Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dr Stanisław Krajski – PiS a masoneria w książce “Masoneria polska 2017 w centrum wydarzeń”

Updated: 13 grudnia 2017 — 17:48

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję za zamieszczenie materiału…

 2. Czy Dr Krajski nie jest mocno maryjny? Z tego co wiem to ten Pan protestantów właśnie wiąże z masonami i masonskim finansowaniem.

  1. tak on jest z Radia Maria, ale tutaj mówi o masonach w PIS, o tym ze Morawiecki pochodzi z grupy rytu Szkockiego, a więc pomimo że jest w radiu sprzyjającym PIS mowi o tym

   1. Dlatego zgodnie z zaleceniem „Zalecam więc przede wszystkim, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, dziękczynienia odprawiane były za wszystkich ludzi: za królów i za wszystkich sprawujących władze, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne z całą pobożnością i godnością. Jest to bowiem rzecz dobra i miła w oczach Zbawiciela naszego, Boga, który pragnie, by wszyscy ludzie zostali zbawieni i doszli do poznania prawdy. ” (1Tm 2:1) należy się modlić zarówno za mieszkańców tego kraju jak i za tych którzy sprawują władzę.
    Może się powtórzyć historia, kiedy to Bóg będzie walczył za nas i…
    “W czasie kiedy rozpoczęli wznosić okrzyki radości i uwielbienia, Pan zastawił zasadzkę na Ammonitów, Moabitów i mieszkańców góry Seir, wkraczających przeciw Judzie, tak iż się wzajemnie pobili.” (2Krn 20:22)
    Pamiętajmy – każdy piątek, godz. 20.00 😉
    http://xurl.pl/b7iW

 3. Widzieliście ostatni material z dr Czerniakiem ? jesli nie to obejrzyjcie, https://www.youtube.com/watch?v=oF-9849XoMc

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: