Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ćwiczenia Dragon i Zapad zapowiedzią wojny?

Tekst ten nie ma na celu nikogo zastraszyć. Chrześcijanie dobrze wiedza na podstawie Mateusza 24, że wojny być muszą. Nie znamy co prawda ich dat, ale widzimy co się dzieje na świecie, a dzieją się takie oto rzeczy:

 

 1. Polska i inne kraje będące pod pręgierzem ZSRR, a będące obecnie w UE sprzeciwiają się tejże unii, głównie w kwestii uchodźców.
 2. Polacy coraz bardziej są podzieleni na patriotów, cokolwiek to oznacza i poddańców komunistyczno-islamskiej UE.
 3. Kwestia Smoleńska wypływa na wierzch, o czym pisałem około 5 lat temu. Twierdziłem, że w odpowiedniej chwili to wyjdzie.
 4. Polska wraz z innymi krajami postłowiańskimi buduje tzw Trójmorze, co drażni zarówno Niemców jak i Rosję.

 

Dochodzą do tego ćwiczenia na większa niz dotąd skale zarówno po stronie rosyjskiej jak i polskiej.

 

 

Zapad.

 

Poniżej wpis Krytyny Pawłowicz:

 

“W dniach 12-25 IX, w Nowym Jorku jest Sesja Zgromadzenia Ogólnego ONZ, z udziałem prezydenta D. Trump’a.
Wyjątkowo, bez podania przyczyny,udziału nie weźmie w nim prezydent W. Putin.
W dniach 14-20 IX, przy granicy polskiej,po stronie Białorusi bedą bodaj największe od lat rosyjsko- białoruskie manewry wojskowe Zapad2017 z udziałem – oficjalnie ok.16 tys, a nieoficjalnie z udziałem ponad 100 tys żołnierzy.
Ćwiczyć będą ATAK na zachodnich swych sąsiadów …
Ćwiczyć będą atak, a nie obronę…
Ogromna skala tych agresywnych rosyjskich manewrów może być w istocie przymiarką do rzeczywistego ataku, też na Polskę.
Rocznica agresji Rosjan na Polskę 17 IX 1939r też przypadkiem jest w tym terminie…
W.Putin nie pojedzie więc do ONZ, mimo, że mógłby tam spotkać się z D. Trump’em, bo “zwierzchni dowódca” armii rosyjskiej musi kierować symulacją /czy tylko symulacją ?/ ataku na swych zachodnich sąsiadów z miejsca dowodzenia manewrami.
Przy tym, nie da okazji by w USA zostać ewentualnym zakładnikiem…
Czy te wojskowe rosyjskie “manewry” tak, jak w 1939 r. też zostały “umówione” wcześniej z Niemcami…?
Uważajmy też w tych dniach na V rosyjską kolumnę w Polsce…”

 

Jeśli nieoficjalna liczba żołnierzy rosyjskich sie potwierdzi, to możemy mieć obawy co do charakteru tych ćwiczeń.

 

Tak się składa, że Polska “akurat” w tym czasie będzie miała ćwiczenia Dragon-17.

Sama nazwa wiele daje do myślenia. Smok 2017. Żeby było wiadomo kto stoi za wojną. Podsycone akurat w tym momencie polskiej historii nastroje patriotyczne, ażeby po raz kolejny Polacy przelali swą krew w imię polityków stojących po przeciwnej stronie niż Bóg.

 

“17 tys. żołnierzy oraz 3,5 tys. jednostek sprzętu i uzbrojenia wojskowego będzie zaangażowanych w największe ćwiczenie Sił Zbrojnych RP w 2017 roku pod kryptonimem DRAGON-17, które odbędzie się w dn. 25-29 września br. w Polsce”

http://niezalezna.pl/202362-zblizaja-sie-strategiczne-manewry-dragon-17

 

17 tysięcy przeciw 100 tysiącom.

 

Oczywiście może jak w 1939 roku przyjdą nam z “pomocą”.

 

To wszystko wydaje się być ustawioną sceną a jako dowód niech posłuży ten news z 2016 roku.

 

Ogłoszono termin ćwiczeń Dragon-17

 

W październiku 2016 wiedziano już o dacie ćwiczeń.

Daty zbiegają się ze słynnym 23 września 2017.

Polacy mają ćwiczenia do 25.09 a Rosjanie do 20 września 2017

Co stoi na przeszkodzie je przedłużyć.

Atmosfera wydaje się być w Polsce identyczna jak przed II wojną światową. Ludzie czuli, że będzie wojna. To nie wszystko:

 

“Jak ustaliła „Warszawska”, od kilku tygodni nasze służby specjalne są postawione w stan podwyższonej gotowości. Tak jest np. w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego (SKW) i Służbie Wywiadu Wojskowego (SWW), Agencji Wywiadu, a nawet w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, w których wstrzymano wszystkie urlopy i wprowadzono specjalne całodobowe dyżury. SKW i SWW skrupulatnie monitorują sytuacją na Białorusi, gdzie w połowie września mają zacząć się wielkie ćwiczenia wojsk rosyjskich i białoruskich „ZAPAD 2017” (Zachód 2017).”

I to jeszcze nie wszystko.

 

Wojsko kupi polskie karabiny dla Wojsk Obrony Terytorialnej – czytamy we wtorkowym wydaniu “Naszego Dziennika”.

Z nieoficjalnych informacji “Naszego Dziennika” wynika, że podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach planowane jest m. in. ogłoszenie umowy o zakupie przez MON 50 tys. karabinów Grot na potrzeby Wojsk Obrony Terytorialnej.’

money.pl

 

 

 

Apeluje do nie znających Jezusa osób: na nic Ci te wiadomości, które z perspektywy ciekawostek, czy jak to sobie nazwę apokaliptonewsów nie sprowadzą Cię na ścieżkę zbawienia. Pomyślcie. Nawet jeśli będzie taka wojna i mielibyśmy zginąć za miesiąc, to powinniśmy sobie zadać pytanie najważniejsze w naszym życiu: czy będę zbawiony/a?

 

 

 

 

 

Updated: 5 września 2017 — 14:16

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję za ostrzeżenie…

  Bardzo słusznie zauważyłeś, że budowane są te patriotyczne nastroje właśnie teraz. Wystarczająco już młodych Polaków przelało krew za Ojczyznę, tylko po to, żeby nastające po nich pokolenia, dowiedziały się, że była to kolejna, okrutna, przebiegła i bezlitosna “wystawka” agenturalna.

  Niech Bóg ma w opiece nasz kraj. Jezus Chrystus jest jedyną nadzieją dla tego ginącego świata.

  Z Bogiem detektywie.

 2. Jeśli Słowo Boże mówi o wojnach, to wojny będą, to nieuniknione. Martwię się tylko o moich bliskich, którzy obecnych wydarzeń nie łączą z tym, co mówi Biblia…

  1. najważniejsza rzecz, to ich zbawienie. Druga to modlitwy o ich życie doczesne.

  2. Mam to samo… nawet nie wiem jak mam z nimi rozmawiać 🙁

   1. Nowonarodzony Dawid

    Elisheva nie jesteś sama, nie ze moze z doswiadczenia ale po kilkunastu próbach wybieram modlitwe za nich, ba nalezy pamietac ze to sa dorosli ludzie :(. Smutne hest to ze gdy np jestem z kolegami z tego swiata poprostu nie potrafie im powiedziec o Jezusie, moze sie boje ich odrzucenia albo tego bardziej ze patrzac na ich uczynki ktore sa swiatowe nie przyjma tego. Boże dodaj mi odwagi i mądrości….

    1. https://www.youtube.com/watch?v=aWDZW0at068 Kiedyś znalazłem podobny film opisujący identyczną sytuację, tylko bez denerwującej muzyki(chociaż po chwili przestaje przeszkadzać) i w rozszerzonej wersji. Paul Washer mówił, że był tchórzem, pewnego razu wystraszył się podczas głoszenia tego, że jakaś dziewczyna zaczęła się z niego śmiać i nie dawało mu to spokoju. Ale Bóg jest wierny i uświęca tych, którzy się do niego zbliżają. Podobny zwyczaj czekania na Boga w modlitwie miał David Wilkerson. Ostatnie kazanie, które zostało udostępnione przed jego śmiercią mówi o tym. https://www.youtube.com/watch?v=B6cM8uJs1x4 Jan Guńka, John Piper… i wielu innych, których użył Pan. https://www.youtube.com/watch?v=cu9XKu-V4l8 Paul Washer powiedział kiedyś, przemawiając do ludzi, że gdyby wszyscy zgromadzeni umilkli chociaż na godzinę, razem z pastorem za kazalnicą i czekali aż Bóg da im słowo, mogliby odczuć Jego obecność, zostać skruszeni, przemienieni i pobłogosławieni – jeśli zachowaliby ten zwyczaj i postanowili, prócz słuchania kazań, spotykać się w milczeniu. Podobnie, gdy jesteśmy sami. Dla naszych ciał to jest męczące i głównie przeszkadza w czekaniu na Boga, powinniśmy w tym trwać(mówić i słuchać) kilka godzin dziennie. Mówię do Jezusa, dziękuje mu i zanoszę prośby, ale też milczę. Pisałem na blogu, że doświadczyłem działania Boga pośród rozpaczy, kiedy nawet nie miałem siły, by pozostać na kolanach. Przedstawiłem mu kilka spraw, wiedząc, że On i tak wie, po czym powiedziałem, że nie wypowiem już ani słowa i zacytowałem słowa z I Księgi Samuela “Mów Panie, bo sługa Twój słucha”. Usiadłem na podłodze i spędziłem tam ponad godzinę, myśląc nieustannie o Jezusie i tym co może się stać, przypominając sobie w myślach o tym, co dzisiaj przeczytałem w Słowie Bożym. Nie wiem dokładnie kiedy, lecz po pewnym czasie zdałem sobie sprawę z tego, że jestem całkowicie spokojny, będąc świadomym wszelkich niebłahych rzeczy, które spowodowały moją gorycz, ponadto Bóg dał mi radość, a gdy wstałem pokazał mi coś. Pokój nie do opisania nie był chwilowy, czy zależny od moich myśli. To pierwszy raz, gdy spędziłem czas z Panem w ten sposób. Od tamtego momentu zacząłem zapisywać rzeczy, które uczynił Bóg w odpowiedzi na moje modlitwy.

     Treny Jeremiasza 3
     25 Dobry jest Pan dla tego, kto mu ufa, dla duszy, która go szuka.
     26 Dobrze jest czekać w milczeniu na zbawienie Pana.
     27 Dobrze jest, gdy mąż nosi jarzmo w młodości.
     28 Niech siedzi w samotności i milczy, gdy Pan je nań wkłada.

     Jeszcze do tych, którzy obawiają się głosić: https://www.youtube.com/watch?v=5PJn2kI6rWg
     Wybaczcie, że filmy są w j. angielskim, ale w polskim ich nie znajdziecie. Charles Spurgeon wiele czasu spędzał na pisaniu kazań, w trakcie rezygnował z nich, pisał od nowa, etc. Mimo tego zdarzało się, że gdy musiał wygłosić kazanie, nie miał dosłownie nic przygotowanego. Zanim przemawiał do ludzi, modlił się z wiarą, będąc przed kazalnicą słowami: “Wierzę w moc Ducha Świętego, wierzę w moc Ducha Świętego, wierzę w moc Ducha Świętego…” Dobry Bóg zawsze daje Słowo na czas, takie rzeczy pokazują, iż to On zbawia, porusza, zmienia, ma kontrolę. Życzę wszystkim powodzenia w modlitwie.

   2. Ja nawet nie bardzo próbowałam podjąć takich rozmów …wiem, że to brzmi jak tchórzostwo…przepraszam 🙁 [ale i tak boję się o nich]

 3. Artur S. (detmold)

  Rosjanie nie maja co jesc zbytnio dobrego, ale na wojsko to zawsze znajda… To takie prezenie muskul u watlego chlopa 😉 . Do rzeczy. Stanie sie to na co Pan Bog pozwoli a nie diabel zachce.

 4. że coś wisi w powietrzu to pewne ,kwestia kiedy? pis choć ma tam swoje racje w pewnych sprawach nie jest raczej partią podobającą sie Bogu chodźby ze wzgl na służalczość ,uniżenie przed krk ,hierachią katolicką itp a politycznie : jeśli dojdzie do czegoś to z dużej winy tych co wyzywają ,obrażają Rosję a więc przede wszystkim ci z solidarnośći oraz pis .pis ma jeszcze inny problem : skłócenia z eu zach .co w razie konfliktu nie polepszy raczej sytuacji i choć pis w niektórych sprawach ma prawo mieć odmienne zdanie niż ci z eu zach to jednak jest to kolejne utrudnienie dla naszego kraju.

 5. Wszystkie kraje świata są pod parasolem Bestii z Ziemi (Anglo-USA) podporządkowanej Wielkiej Nierządnicy, nawet te które uchodzą pozornie za wrogów zachodu. Wszystkie przyszłe wojny są odgórnie kontrolowane i prowadzone w taki sposób aby całkowicie zmienić myślenie ludzi o świecie i Bogu i to jest zawsze główny cel.

  “Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by tych wojen nie było.”
  – Madame Mayer Amschel Rothschild

  Kim Dzong i jego masońskie gesty

  1. tak to chyba oczywiste, ale co my mozemy zmienić. Cupak jak będzie pobór to tak czy owak wezmą Polaków do wojska.
   Podgrzewają teraz atmosferę patriotyzmu, ale cóż nam z tej świadomości. Nasz los zależny jest od Boga.
   Ja jestem na 90% pewien że będzie wojna w ciągu pół roku, choc wydaje mi się, że nawet we wrześniu niestety,…
   Jaki mamy na to wpływ?
   Tak sobie myślę o tej prawdzie uzależnienia Polski od Niemiec. dziwnym trafem teraz to wychodzi. Wszystko takie dziwnie zbieżne, ale co możemy? Przecież ludzie nie potrafia oddzielić prawdy o agenturze niemieckiej od teatru prowojennego.
   Bolesne jest to. Znów nas wciągną w wojnę. Znów demon krolowej niebios zbierze żniwo. Znow ograni przez anglosasów…

   1. Nie tylko nas wciągają w wojnę, Polska to mały puzzel w całym obrazku ich plan to światowy chaos i koniec starego ładu i religii, ale żaden naród na to świadomie by się nie zgodził dlatego potrzebują chaosu, który ludziom zrobi mętlik i zasieje strach.

    https://cdn.traileraddict.com/content/columbia-pictures/2012-5.jpg

    https://www.youtube.com/watch?v=rPgBS8ioM_Q

    Ale tak jak mówisz to nic nowego bo biblijne proroctwa o tym mówią, więc oprócz zachowania spokoju Bożego nic nie poradzimy, ważne żeby nie stracić zimnej głowy, ale żeby tego nie zrobić potrzebne jest poznanie prawdziwego Boga i karmienie się słowem Bożym.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: