Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Organizacje feministyczne w Polsce otrzymały milion złotych z zagranicy.

W money.pl czytamy:

“Zagraniczne organizacje przeznaczyły pokaźną kwotę na czarny protest. Ordo Iuris przeanalizowało raporty fundacji feministycznych, z których jasno wynika, że na marsz Polek organizacje dostały milion złotych.

pieniądze mogły wpłynąć na dyskurs publiczny w Polsce. Na pewno przyczyniły się do zablokowania inicjatywy obywatelskiej “Stop Aborcji” – mówi w rozmowie z “Rzeczpospolitą” Tymoteusz Zych z Ordo Iuris. Raport powstał na postawie danych, które były umieszczane na stronach internetowych konkretnych organizacji.

W ubiegłorocznym raporcie MamaCash można przeczytać, że dzięki ich działalności “w Polsce działaczki na rzecz kobiet uniemożliwiły zakazanie aborcji”. Zaznaczają także, że na Ponton przekazali 30 tys. euro.

International Women’s Health Coalition (IWHC) pisze na swojej stronie, że wpłaciła 40 tys. dolarów na konto ASTRA, które wsparło strajki kobiet w październiku 2016 r.

 

Więcej tutaj:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/czarny-protest-ordo-iuris-pieniadze,86,0,2372182.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money

 

Jak wynika z powyższego newsa na łamanie Prawa Boga idą kolosalne pieniądze. Część z manifestujących zapewne robi to dla pieniędzy, a inne zaś z buntu i niewiedzy. Tak jak rewolucja październikowa bazowała na było nie było pięknych hasłach o równości społecznej, tak feministki sponsorowane w identyczny sposób jak bolszewicy głoszą coś, czego nie rozumieją.

To nie jest tylko problem aborcji, ale problem satanistycznej kultury sprowadzającej fizyczna miłość do innych czynności fizjologicznych. Tak zwany szybki seks ma na celu zbuntowanie się wobec Prawa Boga, które przewiduje spełnienie miłości w łożu małżeńskim.

Jak wiemy na każdej stacji paliw mamy Durexy. Pojęcie miłości zostało zdewaluowane. Punkty ciężkości zostały zamienione z nacisku na miłość duchową na przyjemności fizyczne. Za każdą “wpadkę” ludzie przerzucają odpowiedzialność nie na siebie, a na nienarodzone dziecko. Oni samo otrzymali możliwość życia, ale innym go nie dają. Niestety, ale feminizm jako element komunizmu jest  bezduszną ideologią. Same feministki są zagubionymi kobietami, które za wszelkie nieszczęścia niczym z filmu “Seksmisja” oskarżają mężczyzn.

To, co się obecnie dzieje to napaść na resztki ludzi względnie przestrzegających Prawo Boże. Zauważmy, że nie ma nigdzie na świecie po za Amiszami takiego miejsca, gdzie ludzie posłuszni Prawu Bożemu mogliby mieć hermetyczną społeczność w Bogu. Cel satanistycznych agend jest jeden: wstrzyknięcie ideologi łamiących Prawo Boga. To dlatego zachód sponsoruje feministki i dlatego komuniści europejscy chcą nas zalać Islamem.

 

Poniżej świadectwo kobiety, która przeżyła aborcję:

 

Urodziła się w 1977 roku i żyje do dzisiaj działając w obronie milionów dzieci, którym się nie udaje…..

 

____________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

Zaktualizowane: 3 października 2017 - 12:39

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Czlowieczenstwo czyli kobiecosc i meskosc to przede wszystkim wszelaka ewangeliczna-pobozna sluzba drugim czego rozne babilonskie -izmy sa zaprzeczeniem.

  2. Jak nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej chodzi o pieniądze…ale też i o “rząd dusz” :/

  3. To normalne, że łamanie Bożych Praw jest wspierane na wszelkie sposoby przez władcę tego świata, który nawet samemu Jezusowi proponował korzyści za to aby poszedł jego szeroką ale jednak bardzo pokrętną drogą.
    To tylko potwierdza, że Słowo Boże mówi prawdę aktualną w każdych czasach. W naszych czasach jakby nawet nabiera na wartości 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish