Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowe burze o nazwach biblijnych.

Jak podaje CNN trzy następne burze, które przesuwają się właśnie nad Atlantykiem mają nazwy  Jose, Maria i Lee. Według prognoz, Maria może przejść dokładnie przez tereny, które w zeszłym tygodniu zdewastował huragan Irma – podaje CNN.

 

System przeciwny Bogu nadaje nazwy różnym zjawiskom meteorologicznym i przyrodniczym. Tym razem nazwy kilku burz nazywają się Maria i Jose (Józef).

Ludzi powinna zastanawiać ta gra możnych tego świata. Na sam pierw mieliśmy upały w Europie nazwane Lucyfer. Tym razem burze przechodzące w huragan mają nazwy również biblijne.

Czyżby kolejny kataklizm mieli nazwać Jeszua?

Biorąc pod uwagę, to co się dzieje na świecie to wszystko wydaje się być zapowiedzią czegoś o wiele większego.

Czas pokaże.Paradoksem jest jednak wiara w biblie przeciwników Boga przy niewierze w realizm Biblii katolików.

 

źródło: http://czasy-ostateczne.pl/nadciagaja-burze-o-nazwach-biblijnych/

Updated: 18 września 2017 — 09:40

8 komentarzy

Add a Comment
 1. https://www.youtube.com/watch?v=ARzeCHuz8_I

  Francuscy naukowcy odtworzyli twarz Marii Magdaleny z szkieletu, który tam podobno spoczywa od 2000 lat.
  Chyba elity powoli przygotowują się do uwiarygodnienia światu swoich historii o tym, że potomkowie króla Dawida uciekli do Europy i stworzyły europejskie dynastie królewskie, a konkretnie te francuskie i brytyjskie.
  To w sumie nic nowego bo od kilku lat powstają na ten temat książki i filmy, które przygotowują świat na to zwiedzenie. Oglądałem sobie jeszcze raz otwarcie Igrzysk w Londynie i na otwarcie zaśpiewano oczywiście “Jeruzalem” !!! Williama Balaka o tym że Jezus wybrał Anglię na Nowe Jeruzalem.

  1. no tak i ta ostatnia współpraca Polski z UK i wizyta Will I am -a w Polsce wskazująca na rolę Polski w tym teatrze, którego jednym z elemntów jest Brexit.

   1. W “Matrixie” mamy wiele nawiązań do tego tematu.

    Neo podróżuje z Morfeuszem (Morfeusz to grecki bóg marzeń sennych) ich statek nazywa się Nabuchodonozor. Marzeniem-snem Morfeusza było ustanowienie Neo mesjaszem ludzkości, natomiast snem króla Nabuchodonozora było zbudowanie- ustanowienie złotego posągu Bestii mamy więc analogie i wyjaśnienie tego kim będzie światowy mesjasz – ożywionym posągiem Nabuchodonozora co potwierdza Apokalipsa.

    Neo w filmie, aby zostać namaszczonym na mesjasza i uratować Syjon przed zniszczeniem musi udać się do Merowinga po klucz, który umożliwi mu spotkanie się z architektem (bogiem matrixa) jest to kulminacyjny moment w całej trylogii.

    Merowingowie to średniowieczna francuska dynastia królewska, którzy mieli chronić Świętego Grala czyli mieli być królewską/boską krwią, potomkami króla Dawida i nawet samego Chrystusa.

    Neo otrzymuje ten klucz od żony Merowinga ( jest ta sama aktorka, która grała Marię Magdalenę w Pasji – Gibsona)

    Na koniec przez ciało Neo przepływa moc boga całego matrixa Deus ex Machina, który jest przedstawiony jako świecące Słońce i wtedy też zostaje zniszczone zło w Matrixie, które reprezentuje agent Smith.

    Tak wygląda bóg matrixa i neo stojący na przeciwko niego.

    https://i0.wp.com/vignette1.wikia.nocookie.net/matrix/images/7/77/Neo_viewing_Deus_ex_Machina.jpg

    Matrix nie zostaje zniszczony, ale przekształcony na wzór ich mesjasza.

    Wszystko klaruje się w jedną całość i widać jakie potężne będzie zwiedzenie czasów końca.

 2. A w tym wszystkim Chodzi o jedynego prawdziwego Boga, Który się nam objawił w ciele Jezusa Chrystusa. Jak to jest niesamowite, że wojna toczy się o każdego z nas. Każdego dnia coraz bliżej zwycięstwa dla tych, którzy wierzą i trwają w Chrystusie Jezusie.
  Izajasz 41
  (1) Słuchajcie mnie w milczeniu, wyspy, wy zaś, narody, nabierzcie siły! Niech przystąpią, a potem niech mówią, razem stańmy do rozprawy! (2) Któż wzbudził na Wschodzie tego, któremu towarzyszy zwycięstwo na każdym kroku? Który poddaje narody swojej mocy i podbija królów? Którego miecz ściera ich jak proch, a łuk rozwiewa jak plewę? (3) Gdy ich ściga, przechodzi bezpiecznie, swoimi nogami nie dotyka ścieżki. (4) Któż tego dokonał i uczynił to? Kto od początku powołuje do życia pokolenia ludzkie? Ja, Pan, jestem pierwszy i Ja też będę z ostatnimi.
  2 Koryntian 2
  (14) Lecz Bogu niech będą dzięki, który nam zawsze daje zwycięstwo w Chrystusie i sprawia, że przez nas rozchodzi się wonność poznania Bożego po całej ziemi; (15) zaiste, myśmy wonnością Chrystusową dla Boga wśród tych, którzy są zbawieni i tych, którzy są potępieni; (16) dla jednych jest to woń śmierci ku śmierci, dla drugich woń życia ku życiu. A do tego któż jest zdatny?

  1. Straszne te huragany…
   PS. Zgadzam się 🙂
   PS2. Piękne cytaty 🙂

 3. Swoją drogą polecam tę stronę https://www.ventusky.com/?p=22;13;2&l=rain-3h gdzie można śledzić różne zjawiska pogodowe, w tym huragany.

 4. Straszne? Jestem strażakiem polecam sie komu kolwiek przejechać na miejsce zdarzenia straszne to jest o wiele za mało powiedziane jeśli chodzi np o nawałnice z przed miesiąca

 5. Czyli nadciągają kolejne katstrofy, a po nich pewnie kolejne.
  A szatan jak oszukał Adama i Ewę -“na pewno nie umrzecie” ,tak teraz oszukuje wszystkich ludzi – na pewno ten świat będzie istniał jeszcze wiele, wiele, wiele lat …a może i dłużej, katastrofy zawsze były na świecie, nie ma się co martwić , możecie spać spokojnie, wojny też były i się skończyły a świat dalej istnieje, więc będzie istniał . Najlepiej ucieknijcie na wieś, to przeżyjecie ( tylko nie wiadomo co was czeka później- chip, plagi …? ) .Zamiast oddajcie swoje życie Jezusowi , pokutujcie, módlcie się – to mamy ucieknijcie na wieś .
  Przeżyjemy, jeżeli Bóg tak będzie chciał ,jeżeli taka będzie wola Boga, a spać możemy spokojnie ,jeżeli oddaliśmy swoje życie Jezusowi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: