnie będą to władcy nowej Światowej Religii opierającej się głównie na Islamie!

“Ci mają jeden zamysł,
a potęgę i władzę swą dają oni Bestii.
Ci będą walczyć z Barankiem,
a Baranek ich zwycięży,
bo Panem jest panów
i Królem królów –
a także ci, co z Nim są:
powołani, wybrani i wierni»”

Władcy Nowego Światowego Rządu będą walczyli z Jezusem Chrystusem i jego “Zwycięzcami”.

“I rzecze do mnie:
«Wody, które widziałeś,
gdzie Nierządnica ma siedzibę,
to są ludy i tłumy,
narody i języki.
A dziesięć rogów, które widziałeś,
i Bestia –
ci nienawidzić będą Nierządnicy
i sprawią, że będzie spustoszona i naga,
i będą jedli jej ciało,
i spalą ją ogniem.” (Objawienie 17:13-16)

Nierządnica czyli ta nowa Światowa Religia w Unii Europejskiej (różne narody Unii). Nowe rządy doprowadzą do upadku Unii Europejskiej, jednocześnie upadnie Watykan.

“bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł,
i to jeden zamysł wykonali –
i dali Bestii królewską swą władzę,
aż Boże słowa się spełnią.
A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto,
mające władzę królewską nad królami ziemi». (Objawienie 17: 17, 18)

Mowa dalej o Rzymie, ale także o stolicy Unii Europejskiej, która upadnie z namysłu samego Boga, za to, że doprowadziła do prześladowania Chrześcijan.

http://poselstwoczasowostatecznych.blog.pl

 

Pisał on o tym rok temu.

Jak wczoraj wspomniałem na nowej okładce The Economist jest znak ekumenii. To będzie celem nr 1 w roku 2018.

Dwa lata temu papież mocno to zaakcentował:

 

 

Co się jeszcze dzieje? UE zastosowała wobec Polski art 7.

Skorzystanie z art. 7 Traktatu o Unii Europejskiej może doprowadzić do nałożenia sankcji, a nawet pozbawić Polskę głosu w Radzie UE. Ale nie będzie to proste. Mimo tego Unia może doprowadzić do przykręcenia kurka z pieniędzmi.

Węgry już teraz zapowiedziały, że nie zagłosują przeciw Polsce. Rodzi to duży konflikt w UE. JUż Anglia chce dokonać tzw Brexitu, ale może być Polexit, Hungaryexit itd, itd.

Przypomnijmy czym w ogóle jest Europa. Pisałem o tym kilka lat temu:

 

 

Europa (gr. Εὐρώπη Eurṓpē, łac. Europa) – w mitologii greckiej królewna tyryjska i królowa kreteńska, córka Agenora, fenickiego władcy miast Sydonu i Tyru, i jego pierwszej lub drugiej żony – Telefassy lub Argiope.

Słynęła z niezwykłej urody. Zeus, zakochawszy się w Europie, przybrał postać pięknego śnieżnobiałego byka i zjawił się na łące, miejscu zabaw Europy i jej towarzyszek. Europa uwiedziona łagodnością i delikatnością byka usiadła na jego grzbiecie. Zeus-byk korzystając z tej sytuacji zerwał się do ucieczki i nie spoczął, dopóki nie przepłynął morza i nie dobiegł do cudownej groty położonej na Krecie.

 

Proponuję zapoznać się z moim tekstem z przed 2 lat:

Europa, Tyr i Baal

 

Jest w nim mowa o purpurze. UE jest kopia nierządnicy:

 

 

UE jest tą prostytutką pod rządami Watykanu.

 

  (12) Rzekł On: Nie będziesz się więcej radować, Dziewico zhańbiona, Córo Sydonu! Wstań, przepraw się do Kittim: tam również nie zaznasz spokoju.

Ks. Izajasza 23:12

 

 

Rok 2018 będzie rokiem przyspieszenia w nowoczesnych technologiach mających być podstawą systemu bestii z obrotem bezgotówkowym. To będzie także przyspieszona ekumenia i w tym roku zobaczymy która religia skręca w tę stronę.

Nie wiem jak długo będzie istniał ten blog, ale wynika z tego, że wolność słowa będzie mocno ograniczona.

Będę starał się na bieżąco pisać o innych elementach tej układanki….

 

 

[/betterpay]

Updated: 21 grudnia 2017 — 17:04

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Myślę, że adwentysci rozumieja w poprawny sposób te bestie, tutaj filmik który polecam na ten temat:

 2. Znalazłem coś ciekawego w internecie ,chodzi mi o liczbę 90 i 144000
  90+90=180. 1+8=9
  90×3=270. 2+7=9
  90×12=1080 1+8=9 itd…
  A do tego doszedłem przypadkiem :
  90×1600= 144000!!! I znowu suma liczb wynosi 9! 12×12000 to również 144 000. To taka ciekawostka 😉

  1. https://m.youtube.com/watch?v=EIobG7H3Ltk
   Bardzo ciekawy film. Ten pan udowadnia ścisły związek liczb z muzyką na prostych obliczeniach i wykresach

  2. Ale jak się ma 1600 do całej reszty?

   1. Nijak, poprostu mnie zdziwiło że bedzie taki wynik wogóle, może to nie jest sensacja bo taki iloczyn może być wynikiem innych liczb, ale przynajmniej widać związek 144000 z 9 🙂

    1. No ok. Generalnie to liczb w naturze i w życiu jest bardzo dużo i obserwując ją można dostrzec że Bóg lubi ciąg Fibonacciego, złotą proporcję, spiralę itp 🙂

     1. Dlatego człowiek jest praktycznie zbudowany na złotej proporcji, co chyba nikogo nie dziwi skoro jesteśmy stworzeni na Jego obraz i podobieństwo (pośrednio)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: