Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bitcoin może być nowym złotem, mówi JP Morgan

Bitcoin mógłby połączyć złoto w solidny, długoterminowy sposób przechowywania bogactwa, ponieważ kryptowaluta zyskuje użytkowników i wartość , które zdaniem analityków JP Morgan może przekształcić się w coś przypominającego bardziej tradycyjną klasę aktywów.

 

Ten ruch w celu dołączenia do bardziej formalnych rynków finansowych “ma potencjał podniesienia kryptowalut do nowej klasy aktywów” – powiedział analityk JP Morgan Nikolaos Panigirtzoglou.

Stanowisko jest szczególnie zaskakujące, ponieważ prezes i przewodniczący JP Morgana Jamie Dimon od dawna jest krytykiem bitcoina.
Wcześniej w tym tygodniu analityk JP Morgan Nikolaos Panigirtzoglou publicznie stwierdził, że bitcoin może stać się wschodzącą klasą aktywów, biorąc pod uwagę, że CBOE i CME, dwie największe giełdy opcji na świecie, będą notować kontrakty terminowe na bitcoin do połowy grudnia.

“Perspektywiczne wprowadzenie kontraktów terminowych typu bitcoin, w szczególności przez giełdy, może potencjalnie zwiększyć legitymację, a tym samym zwiększyć atrakcyjność rynku kryptowalut zarówno dla inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych” – powiedział Panigirtzoglou.
Podkreślił, że wraz ze wzrostem akceptacji bitcoina jako zasobu wartości, wycena rynkowa i cena bitcoina prawdopodobnie wzrosną proporcjonalnie.
Bitcoin Futures Exchanges poprowadzi inwestorów na rynku finansowym do Bitcoin.

W tym tygodniu kilku cenionych analityków, w tym współzałożyciel Satoshi Citadel Industries (SCI), Miguel Cuneta, wyjaśnił, że bitcoin dopiero zaczyna przekształcać sektor finansowy, a cena Bitcoin, która wynosi obecnie około 11 500 USD, wzrośnie w postępie geometrycznym.

“Ponad jedna trzecia trylionów dolarów. To całkowita liczba kryptowalut na świecie. 165 miliardów dolarów należy do samego Bitcoina, który pokazuje, jak dominujące mogą być efekty sieciowe. Dzięki technologii Bitcoin, moc tworzenia pieniędzy została przyznana każdemu człowiekowi na ziemi i odebrana królom, oligarchom i rządom “- powiedział Cuneta….

 

Bitcoin, pozornie dobra rzecz. Ale rzecz też w tym, że będzie to podstawą do systemu bestii, w którym nie będzie gotówki:

 

(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ” Apokalipsa 13

 

Tatuaż cyfrowy plus obrót bezgotówkowy oparty na systemie Bitcoina daje nam podstawy biblijnego Wielkiego Ucisku. Bez tego systemu nie będzie można przeżyć, ale pamiętajmy, że jest jeszcze Bóg i Ci, którzy nie przyjmą znaku bestii mogą być w cudowny sposób uratowani. Inni zaś będą poddani ścięciu. Łukasz ewangelista napisał aby modlić się każdego dnia aby przed tym ujść.

 

Updated: 15 grudnia 2017 — 09:22

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Zarobiłem wirtualnie, ale na prawdziwej giełdzie ze 100 000 zł do 5 000 000 zł w około 3 miesiące jak mi się przypomniało.

  Nie polecam, jeśli ktoś nie chce stracić życia. To bardzo silna pułapka dla życia duchowego z Bogiem!

  Znam ludzi, którzy już wszystko w to wkładają. Jedna osoba wydzwania do mnie i wmawia mi, weź zainwestuj i to co On mówi do, ilu wzrośnie tak się dzieje. Mówię mu, że takie łatwe pieniądze mnie zmienią i nie chcę. A On tego nie rozumie kompletnie.
  Zmienia się serce, pracować się nie chce, rodzina rozbita itp. Łatwe pieniądze nie są dla chrześcijanina.

  Podwaliny nowej ery. Ery bestii.

  1. Adam na wirtualnej każdy może zarobić 🙂 Też potrafię “wyczesać kilka tyś eur bez problemu w kilka godz. dziennie. Niestety ale chcąc operować realnym pieniądzem, na który musisz zarobić musisz liczyć się z jego stratą co powoduje ogromny stres a przez to podejmowanie błędnych decyzji z chęcią szybkiego odrobienia. Czy jest to łatwy pieniądz? Otóż nie jest to ciężki pieniądz i na prawdę trzeba czasu, cierpliwości, nauki i wiedzy by z dawcy kapitału stać się zarabiającym. Jest to praca jak każda inna i nie uważam, że niegodna Chrześcijanina. Oczywiście, że może wciągnąć w wir i pochłania człowiekowi godz spędzone przed monitorem i to jest zagrożenie. Człowiek musi to kontrolować i działać według plany, który sobie określi i którego się będzie trzymał a wtedy znajdzie się czas na wszystko. Przechodziłem przez każdy etap więc piszę z doświadczenia.

 2. Może być nowym złotem? tyle że o ile złoto może się skończyć, o tyle to nie…
  co w sumie niestety stwarza podstawy do zachłyśnięcia się tym… :/

  1. Bitcoin ma skończoną ilość. Zostanie wydobyty cały w którymś tam roku

  2. Jest określona liczba bitcoinów do wydobycia zresztą jak każdej innej kryptowaluty. Obserwuję co się dzieje z ludzmi i jakie emocje powoduje każdy kolejny skok ceny tej waluty. Ekscytacja wręcz ekstaza gdy cena wzrasta panika, niepewność, złość zaś gdy cena robi korektę w dół. Prędzej czy pózniej ta bitcoinowa bańka trzaśnie z wielkim hukiem zostawiając większość ludzi z dziurami w kieszeni. Kwestią czasu jest wprowadzenie czegoś nowego, lepszego co zniewoli cały świat bo bitcoin to tylko zakąska podana na złoty talerzu w celu przetestowania. Niektóre państwa już wprowadzają swoje kryptowaluty 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: