Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Hezbollah skupi się teraz na Izraelu, mówi Nasrallah.

Hassan Nasrallah ponownie wezwał Palestyńczyków do przeprowadzenia nowej Intifady i wezwał swoich sojuszników w regionie do połączenia sił przeciw Izraelowi.

Lider grupy terrorystycznej  Hezbollah , Hassan Nasrallah powiedział w poniedziałek, że on i jego sojusznicyu w regionie odnowią swoją uwagę na zwalczaniu Izraela i będą wspierać zwycięstwo Palestyny w regionie. 
Nasrallah  wezwał sojuszników Hezbollahu do stworzenia jednolitej strategii konfrontacji z IzraelemWspierany przez  Iran , Hezbollah walczył przeciwko ISIS w Syrii  w sojuszu z armią reżimu Baszara Al-Assada .
W swoim wideo na libańskiej telewizji opowiedział o 
[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”19″ amount_sms=”” sms_nr=”71068″ sms_id=”TEST” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do treści” validity=”0″ validity_unit=”d” ids=”0″]

proteście w Bejrucie nad decyzją Trumpa o uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela i przeniesienie tam swojej ambasady. Demonstranci przemaszerowali przez fortecę Hezbollahu na południe od Bejrutu , niosąc tabliczki z napisem “Jerozolima, Wieczna Stolica Palestyny ” i “ Jeruzalem jest nasze “.
Według Nasrallaha , oświadczenie Trumpa było “głupią decyzją”, która będzie reprezentować ” koniec państwa Izrael “.
Przywódca terrorystów ponownie wezwał na kolejną  palestyńską Intifadę (powstanie) przeciwko Izraelowi i wezwał państwa arabskie do porzucenia procesu pokojowego, kwalifikując negocjacje ze Stanami Zjednoczonymi. jako bezużyteczny. 
“Dziś oś oporu, w tym Hezbollah , powróci jako najważniejszy priorytet … Jerozolima , Palestyna , naród palestyński i palestyński ruch oporu ze wszystkimi jego frakcjami” – powiedział.
Źródło: Reuters  /
Jak widzimy robi się bardzo gorąco. To musi mieć swój finał i zapewne będzie nim wojna w roku 2018. To nie jest szukanie sensacji. Takie są realia.

[/betterpay]

Updated: 14 grudnia 2017 — 16:40

2 komentarze

Add a Comment
  1. I znowu jedne drugich będą zabijać 🙁 ech…

    1. Nowonarodzony Dawid

      Oni sie tam zabijaja juz nawet nie o cos wiekszego tylko dla zasady, jedni przeciw drugim, w skrocie czlowiek przeciw czlowiekowi…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: