Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ponad 50% imigrantów to osoby chore psychicznie.

Cytując za portalem wprawo.pl

 

Włoscy i brytyjscy psychologowie przeprowadzili badanie nad zdrowiem psychicznym imigrantów. Wyniki są szokujące. Większość z nich to osoby chore psychicznie, które powinny być leczone na oddziałach psychiatrycznych. Tymczasem brytyjska premier Theresa May twierdzi, że kierowanie imigrantów do szpitala to „dyskryminacja rasowa”.

Brytyjski portal Breitbart opublikował badania włoskich psychologów z Padwy z organizacji Street Psychologist, z których wynika, że 54 proc. imigrantów we Włoszech cierpi na zaburzenia psychiczne powodujące agresywne zachowania i nieumiejętność asymilacji ze społeczeństwem”

 

My wiemy, że choroby psychiczne w języku biblijnym są uznane za opętanie lub zdemonizowanie. Jeśli tak, to wpuszczenie imigrantów wiąże się z wprowadzeniem demonów do danego kraju. Dalej idąc, prawa ustanawiane w kraju przez imigrantów w ramach demokracji będą prawami demonów.

Z jednej strony mamy Koran pełen nienawiści, a z drugiej Afrykańczyków, których wierzenia wywodzą się właśnie od demonów, ponieważ ich kapłani są szamanami.

To jest tak jakby do starożytnego Izraela za czasów Dawida wpuścić Moabitów, Filistynów i Kananejczyków.

 

 

Updated: 27 października 2017 — 09:16

1 Comment

Add a Comment
  1. Nawet nie wiedziałam, że ich jest tam aż tylu chorych…a porównanie ze starożytnym Izraelem za Dawida całkiem trafne…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: