Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblijna siódemka i decyzja Trumpa o przeniesieniu Izraela.

W środę prezydent Trump  ogłosił,  że Stany Zjednoczone formalnie uznają Jerozolimę za stolicę Izraela i rozpoczną proces przenoszenia amerykańskiej ambasady do świętego miasta. Ten ruch wywołał falę wstrząsów na całym świecie i prawdopodobnie na całym Bliskim Wschodzie wybuchła powszechna nienawiść.

Jednak większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że termin tego ogłoszenia był niezwykle znaczący. Jak zobaczycie poniżej, pojawiła się dokładna data w hebrajskim kalendarzu, w którym 70 lat temu przyjęto Plan podziału na Palestynę, i jest to kolejny przykład tego, jak Trump i Izrael są w kółko połączone z numerem 7.

To, że Trump 8 listopada 2016 wygrał wybory prezydenckie mając 70 lat nie jest jeszcze czymś zapewniającym o proroctwie czy okultyzmie. Mało tego nie jest fenomenem to, że w chwili objęcia urzędu Donald Trump miał 70 lat7miesięcy i 7 dni, przez co stał się najstarszym w historii prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Dopiero w połączeniu Trumpa i siódemki z Izraelem, będzie nas to baaardzo głęboko zastanawiać, by nie powiedzieć apokaliptycznie radować. Zresztą czuję wiosnę w świecie duchowym, ale najpierw musi dojść do ciężkiej zimy.

Dlaczego jest wielce prawdopodobne? Ponieważ już na początku swej kadencji Trump sie wywiązał z jednej bardzo ale to bardzo ważnej sprawy:

detektywprawdy.pl/2017/01/15/trump-chce-przeniesc-ambasade-usa-z-tel-awiwiu-do-jerozolimy/

 

Ten news się wypełnił co do joty.

 

Lecimy po kolei.

 

 

 

 

Updated: 8 grudnia 2017 — 20:53

6 komentarzy

Add a Comment
  1. “Donald Trump miał 70 lat, 7miesięcy i 7 dni” ciekawe. Już raz tutaj rozmawialiśmy w komentarzach odnośnie tego, że widzimy na zegarkach itd. różne liczby. Ja np. pisałem chyba o własnie 777 i to tego roku mi się ta liczba rzucała w oczy a obecnie czasem 17.

  2. Chodzi o Okultyzm jako rzeczy przed nami nieodkryte czy okultyzm satanistyczny ??

    1. oba. Jeden to posługiwan ie sie liczbami Boga do swych celów, a drugi ukryty jak w ukrytej części tekstu 🙂 Z tymi piatkami. 50/5 bo w numerologi redukuje sie liczby do jednej. Pent agram. Tak ja to widzę

  3. Ciekawy związek symboliki z tym co się dzieje…

  4. W tym krótkim filmiku pokazane jest w co wierzy Trump. Mianowicie wierzy, że jest bardzo dobrym człowiekiem i nie potrzebuje pokuty…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: