Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Jezus jest Szatanem” – oto słowa – Papieża Franciszka – przywódcy kościoła kościoła uważającego się za chrześcijański.

Chciałbym aby news ten był potwierdzony przez inne źródła, ale dla nas nie jest to żadnym zaskoczeniem.

Papież Franciszek został złapany w radiu, próbując odciągnąć swoją owczarnię od Jezusa Chrystusa, mówiąc słuchaczom, że ” Jezus przemienił się w szatana” .

Oskarżając Jezusa, że ​​” poniża samego siebie aż do całkowitego unicestwienia samego siebie” , Papież Franciszek dalej szerzył satanistyczną doktrynę, kiedy powiedział, że Jezus Chrystus ” stał się dla nas diabłem, wężem “, według L’Osservatore Romano, dziennik gazeta Watykanu.

 

 

Heretyckie oświadczenie papieża Franciszka pojawia się po tym, jak na początku tego roku zerwał ze stuleciami chrześcijańskiej tradycji, mówiąc tłumowi 33 000 katolików w Rzymie, że za wszelką cenę należy unikać ” osobistej, bezpośredniej więzi z Jezusem Chrystusem “.

Posiadanie osobistej więzi z Jezusem jest niebezpieczne i bardzo szkodliwe ” – powiedział papież podczas przemówienia z 25 czerwca. wzbudzając obawy, że jest on fałszywym prorokiem przepowiedzianym w świętych księgach i proroctwach.

 

 

Te szatańskie stwierdzenia są jedynie ostatnimi doniesieniami o wygłaszaniu buntu przez wezwanie papieża.

W lipcu Papież Franciszek powiedział włoskiej gazecie La Repubblica, że ​​Stany Zjednoczone Ameryki mają ” zniekształconą wizję świata “, a Amerykanie muszą być rządzeni przez rząd światowy , tak szybko jak to możliwe, ” dla własnego dobra.

Część katolików wie o zwiedzeniu jakie niesie ze za sobą nauczanie Jezuity Franciszka, ale swoją wiarę lokuje w kościele przedsoborowym tak jakby był on czysty. Tak jakby nie było odpustów, pornokracji, inkwizycji itd. Jest to niekonsekwentne myślenie.

Tydzień wcześniej wezwał Bergoglio również do ” jednego światowego rządu ” i ” politycznego autorytetu “, argumentując, że stworzenie jedynego światowego rządu jest potrzebne, aby zwalczyć główne problemy, takie jak zmiana klimatu “.

W rozmowie z gazetą Ekwadoru El Universo papież powiedział, że Organizacja Narodów Zjednoczonych nie ma wystarczającej władzy i musi otrzymać pełną kontrolę rządową ” dla dobra ludzkości . ”

Ruchu globalizacyjnego nie można lekceważyć. Jest to proces przekształcania świata w globalny rząd, przy jednoczesnym osłabianiu praw jednostki i odbieraniu naszych wolności. Światowi przywódcy religijni, kierowani przez coraz bardziej antychrześcijańskiego papieża Franciszka, odgrywają wiodącą rolę w tym wielkim oszustwie.

David Rockefeller powiedział, że ” globalny kryzys ” musiałby nastąpić, zanim świat zaakceptowałby nowy porządek światowy. Rzeczywiście, kiedy światowa gospodarka poniosła dramatyczną katastrofę w 2008 r., Światowi przywódcy ponownie ogłosili potrzebę ustanowienia Nowego Ładu Światowego z globalną kontrolą finansową.

Jak pokazał Papież Franciszek, zmiany klimatyczne i oszustwa globalnego ocieplenia są obecnie preferowanymi przez światową elit metodami szaleństwa, ponieważ starają się prześladować ludzkość bliżej do zjednoczonego totalitarnego uwięzienia.

Papież Franciszek jest zdecydowany odciągnąć swoją trzodę od Jezusa Chrystusa. Papież, który odbył modlitwy islamskie w Watykanie , a później ostrzegł swoich naśladowców, aby nie wchodzili w osobistą relację z Jezusem, jest wilkiem wilczym przebranym za białą owcę.

Papież jest wiodącym graczem w spisku, który zapoczątkuje Nowy Porządek Świata, zdeterminowany, by wprowadzić w błąd swoją trzodę, służąc globalnej kabale.

źródło: http://yournewswire.com/pope-francis-jesus-satan/

 

Nasi Bracia i Siostry katolicy, powinni w końcu zacząć patrzeć po owocach jak to nauczał Jezus. Dobre drzewo daje dobre owoce, złe drzewo daje złe owoce. Jedyną Prawdą jest Jezus Chrystus, a nie papież czy Maria. Bóg mówi w apokalipsie do katolików “ludu mój wyjdź z niego”. Wszyscy na tym blogu wyszliśmy głównie z kościoła Rzymu. Dlaczego takich słów pana Bergoglio nie skomentuje znany katolicki YTuber na kanale Dobra Nowina? Dlaczego nie skomentuje on nawoływania papieża do jednego światowego rządu?

Jesteśmy u progu wielkich przemian. Niestety ale nie zbyt dobrych przemian dla wyznawców Jezusa.

 

 

 

Updated: 6 listopada 2017 — 22:40

5 komentarzy

Add a Comment
  1. ” Posiadanie osobistej więzi z Jezusem jest niebezpieczne i bardzo szkodliwe ”
    Czy ktoś mi może wskazać gdzie w załączonym filmie ta wypowiedź pada, bo nigdzie jej nie znajduje !!!

  2. Zauważyłem że większość katolików chyba nie zna antychrześcijańskich wypowiedzi papieża Franciszka, bo gdziekolwiek on jedzie , to witają go tłumy “wiernych” ale na pewno z powodu takich wypowiedzi niektórzy przestaną go gloryfikować i albo nawrócą się do SŁOWA BOZEGO albo staną się niewierzący. Papież gra na wszystkie strony aby zdobyć nie tylko protestantów, ale i islamistów, buddystów i innych. Kuria rzymska ponoć wywiera naciski aby zrezygnował ze stanowiska, ale nie wiem czy to prawda.

  3. Franz znowu puka w dno od spodu…Który to już raz? 😀
    te jego wypowiedzi są takie, że aż szkoda kurde gadać, szkoda strzępić język no i w ogóle…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: