Członkowie Linkin Park po samobójstwie lidera – demony były częścią naszej umowy.

Chester Bennington popełnił samobójstwo w wieku 41 lat. 5 dni po jego śmierci zespół Linkin Park opublikował poruszający list do zmarłego przyjaciela.:

 

Cały czas staramy się pamiętać, że te demony, które nam ciebie zabrały, były częścią umowy. W końcu pokochano cię właśnie dlatego, że o nich śpiewałeś. Pokazywałeś je nam bez lęku, a my dzięki temu stawaliśmy się bardziej ludzcy. Miałeś największe serce i nigdy nie ukrywałeś swoich uczuć.

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/chester-bennington-nie-zyje-koledzy-z-linkin-park-zegnaja-go/3fph0fv

 

Czy ktoś śmie jeszcze wątpić w istnienie świata duchowego wypełnionego złowrogimi demonami?

 

Szkoda kolejnego człowieka, który uwierzył demonom. Gdybym nadal żył światem na pewno miałbym płyty tego zespołu. Po ponownym narodzeniu wyrzuciłem ok 500 kaset i przestałem słuchać muzyki tego świata, gdyż jest to trucizna i nic mnie duchowo nie wzbogaca.

Linkin Park jak wielu innych otrzymał sukces od szatana, za promowanie jego kultury.

 

Na całe szczęście Jezus Chrystus uwolnił mnie z tego i wielu innych pułapek diabła. Może też uwolnić i Ciebie. Wystarczy, że wyznasz swoje grzechy i zrobisz Jezusa swoim Panem, gdyż to On daje życie wieczne, radość, miłość pokój duszy.

Jeśli chcesz skończyć jak Kurt Cobain z Nirvany i wielu innych, to pozostań przy tym świecie. Trwaj w nałogach, żyj cieleśnie, łam Prawo Boże.

Jeśli uważasz, że Twoje życie jest niepoukładane i nie jesteś z niego dumny, to zaproś Jezusa już dzisiaj. Chester Bennington zaprosił kogoś innego. Może żyjesz w nałogu, może kogoś raniłeś lub  żyjesz w depresji. Zaproś Jezusa. On uzdrawia, przebacza, czyni Cię w oczach Boga sprawiedliwym.

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to wyznaj, że Jezus jest Twoim królem i Panem, klęknij i przeproś za swoje grzechy.

Instruktaż jak być zbawionym:

 

Tutaj więcej: http://detektywprawdy.pl/2015/01/15/jezus-chrystus-jest-krolem/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

 1. Szczęść Boże
  Ja też Piotrze po narodzeniu zacząłem słuchać coraz mniej muzyki ciezkiej, a słuchałem metalu w każdej odmianie i wiesz co? Od ponad roku w ogóle nie słucham i kompletnie nie jest mi ona potrzeba,dzięki Panu Naszemu Jezusowi,wręcz dziwię się sobie czasami jak mogłem słuchać takiego gnoju przez który mialem depresję, zalosc do wszystkich, żale itd.
  Pan mnie wyzwolil i codziennie w modlitwie za to Bogu dziękuję! !

 2. Nie ma zaskoczenia. Już nie dziwi, że tak bez ogródek mówią o demonach. Wiedzą, że wszyscy, a zwłaszcza naiwni chrześcijanie, wyśmieją próby literalnego odczytania tej wzmianki i będą twierdzili, że chodzi trudne doświadczenia itp. Tak faktycznie było w komentarzach na portalu Chnnews.pl.

  Dla mnie muzyka rockowa w jakiejkolwiek odmianie zawsze stanowiła hałas i odrzucało mnie od niej także z powodu takich negatywnych odczuć. Bladzi jak ściana, długowłosi metalowcy w spranych koszulkach z wizerunkami potworów od zawsze wyglądali groteskowo jak na mój gust.

 3. Rzekomo meska muzyka… Niech mnie jednak reka Boska broni od zachwalania niby miekkszych, ale tak samo bezwartosciowych wytworow babilonskich we wszelakiej popkulturze. Dobry utwor ma porzadne przeslanie, zmuszajace do refleksji nad soba i nad swiatem, a nie :”arghhhgh, brzdek, brzdek, brzdek itd” 😉 …

 4. Niektorzy nasi zwiedzeni przez rzym rodacy poczytuja sobie takie wydarzenia jako rzekoma wyzszosc naszej kultury nad zdegenerowanym Zachodem, nie dostrzegajac jednak z roznych przyczyn jalowosci rodzimej mentalnosci zbezczeszczonej duchowo przez katolicyzm i pochodne…

 5. Znaczenie sil duchowych jest lekcewazone, wysmiewane, pogardzane itd. wsrod zwyklych ludzi skazonych babilonskimi wplywami. Dziwnym jednakze trafem elity ( ale te majace autentyczna wladze-ukryte, a nie ci pozoranci z areny publicznej ) podchodza do zagadnienia smiertelnie powaznie. Intrygujace, nieprawdaz?

 6. Gdzieś w internecie jest dokument o tych co sprzedali duszę diabłu. Jest to film o muzykach, którzy stali sie sławni, oddając się demonom. Był fragment że jakiś gitarzysta grał mając wywrócone gałki oczne jakby był pod wpływem tych złych duchów. Sława kosztuje, nawet przedwczesną śmiercią.

 7. Piosenka Natalii Schroeder jest trochę podejrzana… Ja wiem, zanim spadnie niebo, młody spadnie deszcz, obudzi sie dzien, ujrze cie. -czy napewno chodzi o czlowieka?
  Ty masz cos co burzy harmonię dnia, budzi sie lęk że twoja czarna magia pochłonęła mnie.-chyba nie bardzo

 8. Dziwne, Linkin park jakoś nie pasują do satanistów, wgl ich piosenki też nie pasują illuminatów, NWO ani tym podobnych rzeczy. Drogi autorze, powinieneś przesłuchać wszystkich piosenek i dopiero wtedy wypisać ile z nich może być “diabelskich”, bo takie wystawianie jednej i to na dodatek przerobionej nie jest zbyt obiektywne