Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak portal wp.pl mija się z prawdą o muzułmanach.

Link z komentarzem do tekstu przesłał mi Kris za co dziękuję.

Oto informacja z wp.pl

 

“Tysiąc zabitych i setki tysięcy uchodźców to wynik czystki etnicznej nad Zatoką Bengalską. Nikt nie powstrzymuje masakry muzułmanów w Mjanmie. Nawet tamtejsza laureatka Pokojowej Nagrody Nobla chowa głowę w piasek.

W porośniętych dżunglą wzgórzach ukrywa się ok. 30 tys. ludzi, którzy ciekli przed masakrami. Zdjęcia satelitarne pokazują całe spalone wioski. Niekiedy zabudowania płonęły razem z ich mieszkańcami.

ONZ twierdzi, że to “podręcznikowy przykład czystki etnicznej”. Z zamieszkałej głównie przez buddystów Mjanmy uciekło już ponad 370 tys. Rohingjów. To muzułmanie uważani za “najbardziej prześladowaną mniejszość na świecie”.”

https://wiadomosci.wp.pl/w-azji-trwa-czystka-etniczna-nikt-nie-powstrzymuje-masakr-muzulmanow-6165734970247297a]

 

 

Musiałem tego newsa przeczytać kilka razy, ponieważ uznałem, że nie rozumiem pisanego tekstu.

Być może i Wy nie zrozumieliście więc zacytuje jedno zdanie:

 

“muzułmanie uważani za “najbardziej prześladowaną mniejszość na świecie””

 

Teraz możecie najpierw się zaśmiać, a po chwili zasmucić i przeczytać komentarz czytelnika pod tekstem wp.pl:

 

“Ja słyszę o prześladowanych muzułmanach to mi się niedobrze robi .WP napiszcie lepiej o genezie tego konfliktu. Brytole osiedlili tam wyznawców islamu ,którzy zaczęli mnożyć się jak zawsze i narzucać swoje przekonania innym .Skąd my to znamy .Po drugie w górskich rejonach Birmy są prowincje zamieszkane przez chrześcijan i dokładnie to samo z nimi robią .Jednak o tym nie wolno pisać przecież to muzułmanie są zawsze poszkodowani .Gdzie państwa arabskie niech pomagają swoim .Prawda jest taka że one potrafią jedynie wspierać terrorystów i budować kolejne wylęgarnie terroryzmu .WP co roku 2 miliony chrześcijan ginie za wiarę w Jezusa głownie w państwach muzułmańskich .Miliony są prześladowane i torturowane ale przecież poprawność polityczna nie pozwala pisać prawdy o ”pokojowych”  muzułmanach.Nie przypomina sobie aby na WP.pl pojawiały się artykuły o palonych żywcem dzieciach zamkniętych w klatkach tylko dlatego że były chrześcijanami .Jakoś wtedy nie podnosiliście larma .Męczy mnie już tak hipokryzja zakłamywania prawdziwego oblicza islamu ,w ramach multikulturowej tolerancji z półksiężycem w tle .Ten artykuł i jemu podobne maja chyba na celu wybielić muzułmanów .Swoją drogą ONZ powinna się pochwalić ile tysięcy dzieci umiera z powodu szczepionek w Afryce tak propagowanych przez tę organizację z WHO .Gdzie raport ONZ o obozach dla dzieci w Azji zabijanych na organy albo sprzedawanych do eksperymentów medycznych itd.” Jacek.

 

Oto esencja obłudy i kłamstwa nie tylko tego portalu, ale masońskich polityków na całym świecie, w tym także w Polsce. Pewne kwestie są tabu. Inne zaś nie.

Na wp.pl prawie wcale nie wchodzę, gdyż to jest to samo gdybym wchodził na stronę lewicy, PO, UE czy Owsiaka. Gdzieś jest prezentowana jedna krzywda, by zatuszować inną.

Artykuł z wp.pl dowodzi o kosmicznej hipokryzji prosto z Marsa o raz o tym, że cały świat jest zepsuty i przeciwny chrześcijaństwu. Cały. Rządy wszystkich krajów bez wyjątku.

Zgodnie z cytatem z Biblii:

 

” Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym” 1 Jana 5

 

 

 

Updated: 14 września 2017 — 19:34

1 Comment

Add a Comment
  1. O proszę…ale nawet komentarze na wp czasami obrywają od cenzury…wiadomo, dlaczego… :/
    Jedyne na co czasem warto tam zerknąć to ewentualnie jakieś strony z przepisami czy artykuły o innych krajach…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: