Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gorąco na osi Arabia – Iran. “Iran dopuścił się aktu wojny”

Jest to kolejny konflikt ciągnący się latami, ale mający swoje gorące chwile właśnie teraz.

Według mojej oceny owo napięcie w tym regionie wpisuje się w NWO. Już tłumaczę dlaczego.

Otóż w Jemenie trwa wojna domowa między sunnitami a szyitami. Obie strony reprezentują dwie potęgi w tym regionie. Szyitów Iran a sunnitów Arabia.

Iran jest więc przeszkodą w ucywilizowaniu muzułmanów pod Nowy Porządek świata. Arabia chce reform i umiarkowanego Islamu.

Zapowiadająca się wojna między oboma krajami może być spowodowana właśnie przez ten atak:

 

“Siły saudyjskie przechwyciły i zniszczyły w sobotę pocisk rakietowy wystrzelony z terytorium Jemenu kontrolowanego przez Hutich w kierunku lotniska w Rijadzie. Jemeńscy rebelianci oświadczyli, że wystrzelenie pocisku było odpowiedzią na bombardowania i blokadę Jemenu przez koalicję pod wodzą Arabii Saudyjskiej. Koalicja pod wodzą Arabii Saudyjskiej zapowiada blokadę Jemenu

Rijad zapowiada odpowiedź – To była irańska rakieta odpalona przez Hezbollah z jemeńskiego terytorium okupowanego przez Hutich – stwierdził al-Dżubeir w CNN w wywiadzie wyemitowanym w niedzielę wieczorem czasu polskiego.

– Uważamy to za akt wojny – powiedział. – Iran nie może wystrzeliwać rakiet w saudyjskie miasta i wioski i oczekiwać, że nie podejmiemy kroków – podkreślił powołując się na artykuł 51. Karty ONZ, który zezwala państwom na samoobronę, gdy doświadczą napaści zbrojnej. (http://www.tvn24.pl) (http://www.tvn24.pl)”

Jest bardzo gorąco….

 

Długoletni rozmówca z The Alex Jones Show odważnie prognozuje na żywo; wierzy, że prezydent Trump zostanie usunięty ze stanowiska po wojnie między Arabią Saudyjską a Iranem.

 

Izrael i Saudyjczycy rozpoczną wojnę, ale jak już wiemy, “głupi goj”, czyli mięso armatnie U.S, będzie musiał zająć się wojną jak zwykle. Scena przypomina mi kabaret Hrabiego, kiedy kobieta prowokowała mężczyzn, a mąż dostał po twarzy…

Oczywiście, łatwowierne dubeltówki zostaną poinformowane, że Iran planuje w każdej chwili wyrugować USA (i oczywiście Izrael), a Ameryka musi interweniować. Wszystko dzieje się zgodnie z planem globalistów, gdy jak pisze pewien komentator CIA / MOSSAD zamordował 3000 Amerykanów w dniach 9-11. Trump będzie nadal posłuszny globalistom Rothschilda, podobnie jak Obama i Bush. Jeśli to nie spowoduje ich długo oczekiwanej Trzeciej Wojny światowej , to nic nie będzie.

 

Nie pytajcie mnie dlaczego, ale uważam, że w sobotę może się stać coś bardzo ważnego. Nie chce nikogo straszyć i nie bójcie się. Piszę to do zalęknionych. Być może nic nie będzie.

Tak czy owak mamy na świecie wiele niezakończonych konfliktów, które muszą mieć ujście.

 

 

 

 

Updated: 8 listopada 2017 — 15:08

15 komentarzy

Add a Comment
 1. czescjestemszymek

  Odwracajmy sie od grzechów i nawracajmy póki czas. (do Tych którzy jeszcze gdzieś tkwą) ?

 2. Czesc tu Damian, z Bogiem. Adminie prosze sprawdz ten film, moze troche wyjasni : Rothschildowie i Nowy Porządek Świata wyjaśnione w 5 minut. Ponoc nie maja tylko 3 bankow na swiecie, dlatego Obama ocieplil stosunki z Kuba, zapowiedzial odwet dla Korei za atak na sony pictures, i brakuje im banku Iranu. Pozdrawiam z Panem Jezusem, prosilbym o modlitwe za mnie bo nie wiem czy jestem nawrocony.

  1. Pomodliłem się chociaż wierzę, że jesteś nawrócony.

   1. Dziekuje bardzo, ale mi sie tak nie wydaje, raczej sadze ze pasuja do mnie najgorsze wersety z biblii i tak tez sie czuje. Na przyklad Hebrajczykow 6:4-8, 10:26-31, ze siekiera do pnia juz jest przylozona, wraca pies do swoich wymiocin a umyta swinia do blota, duch blaka sie po miejscach pustynnych a potem wraca i stan czlowieka gorszy jest niz przedtem itd. Nawet nie wiem czy warto sie za mnie modlic, bo nie rozumie czym jest grzech smiertelny a jezeli taki popelnilem to nie ma sensu sie modlic o takiego czlowieka, tak pisze w biblii. Pozdrawiam z Bogiem i Jezusem. 3majcie sie.

    1. Damian polecam Ci oprócz rzecz jasna Biblii dwie książki: Zalęknione dzieci Boga oraz Krusząc kajdany. Może pomogą Ci spojrzeć na siebie samego i na Pana Boga z trochę innej perspektywy.
     To, co Cię boli, to mogą być Twoje “nieboże” przekonania 🙂 Czas je zmienić. Przeczytaj je proszę 🙂

    2. Też tego lata zostałem poruszony dokładnie tymi fragmentami z Biblii, z Hebrajczyków. Też myślałem o sobie źle i myślałem, że jestem potępiony i miałem z tego powodu myśli samobójcze, ale się nie poddałem choćby dlatego, że Chrystus mówił by się starać. Chciałem znaleźć kogoś kto ma stały kontakt z Bogiem i się Go spyta w moim imieniu czy już po mnie. I wiesz co? Nie będę się tutaj wiele rozpisywał, ale powiem ci jedno. NIE JESTEM POTĘPIONY. Jak mi wiadomo, to diabeł i jego upadłe duchy wciskają ludziom do głowy takie myśli, jestem potępiony, jestem nic nie warty, nie godny itd. Widzisz, jak jesteś w Chrystusie to Bóg na ciebie patrzy jak na syna a nie jakiegoś robota, który jak raz zgrzeszy to już po nim. Pozdrawiam i błogosławię Ciebie Damian, w imieniu Jezusa Chrystusa!

 3. Tam też chcą stworzyć unię, trzeba patrzeć pod kątem Pisma Świetego.
  Jeżeli w Bibli nie ma nic o NWO, to do tego nie dojdzie.

  1. matrioszka również myślę jak i Ty, że uwagę trzeba skierować na Izrael, Bliski Wschód jeśli chodzi o Biblię.

  2. Poniekąd z NWO wg niektórych może być powiązane to znamię z księgi Apokalipsy (Objawienia) św.Jana…
   nawet jeśli w Biblii nie ma nic o NWO, to i tak zawsze warto być czujnym…

  3. W Biblii jest o NWO tylko nie na pierwszy rzut oka.

   Pierwszą próbą stworzenia NWO było wieża Babel z Nimrodem jako królem nad całym światem. Bóg pozwolił im działać do pewnego momentu.

   https://en.wiktionary.org/wiki/Babel#Etymology

   Babel czyli “bab” – brama i “el” – Bóg. Chcieli stworzyć swoją własną “bramę do Boga”.

   Jak wiemy Bóg daje swoją własną bramę do siebie, którą jest Chrystus, ale świat nie przyjął Chrystusa więc wracają do przeszłości i budują od nowa wieże Babel czyli jednoczą świat przeciwko Bogu za pomocą ożywionego obrazu Bestii i to im się uda bo królowie ziemscy oddadzą władzę obrazowi Bestii.

   Paweł nazywa Chrystusa “obrazem Boga” używając słowa (eikōn εἰκὼν) 2 Koryntian 4:4

   Jan w Apokalipsie również używa słowa “eikon” w odniesieniu do ożywionego obrazu Bestii.

   Obraz Boga – Obraz Bestii

   Chrystus działa mocą Boga i Bóg oddał mu wszelką władzę nad całym światem.

   Antychryst działa mocą Bestii i Bestia czyli moloch polityczno-państwowy dała mu wszelką władzę nad całym światem.

   Chrystus jednoczy Duchem Świętym cały świat, a jego przeciwnik swoim znamieniem.

   Szatan podrobi Boże królestwo i wie że może to zrobić jedynie przy samym końcu czasów i ma na to niewiele czasu bo Bóg pozwolił aby tak się stało gdyż:

   “A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,
   I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.

   To będzie tak potępiające wydarzenie w oczach Boga, że poskutkuje końcem świata grzesznego człowieka bo będzie przypieczętowane największym odstępstwem w historii bo odrzuceniem Chrystusa przez cały świat. Chrystus opowiadając o końcu świata nawiązuje do zniszczenia Jerozolimy, która również Go odrzuciła jako swojego Króla (Mateusza 24)

   1. …Antychryst działa mocą Bestii i Bestia czyli moloch polityczno-państwowy dała mu wszelką władzę nad całym światem…

    Nie chcę nikogo wprowadzić w błąd ale krąży mi po głowie myśl iż bestią może być AI (sztuczna inteligencja). Jak wiemy ludzie bez Boga w sercu potrafią zabijać, kraść, gwałcić, itp. Nie posiadają rozumu oraz uczuć/duszy/. Podobnie AI wpuszczona do obiegu (smart-fony, telewizja, komputery, roboty, sądy, banki – w Japonii roboty obsługujące ludzi w urzędach jak w filmie Elisium), może w początkowej fazie (70 tygodni) okazać się “zbawienna”, uczciwa, nieprzekupna, itp. a potem zda sobie sprawę iż może rządzić otumanioną ludzkością i dojść do wniosku iż ludzkość to “rak” tej planety … (kolejne 70 tygodni).
    Proszę nie brać tego do serca, to tylko takie myśli prawdopodobnie wynikające z błędnej interpretacji tudzież braku poznania/nowonarodzenia w Duchu Świętym, do którego dążę.

    1. W interpretacji możemy opierać się tylko na tym co sama Biblia nam wyjaśnia a Księga Daniela tłumaczy termin zwierzęcia/bestii jako ludzkiego imperium, które w danej chwili panuje nad światem.

     “Czwarte zwierzę oznacza czwarte królestwo na ziemi”

     “Owe wielkie cztery zwierzęta, to czterej królowie, którzy powstaną na ziemi.”

     Ostatnim imperium w Biblii, które narzuca światu swoją wolę jest Bestia z Ziemi którą możemy zidentyfikować jako Anglo-USA. Ta Bestia miała pierwotnie chrześcijański charakter lecz z czasem zaczyna mówić jak smok i ustanowi ożywiony Obraz Bestii przez co powróci do czasów Bestii z Morza, która miała początek w Babilonie za czasów Nabuchodonozora lecz utraciła potęgę dlatego potrzebuje pomocy Bestii z Ziemi, która stała się światową potęgą bo była zbudowana od zera na chrześcijańskich wartościach co zaakcentowane jest że wyszła bezpośrednio z Ziemi i ma rogi jak Baranek. Działa jednak w imieniu Bestii z Morza czyli tej, która rozpoczęła budowę wieży Babel ale straciła potęgę po reformacji właśnie na rzecz Bestii z Ziemi.

  4. Objaw Jana 13 i oddanie władzy bestii – to jest nwo właśnie. Tylko ta utopia będzie fajnei wyglądać, możliwe że będzie propaganda nastepnego kroku ewolucji etc

   1. Właśnie plany globalistycznych elit i stojący przy tym ezoteryzm ,okultym, (np piramida na dolarze z novus ordo saculorum – nowy porządek wieków) itp to świetny przykład na potwierdzenie proroctw Boga, tak jak sytuacja Izraela. Izrael jest z powrotem na swoim miejscu (nieco się ewangelizują, resztka ma być zbawiona jak napisano), Rzymskie imperium z powrotem będzie, szykuje się, np Hitler chciał to wskrzesić, każdy większy polityk także, rzymska unia europejska (traktaty w Rzymie..), neopoganizacja europy, dechrystianizacja kulturowa – niektórzy to nazywaja lewactwem etc To właśnie Biblia w akcji, cała scena światowa szykuje się pod te właściwe wydarzenia.

 4. Całkowicie odwrotnie z tym Iranem i Arabią, w Iranie kobiety chodzą sobie w kolorowych ubraniach z chustką na głowie jedynie i trzymają się za rękę z chłopakami, prowadzą firmy, studiują, są często taksówkarzami a nawet członkami parlamentu, zaś w arabi kobiety nie mogą nawet prowadzić roweru i wychodzić same z domu…Ponadto w Iranie jest dalej funkcjonujący najstarszy kościół świata, chrześcijanie mogą się modlić i nawet na własny użytek robić alkohol, w arabi-zakaz posiadania bibli,alkoholu i wgle wszystkiego można by rzec. Zresztą arabia jest monarchią absolutną a Iran republiką islamską która zapewnia jakikolwiek wpływ na rządy i pluralizm w obrębie różnych interpretacji koranu. No aczkolwiek jeśli chodzi o “cywilizowanie” to w obydwu krajach jest np kara śmierci za homoseksualizm czy cudzołóstwo i raczej nikt nie planuje zmiany.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: