Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy Nibiru jest Planetą X?

Dzisiaj zagadał mnie na fejsie ochrzczony w wakacje Szymek, informując o istnieniu Planety X i pytając czy to może być Nibiru. No cóż myślę, że nikt nie będzie miał co do tego pewności jak i do tego, że takiej planety nie ma.

Natomiast postanowiłem sprawdzić i owszem na poleconej przez Szymka sky-map.org znajduje się taki obiekt w konstelacji Byka (Taurusa). Oto psc, które zrobiłem:

 

 

Potraktujcie to jako rozrywkę, a nie jak jakieś wielkie odkrycie, czy coś wiarygodnego. ale może wielu zainspiruje do innych poszukiwań, gdyż sam mam już na to pomysł.

Co znalazłem na stronach angielskich? Nie jest tego wiele, ale coś tam jest.

 

Od lat naukowcy, astrologowie i spiskowcy spekulują o istnieniu planety “X” – czyli planety Melancholia, która dzieli ziemską orbitę, ale jest nam ukrywana, ponieważ jest naprzeciw nas – zawsze po drugiej stronie Słońca.

Używając metody ważonej-najmniej-kwadratów, orbita i masa Planet X została obliczona z reszt Uranu. Stwierdza się, że jeśli istnieje Planet X, to będzie dziesiątą planetą. Jednak nie może to być dziesiąta od Słońca, ponieważ obliczona oś semimajora jest trochę mniejsza od Plutona. Peryferia Planet X, podobnie jak Pluton, znajduje się wewnątrz orbity Neptuna.

 

Istnieje poważna przesłanka o istnienia takiej planety. Jest nią zaprzeczenie przez NASA.

Pomimo uruchomienia licznych sond kosmicznych wyposażonych w urządzenia do skanowania podczerwonego, które według NASA, ponad 99% naszego Układu Słonecznego, utrzymywały, że nie ma takiej planety. Jednakże Edward Snowden wraz z byłym naukowcem NASA, profesorem Mungo McAlgae, twierdzi teraz, że zarówno NASA, jak i agencje rządowe ds. Bezpieczeństwa wiedzą o istnieniu Planet X  od wczesnych lat 90. i wiedzieli o tym  w ich otoczeniu. W jednoczesnej konferencji prasowej wcześniej, zarówno profesor McAlgae w firmie Caltec, jak i Edward Snowden z jego nieujawnionej lokalizacji w Rosji, szczerze mówili o konspiracji, aby utrzymać Plan X w okładkach. ” Oficjalna linia rządowa to taka, że ​​Planet X nie istnieje” – powiedział Snowden. “Czuje się, że masowa panika może się zdarzyć, jeśli ludzie myślą, że planeta X jest na biegu kolizji z Ziemią”. Profesor McAlgae podczas swojej konferencji stwierdził, że ” Grawitacyjne skutki planety X na naszym słońcu zostały dobrze udokumentowane z lat 70-tych. Ponadto NASA dysponuje obszerną bazą danych obrazów Planet X, która wydaje się wskazywać nie tylko oznaki życia, ale także cywilizację “. Obydwaj wezwali NASA, aby nie tylko potwierdzić istnienie Planet X, ale także uruchomić sondę w celu ustalenia, czy na jej czy na innej planecie istnieje inteligentne życie. ” Jak dotąd, nie ma na to żadnych oznak” – podsumował Mungo. Na swojej konferencji Snowden wyjawił jednak wyciekły obraz Planety X, który wydaje się pokazywać obszerną roślinność, a nawet na ludzkich strukturach na powierzchni planety.

 

Uważa się, że Planeta X jest wielkości Jowisza a to sporo.

 Jowisz jest znacznie większy niż (10 razy) Ziemia; a jeśli Planet X jest “możliwa jak Jowisz”, proszę przeczytać te cytaty :

 • “Średnica Jowisza jest 11,2 razy większa od Ziemi. Innymi słowy, można umieścić 11.2 Ziemia obok siebie, aby dopasować ją do średnicy Jowisza.
 • “A objętość Jowisza jest jeszcze większa. Zajmie 1321.3 Ziemia, aby wypełnić objętość Jowisza. Jeśli chodzi o powierzchnię, Jowisz jest 121,9 razy większy od Ziemi. Ile Ziemi można spłaszczyć, aby pokryć powierzchnię Jowisza.
 • – Jowisz ma 317,8 razy większą masę Ziemi.

 

Teraz ciekawostka. Planeta X nazywana jest także Nemesis. Znalazłem ciekawy tekst zespołu Arch Enemy – Nemesis:

 

Spacerujemy po tej Ziemi
Z ogniem w rękach
Oko w oko
Jesteśmy Nemesis

Jesteśmy z Tobą
Niezliczenie wiele złych dusz
Walczymy! Walczymy o wolność
Stoimy zjednoczeni

Jesteśmy legionem
Głosem anarchii
To rewolucja
Tworzymy nowy nieład

Jesteśmy wrogami
Przeciwnikami systemu
Miażdżymy hipokryzję
Zabijamy filister

Jeden za wszystkich – Wszyscy za jednego
Jesteśmy silni – jesteśmy jednością
Nemesis*

Płonąca żarliwa złośliwość
W naszych sercach, w naszych żyłach
Twoja krew, moja krew
Cała krew leci tak samo

Jeden za wszystkich – Wszyscy za jednego
Jesteśmy silni – jesteśmy jednością
Nemesis*

 

 

 

Planeta X jest pierwszym i jedynym filmem, który w pełni wyjaśnia tajemnice Księgi Rodzaju 6 i Objawienia 9. Biblia prorokuje, że w ostatnich dniach z “bezdennego dołu” uwolniona będzie  armia 200 milionów demonów. Mając króla lub ciemnego anioła nad nimi imieniem Abaddon, te ogniste, serpentyczne demony będą męczyć ludzkości i masakra mnóstwo za pomocą ognia, dymu i siarki, wydobywanych z ust. W rzeczywistości nauka okultystyczna w masonerii i innych tajnych towarzystwach głosi nadejście tajemniczej Planety X , o nazwie Syriusz, Gwiezdnej Gwiazdy . Iluminaci mówią, że jeśli to będzie, ta gwiazda przyniesie zarówno katastrofie, jak i zbawienie na ziemię, kończąc na obcej inwazji przez pozaziemskie istoty, które będą panować jako bogowie nad całą ludzkością.

 

Planeta X i przepowiednia Indian Hopi.

Bardzo dziwnym  trafem jest tej przepowiedni wiele podobieństw do apokalipsy.

Oto one:

 

“Ważne aby rozumieć, że te przekazy będą znajdowane we wszystkim co żyje, nawet w naszych ciałach i kroplach naszej krwi. Wszystkie formy życia otrzymają przekazy od bliźniaków… te co latają, kwiaty i nawet zajączek. Pojawienie się bliźniaków rozpocznie okres 7 lat, który będzie naszą ostatnią szansą na zmianę.

Kiedy ten co Oczyszcza nadejdzie, zobaczymy go jako małą Czerwoną Gwiazdę, która się bardzo zbliży i będzie z bliska nas obserwować, patrzyć, jak pamiętaliśmy święte nauki. Ten co Oczyszcza sprawi wiele cudów na naszym niebie. W ten sposób dowiemy się, że stwórca nie jest tylko snem. Nawet Ci, którzy nie połączyli się z duchem ujrzą jego twarz na niebie, a rzeczy które nie będą widzialne, będą mocno odczuwalne.

Kiedy ten co Oczyszcza nadejdzie, zobaczymy go jako małą Czerwoną Gwiazdę, która się bardzo zbliży i będzie z bliska nas obserwować, patrzyć, jak pamiętaliśmy święte nauki. Ten co Oczyszcza sprawi wiele cudów na naszym niebie. W ten sposób dowiemy się, że stwórca nie jest tylko snem.”

Przepowiednia Indian Hopi

 

 

 

Bliźniaki= 2 świadków

Wielki ucisk = 7 lat

Zobaczy go każde oko = Ci, którzy nie połączyli się z duchem ujrzą jego twarz na niebie, a rzeczy które nie będą widzialne, będą mocno odczuwalne

 

Nie wiem czy to jest od Boga czy New Age. Przy całej mojej wierze mam umysł naukowy i badam pod kątem biblijnym rzeczy wokół biblijne. Wiadomo, że Indianie mieli swoich szamanów. To nie mogło pochodzić od Boga. Tylko skąd tyle podobieństw do Biblii? Być może są to sfałszowane proroctwa biblijne co potwierdzałoby raz jeszcze wiarygodność proroctw biblijnych.

 

Jest jeszcze jeden ciekawy trop. Utwór o Nibiru. Wkomponowuje się w powyższą anlizę.

 

Strajk Annunaki!

Z niebiańskiej otchłani

Zniszczyć starożytne strefy pod znakiem gwiaździsty topór Zjednoczyć zwycięstwo koronowany szturm szturmów Legionów, aby dowodzić magią nocy smoków

Cichy zabójca – poprowadzę królowie ognia do ostatecznego mrowienia śmiertelników.

Wyścig się w kierunku symboli sił Qliphotic.

Raduj mnie teraz panom śmierci – mocą chaosu magik Przysięgając królom smoków – Zjeednoczeni przez jedną tyranię. W krwi Boga  docieramy do tradycji ZUAB!

Aby podporządkować sobie ziemię niewzruszoną śmiercią, legiony zabójców uderzą ziemię i zabiją całe żyjące ciało! Rozkazuję nazwiska zapomnianych pięćdziesiąt bram.

Docieramy do nich przez głębokie lodowate wody Rleyha.

 

Jak głupcy śmiertelnicy zostali zmarnowani!

Zabójca Nibiru z twarzami czarnych bezładnych panów z atakiem grzmotu śmierci.

Biorąc pod uwagę jadowite siły gniewu i zemsty, jesteśmy niewidzialną przekleństwem – Bel aossic armageddon!

Przerażać się poza koszmary ludzkości Będziemy prosić o sojusz Assassinów Nibiru

 

Oczywiście ludzie bez Ducha Bożego pisali ten tekst, a on musiał być inspirowany przez duchy przeciwne Bogu.

 

 

Updated: 1 września 2017 — 20:55

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Przesłuchałem masę albumów AE i sądzę, że ten utwór Nemesis nie ma żadnego związku z tą planetą. Ich teksty to teksty czysto anarchiczne, nie mają głębszego znaczenia. Często jakby pisane przez gimnazjalistę-ateistę. Nemesis oznacza sprawiedliwość wymierzoną poprzez buntowników wobec systemu.

  1. Tak wszystko się zgadza, ale kto ich skłonił do napisania takiego tekstu?
   Dla kogo jest typowy bunt?
   Czy prowadził ich w tym Duch Boży?

   1. Myślę, że to raczej chęć zarobienia na młodych ludziach którzy nienawidzą systemu jaki panuje aktualnie skłoniła ich do napisania takiego tekstu. Czy prowadził ich Duch Boży-na pewno nie. Wiem drogi adminie jakiej odpowiedzi się spodziewasz na typowy bunt 🙂 Pewnie chodzi o Szatana. Duża część zespołów metalowych jest przeciwnikami satanizmu, lecz odwołują się do symboliki anty chrześcijańskiej aby zszokować i sprowokować społeczeństwo niby chrześcijańskie( i tym samym się wybić). Nie mówię, że to co oni robią ma dobre owoce. Bo jest wręcz przeciwnie. Ale nie można powiedzieć że zespoły metalowe są bardziej satanistyczne niż zespoły popowe (pomimo że zespoły popowe głoszą raczej pochwałę konsumpcjonizmu, a zespoły metalowe przeciwnie).

    1. bunt to bunt.
     Jak słusznie zauważyłeś są zespoły metalowe niesatanistyczne ale reklamują bunt co jest domeną szatana. tak jak właśnie wokalistki pop niby nie śpiewające o Lucku, ale ich teksty przedstawiają wartości Lucka

     1. Ale ja zawsze widziałem chrześcijan za takich buntowników wobec współczesnego porządku świata, którzy preferują dawniejsze (zdrowsze) wartości od tych obecnych dzisiaj.

 2. Mam nagrany film telefonem duży obiekt znajdujący się obok słońca, gołym okiem nie było go widać z racji promieni słonecznych, uchwycilem to przypadkiem, ale potem kręciłem z innych miejsc i z innego dnia i ten obiekt tam był, było to w roku 2012 lub 2013 już nie pamiętam. Jeżeli Piotr admin wyrazi chęć to prześlę w poniedziałek mu na maila.

  1. W zasadzie to nie film tylko filmy

 3. Na google sky w dalszym ciągu można zobaczyć w gwiazdozbiorze panny ukryty obiekt,trzeba przełączyć opcje na podczerwień.Jeśli to prawdziwy obiekt ukrywany przez nasa to łączy się to doskonale z datą 23.09 2017, “wielki czerwony smok czeka” https://www.youtube.com/watch?v=-9nW4LodsBA

 4. Powiem wiecej gdzies ogladalem filmik wlasnie na temat cernu portali i hopi i okazuje sie ze w ich legendach pojawia sie rowniez dekalog ;)) z tym ze oni dostali taki bialy czlowiek dostal taki i wiem ze jeszcze ktos dostal nie pamietam juz kto ale polecam szukac 😉

 5. Kurde a mówić młodemu żeby sobie odpuścił te bujdy to ten dalej wałkuje temat. Słuchej, że bracie Szymonie nie istnieje coś takiego jak nibiru planeta x czy jak ją tam jeszcze zwą. Nie ma absolutnie żadnych dowodów na istnienie takiego tworu. Wiarygodność NASA czy też samego Snowdena jest delikatnie mówiąc wątpliwa. Wszystkie sensacje jakie ujawnia ten gagatek ujawnia za zgodą autorów tychże szokujących informacji. Puścili do obiegu to co mogli gdyby faktycznie zależało im na ukrywaniu tychże informacji Snowden wylądowałby już dawno w jakieś leśnej dziurze pod zwałami ziemi. No i sama śmietanka z jego wypowiedzi, którą tu przytoczono:” Ponadto NASA dysponuje obszerną bazą danych obrazów Planet X, która wydaje się wskazywać nie tylko oznaki życia, ale także cywilizację”. Nie no jak ktoś mi nawija o obcej pozaziemskiej inteligentnej cywilizacji to ja już dziękuję i żegnam klienata 😉 Podsumowując pędzą sobie annunaki na tej planecie wesoło podrygując w rytm ciężkiego brzmienia arch enemy ( słuchałem kiedyś namiętnie a babka na wokalu dosłownie drze przepraszam za słowo gębę jak opętana) by dać nam łupnia. Annunaki według mitów i błędnie tłumaczonych podań to bogowie którzy stworzyli rasę ludzką krzyżując swój gen z jakąś biedną małpką kreując tym samym rasę niewolników do pracy w kopalniach złota i tu uwaga dziesiątki czy setki tyś lat temu bo już nie pamiętam dokładnie wydoili złoto i odfrunęli ale wrócą niczym Arnold w Terminatorze:) I pewnie teraz pomykają znowu do nas po resztę złota 😛 Cała ta planeta podobnie jak i inne tanie sensacje o pozaziemskim życiu i ogólnie cała wiedza o kosmosie mają umniejszyć rolę Ziemi i nas samych jako zwieńczenia Bożego dzieła umiejscawiając nas w bezkresnej, wrogiej pustce wszechświata jako nic nie znaczący pyłek pośród setek milionów innych planet i tysięcy cywilizacji. Za stary jestem by zajmować się takim bajdurzeniem 🙂

  1. wg mojej oceny temat Nibiru jest istotny z innej perspektywy. Na przykład, ze względu na pochwycenie. W momencie pochwycenia świat jakoś będzie musiał wytłumaczyć ludziom, co sie stało.
   Wtedy powiedzą: kosmici z Nibiru.
   Jak wytłumaczą zacmienie z apokalipsy? Może właśnie w ten sposób.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: