Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kardynał Burke wzywa do poświęcenia Rosji w sposób “wymagany przez Matkę Bożą”

Poniżej wypowiedzi kardynała:

 

“Oczywiste jest, że poświęcenie (Rosji) nie zostało przeprowadzone w sposób wymagany przez Matkę Bożą”, powiedział kardynał Raymond Burke w Waszyngtonie w swoim wystąpieniu, podkreślając jego punkt końcowy i konkluzję Szczytu Stulecia Fatimy w weekend.

 

“Uznając potrzebę całkowitego nawrócenia z ateistycznego materializmu i komunizmu do Chrystusa, wezwanie Matki Boskiej Fatimskiej do konsekrowania Rosji Jej Niepokalanej Serii zgodnie z jej wyraźną nauką jest pilne.”

 

“Nie daj się zniechęcić, ale raczej pamiętaj, że Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny przyjęło w chwałę, nigdy nie przestaje bić z miłością dla nas, dzieci, które Jej Syn Boży dał Jej, tak jak On umarł na krzyżu” powiedział.

 

Nigdzie nie ma mowy o nadrzędnej roli Jezusa. Jest za to mowa o ponownym oddaniu Rosji tzw matce boskiej. Gdyby nie rocznica fatimska pomyślałbym, że oddają Rosję demonowi.

Jeśli więc dojdzie do wojny między Rosją a Polską tylko potwierdzi się z jednej perspektywy katolicko-prawosławnej patrząc, słabość rzekomej Marii i brak ochrony dla obu państw ją wielbiących, a z drugiej z naszego punktu widzenia udowodni demoniczność, ponieważ królestwo tego ducha nie może być rozdarte. Dwa kraje mordujące się nawzajem z tym samym podmiotem  uwielbienia.

Chrześcijanin nie będzie strzelał do chrześcijanina. Nie ma takiej opcji.

 

 

Updated: 11 października 2017 — 11:01

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Rosja ma swoją bałwochwalczą religię zwaną ,,prawosławiem” po co im w dodatku bałwochwalczy katolicyzm? Rosja jako król północy ma wykonać wyrok na USA i na Rzymie z Watykanem i to będzie koniec światowego katolicyzmu zgodnie z Obj. 17 i 18 rozdz.

  1. tak jakby w Rosji nie było bałwochwalstwa.
   Nie wiem czy mówią Ci coś ikony sakralne?

 2. http://www.jci.jasnagora.pl/galeria,lista,7-lista sukienek dla obrazu maryjnego z Jasnej Góry,ee tam jakieś brylantowe,perłowe….bagatelka…
  SZok-jak nie czczą

  https://www.youtube.com/watch?v=qPutO7BUVLY-a tu sukienka dla królowej nieba i ziemi.
  Jaki to koszt!!!
  Płakać nad narodem!!

  1. A za te kiecki można byłoby pomóc tylu osobom, drogi wyremontować, dołożyć pieniądze np. na oświatę, naukę, służbę zdrowia itd…
   to jest kurde dramat… :/

 3. Przeznaczeniem Rosji jest stanie się jedną z części bestii z morza:
  “A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.” (Ap 13, 2, Biblia Warszawska).Niedźwiedzie nogi bez wątpienia symbolizują ten kraj.Dlatego katolickiego proroctwa o tym jakoby Rosja miałaby się nawrócić to stek anty-biblijnych bzdur.

  1. Wielu poważnych biblistów twierdzi, że to Rosja plus muzułmanie, Turcja zaatakują Jerozolimę. Ciekawe że faktycznie Rosja ostatnio zawarła ważny pakt na broń z Turcją.

 4. Przywódcy ligi muzułmańskiej w Polsce wszyscy kończyLi studia w MOSKWIE !!!-
  Info od p.Krajskiego w TV Trwam
  O tym mówi też Chojecki,ze to komuniści z Rosji maczają w tym palce,w tym najeżdzie Islamu
  ,.

  1. Miedwiediew kiedyś na G8 chwalił się projektem globalnej waluty.

 5. A propos Izraela i Jerozolimy,moze ktoś nie zna tego art.
  http://www.wieczernik.pl/czyja-ziemia#more-3821
  czy filosemityzm jest złem na podst.Biblii?
  CZYJA ZIEMIA
  czyli
  CZY CHRZEŚCIJANIE MOGĄ POZWOLIĆ SOBIE NA NEUTRALNOŚĆ I NIEZAANGAŻOWANIE?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: