Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Założycielka organizacji “Unlocking Autism” znaleziona martwa w kanale.

Ciało Jeany znaleziono w piątek wieczorem w lisotpadzie. W środę policja po prostu orzekła, że ​​to był wypadek.

Znana adwokat autyzmu, Jeana Beck, alias Gina Smith, została znaleziona martwa w ostatni weekend około 17 listopada. Była ona założycielką organizacji  “Unlocking Autism”

Fot. z facebook.com

 

 

Beck podróżowała ze swoim synem, który jest autystyczny. Policja twierdzi, że wyszła na zewnątrz, żeby zapalić, ale nigdy nie wróciła. Następnej nocy policja znalazła ją martwą w kanale za Rodeway Inn, gdzie przebywali. Policja oświadczyła niemal natychmiast, że nie podejrzewają nieczystej gry, co wielu ekspertów uznało za absurd.

Jednakże jej organizacja miała cele statuowe niezgodne z interesem firm farmaceutycznych. O szczepinkach będę jeszcze dziś pisał w całkowicie innym kontekście.

O co walczyła “Unlocking Autism”?

 • Sprowadzanie problemów autyzmu z poszczególnych domów na pierwszy plan dialogu narodowego.
 • Aby dołączyć do rodziców i profesjonalistów w jednym wspólnym wysiłku, aby walczyć o te dzieci, które nie mogą podnieść swojego głosu do narodu o pomoc.
 • Aby wychować rodziców na temat obowiązujących  przepisów.
 • Aby wychowywać rodziców na temat terapii biomedycznych i terapii behawioralnych.
 • Aby pomóc rodzicom nowo zdiagnozowanych dzieci, udzielając wskazówek za pośrednictwem gorącej linii wsparcia dla rodziców, aby w ten sposób nawiązywać kontakty z rodzinami w całym kraju.
 • Pozyskiwanie funduszy na badania biomedyczne, badania behawioralne i projekty.
 • Pracować nad zwiększeniem zdolności społeczeństwa do pracy i rozumienia osób cierpiących na autyzm.
 • Aby pomóc osobom ze spektrum autyzmu osiągnąć swój największy potencjał w prowadzeniu satysfakcjonującego i produktywnego życia w relacjach, społeczeństwie i zatrudnieniu.
 • Aby uświadamiać rodziców o niebezpieczeństwie rtęci dla rozwijającego się mózgu dzieci urodzonych i nienarodzonych.
 • Pracować nad zachowaniem wyborów sumienia każdego wierzącego i religijnych zwolnień dla szczepień.

 

 

 

 

Wiemy, że Unlocking Autism był zwolennikiem Age of Autism. ( Ich redaktor, Dan Olmsted, został znaleziony martwy na początku tego domniemanego samobójstwa.) Jak możecie sobie wyobrazić, rodzina chce odpowiedzi i niczego nie wyklucza.

 

Dan Olmsted był dziennikarzem i byłym redaktorem naczelnym United Press International (UPI), agencji informacyjnej United States Church Communications . Olmsted napisał serię raportów łączących szczepienia z autyzmem. Równiez dziwnym trafem zmarł niby z przedawkowania leków w roku 2017……

 

 

Podobnie zginęło około 80 lekarzy holistycznych.

 

Na amerykańskich stronach prawdy, nie mylić z popularnymi telewizjami i gazetami można przeczytać takie oto hasło:

 

[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”19″ amount_sms=”” sms_nr=”” sms_id=”” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do treści lub komentarzy” validity=”30″ validity_unit=”d” ids=”0″]

 

Kiedy pracujesz przeciwko Big Pharmie, twoje życie jest w niebezpieczeństwie.

 

 

W grudniu zeszłego roku Beck zebrała pieniądze na prezenty świąteczne i wizytę Mikołaja (pewnie niewierząca lub katoliczka) dla studentów autystycznych w West Park Elementary, korzystając z jej powiązań jako członek zarządu Hermiston Board of Realtors. W marcu, podczas gdy ona i niektóre z jej dzieci nadal mieszkały w Hermiston, pomogła Smithowi zebrać pieniądze, aby udać się na ogólnopolską konferencję zookeepera, robiąc i sprzedając jumbalaję. Wizyty w ogrodach zoologicznych i akwariach zawsze stanowiły podstawę dla Beck i jej dzieci podczas podróży.

Smith napisał w publicznym poście na Facebooku, że utrata matki oznaczała utratę “jednej z najcenniejszych rzeczy w całym moim życiu”.

“Była osobą odpowiedzialną za uczynienie mnie osobą współczującą i pomocną, którą jestem teraz i naprawdę to doceniam” – napisał.

Jego brat Jesse Smith napisał na Facebooku, że Beck był “moją matką, moim najlepszym przyjacielem, moim dostawcą, moim obrońcą, moim największym doradcą, moim największym przyjacielem przygód, a co najważniejsze, w tym szalonym życiu, moją stabilizacją…..”.

 

Co raz więcej wychodzi na jaw dzięki internetowi i ludziom zaangazowanym w prawdę związków autyzmu ze szczepieniami.

Strona o bardzo dobrej domenie www.szczepienia.pl oczywiście przedstawia je w bardzo dobrym świetle.

 

Szczepienia skuteczne, lepiej szczepić, szczepienia kontra choroby i wiele innych potwierdzeń przypominaja lekturę Ferdydurkę. Klasa powtarza “Słowacki wielkim poetom był”.

Można tam znaleźć informacje o domenie zarejestrowanej w UK, ale nie znajdziemy za to informacji na stronie kto prowadzi tę stronę. Co to jest za organizacja, kto pisuje teksty….

Strona szczepienia.pl wygląda na celowy, zaolanowany zabieg mający uwiarygodnić szczepienia.

 

Tymczasem.

Zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii rodzice domagają się badań nad możliwym związkiem między autyzmem a szczepieniami z dzieciństwa.

Autyzm, niepełnosprawność rozwojowa, charakteryzuje się problemami związanymi z interakcją społeczną i komunikacją oraz potrzebą identyczności lub powtarzalności w zachowaniu. Zwykle jest rozpoznawany u małych dzieci i jest diagnozowany częściej u chłopców niż u dziewcząt, zgodnie z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC). Przyczyna autyzmu pozostaje tajemnicą, a większość naukowców wierzy, że może to być spowodowane kombinacją czynników genetycznych i środowiskowych.

 

Barbara Loe Fisher, rodzic autystycznego dziecka, współzałożycielka i prezes Krajowego Centrum Informacji o Szczepionkach , uważa, że ​​niektóre przypadki tego, co określa jako “regresywną” formę autyzmu, można powiązać ze szczepionką MMR. Mówi, że autyzm regresywny charakteryzuje się nagłym pogorszeniem rozwoju u dziecka, które wcześniej rozwijało się normalnie. National Vaccine Information Centre jest organizacją edukacyjną typu non-profit z Wiednia w Wirginii, założoną przez rodziców, których dzieci zostały poszkodowane lub zmarły po szczepieniu.

 

Jednakże prawda jest w tym przypadku czarno biała jako logo detektywa prawdy.

 

Nikt nie spotkał się z plaga autyzmu wśród Amiszów.

 

Amisze są chrześcijańską wspólnotą protestancką żyjącą w odizolowanych wspólnotach, których życie zorganizowane jest według nakazów niepisanego zbioru zasad zwanego Ordnung, który reguluje wszelkie aspekty codzienności.

Tutaj szerzej o badaniu związku między oddanymi Bogu Amiszami, ich stylem życia a brakiem autyzmu:

http://prawdaoszczepionkach.pl/era-autyzmu–anomalia-amiszow,71,213.htm

 

Jak widzimy trwa na świecie walka dwóch grup: proszczepionkowej i antyszczepionkowej.

Statystyki jednak mówią za siebie. Podobnie jest z rakiem. Żywność, zatrute powietrze, promieniowanie urządzeń elektrycznych i wiele innych czynników sprawia, że życie na ziemi staje się walką o przetrwanie i tym będę zajmował się od dzisiaj. Jak zminimalizować wpływ tego systemu na człowieka.

 

 

[/betterpay]

 

Updated: 1 grudnia 2017 — 12:57

1 Comment

Add a Comment
 1. Coś strasznego 🙁
  …współczuć rodzinom tych co zginęli 🙁
  Oby więcej ludzi się przebudzało…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: