Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Franciszek zmienia treść modlitwy Ojcze nasz. O czym to świadczy?

“Papież Franciszek chce zmiany jednego zwrotu najważniejszej w chrześcijaństwie modlitwy “Ojcze Nasz”. Jego zdaniem został on źle przetłumaczony i jest nieprawdziwy. Papież chciałby, by zmianie uległy słowa “I nie wódź nas na pokuszenie”, bo jego zdaniem zostały źle przetłumaczone. Wyjaśnił, że to nie Bóg prowadzi człowieka do grzechu. Zdaniem Franciszka, wers ten powinien zostać zastąpiony przez “i nie pozwól, byśmy ulegli pokusie”. (http://www.tvn24.pl)

 

 

Jedną pierwszych zmian w moim życiu po przebudzeniu było właśnie prawidłowe odmawianie modlitwy pańskiej.

To co jest i było oczywiste dla protestantów od 500lat, dopiero w roku 2017 niebiblijny pośrednik między Bogiem a ludźmi papież, postanowił zmienić. Jeśli więc ten jeden wers został zmieniony, to ile jeszcze może być zmienionych? Biblia kościoła Rzymu tzw Tysiąclatka właśnie z tego powodu jest zwana w kręgach protestanckich biblią tysiąca ale herezji.

I znów katolicy powinni się zastanowić przy tej okazji w czym jeszcze kościół ich wprowadził w błąd? Jak widać w kościele imperium Rzymu można w dowolny sposób sobie interpretowac Pismo, zależnie od stulecia, papieża i polityki, gdyż taki ruch pana Bergoglio jest próbą stworzenia sobie dobrego PRu.

 

 

 

 

 

 

Updated: 11 grudnia 2017 — 15:55

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie znam się za bardzo na biblii interlinearnej, ale wklepałem tam teraz wersety z Mateusza, która mowia o modlitwie Pańskiej, i o dziwo, jest tam tak, jak w wersji katolickiej. Wers.9 “niech zostanie poświęcone (niech zostanie uświęcone)”. To samo slowo “αγιασθητω (hagiasthētō)” zostało uzyte w apokalipsie 22:11, gdzie jest mowa aby sprawiedliwy się uświęcał. Z kolei, w wersecie 13, w biblii teh, calosciowo jest tłumaczone tak “i nie poddawaj nas próbie, ale wyzwól nas od złego, gdyż Twoje jest Królestwo, moc, chwała na wieki wieków. Amen1a.”. Lecz slowo dokładne, które uzyte jest na początku po “i nie..” tłumaczone jest na “wprowadził bys”. Dziwnie ze calosciową tłumaczone jest tak, a slowo po slowie wychodzi inaczej. Można samemu sprawdzić wszystko na biblia.oblubienica.eu Jestem przekonany, ze to szatan kusi i poddaje próbie, tak samo jest napisane, kiedy mowa o szatanie, który odstąpił od Pana Jezusa, po skończeniu kuszenia, próbowania 😀

 2. Przez ponad 2000 lat mógł wodzić, teraz już nie może wodzić na pokuszenie 🙂 Nieziemską moc posiada jezuita Bergolio.
  Papieżom nie rzucił się w oczy fragment Słowa Bożego “Kto doznaje pokusy, niech nie mówi, że Bóg go kusi. Bóg bowiem ani nie podlega pokusie ku złemu, ani też nikogo nie kusi.” (Jk 1:13) Może dlatego, że zamiast czytać Słowo Boże czytają własne encykliki budujące ich ego…
  Uciekajcie z Babilonu, dopóki Bóg daje wam na to czas i z chęcią otwiera drzwi tej niewidzialnej celi 😉

  1. Całkiem dobry komentarz 🙂
   Ale że gość się dopiero zorientował? Niezły zapłon…

 3. wlasnie sie zastanawiam ile jeszce mogli mnie w blad wprowadzic tyle ze z “laska badz niesamowita laska”.

  czy ktos moze przestudiowal (moze przytoczyc) i wie ile razy Jezus wymawia w biblii (chodzi o ewangelie) slowo “laska” (grace) lub “niesamowita laska” (amazing grace)
  Siedze sobie tutaj w waszem protestanckim centrum za oceanem gdzie wszyscy juz sa zbawieni z tzw. laski i dookola wszedzie (kazania, piesni, nauki, czytania, rozmowy radio lub tv) SLYSZE : LASKA badz NIESAMOWITA LASKA.

  ILE RAZY JEZUS UZYL tego slowa :laska w ewangeliach ???
  Bardzo prosze o cytaty i odpowiedz.
  Z gory dziekuje i Bog zaplac.
  Naprawde chce sie otworzyc na te slowo ale u Jezusa.
  niekoniecznie u poszukujacego Boga nawroconego faryzeusza Pawla
  ktory mial wczesniej pare ostrych grzechow.
  ba kazal sie nasladowac ale to juz inny temat .

  1. A ile razy Jezus wypowiedział słowo rower lub rotweiler?

   1. Odpowiem w stylu Jezusa.
    Nie umiesz badz niechce Ci sie badz tego nie ma w biblii-ile razy uzyl Jezuswypowiedzial slowa laska , niesamowita laska badz znaczenie tego slowa uzyte innymi slowy.
    Nie odpowiadasz wiec i ja nie odpowiem ile razy i gdzie uzyl badz nie, badz mial na mysli slowa
    nic nie znaczace w temacie zbawienia typu: rower lub rotwailer.
    Jak widzisz na niemadre pytanie zawsze madrze da sie odpowiedziec.
    Moje pytanie pozostaje otwarte. Sa to najczestsze slowa wypowiadane przez denominacje protestanckie za oceanem (powiazane ze zbawieniem)
    Bede dociekal dalej-po prostu nie chce otwierac drzwi ktore ktos byc moze otworzyl, przestudiowal i gdzies zamiescil w necie.

    1. “nic nie znaczace w temacie zbawienia typu: rower lub rotwailer.”

     Chciałem Ci pokazać, że nie wszystko musi być powiedziane przez Jezusa. Ja też robię Ci łaskę, udostepniając teksty moje i możliwość dyskusji, ale nie mówię o tym.

     a czy jest słowo “szacunek” wypowiedziane przez Jezusa?

     Boguś, zobacz:

     “(23) Lecz Pan okazał im łaskę, zmiłował się nad nimi i zwrócił się ku nim ze względu na przymierze swoje z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem. Nie chciał ich zatracić i nie odrzucił ich od swego oblicza, .

     (2 Ks. Królewska 13:23″

     “(34) Chwalcie Pana, bo dobry, bo na wieki Jego łaskawość.

     (1 Ks. Kronik 16:34,”

     Czy wiesz co to jest na wieki?

  2. “Z Jego pełności wszyscyśmy otrzymali – łaskę po łasce.
   Podczas gdy Prawo zostało nadane przez Mojżesza, łaska i prawda przyszły przez Jezusa Chrystusa.”

   Ew. Jana 1,16-18

   Pozdrawiam i błogosławię Bogusławie 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: