Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

USA nie są krajem protestanckim.

Umownie i sam osobiście nazywałem ten kraj protestanckim, aż do dnia dzisiejszego.

Poniżej przedstawiam rozkład religii  w USA:

 

Katolicy: 23,9% Amerykanów.

Natomiast największymi wspólnotami protestanckimi w USA są Południowa Konwencja Baptystów (17,2%), metodyści (7,2%), luteranie (4,9%), prezbiterianie (2,8%) i zielonoświątkowcy (2,2%).

Adwentystów jest 948 tysięcy. Amerykanów jest 323 miliony, a więc adwentystów jest poniżej 0,5%.

 

 

Jak widzimy najbardziej wpływową grupą religijną jest kościół rzymski. Jeśli dodamy do tego wchodzących w alians z KRK luteran, to będzie to 28% wyznawców kościoła Rzymu.

Baptyści i zielonoświątkowcy stanowią  ledwo 19%.

Reszta to denominacje takich kościołów jak Benny Hinna, zwodziciela, fałszywego proroka i promotora ewangelii sukcesu lub innych mu podobnych.

 

Według U.S. Religious Landscape Survey, w 2008 78,4% Amerykanów określiła się jako chrześcijanie.

Tak więc nie można nazywać USA krajem protestanckim, ponieważ działa tam wiele nieprotestanckich kościołów, czyli nie protestujących wobec nauczania Rzymu. Przykład Benny Hinna:

 

To właśnie te nazywające się chrześcijańskimi kościołami wybierają na polityków masonów i osoby wysyłające amerykańskich żołnierzy na wojny.

Kennet Copeland kolejny promotor ewangelii sukcesu:

 

Z kolei Joel Osteen pastor mega kościoła Lakewood Chrurch może się pochwalić frekwencją w tygodniu  47 000 osób, a popierał Obamę:

 

Joel Osteen – „OBAMA JEST CHRZEŚCIJANINEM, ROBI DOBRĄ ROBOTĘ”

Tego samego Obamę:

 

 

Osteen przyjaźni się z kolei z Joyce Meyer i Josefem Princem oraz Haginem. Prince zaś ma bliskie relacje  z Brianem Hustonem, liderem kongregacji Hillsong, która jest obecnie czołowym zwolennikiem Chrislamu.

USA są pod władaniem Rzymu i syjonistów, gdyż te dwie organizacje są najsilniejsze na świecie.

image

 

Jak widzimy czystej nauki w USA jak na lekarstwo.

 

W ten sposób obaliłem mit USA jako kraju protestanckiego.

image

 

Biblia jasno mówi o wielu religiach stworzonych przez Watykan:

 

” A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi” Apokalipsa

 

Watykan jest matką odstępczych religii. Kobieta w apokalipsie symbolizuje kościoły, religie. Jako nierządnica jest matką wszetecznic, czyli kobiet nierządnych, uprawiających bezPRAWIE. W kościołach Prawa, takich jak baptyści czy adwentyści działają natomiast Jezuici, ale nie rządzą tymi religiami. Stąd nie każdy zbór baptystów jest sobie równy.

 

Gdyby istotnie jak się deklaruje ok 80% ludzi było chrześcijanami, to nikt nie oglądałby filmów o mordowaniu, nie słuchał hip hopu, nie brał narkotyków i nie cudzołożył. Nie mówiąc o wielu wojnach z akceptacją społeczeństwa i wielu innych przejawów łamania Prawa Bożego czy jakby to ktoś powiedział zdemoralizowania, gdyż łamanie Prawa Boga jest niemal  tym samym.

Na koniec przemowa baptysty Paula Washera, który jeśli dobrze zrozumiałem nakłania do wyjścia z kościoła KRK

Pod filmem jeden z katolików powiedział mu:

Zachęcam Południowych Baptystów, aby  nie opuszczali kościołów, dopóki nie udadzą się do kościoła, który ma większą władzę religijną, a mianowicie kościoła  katolickiego.

Poprzez ten tekst odbieram argument katolików atakujących protestantów z USA, którzy stanowią 1/3 mieszkańców i są mniej liczni niż katolicy.

 

Updated: 6 września 2017 — 17:20

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Ciekawe…serio myślałam, że jest ich [protestantów] więcej w USA… 😮
  Ale z kolei najwięcej szkół niepublicznych tam to szkoły… katolickie, a w niektórych rejonach te szkoły często są tymi, które mają jeden z wyższych albo najwyższy poziom nauczania…

 2. USA dawno sprzedało swoje pierworództwo za michę katolickiej soczewicy. Ten kraj ma zniszczyć ROSJA, Prorok Boży miał wizję od Boga w 1933 roku, gdzie Bóg mu pokazał tlejącę Stany Zjednoczone od uderzenia atomowego ROSJI. Co powiedział amerykański generał na temat USA? Cytuję:USA są bezbronne wobec rosyjskiego zmasowanego ataku rakietami manewrującymi, twierdzi amerykański generał
  Stany Zjednoczone oskarżają Rosję o potajemne rozmieszczenie nowych rakiet manewrujących średniego zasięgu, które mogą naruszać traktat INF z 1987 roku. Zdaniem amerykańskiego generała, w przypadku ewentualnego zmasowanego ataku tego typu pociskami Europa i USA są kompletnie bezbronne.
  W lutym bieżącego roku New York Times stwierdził, że na terenie Rosji rozmieszczono rakiety manewrujące typu ziemia-ziemia oznaczone przez USA jako SSC-8, które posiadają zdolność do przenoszenia ładunku jądrowego. Amerykański dziennik podaje, że jeden batalion rakietowy znajduje się niedaleko Wołgogradu a drugi został przeniesiony w grudniu do nieznanej lokalizacji.
  Generał John Hyten, dowódca USSTRATCOM powiedział, że jeden taki pocisk nie stanowi większego zagrożenia, lecz w przypadku zmasowanego ataku rakietami SSC-8, Stany Zjednoczone i Europa staną się praktycznie bezbronne.
  Rządy amerykański i rosyjski wzajemnie oskarżają się o naruszanie układu o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu. Rosja ostrzegała USA przed instalacją tarczy antyrakietowej w Europie Wschodniej twierdząc, że narusza to traktat INF a Moskwa, w obliczu ekspansji NATO w tej części świata, będzie zmuszona do podejmowania symetrycznych działań.
  Źródło: zmianynaziemi.pl Pomyśl adminie, czy Putin tego wywiadu nie słyszał? Tak się wypełni zgodne z Biblią proroctwo. A następne uderzenie Rosji będzie na Rzym za zbrodnie i kłamstwa katolickego kościoła, a raczej sekty,co jest odpowiedzilna także za 2 wojnę światową włącznie z IG Farben, materiały ci wyślę w następnym poście.Wypełni się proroctwo z Obj. 17 i 18 rozdz.Bóg to objawił przez Swego proroka. cdn.

 3. Cdn. 2.Podaję ci mały fragment całej książki, jak podasz mi swój email otrzymasz całą. Cytuję: Największą głupotą polskich władz było wstąpienie do UE co ją zorganizował pro-hitlerowski kartel IG Farben. +(Watykan z Piusem XII m.p.). PAUL ANTHONY TAYLOR, ALEKSANDRA NIEDZWIECKI, MATTHIAS RATH I AUGUST KOWALCZYK
  NAZISTOWSKIE KORZENIE BRUKSELSKIEJ UE
  Fundacja zdrowia dr. Ratha Wstęp
  Ksążka ta opowiada historię,którą wielu czytelników może, z powodów oczywistych, początkowo odrzucić. Postępując tak, mogą powiedzieć, że jeżeli te brzemienne w skutkach informacje historyczne udokumentowane tutaj byłyby prawdziwe, to z pewnością słyszeliby o nich wcześniej.
  Mając świadomość tego, my, jako autorzy, uznajemy to za nasz obowiązek zachęcić naszych czytelników nie tylko do przeczytania tej książki, lecz także do przyjrzenia się i przestudiowania dokumentów źródłowych podanych na dole jej stron.
  Przez prawie trzy czwarte stulecia, mówiono światu, że II wojna światowa została wywołana przez psychopatę, Adolfa Hitlera, i jego świtę rasistowskich chuliganów, nazistów. Jednakże, fakty są takie, że II wojna światowa była wojną podboju prowadzoną w imieniu kartelu chemiczno-naftowo- farmaceutycznego w celu objęcia kontrolą wartych wiele biliardów dolarów globalnych rynków w wyłaniających się obszarach produktów chemicznych, które można było opatentować.
  Oficjalne dokumenty Kongresu USA i norymberskich trybunałów zbrodni wojennych jednoznacznie pokazują, że II wojna światowa była nie tylko przygotowana, lecz także logistycznie
  i technicznie wsparta przez największy i najbardziej znany w owym czasie kartel naftowo- farmaceutyczny, a mianowicie, niemiecki kartel IG Farben, w którego skład wchodziły Bayer, BASF, Hoechst i inne firmy chemiczne. Podsumowanie aktu oskarżenia z Norymbergi dowodzi, ze bez IG Farben II wojna światowa nie miałaby miejsca.
  Z tej książki można się także dowiedzieć, że I wojna światowa, druga największa tragedia XX wieku, była właściwie pierwszą próbą podbicia świata przez te korporacyjne interesy. Co więcej, po tym, jak obie te militarne próby podporządkowania Europy upadły, kartel naftowo-farmaceutyczny zainwestował w trzecią próbę: ekonomiczne i polityczne podbicie Europy za pomocą „brukselskiej UE”. Nic więc dziwnego, że kluczowych architektów brukselskiej UE rekrutowano spośród tych technokratów, którzy już kreślili plany Europy po II wojnie światowej pod kontrolą koalicji
  nazistów i kartelu. Książka ta przedstawia tych udziałowców kartelu – ubranych nie w wojskowe
  mundury ale w szare garnitury – z których najbardziej znanym był Walter Hallstein, pierwszy prezydent tzw. Komisji UE. Odpowiedź na pytanie, dlaczego prawdopodobnie nie słyszeliście o tych wstrząsających faktach przedtem, jest prosta. Po 1945 roku kartel zainwestował setki miliardów dolarów w tylko jeden cel: napisanie historii od nowa i zatuszowanie jego kryminalnej przeszłości. To zatuszowanie, w odniesieniu do korporacyjnych źródeł dwóch wojen światowych, było oczywiście wstępnym warunkiem trzeciej próby kartelu – tym razem poprzez brukselską UE – podboju i kontroli Europy.

 4. Artur S. (detmold)

  http://wgospodarce.pl/informacje/21031-cala-prawda-o-polsce-raj-inwestorow-pieklo-pracownikow Dopisek. Jak nie masz szerokich pleców to guzik w Polsce ugrasz znaczy nie rozwiniesz się zbytnio jako pracodawca i pracobiorca… Takie uroki kapitalizmu kolesiowskiego ( kompradorskiego ) podlanego sosem mentalności rzymskiej ( personalizmu-skondensowanej, niezdrowej zawiści ).

 5. Sa detektywie sa, krajem protestanckim od dawna po dzien dzisiejszy i dlugo jeszce beda.
  Wszystkie audycje radiowe protestanckie.
  Wszystkie programy tv i kanaly protestanckie z wyjatkiem jednej katolickiej (mam ja od niedawna i z reguly jest tam jakas siostra zakonna starsza ktora odmawia rozaniec)
  To ze jest ciagla dostawa z ameryki lacinskiej i poludniowej katolickich indian ktorzy przezyli
  konkwistadorow to fakt ale wielu z nich jest nielegalnie i bez praw.
  Nowoczesny protestantyzm w stanach to Laska, wszechobecna pawlowa laska i coraz wiecej kosiolow protestanckich bezwyznaniowych.

  1. Kowal, to nie jest łaska Pawła, ale Jezusa. On to poszedł na krzyż choć nie musiał. To jest łaska. Jeśli ktoś ją przyjmie jest zbawiony, ale objawia się w uczynkach.
   To że są tam stacje radiowe quasi protestanckie, nie oznacza że są zgodne z Biblią. Popatrz ile stron jest nie biblijnych w Polsce odrzucając ych poszczególne księgi wg widzimisię

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme