Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chory oportunizm Szwedów: zalegalizowali małżeństwa dzieci imigrantów, którzy chcą pozostać w związku małżeńskim z małoletnimi żonami.

Taki jest skutek bierności garstki protestantów w Szwecji. Polski katolicyzm jest jednak bardziej restrykcyjny.

 

W posądzeniu krytykowanym przez wielu za promowanie pedofilii szwedzki rząd bronił ich kontrowersyjnej decyzji stwierdzając, że ogromny napływ imigrantów z kultur poligamicznych i “zróżnicowanych seksualnie” doprowadził do drażliwego kryzysu “humanitarnego”.

” NIE AKCEPTUJEMY LUB NIE AKCEPTUJEMY MAŁŻEŃSTW DZIECI, ALE PRAWO MÓWI RÓWNIEŻ, ŻE W KAŻDYM PRZYPADKU NALEŻY PRZEPROWADZIĆ INDYWIDUALNE BADANIA. NASZA OCENA DOTYCZYŁA TEGO, ŻE DZIEWCZYNKI MOGĄ MIESZKAĆ ZE SWOIMI MĘŻCZYZNAMI PODCZAS PROCESU AZYLOWEGO – POWIEDZIAŁA INGRID HERMANSSON, PRZEWODNICZĄCA KOMITETU SPOŁECZNEGO KARLSKRONA.

Sputniknews.com donosi: Tego podejścia nie podzielała jednak Camilla Brunsberg z Partii Konserwatywnej, która utrzymywała, że ​​pary powinny zostać rozwiązane. Według Brunsberga dziewczęta powinny zostać umieszczone w domach opieki dla dzieci i młodzieży, podczas gdy ich małżonkowie powinni zostać skierowani do miejsca pobytu w izbie migracyjnej. Brunsberg argumentował, że nie ma innej alternatywy, ponieważ wszystkie inne rozwiązania sugerowały, że Szwecja wycofywała się z akceptacji małżeństw dzieci.

Brunsberg wyraził również wątpliwości, czy nieletnie dziewczęta naprawdę ośmielają się powiedzieć prawdę o swojej sytuacji, gdy były przesłuchiwane przez władze szwedzkie, sugerując, że indywidualne oceny w rzeczywistości nie miały dużego znaczenia.

]

Niemniej jednak Ingrid Hermansson argumentowała, że ​​indywidualne próby w przypadku małoletnich imigrantów, którzy pozostają w związkach małżeńskich, będą nadal prowadzone, przynajmniej do czasu, gdy Szwedzkie Stowarzyszenie Władz Lokalnych i Regionów (SKL) przedstawi różne wytyczne w tej sprawie.

Obecnie szwedzkie ustawodawstwo dotyczące małżeństw dzieci wydaje się być stosowane w różny sposób w różnych gminach. Wcześniej w tym roku sąd administracyjny Växjö orzekł, że 14-letnia ciężarna dziewczyna może zostać umieszczona u rodziny imigranckiej swojego dorosłego męża, twierdząc, że jest to częścią ich kultury. Co godne uwagi, zarówno dziewczyna, jak i jej małżonek byli bardzo krytyczni wobec szwedzkiego prawa zakazującego małżeństw nieletnich.

“KIEDY JESTEŚ W ŚRODKU WOJNY I UCIEKASZ W SWOIM ŻYCIU, NIE MYŚLISZ O PRAWACH OBOWIĄZUJĄCYCH W KRAJU, DO KTÓREGO ZMIERZASZ” – POWIEDZIAŁA DZIEWCZYNA DO SZWEDZKIEJ GAZETY “EXPRESSEN”.

Policjanci i grupa imigrantów staną na platformie na szwedzkim końcu mostu między Szwecją i Danią w Malmö, Szwecja, 12 listopada 2015 r.

Wcześniej Rada ds. Migracji zidentyfikowała 132 dzieci w związku małżeńskim, w tym 129 dziewcząt i 3 chłopców, z których większość pochodziła z Syrii, Iraku i Afganistanu. Większość z nich miała 16 lub 17 lat, a 14 z nich było w wieku 15 lat lub mniej. Częściowo problem polega na tym, że ani Rada Migracyjna, ani szwedzkie gminy nie mają rutyny do wykrywania małoletnich małżeństw. W związku z tym nie przeprowadzono kompleksowej oceny.

W obecnym stanie szwedzka ustawa małżeńska wywołała wiele krytyki ze strony m.in. szwedzkiej adwokatki i obrońcy praw kobiet Elisabeth Massi Fritz, która nazwał tę praktykę “nie do przyjęcia”.

Wcześniej władze szwedzkie, w tym minister sprawiedliwości Morgan Johansson i minister ds. Dzieci Åsa Regnér, wielokrotnie zobowiązały się do przeglądu ustawy o małżeństwach dzieci.

 

źródło: http://eeuutoday.com

 

Oto socjalizm i jego skutki. Oto lewica bezbożna i tego skutki. Szewdzi pijani socjalem przestali mysleć, bo im dalej od Boga tym bliżej głupoty. W ty, przypadku będą pokrzywdzone dzieci…

 

 

Updated: 20 listopada 2017 — 07:31

3 komentarze

Add a Comment
 1. Piękne świadectwo. Szczególnie kiedy jest mówione o kulcie maryjnym i zakonnicy sami przyznają, że ten kult to kłamstwo ale jakby powiedzieli prawdę ludziom to by ich pozabijali.

  https://youtu.be/cp5BQGXaMYc

  1. o, pastor Cyrikas… fajnie, że nie boi się wypowiadać nawet i na ten jakże kontrowersyjny dla wielu temat… 🙂
   dzięki za link 🙂
   a co do sytuacji z notki- brrrr, przerąbane mają ci Szwedzi, którzy jeszcze myślą i po prostu chcą móc normalnie i spokojnie żyć…

 2. Kontrowersyjnie dla przemyśleń,w Polsce dawniej wydawano za mąż w 14 roku życia,i był to wiek wielce pożądany…;)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: