Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Duchowa wojna nad Polską. Niemcy i Francja chcą nas zniszczyć i mają swych ludzi w Polsce.

W ewangelii Jana jest napisane “Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli”. Ma to także odniesienie do postrzegania polityki. Przed narodzeniem na nowo rozróżniałem między lewicą, a prawicą. Dzisiaj Polacy są podzieleni na patriotów i niemieckich pachołków. Prawda stoi ponad tym. Jest to walka duchowa. Polska jest jednym z ostatnich bastionów wartości chrześcijańskich. Nie mylić z czystą wiarą biblijną.

W górze musi się odbywać niesamowita bitwa o Polskę, co widać po tym, co się dzieje na ziemi.

 

 

 

 

Prezydent islamskiej a więc antychrześcijańskiej, a więc antybiblijnej, a więc przeciwnej Bogu Francji  w dniach 23-25 Macron sierpnia odbędzie krótką wizytę w Rumunii, Bułgarii i Austrii, w spotkaniach wezmą udział także przywódcy Czech i Słowacji. Po powrocie do Francji Macron będzie gościł Angelę Merkel, a także premierów Włoch i Hiszpanii. Pominięcie przedstawicieli Węgier i Polski nie może być przypadkiem.

Nie będzie tam przedstawicieli Polski i Węgier, czyli grupy Wyszehradzkiej. Ta izolacja ma na celu zburzenie wspólnoty postsłowiańskiej, postradzieckiej i antyislamskiej zarazem. Macron chce rozbić Trójmorze u zarodka.

To nie wszystko. Unia Europejska ma na jesień bardzo mocno zaatakować Polskę. 

 

 

“Powstał wręcz plan wzmożenia i rozszerzenia kampanii przeciwko naszemu krajowi. To wzmożenie i rozszerzenie wynika z połączenia sił I wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa, przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, kilku komisarzy europejskich (m.in. z Francji, Włoch i Belgii przy cichym wsparciu Elżbiety Bieńkowskiej), polskich prawników weuropejskich trybunałach, utytułowanych prawników oraz prawniczych organizacji w Polsce, a wreszcie polityków PO i Nowoczesnej”

 

 

Po zmasowanym ataku na Polskę, nastąpi kara. Co będzie podstawą do karania rządu w Warszawie?

Za podstawę karania Polski KE uznaje zobowiązania rządu Ewy Kopacz. Wedle tych zobowiązań nasz kraj miał przyjąć 6,2 tys. osób (spośród 160 tys., które przebywały w obozach we Włoszech i w Grecji). We wrześniu 2017 r. sprawa ma wrócić i nawet jeśli nie da się nałożyć na Polskę kar, będzie wielka kampania oskarżania rządu Beaty Szydło o brak solidarności, połączona z atakami w Parlamencie Europejskim oraz w mediach na Zachodzie.

https://wpolityce.pl/polityka/354449-unia-szykuje-ofensywe-wobec-polski-na-jesien-janecki-w-sieci-mamy-byc-bezpardonowo-atakowani-szczegolna-role-odgrywa-tutaj-tusk

 

Pracują nad tym ikony polskiej lewicy. Słynny Hartman powiedział o wyborcach PIS:

 

“– Ani wstydu, ani gustu. Nic. Tępota, prostactwo, bezwstyd. I tak na okrągło. Tępota, prostactwo, bezwstyd… Ad infinitum.”

 

Czytelnicy muszą zrozumieć, że nie chodzi tu o politykę samą w sobie, ale o satanizm. Wyznawcy allaha, co widać po aktach terroryzmu w Hiszpani i Portugalii prowadzą świętą wojnę. Demografia w krajach zachodniej Europy jest bezlitosna. Przybywa muzułmanów,  a chrześcijan ubywa.

Na razie każdy jest zajęty swoimi sprawami, ale niebawem może dojść do zmiany krajobrazu kulturowego w Polsce, gdzie na ulicach będą dominować islamiści. Trzeba sobie powiedzieć jasno: cała obecna opozycja sejmowa jest antypolska i antychrześcijańska, co bardzo łatwo można udowodnić.

 

Lista dowodów antypolskości PO i Nowczesnej rośnie z dnia na dzień. Borys Budka, poseł Platformy Obywatelskiej, udzielił wywiadu niemieckiemu tygodnikowi „Die Zeit”. Polityk skrytykował w nim polski rząd i oświadczył, że jego zdaniem Unia Europejska powinna postawić Polsce ultimatum.

 

“Polski” polityk, chce aby niemiecka UE postawiła Polsce ultimatum.. a w konsekwencji by Polacy zapłacili za sankcje!

 

Tymczasem kolejne taśmy z rozmowy Sikorskiego (PO) z byłym szefem Orlenu pokazują stosunek Platformersów do kadry uniwersyteckiej:

 

“Wiesz, oni (amerykańskie uczelnie – red.) rozumieją to, czego nasi, ku***sy, nieroby, ci wszyscy rektorzy, nie rozumieją”

 

W sumie to dobrze. Niech ci lewicowy intelektualiści wiedzą jak słudzy Niemiec o nich myślą. Rektorzy, profesorowie polscy to nieroby.

 

 

Coś wisi w powietrzu. To, czego mogę się domyślać, to kolejny rozbiór Polski, albo odłączenie się od UE, co doskonale wkomponuje się w ostatnie 10 królestw czasów końca, o których wiele razy pisałem.

Dowodem na to jest poparcie Wielkiej Brytanii dla Polski.

 

“brytyjski Sunday Express, na swoim portalu, polscy politycy – po ataku terrorystycznym w Barcelonie – apelują do przywódców Unii Europejskiej, aby obudzili się w sprawie masowej migracji.”

 

Jakże różne nagłówki i komentarze o Polsce. Co innego pisują Niemcy, a co innego Brytyjczycy.

Być może na poziomie szczytu spisku światowego jest to teatr, ale nie na poziomie znanych polityków. Lech Wałęsa uzasadnienie traci w końcu dobre imię.

 

Instytut Pamięci Narodowej prowadzi postępowanie karne w sprawie złożenia przez Lecha Wałęsę fałszywych zeznań dot. dokumentów TW „Bolek”. Chodzi m.in. o wypowiedzi byłego prezydenta, w których zanegował autentyczność dokumentów znalezionych w domu Czesława Kiszczaka.Doniesienia karne  – wpłynęły do Prokuratora Generalnego, który korzystając z uprawnień ustawowych – dokładnie art. 63 paragraf 2 ustawy Prawo o prokuraturze – uznał, że właściwym do prowadzenia tego postępowania będzie pion śledczy Instytutu Pamięci Narodowej.

źródło: wsedno24.pl

 

Będzie to chyba kwestia tygodni, kiedy upubliczni się sprawę kolejnego ważnego agenta niemieckiej Stasi, tym razem o pseudonimie Oskar:

 

■■ ‚Bolek’ ujawniony. Czas na agenta STASI o pseudonimie ‚Oscar’? ■■

 

Według autora artykułu jest nim Tusk, co chyba nikogo nie zaskoczy.

Ruszył tez portal niemieckieobozyzagłady:

 

http://www.truthaboutcamps.eu/th/

 

Odkłamywanej historii początek.

 

To nie wszystko. Podobnie jak jest z proszkami niemieckimi do prania przeznaczonymi na rynek Polski, tak i ostatnio sprzedano

niemieckie mięso drobiowe skażone szkodliwym fipronilem. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku opublikowała na swoich stronach specjalny komunikat, w którym przedstawiono listę sklepów, do których trafił skażony drób.

 

Zakładając, że PIS zrobił czystki w Sanepidzie, co jest tylko moją hipotezą, to ile wcześniej musiało trafiać skażonego jedzenia do Polski z krajów Europy zachodniej za PO, SLD?

Co trafia z Lidla? Jaką mamy gwarancję zdrowej żywności w Lidlu? Już pomijam typowy dla mięs azotyn sodu, ale mam na myśli takie niespodzianki jak z tym mięsem drobiowym.

 

Ta wojna się dopiero rozpoczęła i jak podkreślam, nie jest to li ylko polityka, ale wojna duchowa o Polskę. Synagoga szatana ma na celu wyparcie Prawa Bożego z tego pięknie położonego kraju. Oni nas nienawidzą.

Na potwierdzenie mojej konkluzji mam wypowiedź żony Sikorskiego pani Applebaum:

 

“jeżeli wasz kraj nie będzie przestrzegać demokracji i zasad państwa prawa, przestanie być częścią tej samej cywilizacji co Zachód. W razie zagrożenia ze strony Rosji USA mogą nie przyjść Polsce z pomocą – powiedział Applebaum.”

 

 

Myślę, że będzie jeszcze  bardziej gorąco i trzeba informować nasze rodziny o tej rozgrywce antypolskich sił. Jeśli nie podejmiemy się wojny informacyjnej, to nasi znajomi i bliscy uwierzą we wszelkie kłamstwa służb Sorosa, GW, TVN, PO itp.

 

 

 

 

Updated: 24 sierpnia 2017 — 12:57

27 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję bardzo za ten tekst, daje do myślenia.

 2. Artur S. (detmold)

  Polskie społeczeństwo ogólnie nie potrafi się oddolnioe samoorganizować gdyż, aż tak jest sparaliżowane trującymi naukami watykańskimi… Szokująco rzecz ujmując socjalizm typu wschodniego wywołał taki oto skutek, iż zagrożony w swym istnieniu w Polsce katolicyzm zaczął aktywizować społeczeństwo, by broniło zgubnych dla jego żywotnych interesów wpływów czym przyczynił się do nieustannego POZORNEGO społecznego wrzenia, które doprowadziło między innymi do powstania I Solidarności…

 3. Ciekawie to wszystko wygląda. Jedyny plus jaki jest obecnego rządu to właśnie zaparcie się na przyjmowanie imigrantów. Trochę tego czasem się nie docenia. Wiadomo socjalizm i rozdawnictwo życie na kredyt, nic dobrego nie wróży. Plus jest tego taki, że jak już rozdawać to lepiej Polakom niż nachodźcom i tak to właśnie wygląda. Przepuszczam, że jakby PO czy jakakolwiek inna partia była u władzy mielibyśmy już sporo uchodźców z dobrym socjalem. Z drugiej strony kto wie czy nie uciekaliby od razu do sąsiadów z zachodu :).

  Co jak co nacisk jest ogromny na przyjmowanie tych ludzi, że aż zaskakuje.

 4. Artur S. (detmold)

  Zachod sie okropnie zdegenerowal duchowo po 1914 roku… Rzeczy ( przerozne ) dawniej powszechnie uwazane za dewiacje, staly sie czyms normalnym dla szeroko pojetego ogolu… A u nas wielu usilnie chce, by Polacy dorownali mu w skali deprawacji, jakby juz nie dosc byli rozmaicie zdemoralizowani…

  1. To prawda. Fakt jest taki, że do Polski to przyjdzie tylko z opóźnieniem. Wystarczy popatrzeć na naszą młodzież. To tylko nam pokazuje, że powoli zbliżamy się do końca.

   1. Artur S. (detmold)

    Moze to glupie, ale wystarczy popatrzec jak ludzie ( w roznym wieku ) sie idiotycznie ubieraja. Jakby gdzies zgubili szacunek do samych siebie…

  1. Wszystko co złe on popiera. Katolicy zaczynają to zauważać i krytykować. Chwała Bogu, że zwykłym ludziom zaczynają otwierać się oczy.

 5. To jest pierwszy i ostatni rząd który chroni nas przed wielkim uciskiem. Szkoda, że ludzie tego nie widzą.
  Ucisk na chrześcijaństwo nadchodzi wraz z nachodźcami, a jak oni tu przyjdą to dostaną tak wielkie pieniądze aby tu zostać i się z nami rozprawić.
  Bestia- UNIA tzn. Niemcy nienawidzą Polski, od zawsze tak było i dlatego u nas będzie gorąco.
  Wyborcy PO, Nowoczesnej są opętani, mam z nimi do czynienia na co dzień, zajadli, nienawistni.
  To nie jest straszenie takie są fakty.
  Jak rząd PIS upadnie, możemy odliczać dni.
  Mam tylko nadzieję, że Bóg nam pomoże.

  1. Artur S. (detmold)

   Zeby glosowac na ludzi dla ktorych rozkosza jest niszczenie spoleczenstwa polskiego po 1989 roku to trzeba chyba rozum stracic.

   1. Artur znamy twoje poglądy o Polsce i Polakach. Teraz coraz jaśniej widzę, że robisz tutaj krecią robotę. Bardzo dyskredytujesz tego typu tematy i zasypujesz je swoimi wpisami żeby rozmydlić temat.
    Pozdrowienia dla twojego idola Wałęsy.

   2. Pod tym tematem 8 twoich komentarzy na 12 i tak jest zawsze jaki piszemy o Polsce i Polakach.
    Mnie nie oszukasz.

    1. Artur S. (detmold)

     Idol Walesa? Moze w rozgadaniu, fakt 😉 .

    2. No to prawda,że Artur zalewa blog żółcią i nie da rady czytać jego komentarzy.
     Podziwiam Piotra,że publikuje jego komentarze.
     Artur deklaruje się jako naśladowca Chrystusa,ale niestety komentarze temu przeczą.Faktycznie psuje napisane artykuły swoim narzekaniem na wszystko.

     1. Witam,

      Rzadko zabieram tu głos ale dzisiaj czytając nieprzychylny komentarz Pani Leny względem Artura poczułem się w obowiązku stanąć w obronie Artura.
      No, niestety tak to już jest, że prawda boli…prawda niewygodna dla mnie, prawda pokazująca/odsłaniająca to co być możevchętnie bym zakopał pod ziemie, co stawia mnie w złym świetle, do czego nie chcę się przyznać nawet sam przed sobą nie mówiąc już o stanięciu w prawdzie przed Panem Bogiem.
      Drodzy Forumowicze, to nie komentarze Artura pełne są żółci ale to bielmo na Waszych oczach nie pozwala Wam zobaczyć jakże smutnej prawdy o Was i o otaczającej Was rzeczywistości, w której przyszło Wam żyć.
      Oby dobry Bóg sprawił, że spadną Wam łuski z oczu i przejrzycie na oczy zanim będzie za późno. Bo jak na razie to trwacie w grzechu jeśli mówicie, że widzicie skoro tak naprawdę niewidzicie.

      1. Drogi Andrzeju Lenę zrozumiałam ale Ciebie ni w ząb, masz dziwnie podobny styl pisania co Artur 🙂

      2. Komentarz zupełnie bez znaczenia. Zero wartościowych biblijnych argumentów

     2. Coś w tym jest. Bardzo często jak czytam komentarze Artura, to się zastanawiam co Artur miał na myśli bo nijak tego nie potrafię zrozumieć.

  2. PIS nas NIE uratuje od tego co ma nadejść( nie mam tu na myśli islamistów). PIS nas NIE uchroni przed wielkim uciskiem. Myślę ,że czekają nas gorsze rzeczy niż islamiści i powinniśmy mieć tego świadomość. Islamiści to dopiero poczatek. Bóg pomoże prawdziwym chrzescijanom niezależnie od tego czy są Niemcami, Hiszpanami , Rosjanami ,Grekami, Polakami czy Argentyńczykami. Polska jest krajem katolickim ,nie wiem czy Bóg nam(Polsce) pomoże.W Polsce jest bezpiecznie – podobno tak ma być w czasach końca. A może jesteśmy o krok od zwiedzenia? Zwiedzenie chyba nie przyjdzie od lewaków i lewicy, pamiętajmy o tym.” Wyborcy PO, Nowoczesnej są opętani”- dawno czegoś takiego nie czytałam na tych stronach. Na koniec dodam ,że nie jestem ani za PISem, ani za PO, ani za Nowoczesną

   1. Oczywiście, że PIS nas nie uratuje od Wielkiego ucisku ani żadna partia, ale może na ten czas złagodzic skutki polityki europejskiej.
    Tak czy owak wg mojej skromnej oceny coś tapnie w tym roku. Może sie mylę, ale coś poważnego wisi w powietrzu i nie ejstem w stanie napisać co.

 6. Poczytaj sobie skąd wywodzi się UE. Jak chcesz całość podaj email.Cytuję: Największą głupotą polskich władz było wstąpienie do UE co ją zorganizował pro-hitlerowski kartel IG Farben. PAUL ANTHONY TAYLOR, ALEKSANDRA NIEDZWIECKI, E. MATTHIAS RATH I AUGUST KOWALCZYK NAZISTOWSKIE KORZENIE BRUKSELSKIEJ UE
  Fundacja zdrowia dr. Ratha Wstęp
  Ksążka ta opowiada historię, którą wielu czytelników może, z powodów oczywistych, początkowo odrzucić. Postępując tak, mogą powiedzieć, że jeżeli te brzemienne w skutkach informacje historyczne udokumentowane tutaj byłyby prawdziwe, to z pewnością słyszeliby o nich wcześniej.
  Mając świadomość tego, my, jako autorzy, uznajemy to za nasz obowiązek zachęcić naszych czytelników nie tylko do przeczytania tej książki, lecz także do przyjrzenia się i przestudiowania dokumentów źródłowych podanych na dole jej stron.
  Przez prawie trzy czwarte stulecia, mówiono światu, że II wojna światowa została wywołana przez psychopatę, Adolfa Hitlera, i jego świtę rasistowskich chuliganów, nazistów. Jednakże, fakty są takie, że II wojna światowa była wojną podboju prowadzoną w imieniu kartelu chemiczno-naftowo- farmaceutycznego w celu objęcia kontrolą wartych wiele biliardów dolarów globalnych rynków w wyłaniających się obszarach produktów chemicznych, które można było opatentować.
  Oficjalne dokumenty Kongresu USA i norymberskich trybunałów zbrodni wojennych jednoznacznie pokazują, że II wojna światowa była nie tylko przygotowana, lecz także logistycznie i technicznie wsparta przez największy i najbardziej znany w owym czasie kartel naftowo- farmaceutyczny, a mianowicie, niemiecki kartel IG Farben, w którego skład wchodziły Bayer, BASF, Hoechst i inne firmy chemiczne. Podsumowanie aktu oskarżenia z Norymbergi dowodzi, ze bez IG Farben II wojna światowa nie miałaby miejsca.
  Z tej książki można się także dowiedzieć, że I wojna światowa, druga największa tragedia XX wieku, była właściwie pierwszą próbą podbicia świata przez te korporacyjne interesy. Co więcej, po tym, jak obie te militarne próby podporządkowania Europy upadły, kartel naftowo-farmaceutyczny zainwestował w trzecią próbę: ekonomiczne i polityczne podbicie Europy za pomocą „brukselskiej UE”. Nic więc dziwnego, że kluczowych architektów brukselskiej UE rekrutowano spośród tych technokratów, którzy już kreślili plany Europy po II wojnie światowej pod kontrolą koalicji nazistów i kartelu. Książka ta przedstawia tych udziałowców kartelu – ubranych nie w wojskowe mundury ale w szare garnitury – z których najbardziej znanym był Walter Hallstein, pierwszy prezydent tzw. Komisji UE. Odpowiedź na pytanie, dlaczego prawdopodobnie nie słyszeliście o tych wstrząsających faktach przedtem, jest prosta. Po 1945 roku kartel zainwestował setki miliardów dolarów w tylko jeden cel: napisanie historii od nowa i zatuszowanie jego kryminalnej przeszłości. To zatuszowanie, w odniesieniu do korporacyjnych źródeł dwóch wojen światowych, było oczywiście wstępnym warunkiem trzeciej próby kartelu – tym razem poprzez brukselską UE – podboju i kontroli Europy.

 7. Artur S. (detmold)

  Różni nie przychylni Polakom ludzie uważają, iż krk utrzymał w Polsce po XVI wieku wpływy duchowe w sferze świadomości narodu i je niestety powiększył, dlatego iż nasi ludzie mają podobno zamiłowanie do rozmaitego bałwochwalstwa ( ludowego czyli przaśnie widowiskowego podchodzenia do praktyk religijnych )…

 8. Dołóżcie sobie do tego wszystkiego stacjonowanie wojsk USA w Polsce … czego oni bronią – czyich interesów ? albo raczej dlaczego okupują ten kraj ? a może USA chce rządami PIS-u wywołać wojnę z Rosją ? tam gdzie są wojska amerykańskie tam dochodzi do konfliktu zbrojnego, czyż nie ? !!!

  2 tysiące lat żyjemy w kłamstwie. Nie bójcie się. Papież przysłał list z ostrzeżeniem że nałoży klątwę na nas jeśli Jagiełło wszedłby do Malborka. Jagiełło w odpowiedzi do Watykanu w 1410 po zwycięstwie pod Grunwaldem odpisał “STRACHY NA LACHY”. “Lach” – tzn PAN, po staroaramejsku, więc “ALLACH” znaczy Pan BÓG.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: