Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polska dla polskich firm? Rząd zaczyna wypowiadanie umów o ochronie inwestycji z krajami UE

“Do Sejmu trafił właśnie pierwszy projekt ustawy wypowiadającej umowę o wzajemnej ochronie inwestycji (BIT – Bilateral Investment Treaty). Umowa, z której wycofuje się rząd, dotyczy podpisanego na początku lat 90. porozumienia z Portugalią. Jak poinformowało nas Ministerstwo Rozwoju, trwają też prace nad wygaszeniem pozostałych 22 podobnych umów z krajami UE. W sumie mamy ich podpisanych 60 na całym świecie i docelowo wszystkie zostaną przeanalizowane pod kątem ewentualnego wypowiedzenia.

http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/554719,inwestorzy-zdani-na-polskie-sady-gospodarka-sadownictwo-ue-firmy.html

 

Na pierwszy rzut poszła Portugalia. Podejrzewa się, że jest to krok odwetowy na Eurocash, Jeronimo Martins (właściciel Biedronki – przyp. red.) e za niepokorną postawę wobec idei podatków od supermarketów.

Jeśli tak dalej pójdzie, to PIS będzie pierwszą partią w sejmie, która broni polskich przedsiębiorców.

Jednak ma to i głębsze znaczenie. Otóż UE jest nam coraz bardziej daleka nie tylko moralnie ale jak widać gospodarczo.

 

 

 

Updated: 7 sierpnia 2017 — 13:11

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Katolicyzm promuje i premiuje z zalozenia roznych pleczystych leniow i cwaniakow ( patrz:lista 100 najbogatszych Polakow-ich powiazania i przede wszystkim rzeczy na jakich sie dorobili; ze swieca w reku szukac tam nowatorow-wykuwaczy postepu… ), miast pracowitych i uczciwych tak jak rozne odlamy protestantyzmu z reguly.

 2. Artur S. (detmold)

  Najgorszym wrogiem rzymu i jego poplecznikow jest wszelakie samodzielne myslenie ( oczywiscie konstruktywne, a nie destruktywne ).

 3. Artur S. (detmold)

  Papiez rzymski i jego swita zawsze, a zwlaszcza od zwyciestwa kontrreformacji w Polsce, nabijali sie z Polakow. Jego przyboczni pretorianie-jezuici uwazali Slowian za podludzi na grubo przed Adolfem Hitlerem-ich duchowym wychowankiem ( podobnie jak inny ich uczen Jozef Stalin ). Tragedia narodu polskiego jest jego straszne, ba, haniebne upodlenie duchowe przez watykanskie brednie, ktore odebraly mu “rozum polityczny” ( umiejetnosc dalekosieznego myslenia globalnego ) oraz pozytywny instynkt wspolnotowy-radosc zycia po prostu bez czerpania chorej satysfakcji z nieszczesc bliznich…

 4. Artur S. (detmold)

  Nasi mowia o sobie, iz jestesmy ach i och. Problem w tym, iz jakos swiat tego nie dostrzega, gdyz dla niego licza sie rzeczy wymierne, a nie sny o potedze. Nie to jest jednak najgorsze czy straszne. Nieszczesciem jest to, iz nie uczymy sie na wlasnych bledach, a powielamy je raz po raz, do upadlego. Ile to kosztowalo to juz zyc Bogu ducha winnych ludzi? Duzo za duzo!

 5. Artur spamujesz, pisz na temat.

  Rozwalasz czyjąś prace.

  Jestem tobą zmęczona.

  Jak nie masz konkretnie w temacie coś do powiedzenia to nie pisz.

 6. Nie macie pojęcia ile takie sklepy typu Biedronka wywozi kasy z naszego kraju. Nie płacą u nas podatków. Sprzedają śmieci, trują nas.
  Polskie duże sklepy mają lokalny super towar, szczególnie w małych miejscowościach. Podziwiam Polaków, że tak są gnębieni a dają radę. Wierzę, że Polacy to w większości Boże dzieci.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: