Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Steven Seagal „masowe strzelanie do ludzi jest operacją fałszywej flagi, by ograniczyć posiadanie broni”.

Znany aktor hollywoodzki Steven Seagal od lat szczezrze wypowiada się w kwestii kontroli broni i operacji „fałszywych flag”. W świetle najnowszych strzelanek w Stanach Zjednoczonych, aktor wypowiedział się o swoich obawach w ostatnim wywiadzie dla RT i stwierdził, że „wiele mordów, które zdarzają się w całej Ameryce sś projektowane przez rząd w celu uzyskania większego wsparcia dla przepisów dotyczących kontroli broni.

 

Steven mówi: „wierzę w drugą poprawkę i naszą konstytucję bardziej niż cokolwiek na świecie i myślę, że Adolf Hitler – na przykład – kiedy chciał unicestwić naród niemiecki – pierwszą rzeczą, którą zrobił, było odebranie społeczeństwu broni.

 

„Wierzę w to, ale nie lubię tego mówić, wiele takich masowych mordów i wszystkie te śmieszne rzeczy, co się dzieją teraz, wierzę, że wiele z nich  zostało zaprojektowanych”.

 

„Najcenniejszym darem od Boga są nasze dzieci”, odpowiedział Seagal. „Dlaczego nie możemy poświęcać pieniędzy i czasu na ochronę naszych szkół i naszych dzieci? Strażników uzbrojonych posiada każdy bank, każdy sklep z biżuterią (…) [i wszędzie idziesz na świat] zawsze są uzbrojeni strażnicy chroniący pieniądze i biżuterię, dlaczego nie możemy ochronić naszych dzieci? ”

 

Co do mnie, to co raz bardziej jestem przekonany, że gro osób na świeczniku po prostu nie ma świadomości w czym tkwią. Jak skonstruowany jest ten świat. Przykładem tego jest Segal jak i masa pastorów nie wierząca w tzw spiski.

Z drugiej strony, dlaczego w Polsce nie ma zamachów terrorystycznych? Nie dlatego, że nie ma dostępu do broni, bo bandyci ja mają, ale dlatego, że po pierwsze nie ma tylu muzułmanów, a po drugie dlatego, że politycy nie muszą żadnej ustawy o posiadaniu broni usuwać.

 

 

Updated: 11 października 2017 — 10:02

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Może się mylę, ale w USA każda broń kupiona legalnie wraz ze sztukami amunicji jest rejestrowana w spisie policji, oczywiście w stanach gdzie dozwolone prawnie jest jej posiadanie. Poza tym są tam dość ostre ograniczenia w temacie gromadzenia „domowego arsenału”. Te wszystkie strzelaniny są prawie zawsze „dokonywane” za pomocą nielegalnie zdobytego uzbrojenia, tak by skompromitować ideę w miarę wolnego do niej dostępu…

  1. Nie zdziwiłoby mnie to…jak ktoś chce zdobyć broń, to ją zdobędzie nawet na „czarnym rynku”…
   Swoją drogą, pan Seagal ma poniekąd rację w tej kwestii (mimo że jakoś za nim aż tak nie przepadam, a filmy sensacyjne-w których się najczęściej pojawia-nie należą do moich ulubionych)… przecież te ataki to „false flags”…

 2. http://www.wieczernik.pl/czyja-ziemia#more-3821
  czy filosemityzm jest złem na podst.Biblii?
  CZYJA ZIEMIA
  czyli
  CZY CHRZEŚCIJANIE MOGĄ POZWOLIĆ SOBIE NA NEUTRALNOŚĆ I NIEZAANGAŻOWANIE?

  1. Tak samo jako są dwa chrześcijaństwa jedno niewidzialne ze stolicą i królem w Niebie a drugie o całkiem innym charakterze bo widzialne „chrześcijaństwo” które ma swoje państwo, króla i materialną stolicę tu na ziemi, ale chce uchodzić za to pierwsze.

   Teraz zadajmy sobie pytanie kto stoi za widzialnym i materialnym Izraelem i kto chce wrócić do przeszłości, aby zmienić przyszłość bo ktoś (2000 lat temu) „pokrzyżował” mu plany ? Żydzi ciągle czekają na swojego mesjasza, który wyniesie narodowy Izrael ponad wszystkie narody, ten mesjasz ma dokładnie taki sam charakter jak głowa światowego chrześcijaństwa.

   1. Jakby nie było wg Słowa miał być Izrael z powrotem w swojej ziemi, i jest jak napisano, a że dokonali tego bardziej świeccy syjoniści – to tylko szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: