Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Anonimus: Improwizacja mafii, służb i lóż

 

 

Szanuję prowadzącego Piotra Kaczorowskiego i będę może częściej umieszczał filmiki z tego kanału. Dobrze, że jako katolik i patriota potrafi w krytyczny sposób patrzeć na PIS.

 

 

Z opisu filmu”

“Czy minister Morawiecki jest agentem WSI? Do takich informacji miał dotrzeć prokurator Andrzej Czyżewski, przeglądając akta Stasi w Instytucie Gaucka w Berlinie. W trakcie poszukiwań materiałów do swojej pracy naukowej Czyżewski trafił na dokumenty mówiące o zwerbowaniu Mateusza Morawieckiego przez majora WSI – Jacka Ksenia. To mogłoby tłumaczyć zawrotną karierę studenta historii, który przez wiele lat sprawował funkcję prezesa banku BZ WBK, a obecnie jest tzw. superministrem, któremu podlega ministerstwo rozwoju oraz ministerstwo finansów. Dlaczego jednak młody Morawiecki zdecydował się pełnić nisko płatne funkcje państwowe, kiedy jego koledzy zarabiają setki tysięcy złotych miesięcznie? Nawet podwładni Mateusza Morawieckiego dostają w spółkach skarbu państwa wielokrotność ministerialnej pensji. Czy na nową drogę służby ojczyźnie skłoniła Morawieckiego odważna wizja przemiany Polski w światowego potentata produkcji dronów i samochodów elektrycznych, z gospodarką bijącą na głowę kraje Zachodu? A może to wyssana z palca perspektywa, która ma odwrócić uwagę od prawdziwych zadań superministra?”

 

 

Faktycznie jest zadziwiającym ten standard zarobków od lat 90ych. Premierzy zarabiają 12 tysięcy miesięcznie, a prezesi spółek państwowych kilkaset tysięcy na miesiąc. O ile można by podwyższyć emerytury, gdyby owi prezesi zarabiali nie kilkaset tysięcy na miesiąc, a np 30 tysięcy. To jest standard okrągłostołowy. Biorą w nim udział wszystkie partie.

 

PIS jest najlepszą partią w obecnym sejmie, ale nadal jest to pod kątem gospodarki partia komunistyczna.

W filmie tym pada slogan mówiący o rządzeniu Polską nie przez Szydło, a Jarosław Kaczyńskiego. Owszem jest to prawda, ale niekompletna. Nawet J. Kaczyński jest marionetką Izraela i USA. Jeśli tak spojrzymy na strukturę władzy w Polsce, to będzie to prawda kompletna.

 

Ciekawostka. Ojciec ministra finansów Mateusza Morawieckiego, Kornel Morawiecki był dotychczas posłem ruchu Kukiz 15. Teraz przechodzi do PIS. Wcześniej już kandydował do senatu z listy PIS. W taki sposób podtrzymuje się ten system.

PIS wymienia ludzi w ramach tego samego niesprawiedliwego systemu dodając do tego element ludzki. Liberałowie gospodarczy (partia Korwin)  chcą zmienić całkowicie system. To jest ta różnica.

 

 

 

 

Updated: 9 października 2017 — 14:19

11 komentarzy

Add a Comment
  1. Z pracownikami z Ukrainy jest taki problem, iż mają swoistego rodzaju podejście do pracy ( etykę i etos tejże ) tzn. “udają, że są wydajni i jakościowi” 😉 … , podczas gdy z reguły jak ich nikt nie trzyma krótko to mają kompletnie wywalone na wyniki swojej działalności…

 1. Tak a pro po rządów PIS, Piotrze zerknij proszę na ostatni projekt ustawy o szczepieniu przymusowym tzw. akcyjnym dla dorosłych w przypadku “groźnej” choroby zakaźnej tj. 1 (czyt. dosłownie – jeden) przypadek chorobowy…
  Szczepionkowy holokaust nam się szykuje…

  1. Właśnie w radiu mówią, ze do Europy nadciąga grypa australijska, bardzo niebezpieczna. Na wstępie redaktor zaznaczył, że nie ma na nią szczepionki. Ale w audycji rozważają, czy warto się zaszczepić…

   1. Tak jak świńska czy ptasia-ble,ble,ble
    Tylko modlitwa i informowanie ludzi,kto chce przyjmie prawdę.
    Nie wspomne o DOBREJ NOWINIE,bo to oczywista oczywistosc jak mawia prezes Kaczyński.

   2. czyli jak wyciągnąć ludzi na szczepienie…jak nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej chodzi o pieniądze…no, i jeszcze czasem też o “rząd dusz” :/

 2. Tak jak mówiłam,Kukiz 15 miał zneutralizować Ruch Narodowy (nowa siła,młoda ,spoza układu),więc grozna dla okragłostołowców)i K.Morawiecki jako ikona Solidarności był twarzą Kukiza,by zwabic elektorat.
  Stad pompowania przez lewackie media Kukiza przez stokrotke Olejnik,Wojewódzkiego itp…
  Synek ma inna rolę do odegrania ,tak jak swego czasu Buzek czy Balcerowicz.
  Jak to mówią na IPP-szkodnik Morawiecki i ministerstwo niedorozwoju.
  Modlitwa,modlitwa,modlitwa o władzę.
  Niestety chyba milionowa frekwencja sobotnia na różańcu.
  Gorliwosc pozytywna ale nierozsadna .
  Ile by taki milion zrobił poszcząc i wołając WYŁĄCZNIE do Boga ,a nie wymyslonej posredniczki.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: