Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komuniści przerywają zbiórkę podpisów po kilku niewygodnych pytaniach.

Bardzo bystry dziennikarsko mężczyzna zadawał pytania dwóm kobietom co do tzw „rzetelnej edukacji seksualnej”, po czym owe kobiety niczym owady od światła zaczęły uciekać.

 

Trzeba sobie jasno powiedzieć:

komunizm jest ustrojem antychrysta.

 

Komunizm nie jest tylko złem. Komunizm jest brakiem mądrości, co widać na filmie po niespójnych wypowiedziach tych kobiet z notabene różnych pokoleń.

Moim zdaniem tytuł filmu jest mylący, ponieważ jeśli będziemy używać terminu lewica, to zawsze w kontekście i opozycji do terminu prawica, a to wskazuje na sztuczny podział jednocześnie odsuwając nas od systemu, który jest wprowadzany na całym świecie. Systemu lucyferiańskiego, systemu, którego twórcą był okultysta Karol Marks, a jego pilnym uczniem i realizatorem Stalin. O dziwo, symbolicznie ci dwaj panowie reprezentują dwa wrogie nam kraje. Ściślej pisząc wrogich reprezentantów dwóch krajów, gdyż zarówno Rosja, jak i Niemcy są okupowani. Większość komunistów na wysokich stanowiskach jest tego samego pochodzenia co A. Kwaśniewski.

 

Niestety, jak to powtarzam, im dalej od Boga, tym bliżej głupoty.

 

Owym lewicowym kobietom dedykuję Psalm nr 52

 

 

Mówi głupi w swoim sercu:
«Nie ma Boga».
Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają,
nie ma takiego, co dobrze czyni.”

 

oraz cytat z księgi Przysłów:

(22) Bezbożny plącze się we własnych nieprawościach, wikła się w pętach swego grzechu. (23) Umrze z powodu braku karności i z powodu wielkiej swojej głupoty zbłądzi. „

 

 

Updated: 11 września 2017 — 11:38

1 Comment

Add a Comment
  1. Niczym złym nie jest edukacja polegająca chociażby np. na uczeniu, jak te wszystkie intymne rzeczy funkcjonują u chłopaka i jak u dziewczyny…ale bardzo ważna jest profilaktyka, czyli nie tylko wpajanie szacunku do własnego ciała i do tego, że inni też chcieliby swoje szanować (czyli np. niewymuszanie stosunków itp.), także ostrzeganie przed tym co złe itp.
    Ale cóż zrobić, kiedy są niestety osoby myślące nie głową (mózgiem) a tym, co mają między nogami? :/
    Przypomina mi się wypowiedź jakiegoś chłopaka pod pewną dyskusją co do tematyki edukacji seksualnej, cytując: „Dziadek mi kiedyś mówił, że najlepszą profilaktyką jest LODREIPEINA” (proszę przeczytać to teraz od prawej do lewej; fakt, wyjdzie ciut wulgarnie ale dziadek dość dobrze gościowi powiedział…), i demotywator do tego: http://demotywatory.pl/1555595/Lodreipeina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: