Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nie ma w Polsce uchodźców, ale są Ukraińcy, którym Polska będzie wypłacała emerytury.

Po przeprowadzeniu dziennikarskiego śledztwa portal kresy.pl stwierdził, że Polacy będą pracować na emerytury dla Ukrainców.

Za kresy.pl:

 

“ZUS potwierdza: Polscy podatnicy sfinansują Ukraińcom emerytury za lata przepracowane na Ukrainie. Rząd nabiera wody w usta.

Udało nam się potwierdzić niepokojące pogłoski, na temat finansowania ukraińskich emerytur z pieniędzy polskich podatników. W odpowiedzi na zadane przez nas pytania, Zakład Ubezpieczeń Społecznych potwierdził, że polski podatnik sfinansuje emerytury Ukraińców przyjeżdżających do Polski, zarówno za lata przepracowane w Polsce, jak i za lata przepracowane na Ukrainie. Pieniądze przeznaczone na emerytury dla Ukraińców będą w całości pochodziły z polskich składek i nie zostaną w żaden sposób zrekompensowane przez stronę ukraińską
Jak pisaliśmy już wcześniej na mocy zawartej w 2012 r. polsko-ukraińskiej umowy, która miała zagwarantować osiedlającym się w kraju Polakom ze Wschodu wypłatę emerytury za lata pracy na Ukrainie, w praktyce skorzystają głównie masowo napływający do Polski Ukraińcy. Polsce grozi imigracja emerytalna, a polskiemu systemowi emerytalnemu całkowita zapaść.

W związku z powagą sprawy, zwróciliśmy się z pytaniami do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Z odpowiedzi ZUS wynika, że Ukraińcom wystarczy nawet krótki czas legalnej pracy w Polsce, by móc pobierać z ZUS emeryturę o wysokości 1000 zł brutto, czyli tzw. emeryturę minimalną (średnia emerytura na Ukrainie to 2000 hrywien, czyli 270 zł). Jedynym warunkiem jest, by świadczeniobiorca mieszkał na stałe w Polsce. Co więcej, zgodnie z umową, nie wiąże się to z przekazaniem ze strony Ukrainy żadnych aktywów na poczet pokrycia takich świadczeń. Odpowiedzi udzielił Radosław Milczarski, ekspert z biura prasowego ZUS.”

 

 

Kiedy Polacy cieszą się z działań rządu blokujących napływ uchodźców, tylnymi drzwiami wprowadza się Ukraińców. Ten komunistyczny mechanizm upadlający człowieka szuka rozwiązań nie rynkowych, ale politycznych.

Popatrzmy jak wygląda ten mechanizm owego upadlania narodów. Polacy obciążeni podatkami emigrują za godną pracą na zachód. W Polsce powstaje niedobór pracowników, a więc kłopoty ZUSu związane z małymi wpływami składek są łatane imigrantami z Ukrainy. Ci z kolei nie mają kapitału startowego i za kilkanaście lat trzeba będzie Ukraińcom wypłacać minimalne emerytury.

Okazuje się, że wojna w Syrii była po to, aby zainstalować w Europie muzułmanów, a wojna w Ukrainie aby rozwalić w Polsce system emerytalny. Z dwojga złego lepsi Ukraińcy aniżeli muzułmanie, ale to co się dzieje to inżynieria społeczna na poziomie międzynarodowym.

 

Oto modelowy socjalizm. Teraz rzecz najważniejsza. To co się teraz dzieje nigdy się nie zmieni. Jeśli ktoś wierzy w jakąś partię, to powinien zmienić wiarę, na wiarę w Boga.

Oglądanie wszelkich debat politycznych nt zmian w gospodarce jest stratą czasu. To, co możemy zrobić, to tylko wpływać na polityków. Mimo wszystko politycy boją się presji społecznej.

Na koniec.

Apokalipsa musi byc wypełniona wg proroctw z księgi Daniela, z Mateusza 24 i samej księgi Objawienia. My możemy jedynie złagodzić jej skutki tuz przed nadejściem Wielkiego Ucisku. Wystarczy tylko zaprzestać lenistwa modlitewnego.

 

 

Updated: 18 października 2017 — 09:59

11 komentarzy

Add a Comment
  1. Coraz bardziej niezrozumiałe rzeczy dzieją się w naszym kraju. Czy to jeszcze Polska ?

  2. Módlcie się, aby ten ucisk nie nastał za naszego życia. Uwierzcie lub nie. To co nastanie będzie straszne , wieksza liczba ofiar i inne niż nam się wydaje. To co blokuje to wiara i modlitwa. Puki garstka bojuje w modlitwie. Pan to 3ma. Ale musi to nastac i tak. Modlitwa to wojowanie. Jak u Daniela jak anioł walczył z innym. Ale Daniel wojowal dzielnie.

    1. Tak, to ważne, trzeba się trzymać w modlitwie…

  3. A wystarczylo byc wysoko postawionym partyjnym ( byc w nomenklaturze tzw. dyrektor z zawodu ) badz byc dobrze platnym fachowcem o unikalnych umiejetnosciach np. nastawniczy wielociezarowych wag przemyslowych za poprzedniego systemu ( ktory sie przepoczwarzyl ) by teraz nie klepac emeryckiej biedy… Czemu uczciwi, porzadnie pracujacy, zwykli ludzie mieli i maja w tym kraju az tak ciezko? Z reszta przed 1 IX 1939 roku nie bylo wcale lepiej dla nieuprzywilejowanych szarakow… ( Ludzie aktywni zawodowo w Polsce, a nie odpowiednio wynagradzani czesto topia swoja rozpacz w alkoholu badz innych srodkach odurzajacych… ).

  4. Wyznawca Jezusa Chrystusa ma zyc najskromniej jak tylko sie da ( ale nie jak ostatni dziad 😉 ), by moc odlozyc zasoby gotowki na czarna godzine w razie gdyby wyskoczyla nagla nie cierpiaca zwloki potrzeba np. zagrozenie zycia, ale i nie tylko-na jakies przyszlosciowe inwestycje typu agregat pradotworczy 😉 ( przy czym roznego rodzaju wypasione bajery sie do nich nie zaliczaja 😉 ), tak aby nie zapozyczac sie na niekorzystnych warunkach gdy przycisnie kryzys pieniezny 😉 , a pilnie czegos wymaga sytuacja-stan kleski zywiolowej np. wichura.

  5. Nasi ludzi nie posiadaja wlasnej i konsekwentnie realizowanej, wspolnie-ponad podzialami strategii rozwoju gospodarczego ( ale i nie tylko ) Polski. Za to dominuje zachowawcze przekonanie, a nie ekspansywne, iz “Jakos to bedzie” i nastepnie czeste biadolenie “Dlaczego nas znowu wycyckali?” ( niebieski laser, grafen i wiele innych-rodzimych przelomowych technologii i wynalazkow przynoszacych krociowe zyski obcym, a nie nam )…

  6. Polacy też jeździli ,jeżdżą za chlebem za granice i tak też czynią Ukraińcy którzy tu pracują ,wynajmują mieszkania,kupują mieszkania itp i spoko i nikt nie ma pretensji .Jest jedno ale : jeśli mają większe przywileje niż obywatele tego kraju,Polacy z dziada pradziada to to już jest działanie na szkodę Narodu .I nie winni w tym przypadku Ukraińcy pracujący tu a polskie (polskie-niepolskie) władze ,rządy itp.

  7. Polska ( a konkretnie jej struktury i organy panstwa ) nie poradzila sobie sprawnie ani z dekomunizacja zycia publicznego ani z reprywatyzacja ( roztropna! ) mienia znacjonalizowanego/uspolecznionego=upanstwowionego po wojnie. Zamiast tego ciagle strasza upiory czesto nieslawnej przeszlosci oraz bogaca sie rozne mroczne indywidua i ich sitwy ( kosztem wielomilionowej masy emigrantow ekonomicznych oraz reszty spoleczenstwa krajowego )… Dlatego Chrystianie powinni tylko wywierac roznymi sposobami ( pokojowymi rzecz jasna ) wzmozony nacisk na gremia decyzyjne i patrzec im na rece, ale nie angazowac sie osobiscie w ich brudne gry.

  8. Mieszkanie w w jednym z dobrze rozwijajacych sie duzych miast Polski, w niezlej lokalizacji i standardzie ( ot takie srednie ) potrafi kosztowac od 250 do 350 tysiecy zlotych… Mozna tez kupic okazyjnie mieszkanie do remontu w “nieciekawej” okolicy, ale czy to ma sens znaczy uzeranie sie z roznym elementem, zywym i martwym? Zycia i zdrowia nie szkoda? To tak na marginesie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: