Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niemcy uczą uchodźców jak uprawiać seks z białymi kobietami.

Kiedy Polacy łączą się smutku i bólu z parą napadniętych w Rimini, Niemcy “edukują” uchodźców w kwestiach seksu.

Temat nie jest nowy, ale pokazuje przyczyny powstania problemu.

Około rok temu niemiecka Służba ds. Informacji o Zdrowiu, uruchomiła witrynę dla osób ubiegających się o azyl.

Adres witryny to zanzu.de. Jednak bardziej kontrowersyjny jest tytuł tej strony: “Zanzu. Moje ciało – słowami i obrazem”.

Celem tej strony jest  edukacja seksualna uchodźców. Strona ma 12 wersji językowych, w tym język polski oraz turecki i arabski.

Poza informacjami dotyczącymi planowania rodziny, są także te dotyczące zachowań seksualnych zgodnych z normami przyjętymi w Europie.

Witryna zanzu.de – finansowana przez niemiecki rząd – miała w założeniu zapewnić informacje dla uchodźców, jak zachowywać się gdy chce uprawiać seks oralny, klasyczny czy analny, w tym gejowski.

To nie wszystko. Grafika jest wielce sugestywna dla uchodźców. Na zdjęciu poniżej, ciemnoskóry mężczyzna leży na białej kobiecie. Lepszej reklamy dla biednych uchodźców nie ma

  

fot. zanzu.de

https://www.zanzu.de/pl/stosunek-p%C5%82ciowy

 

Taki jest opis strony zanzu.de

Projekt Zanzu jest tworzony przez BZgA(link is external) (niemiecka Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung), niemieckie Federalne Centrum Edukacji Zdrowotnej oraz ośrodek Sensoa(link is external), flamandzkie centrum wiedzy o zdrowiu seksualnym.

BZgA jest specjalistycznym   urzędem niemieckiego federalnego ministerstwa zdrowia. Centrum to odpowiada za edukację zdrowotną i działania w zakresie promowania zdrowia w imieniu rządu federalnego. BZgA jest również centrem kolaboracyjnym Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) d/s zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego (Regionalnym Europejskim Biurem WHO(link is external)).

 

 

Jak widać ludzi trzeba uczyć uprawiania seksu, gdyż sami tego nie potrafią robić, co stawia nas poniżej zwierząt, które nie mają żadnych instruktarzy z zakładania rodziny czy współżycia, a jednak potrafią to robić.

Chrześcijanie nie potrzebują Światowej Organizacji Zdrowia ani centrów wiedzy seksualnej. Chrześcijanie mają biblię i przewodnictwo Ducha Świętego.

 

Trudno się dziwić niepohamowaniu żądz cielesnych imigrantów skoro zachęcają ich do tego komuniści z UE.

W Rzymie takie sceny jak poniżej nie są ponoć niczym nowym czy zaskakującym:

 

źródło: http://www.adnkronos.com/fatti/cronaca/2017/05/05/roma-sesso-sul-marciapiede-pieno-centro_a00nrJtPpI2HC3rJtszMON.html

 

“Fotografie zamieścili w sieci pracownicy jednego z biur sąsiadujących z Placem Niepodległości. Na zdjęciach widać imigranta, który uprawia seks z białą kobietą na stercie brudnych ubrań. Para zupełnie nie przejmuje się tym, że jest obserwowana i kontynuuje swoje zabawy. ”

 

To są czasy ostateczne. Rozpusta, lubieżność, cudzołożenie, promocja homoseksualizmu to znak końca tych czasów.

 

 

 Wiedz o tym, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie będą samolubni, rozkochani w pieniądzu, chełpliwi, wyniośli, bluźnierczy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, nieczuli, nieprzejednani, skorzy do oszczerstw, niepohamowani, okrutni, gardzący tym, co dobre, zdradzieccy, bezmyślni, nadęci, kochający przyjemności bardziej niż Boga, stwarzający pozory pobożności, lecz będący zaprzeczeniem jej mocy. Takich ludzi unikaj.

Z nich biorą się ci, którzy wkradają się do domów i wykorzystują frywolne kobiety, obciążone grzechami i rozdzierane przez różnorodne żądze.” 2  Tymoteusza 3

 

 

Updated: 30 sierpnia 2017 — 19:18

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Fuj.

  Coś takiego, czytałam wiele razy ten list do Tymoteusza, a sam ten fragment jeszcze więcej, ale nigdy nie widziałam tego fragmentu:
  ” Z nich biorą się ci, którzy wkradają się do domów i wykorzystują frywolne kobiety, obciążone grzechami i rozdzierane przez różnorodne żądze.”
  Jak to jest możliwe?? Jestem w szoku 🙂

  1. Dobry cytat, pasuje jako uzupełnienie notki…
   A to zdjęcie- brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :/

  2. To fuj to mi zawinęłaś Kasiulku?

   DŚ pokazał Ci w odpowiednim czasie do tego tematu.
   Dzięki Bogu!

   1. Oj tam od razu fuj parzą się po prostu jak psy. Jak widzę psy które to robią to fuj nie mówię jak widzę takich jak na zdjęciu to fuj też nie powiem choć pomyślę sobie coś o wiele gorszego! Widzi mi się że ta kobieta to zwykła prostytutka albo konkretnie naładowana jakimś otępiaczem umysłu narkotykiem alkoholem itp. Która normalna chciała by chociażby położyć się w takim wysypisku śmieci?!

 2. Artur S. (detmold)

  Niemcy i inne “postepowe nacje” zbieraja plon zgnilych owocow duchowych swoich bezecenstw. Tylko, ze tez my Polacy i Ludzie innych narodowosci ( oczywiscie ci ktorym chce sie uczciwie pracowac, a nie li tylko pasozytowac ) musimy na rzeczone tyrac w rozny sposob jako niskoplatne parobki?…

 3. Artur S. (detmold)

  Ksiega Izajasza 40, 17-18 Wszystkie narody sa niczym przed Jego obliczem, nicoscia i marnoscia wobec Niego. Do kogoz moglibyscie Boga przyrownac i jakie podobienstwo stawic z Nim na rowni?

 4. “Michalkiewicz, Brzeski i Karoń o potajemnie budowanej IV Rzeszy Niemieckiej”

 5. Artur S. (detmold)

  To sa jak slusznie wyzej zauwazyla Katarzyna “dzieci socjalizmu”. Tylko, iz nie wiadomych blizej wzgledow ( “powiew egzotyki” 😉 … ) nasze zwlaszcza jasnookie i plowowlose ( maturalne i farbowane 😉 ) panie lgna do tych szemranych sniadolicych gosci ( od czasow PRL-dolarowych “ksiazat z pustyni/buszu” do dzis-podejrzanych mieszanych zwiazkow z roznej masci kolorowymi, szczegolnie na emigracji zarobkowej ) jak pszczoly do miodu…

 6. No racja, ludzi trzeba uczyć jak uprawiać seks… Skoro arabowie chcą się kochać z europejkami i chcieliby wiedzieć w jaki sposób one lubią, to CZEMU się po prostu o to NIE ZAPYTAJĄ tych kobiet? Czyżby sugerowali, że i rozmawiać ludzie nie umieją? A może rozmowa nie jest potrzebna pomiędzy parą kochanków i wystarczy jak się za siebie zabiorą? Oburzające po prostu. Brak słów. A ciekawe co na to opinia publiczna w Niemczech. Czy ludzie w Niemczech dają się złapać na taką propagandę? Czy myślą samodzielnie? Ja szukałam jakiegoś filmiku jak to wygląda sprawa od strony obywateli tego kraju, coś w stylu Szwecji ale nie mogłam znaleźć czy jest takowy.
  Niech polscy mężczyźni bronią naszego kraju, nie wiem jak ale niech nie pozwalają by u nas się coś takiego działo. Inaczej będziemy chodzić w burkach i rodzić dzieci dla nich i to pod przymusem.

  1. Milka Arabowie nie będą się pytać Europejek w jak sposób one chciałyby uprawiać sex.Dobrze wiesz,ze to sa inne kultury.Uchodźczy przychodzą tutaj z roszczeniami i uważają,ze im się to należy.Oni nie traktują nas na równi,my jesteśmy niewierni,albo się dostosujemy do nich,albo skrócenie o głowę.
   Celem niemieckiej strony jest niby ukazanie norm tutaj obowiązujących, tak naprawdę przyzwolenie na ich ekscesy.
   Nie znajdziesz w necie filmów co mysli o tym społeczeństwo Niemiec,Szwecji,z prostego powodu te filmy szybko sa usuwane.
   Zaliczane jako mowa nienawiści,ludzi niezgadzających się blokuje się na portalach,wydaje wyroki sadowe,ludzie tracą pracę,mieszkania są wyrzutkami.
   Jedynie zwrócenie się do Boga może uchronić ludzi przed zalewem arabów.

 7. Swego czasu obiło mi się o oczy krążące po internetach zdjęcie newsweeka bodajże z nagim męzczyzną i kobietą. Oczywiście kobieta biała gość czorny jak węgiel. Cała ta akcja, która wzbudza we mnie odruch wymiotny ma na celu mixowanie ras. Kończy się “biała” Europa a powoli powstaje brązowa czy też lepiej szara. Ktoś trafnie w komentarzach ujął to w ten sposób, że powstać ma z tej mieszanki człowiek o ilorazie inteligencji odpowiednim do wykonywania poleceń lecz za małym do wzniesienia buntu, logicznego i twórczego myślenia czy samodzielnego działania. Kończy się demokracja rodzi się Idiokracja zresztą film już pod tym tytułem był 😛

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: