Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Były prezes GM ogłasza koniec ery samochodów kierowanych przez ludzi.

” Bob Lutz, legenda branży motoryzacyjnej twierdzi,. że  w ciągu 15 lat przemysł samochodowy, jaki znamy, przestanie istnieć.”

 

To nie wszystko. Najważniejsze jest końcówka ostatniego zdania:

 

“Większość tych ustandaryzowanych pojazdów będzie własnością Uberów, Lyftów, i Bóg wie jakich firm, które pojawią się na rynku w przyszłości” – uważa Lutz. Punkt krytyczny zostanie osiągnięty, gdy 20-30 proc. pojazdów będzie w pełni autonomicznych. Państwa spojrzą na statystyki wypadków i zorientują się, że ludzie powodują 99, 9 proc. z nich

“Tych pojazdów nie będą prowadzić ludzie, bo za 15 – najpóźniej za 20 lat – auta prowadzone przez ludzi zostaną prawnie przegonione z autostrad.”

źródło: https://businessinsider.com.pl/

 

 

Nowy element NWO. Brak swobody poruszania się. Wszystko pod kontrolą korporacji, bo już państw jako takich nie będzie.

Zastanawiające jak bardzo pewny jest pan Bob prawnych regulacji na poziomie światowym.

Być może doczekamy takich czasów w ciągu dekady nawet, ale ten świat długo nie będzie istniał, gdyż wraz z postępującą technologią w parze idzie demoralizacja i wszelkie dewiacje jak transeksualizm, gender itp.

 

Ostanimi  czasy niemałe zamieszanie wywołała obecność w Polsce właśnie wspominanej sieci amerykańskiej firmy Uber. Taksówkarze polscy słusznie boją się konkurencji Ubera zabierającej im chleb. Jeśli były prezes GM ma rację, to rynek samochodowy faktycznie zostanie całkowicie wywrócony zabierając wielu osobom pracę, a własność prywatna będzie tylko historią. Neopaństwa to państwa korporacje. Już teraz prawie wszystkie siedzą w kieszeni korporacji..

 

 

 

 

Updated: 9 listopada 2017 — 17:40

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Zachęcam wszystkich do zapoznania sie z tym, on tu mówi również o autach bez kierowców i co nastąpi dalej. Gdzieś bylo rowniez nagranie z polskimi napisami.

  https://youtu.be/5EkigikPBoY

 2. Auta nie będą kierowane przez ludzi? Ciekawe, jak rozwiążą kwestię z wypadkami 😀
  było kiedyś o tym, że auto google’a (jakieś akurat bez kierowcy) spowodowało wypadek…
  to kto byłby za to odpowiedzialny? twórcy tego auta? 😀

 3. Co się dzieje z forum kobiet? Moja przeglądarka wyświetla komunikat, że nie może odnaleźć takiego adresu…mam nadzieję, że wszystko wróci do normy 🙂

 4. Nie w temacie. Moja ciocia jest lekarzem i przesłała mi taki sms z prośbą :

  Bardzo proszę o dołączenie do modlitwy za uzdrowienie umierającego na sepsę dziecka Iwony Oglobin -pielęgniarki z WATu. Prośby do P.Boga w jego intencji będziemy składać dzisiaj tj. piątek 19-20 i w niedzielę 9-10. Dziękuję z wiarą ,że nastąpi przełom. . .

  Dzięki .

 5. Mnie zastanawia co lewactwo chce ugrać na nagłym wysypie ofiar molestowania. Lawinowo przybywa molestowanych i aż strach się przyznać, że nie jest się na liście. Może chcą mężczyzn wykastrować po prostu? Stąd także to przepychanie na siłę płci nijakiej, a także mody obojniackiej.

  1. Dawanie kobietom coraz większych uprawnień i faworyzacja w sądach przy wmawianiu im że faceci to świnie, daje efekt rozbijania rodzin, a gdy te są rozbite, wtedy lewactwo wchodzi ze swoją wszechopieką, programem socjalnym i indoktrynacją jednocześnie.

 6. Strona na necie o szczepionkach się nie wyświetla,jedynie na poczcie w subskrypcji…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: