Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

George Soros przekazuje 18 miliardów dolarów do swej fundacji Open Society. Nowy kanclerz Austrii zapowiada walkę z Sorosem.

Jest to ponoć 80% jego majątku. Open Society, działa  w 40 biurach na całej ziemi.

Z kolei  nowy kanclerz Austrii Sebastian Kurz rzekomo powiedział, że wszystkie fundacje powiązane ze znanym finansowym spekulantem George’m Sorosem, muszą zakończyć działanie na terytorium Austrii w ciągu najbliższego miesiąca.

Informacja ta okazała  się fałszywką.

Natomiast warto przyjrzeć się temu Austriakowi. Sebastian Kurz  ma zaledwie 31 lat i prawdopodobnie będzie przyszłym kanclerzem. To już wiele mówi. Jak SYSTEM może pozwolić takiemu człowiekowi, któremu mówiąc kolokwialnie mleko jeszcze zostało na ustach.

Sebastian Kurz miał  ledwo 27 lat, kiedy został szefem dyplomacji Austrii. Ale wcześniej zdążył być szefem chadeckiej młodzieżówki. Chadeckiej, czyli katolickiej. Później był radnym w jednej z dzielnic Wiednia, a od 2011 r. zasiadał w rządzie w randze ministra ds. integracji, później był ministrem spraw zagranicznych.

Podejrzane wpływy Kurza na całe Bałkany.

Ten 31 latek w 2015 r.  przekonał państwa bałkańskie, przez które do Austrii i Niemiec oraz dalej do Skandynawii, wędrowały setki tysięcy uchodźców, do zamknięcia szlaku i powstrzymania tej wielkiej wędrówki,  niemal z miesiąca na miesiąc.

To nie wszystko. Kurz niczym wódz o zasięgu i wpływie światowym wzywa  do zerwania rokowań z Turcją o wejściu tego państwa do Unii Europejskiej. Postulat ten powoli zyskuje poparcie coraz większej liczby krajów i sił politycznych w Europie! źródło: tvn24.pl)

 

Jeszcze do niedawna nie było żadnej siły politycznej w Europie mogącej szkodzić organizacjom lewicowym. Teraz prawica socjalistyczna, jaką jest także PIS ma swoje 5 minut.

O ile jednak PIS nie jest mile widziany w Europie Junckera, o tyle Kurz został przyjęty z wielką aprobatą.

Sebastian otrzymał również gratulacje od Żydów. Urzędnicy Europejskiego Kongresu Żydów (EJC) złożyli gratulacje Kurzowi, ale wezwali go, aby nie utworzył rządu z FPO.

 

Premier Netanyahu dziękuje 31-letniemu zwycięzcy wyborów za wysiłki jego kraju w walce z antysemityzmem i zaprasza go do odwiedzenia Izraela….

 

Kurzowi pogratulował także  minister spraw zagranicznych Iranu Mohammad Javad Zarif….

 

Coś mi kazało poszukać jak na detektywa prawdy przystało 🙂  więcej  materiałów na temat tego młodego polityka robiącego kolosalną karierę z szybkością japońskich pociągów.

Okazuje się, że ma on także poparcie u samego Bergoglio…

 

Gdyby nie brak królewskiego pochodzenia można by uznać, że Kurz byłby idealnym kandydatem na antychrysta.

Nie wiem kim on będzie, ale po powyższym materiale widać jak bardzo ważna persona będzie.

 

 

 

 

 

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Na marginesie. Polakow wygania z kraju w 90-95% nie zlowroga aura tworzona przez tego czy tamtego polityka ( jak to mowia rozne meNdia ), a zwykla bieda, ktorej przyczyna jest zniewolenie duchowe naszych rodakow przez rzymski sposob myslenia objawiajacy sie tylko pod rozmaitymi rozniacymi sie nieistotnymi szczegolami nazwami wlasnymi… Wracajac do tematu. Prawdziwym “antysystemowcem” w Austrii byl Jorg Haider ( czlowiek o pogladach skrajnie szowinistycznych, wrecz wedlug niektorych narodowosocjalistycznych ), ktory zginal w dosc niejasnych okolicznosciach ( wedlug nieoficjalnych zrodel “pomogli” mu zejsc z tego swiata ci ktorym byl on niewygodny ).

  1. W Polsce ludzie wybitni w sposob pozytywny sa bezwglednie gnojeni i mieszani z blotem, zas na piedestal wynosi sie rozne szumowiny i kanalie, a co gorsza stawia sie je za wzor do nasladowania poczciwym przecietniakom, ktorzy czesto bez zadnego szemrania na nich haruja… I jak tu ma sie dobrze zyc gdy dzieja sie takie procedery?

   1. Kiedyś spędzały mi sen z powiek próby zrozumienia, dlaczego tak jest i w miarę logicznego poukładania tego w całość. Po nawróceniu wszystko to przestało mnie mnie dziwić i rzeczywiście dzięki Panu Bogu zostało poukładane w mej głowie w spójną i logiczną całość. Jest to twardy dowód na słuszność słów Pisma, że cały świat jest pogrążony w mocy złego. A skoro tak, to tańczy jak ten zagra i biedni, omamieni ludzie prześcigają się w usługiwaniu mu…

 2. W sumie nie zdziwiłoby mnie gdyby okazał się kimś innym niż się to wydawało…w końcu kłamstwo ma krótkie (kurze, bo kurz-krótki a ten gość jest Kurz :D) nogi… No a jeszcze jak ma poparcie Franza de Vatican City… Brrrrrr…

 3. Biorac tresci zawarte w Pismie na serio nie ma wspolczesnie krajow bedacych jedynym dysponentem woli Pana Boga. Poszczegolne wspolnoty narodowe roznia sie tak naprawde tylko miedzy soba poziomem i rodzajem degeneracji oraz degrenolady duchowej… Oczywiscie tuby propagandowe swiata mowia co innego, ale Chrystianin nie moze im ufac, ani tym bardziej wierzyc.

  1. Te czasy “ponowczesne” sa strasznie nihilistyczne ( lacinskie nihil-nic ) czyli nijakie-trudne do jasnego zdefinowania czy tez czytelnego okreslenia od czego zanika czlowieczenstwo… Ludzie w sumie “zyja by zyc” udawana egzystencja, ktora nie jest ich wlasnym scenariuszem autorskim, a kreslonym przez innych zalozeniem ( dopiero odpowiedzialna samodzielnosc w mysleniu, a nie rozumowanie narzuconymi schematami, swiadczy o prawdziwej dojrzalosci duchowej; nie mylic z dorosloscia metrykalna 😉 , co jest zaciekle zwalczane przez babilon i jego przedstawicieli-“sprzedawcow marzen” ).

 4. Ostatnio czytałem że chcą Trumpa zabić w sumie to oglądałem na yt jutro poszukam tego kanału to dam tu link.tylko może być tak samo jak z tym 23 września. Jeszcze jedno według tego filmu to Obama miałby być znów prezydentem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: