Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ewangelista LWL mówi, że 400 000 osób zostało przyprowadzonych do Chrystusa w Ukrainie.

Żyjący bez  kończyn Ewangelista Nick Vujicic niedawno zaktualizował na swojej stronie na Facebooku news, gdzie napisał o całkowitej liczbie osób doprowadzonych do Chrystusa podczas niedawnego wydarzenia ewangelizacyjnego odbywającego się na Ukrainie.

 

W historii opublikowanej przez CBNNews.com we wrześniu, Życie bez kończyn (Life Without Limbs ) zespół służby LWL skorzystał z lokalnej uroczystości w Kijowie, aby  zorganizować swoje wydarzenie. Ludzie zebrali się z całej Ukrainy na festiwal z okazji 500. rocznicy reformacji protestanckiej.

“Największe wydarzenie, które nasz zespół w zespole Life Without Limbs widział, a być może największe wydarzenie w Europie – 800 000 ludzi na ulicach Kijowa Ukraina! Dziękuję Bogu” – napisał Vujicic.

 

 

Vujicic powiedział, że 400 tysięcy żegnała się z ich synami i zaczęła ich duchową podróż z Jezusem. “Teraz LWL świętuje świadczenie 1 miliona decyzji, którzy chodzą i ufają Bogu twarzą w twarz”, dodał.

Vujicic, urodzony bez ramion i nóg, narodził się w wieku 33 lat. Na stronie LWL wyjaśnia: “Mówiono, że drzwi są otwarte dla każdego człowieka, ale dla tego bez nóg znacznie łatwiejsze niż dla kogokolwiek innego, dziękujemy Bogu za to,za przywilej tego, że zostałem zaproszony do bardzo nieoczekiwanych miejsc, aby dzielić się moją wiarą w Jezusa Chrystusa na co dosłownie miliony odpowiedziały. teraz lwl obchodzi 1 milion decyzji, którzy chcą iść z Bogiem i zaufać Bogu we wszystkim twarzą w twarz! “.

 

 

Do tej pory zespół LWL życia bez limitu podróżował do ponad 63 krajów.

 

 

 

Updated: 24 października 2017 — 11:05

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Oglądałem materiały z wystąpień tego pana a także jeden film z jego udziałem.
  Fascynujący człowiek.

 2. https://wiadomosci.wp.pl/rasistowski-atak-w-poznanskim-tramwaju-jest-sledztwo-6178726913767041a Jak Chrystianie powinni się w takich sytuacjach zachowywać? Komentarze pod artykułem świadczą o silnej polaryzacji oraz antagonizacji społeczeństwa co bardzo raduje sługi złego…

 3. Ciekawy człowiek. Przez długi czas zadawał Bogu pytania dlaczego urodził się właśnie taki i… dostał odpowiedź. Aby udowodnić światu i sobie samemu, że to co my uważamy za bariery nie są żadnymi barierami dla Boga.
  Nick jest ojcem szczęśliwej rodziny, zwiedza świat, ewangelizuje 😉 Bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych! 🙂

  1. Otóż to…fajnie wypowiada się o tym, że w życiu nie ma barier by być szczęśliwym (z Bogiem 😀 ), dobrze się go słucha…

 4. Nick,to człowiek wiary,kiedyś powiedział,ze teraz czeka na zonę od Boga i dostał i ma piekna zone i 2 dzieci,podczas gdy inni pukali sie w głowe,co on wygaduje,jaka żona,człowieku.

 5. To jest niesamowite, jak Bóg może poprowadzić człowieka z wiarą, dzięki czemu można pokonywać każdą przeszkodę. Dzięki Bogu ten człowiek jest taki właśnie. Chwała Jezusowi Chrystusowi, Dziękujemy Panie :)!!!

 6. Współczuje mu tego stanu, jednak jego nauki opierają się na: skupieniu się na sobie, swoich marzeniach, samoakceptacji, pewności siebie. Mówiąc krócej jego nauka opiera się na sobie, swoim ego, a nie na Jezusie.

  Dodatkowo znalazłem filmik z jego wizyty u Ophry Winfrey i Ricka Warrena – znani “chrześcijanie” promujący new age, czyli kult ego.

  youtube.com/watch?v=YwpiZTp0N9k

  Ludzie podczas jego przemów płaczą, nie mogą opanować emocji. Zawsze zbiera ogromne tłumy. Dla mnie to zapowiedź tego co będzie kiedyś – jak ludzie będą się wzruszać, mdleć, wpadać w ekstazy podczas przemów antychrysta. Skoro ostatni król tego świata też bedzię przemawiać do ludzkiego ego, dodatkowo powstrzyma hlobalne problemy(głód, wojny, krach finansowy) to myślę, że tak będzie.

  1. Poniekąd podzielam Twoje wątpliwości związane z tym człowiekiem. Nic mu ujmując to jednak za bardzo jak już powiedziałeś promuje pewne rzeczy w dosłownie “kołczingowy” sposób. Jestem uczulony na wszelkiej maści “kołczów” i on zalatuje mi czymś podobnym. Poza tym co zauważyłem ostatnio to prawdziwy wysyp jak by to określić Chrześcijaństwa mlm! Coraz więcej ludzi pod przykrywką bycia nowo narodzonym promuje wszelkiej maści biznesy mlm nie widząc w tym nic zdrożnego. Coraz więcej ludzi chociażby na fb opisuje swoją relację z Bogiem by zaraz dodać coś z zupełnie innej beczki w stylu zdrowy soczek z firmy x! Dla mnie jeśli ktoś chce być prawdziwym Chrześcijaninem to nie może uczestniczyć w tym oszukańczym złodziejskim mlmowym biznesie.

   1. Sławek,nie osądzajmy pochopnie.

    myśli Boże to nie mysli nasze.
    Objąłbyś taką funkcję?
    Dn 2.48-49
    48 Potem wywyższył król Daniela: dał mu wiele bogatych darów i uczynił go rządcą nad całą prowincją babilońską i zwierzchnikiem nad wszystkimi mędrcami (magami) BABILONU. 49 Daniel prosił króla, by powierzył administrację prowincji babilońskiej Szadrakowi, Meszakowi i Abed-Negowi; Daniel natomiast przebywał na dworze królewskim.
    …I JESZCZE WCIĄGNĄŁBYŚ PRZYJACIÓŁ?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: