Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy pomoc kościoła Rzymu w Afryce tłumaczy wszystkie jego zbrodnie?

Dziś napotkałem taki oto mem:

 

Mocny mem i dlatego warto się nad nim zastanowić..

Być może liczby te są  prawdziwe, ale nie możemy w tej całej ocenie, ani patrzeć na kościół bezkrytycznie, ani nie możemy wrzucać do jednego worka wszystkich ludzi. Czy jednak możemy relatywizować zło? Oczywiście, że nie.

Po pierwsze kościół pomagając innym stworzył monopol na pomaganie. Dobrym tego przykładem jest Caritas w Polsce.

Po drugie gro organizacji charytatywnych jest przykrywką dla przestępców.

Po trzecie mając na uwadze takie zbrodnie jak przedstawiono w filmie Skradzione dzieci Hiszpanii, nie wiemy co się dzieje w tych szkołach i szpitalach.

W końcu fakt wspomagania biednych w Afryce, nie tłumaczy tego co robią hierarchowie w Polsce i tego co było w średniowieczu oraz niebiblijnego nauczania na lekcjach religii.

Warto tez wspomnieć, że tak jak nie każdemu psu Burek, tak nie wszyscy księża to materialiści, pedofile i cudzołożnicy.

My negujemy organizację, a nie ludzi. Biblia nazywa ją Nierządnicą.

Reasumując, mem jest pewną formą manipulacji mającej na celu oczyszczenie całej organizacji kościoła imperium Rzymu i jego historii.

 

 

 

 

Updated: 25 października 2017 — 19:19

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Dałbym 5 gwiazdek. Ale już nie ma gwiazdek … ;(

  1. Mi też się spodobał komentarz do tego memu…ode mnie ?

 2. Najważniejsze Pytanie nie ile stworzyli szpitali, szkół, sierocińców. Ale ile osób przyprowadzili do zbawienia w Jeszua i narodziło się na nowo. A ile zwiodło do piekła wiążąc ich w szatańskiej religii. Której końcem jest wieczne potępienie. To jest najtragiczniejsze w tej wielkiej farsie zwanej KK, Niebo i jezioro Ogniste. Tam jest prawdziwy sprawdzian według Boga. Gdzie kto spędzi wieczność!!!!

 3. dodałbym, że za pieniądze zwiedzionych wyznawców. Pismo mówi żeby lewa ręka nie wiedziała co robi prawa przy dawaniu czegokolwiek, tymczasem z rozdawaniem przez kościół jest niczym z hojnością unii jełropejskiej (przy każdej inwestycji tabliczka z informacją kto sponsoruje i komu niech będą dzięki). Na dodatek ta wielkodusznośc sprzyja budowaniu zaufania i dobrej atmosfery wokół krk co sprzyja ogólnemu zwiedzeniu.

 4. Dokładnie, katolicyzm to SYSTEM, który nakłada na ludzkie mózgi macki przy pomocy swojej “teologii” dając zastępczy autorytet na wzór judaizowania – fałszywy wzór kapłaństwa żydowskiego. Nie można reaktywować ofiar, bo po to przyszedł Pan Jezus aby ofiary ostatecznie zakończyć swoją, ważną przed Ojcem na wieczność. A to chwalenie się tymi rzeczami, hmm, nie widzicie co to? UCZYNKI, uczynki, uczynki nasze dobre… – to chwalenie ludzkiej sprawiedliwości, która wg watykanu jest powodem zbawienia, a wg Biblii jest niewystarczajaca, pyszna i marna przed Bogiem, Jedynym Świętym, który daje Sprawiedliwosć ale Chrystusa – w NIM tylko. Wszystkie religie chwalą się swoimi “uczynkami”, mormonizm totalnei zakłamany teologicznie ma także uczynki, jehowi też są dobrzy etc ateiści takze potrafią być lepsi niż katolicy i się tym chwalą, wierząc naiwnie, że to dobry argument przeciw chrześcijaństwu itd a tymczasem maja w głowach złą wersję Boga, która poniża Bożą Sprawiedliwosć i Łaskę – prawdziwa Sprawidliwość jest natomiast perfekcyjna (ludzka sprawidliwosc nie łata zła człowieka), a Łaska ogromna (sam poniósł nasze winy dla okazania swojego Miłosierdzia przez Chrystusa).
  https://www.gotquestions.org/good-person.html

  1. Jeśli ludzie mogliby być na tyle dobrzy, aby móc rozwiązać swój problem duchowy, to Bóg nie podjąłby tak mocnego działania jak ukrzyżowanie Syna Bożego. A jednak świat w swoim buncie wierzy, że może być na tyle dobry, by wrócić do raju, byleby stworzyć ogólnoswiatowy pokój i “sprawiedliwy” swiatowy rząd i tym podobne baśnie.

 5. Dla KK Jezus to religia- poprzez ich “kapłaństwo”, dla nas to relacja poprzez Słowo. To jest problem w założeniach i tego się nie zmieni, dopóki nie zmienią tych złych założeń. KK nie chce się zreformować, świadectwo tego widać w historii.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: