Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

23 września 2017 zainteresował już nawet kościół baptystów.

Zdumiony byłem patrząc na autorów tego wykładu. Okazało się, że są nimi polscy baptyści. Powodem mego zaskoczenia jest fakt posługiwania się astronomią wchodzącą w astrologię. Jednak jak to wielokrotnie udowadniałem, gwiazdy, konstelacje i odległości między nimi stworzył Bóg, a chyba nawet żaden gimnazjalista nie zaprzeczy wpływowi księżyca na ziemię.

Pastor wyjaśnia na podstawie apokalipsy znaki na niebie jakie mają mieć miejsce we wrześniu 2017.

 

 

Interesująca interpretacja. Nikt nikomu nie zagwarantuje jakichkolwiek wydarzeń tego dnia, ale nie sposób nie widzieć szalejącej przyrody, szykujących się konfliktów na całym świecie. To że jeszcze tama apokalipsy nie pękła, nie oznacza, że jej nie będzie.

Osobiście nie wydaje mi się, aby porwanie kościoła miało nastąpić 23 września ponieważ zakładając, że pochwycenie (harpazo) jest tajemne, jak to porwanie, to nie sądzę aby świat w tym sataniści o tym wiedzieli. Dzień ten ma nadejść jak złodziej w nocy, co nie wyklucza takie nadejście w dniach blisko 23 września.

Jednego jestem pewien. Gro braci i sióstr ma sny apokaliptyczne. Oczywiście można założyć, że żyją tym mocno, ale nie chce podawać szczegółów tutaj, wiele ma sens.

 

Jest także , hoax mówiący o kilkunastu dniach ciemności w listopadzie o czym wie NASA. Na razie pozostaje to tylko fałszywką, ale kto wie co oni wiedzą.

 

Pewne są także kataklizmy, a według mojej oceny do 23 września czeka nas jeszcze wiele. Bóg jeden wie.

Rok temu świat spodziewał się jakiegoś kosmicznego wydarzenia, ale czy nie było to czasem ośmieszenie prawdziwych wydarzeń mających mieć miejsce 23.09.2017? Juz niebawem się przekonamy.

 

Wiem również, że dobrze to już było i nie ma co łożyć nadziei w polityce. Czas demokracji niebawem się skończy i to raczej nie z przyczyny PISu.

To co każdy chrześcijanin powinien zrobić, to uświęcać się i pokładać wiarę i nadzieję tylko w Jezusie Chrystusie Panu naszym.

 

 

 

Updated: 31 sierpnia 2017 — 15:00

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Witam,

  tak dla przypomnienia:
  http://detektywprawdy.pl/2015/09/03/kontrowersje-wokol-slynnego-wrzesnia/

  Rok temu rowniez bylo duze ozywienie w tym temacie.
  2 lata temu sam mialem goraczke nt.kataklizmu we wrzesniu, 4 krwawe ksiezyce itd.

  Czy to nie jest aby wieszczenie?
  Tesknie do Ojczyzny mam nadzieje , ze szybko tam bede ale zmeczylo mnie wypatrywanie znakow itp. Lepiej dobrze wykorzystac czas aby miec oliwe w bance.

  Nie mam polskich znakow-przepraszam.
  Pozdrawiam

  1. Nie zmienia to faktu, że na świecie zaczyna się dziać coś dziwnego. Dziwne kataklizmy np trzesienie ziemi w pobliżu Neapolu jakby wypełnianie się powoli proroctw z Fatimy, a należy przypomnieć, że katolicy też się przygotowują do nadchodzących wydarzeń. Nie przez przypadek są porozwieszane plakaty,, moje niepokalane serce zwycięży”. Jest taka gazeta,, polonia christiana” w której się także wieści nadchodzącą apokalipse, ale z udziałem maryjnym. Jest to rok symboliczny, bo upłynęło 100 lat od obajawienia. Będzie coraz gorzej. O ile 10 lat temu to wieszczenie coś nie miało sensu i było to wszystko mgliste, o tyle teraz układa się powoli w całość.

   1. Kogo obchodzą proroctwa od diabła?

    Liczy się tylko to co w Biblii

    1. Marcinie,
     czy mógłbys wyjaśnić na czym polegają te proroctwa diabła?

     1. Mam na myśli te z Fatimy, że to co się tam objawiało nie było od Boga. Więc te proroctwa jakie zostawiła ta istota też nie są od Boga.

      1. Otóż to…to nie Bóg, lecz uzurpatorka…która myśli sobie że jest fajna a nie jest…

    2. https://www.youtube.com/watch?v=pQbvPch_Yk8 Co sądzicie o tym? Zostawiłem komentarz pod filmem używając konta innej osoby.

     Data jest dziwna, jeszcze w tym miesiącu natknąłem się na jakimś forum na muzułmanina spamera i pośród tego co pisał po angielsku bylo wiele dat, zawsze 23 września, lecz inny rok: 2013 2014 itd. Nie mogłem dowiedzieć się czegoś sensownego, bo wszystko wyglądało jak bełkot tłumaczony przy użyciu translatora z jęz. pewnie arabskiego na angielski(tekst był napisany w j. eng, tylko zdawał się być przetłumaczony przez komputer), a to nie wychodzi dobrze, ponadto ten spamer nawrzucał pomiędzy datami wiele adresów, między innymi do arabskich stron pornograficznych i nauczań imama na YT, a ja zrezygnowałem z czytania. Jakiś czas temu wspierałem na YT Macieja Pańczyka w walce z kłamstwami Amightywind, nagrali na jego temat wiele filmów, gdzie okazywali zdenerowanie i nie dosłownie, ale życzyli mu śmierci. On odpowiadał na to błogosławiąc ich jak wcześniej i zachowując spokój, mimo tego że manipulowali jego filmami i przedstawiali na swoich kanałach fałszywy obraz. To trochę zabawne, bo zdenerwowali się przez to jeszcze bardziej i zaczęli twierdzić, że jego błogosławieństwa są dla nich przekleństwami i właściwie… zgodnie ze Słowem Bożym mieli rację. Później się poddali, a ja dziś chciałem sprawdzić czy wrzucili coś nt. naszego brata w wierze na swojej stronie. Nie napisali niczego, bo się boją, ale też coś kombinują z tym, że niebawem ma się coś wydarzyć. Ja podchodzę sceptycznie do takich dat, może mają po prostu odciągać uwagę, chociaż nie wiem jak miałyby działać na dłuższą metę, dlatego że o nich nie myślę. Możliwe, że to coś w rodzaju święta i wyłącznie uczniowie Czarnego “Pana” mają z tym związek.

     1. Tak, być może 23.09 będzie ważny ale dla nich w skryciu. Powiedzmy jakaś inicjacja antychrysta itp, a świat może o tym nie wiedzieć. Tak czy owak wiele się dzieje, a rok temu takich wydarzeń nie było.

      1. Nie wiem co się wydarzy 23.09.2017r ale wiem jakie nieszczęście się wydarzy 24. 19.2017r znowu Makrela zostanie kanclerzem niemiec.
       Jak wygra Schulz to też nieszczęście, ale niemiaszki dali wybór swoim wyborcom, jak między młotem a kowadłem.

 2. Trzeba być czujnym, jak te mądre panny, ale o 23.09.2017 piszą wszystkie media, nawet Fakt, serio uważacie, że z Faktu dowiemy się na temat Boskich planów i wydarzeń?

  1. jakie media? media kopiują. Natomiast nie koncentrowalbym sie na 23 wrzesn ia. Bardziej obawiam się Zapad 2017 lub konfliktu między Polską a Niemcami

 3. moim zdaniem jest to niebywała zbieżność układu gwiazd, ponadto mam przypuszczenie, że 23 września to data urodzin Jezusa Chrystusa, Słowo Boże daje nam wskazówki, że nasz Zbawiciel urodził się w właśnie we wrześniu, w okolicach ruchomego Święta Namiotów (które trwa kilka dni) w roku 2018 święto Sukkot będzie obchodzone 23-30 września (w tym roku jest to początek października).

  1. Tak sie mówi, że przełom wrezśnia/pazdziernika a więc możliwe. W listopadzie ponoc pasterze już nie wychodzili na wypas.
   Czekam z zainteresowaniem na bieg wydarzeń, mając także na uwadze potencjalną wojnę…

 4. Zbynio kochany
  Ależ nam wrzuciłeś filmik? pomieszanie z poplątaniem.Co to się nie wyrabiania na tym świecie.
  Oczy wychodziły mi z orbit? zastanawiałam się czy on tak na poważnie,czy to kabaret.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: