Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bitcoin będzie zastąpiony konkurencyjną krypto walutą największych banków na świecie.

 

Najpierw testowano bitcoina i zgodnie z przewidywaniami specjalistów od bitcoina a zarazem znawców apokalipsy Bitcoin będzie wyparty przez nową kryptowalutę największych banków na świecie takich jak:

Barclays, Credit Suisse, Canadian Imperial Bank of Commerce, HSBC, MUFG i State Street. Wymienione banki pracują nad jednostką rozliczeniową, którą stworzył bank UBS.

Obecnie instytucje prowadzą rozmowy z bankami centralnymi i regulatorami rynku. Jak podaje Puls Biznesu do ograniczonego użytku waluta wejdzie pod koniec przyszłego roku.

To, że sami pastorzy uważają, że żyjemy w czasach końca wszyscy już wiemy. Jednak podstawy pod obrót gotówkowy i znamię bestii są w pośpiechu tworzone, co może dać nam wskazówkę iż biblijny Wielki Ucisk może się rozpocząć lada rok lub lada miesiąc.

Sama kryptowaluta nie będzie znakiem bestii, ale metodą, dzięki której ją wprowadzą co będzie miało zapewne związek z łamaniem Prawa Boga.

Czasy-ostateczne.pl

Updated: 5 września 2017 — 18:16

2 komentarze

Add a Comment
  1. I na tym chcą położyć swoje łapska…cóż za nienasycone i chciwe istoty.. :/

    1. Chciwe ale przede wszystkim i tu pasuje idealnie określenie diabelnie zaradne. Swoje kabzy chcą napchać do maximum a przy okazji zrealizować plan swojego szefa czyli przyjemne z pożytecznym dla nich a dla nas przymieranie głodem. Póki co jeszcze jest czas choć pewnie już niewiele zostało dla bitcoina. Obserwuję ten rynek a przede wszystkim reakcje ludzi począwszy od euforii gdy kurs wybija kolejne maxima a skończywszy na panice gdy ruch korekcyjny jest większy niż zakładano. Wszyscy przewidują “umoczenie” bitcoina a co za tym idzie z kieszeni ludzi wyparuje ogrom grosza który włożyli w jego zakup. Informacja o planach banków może i nie tych topowych jak widać te większe siedzą cicho ale zapewne pomysł aprobują, jest kolejnym kamykiem w ogródku przemawiającym za bitcoinowym krachem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme