Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

DRASTYCZNE szokujące. I TY bierzesz w tym udzial.

“Na obraz Boga stworzył go. Jako mężczyznę i niewiastę stworzył ich. (28) I błogosławił im Bóg, i rzekł do nich Bóg: Rozradzajcie się i rozmnażajcie się, i napełniajcie ziemię, i czyńcie ją sobie poddaną; panujcie nad rybami morskimi i nad ptactwem niebios, i nad wszelkimi zwierzętami, które się poruszają po ziemi!”

 

Panujcie – rządźcie. Oto rządy krajów antybiblijnych:

Rzeczą niebywała jest  wrażliwość ludzi na krzywdę zwierząt z pominięciem krzywdy ludzi,  jak i wrażliwość krzywdy jednych zwierząt, a wobec innych nie.

 

 

” Potem rzekł Bóg: Oto daję wam wszelką roślinę wydającą nasienie na całej ziemi i wszelkie drzewa, których owoc ma w sobie nasienie: niech będzie dla was pokarmem!”

 

 

Updated: 22 sierpnia 2017 — 11:11

14 komentarzy

Add a Comment
 1. “Rzeczą niebywała jest wrażliwość ludzi na krzywdę zwierząt z pominięciem krzywdy ludzi, jak i wrażliwość krzywdy jednych zwierząt, a wobec innych nie.” Ot cały smaczek tego wpisu. Ludzie wylewają krokodyle łzy nad zwierzakami nad którymi ktoś się znęca gdy tymczasem tuż obok w podobnych lub jeszcze gorszych warunkach egzystuje lub ginie człowiek i nad tym już nie boleją. Podobnie ze zwierzętami które lądują na talerzu. Podwójna moralność. Wystarczyłby jednak większy głód i gwarantuję że z ulic zniknęło by wszystko co pełza i skacze 🙂 Komuś nie pasuje “padlinka”, ktoś łzawi nad swoim kotletem niechaj nie je ale też niechaj nie obrzydza drugiemu. Zawsze można zainwestować w ogród jak nasza siostra Lena i żywić się własnoręcznie uprawianymi warzywami 🙂 Kurki też ma to i jajeczko wpadnie 😉 Nie chcesz pić mleka od maltretowanych krów kup od “baby” na bazarze podobnie sery śmietany i inny nabiał. Zwierzeta są hodowane w nieludzkich warunkach to jest prawdziwy holokaust tych stworzeń i to co tu powiem pewnie wielu zdziwi ale nie zamierzam nad tym płakać i biadolić nad tym niestety ale jak już mówiłem zapłakać by wpierw nad człowiekiem a potem dopiero nad zwierzęciem.

  1. Również polecam zaopatrywac się w żywność u ludzi ze wsi. Tak wiem lenistwo nie każdemu się chce iść na bazarek.
   Prawda jest taka jak na filmie i póki co żyjemy w warunkach pokoju i względnego dobrobytu. Kiedy będzie bieda to się będziemy martwić.
   Blog nie jest po to założony by ludzie czuli się dobrze.
   Pamiętam jak w seks misji Albercik mówił o dzieciach z probówki na co Max odparł : nie no nie przy jedzeniu….

   Strefa komfortu jest typowa dla ludzi ze starego życia.
   Lena to kobieta z ostatniego rozdziału księgi Przysłów. Podobnie inne siostry które tu poznałem

   1. Oj daleko mi do tej kobiety ?dziękuję bardzo za dobre słowo.
    Potwierdzam za to,ze nasz Pan dał nam tutaj wspaniałe siostry i cudownych braci.Wszystko po to,abyśmy mogli wzrastać i pomagać sobie nawzajem.

  2. no tak, czasem tak jest, że “człowiek człowiekowi wilkiem” i na tym nikt nie boleje. Mija się wielu w potrzebie i nic nikogo nie obchodzi, prócz tego co zamyka się w czterech ścianach jego domu. Znieczulone społeczeństwo jest głuche i ślepe tak zarówno na bliźniego ( człowieka) jak na naszych tzw. braci mniejszych (zwierząt)

  3. Marzę o ogródku 🙂 póki co mam taki mini na parapecie 🙂 Lenka ma takie cuda w swoim ogrodzie że buzia się otwiera z zachwytu 🙂

   1. To wszystko za sprawą naszego cudownego Boga,On tak cudownie błogosławi.Te wszystkie cudowne dary z ziemi Jemu oddają chwałę ☺
    Nasz Pan Jezus Chrystus jest cudowny ,Jemu chwała na wieki.
    Czasami jak obserwuję drzewa w ogrodzie to mam wrażenie,ze one Mu tańczą swoimi gałęziami.

  4. Sławek jesteś tępy bardzo tępy, a kto dał ci prawo czuć się lepszym od reszty zwierząt? Jem mięso ale nie godzę się z takim traktowaniem zwierząt.

   1. Oh dziękuję za twoją błyskotliwą ocenę mojej osoby. Masz talent by po jednym wpisie oceniac drugfiego człowieka i klasyfikować go w kategorii “tępy” Po pierwsze nie masz prawa dokonywać oceny mojej osoby, po drugie nijak ma się to do Chrześcijaństwa a po trzecie to nie widzę nic zdrożnego w moim wpisie. Następnym razem zastanów się co piszesz mnie to nie rusza 🙂 Za dużo w życiu przeszedłem by przejmować się nic nie znaczącymi epitetami. Pamiętaj tylko o jednym nawet głupiec wydaje się mądrym gdy milczy. Pozostań z Bogiem.

   2. Zobacz w jaką pułapkę wpadles. Nie zgadzasz się na takie traktowanie zwierząt a ponizasz człowieka

 2. zwierzaki to stworzenia Boże i trzeba o nie dbać .Owszem mamy czynić sobie ziemie poddaną i to człowiek jest w wyższej strukturze ale zwierze nawet przeznaczone na zabicie musi być godnie traktowane .Udomowione zwierzęta należy otoczyć opieką a ktoś kto nie umie ,nie potrafi zajmować sie zwierzętami niech nie bierze do domu .

 3. Wszystko przez to,że ludzie odchodzą od przykazań Boga.Całe to wywyższanie zwierząt,nadawanie im praw…A w drugą stronę bestialskie traktowanie,znęcanie się widoczne na filmie,znieczulicę na ból i krzywdę innych.
  Złemu bardzo na tym zależy,żeby wprowadzać podziały.W ten sposób napędza jednych na drugich.Wszystko po to,żeby tylko ludzie nie zwrócili się do źródła.

 4. Hipokryzja chrześcijan jest niebywała!
  Zasłaniają się krzywdą ludzi aby krzywdzić zwierzęta. Pytanie czy krzywdę innych ludzi powodują osoby jedzące mięso czy niejedzące? Odpowiedz jest prosta: oczywiście że mięsojady. Tak więc osoby jedzące mięso są przyczyną cierpienia zwierząt i ludzi, a inni którzy nie są w stanie zrezygnować z jedzenia ciał zwierząt twierdzą że cierpienie ludzi jest wymówką do powodowania cierpienia zwierząt. Po prostu wystarczy nie krzywdzić zwierząt i ludzi, ale to za trudne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: