Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Utrata niepodległości Polski na przykładzie skandalu autobusowego w Niemczech.

Na portalu swinoujscie.info czytamy:

 

“Cztery autobusy należące do niemieckiej firmy przewozowej UBB zatrzymała straż miejska w Świnoujściu. Polski samorząd twierdzi, że firma nie wystąpiła o zgodę na korzystanie z przystanków autobusowych w mieście i dlatego nie może wykonywać regularnej linii. Prezydent Miasta Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz mówi, że podeptano wszelkie zasady i zepsuto wiele lat dobrosąsiedzkich stosunków. Niemcy jednak twardo stoją na swoim i chcą zarabiać w  Polsce pieniądze. Upierają się, że przepisy Unii Europejskiej są ponad polskim prawem, dlatego mają prawo wjeżdżać swoimi autobusami do Świnoujścia.”

swinoujskie.info/2017/08/01/skandal-niemcy-wjechali-do-swinoujscia-jak-do-siebie/

fot i news ze strony: swinoujscie.info.

 

Bardzo mnie dziwi ta spóźniona pobudka Polaków. Kiedy było referendum w sprawie akcesji Polski do UE doskonale byłem tego świadom głosując przeciw wejściu Polski. Co za dieslowski zapłon……

Niestety, ale nie wszyscy powinni mieć prawa wyborcze. W 2003 roku 77% Polaków głosowało za dobrowolnym poddaniem się Niemcom.

TAK13 514 87277,45
NIE3 935 65522,55

 

Bardzo wymowna wypowiedź: “przepisy Unii Europejskiej są ponad polskim prawem”.

Halo, pobudka Polacy. Czas spojrzeć w lustro i przeprosić polskich żołnierzy oddających krew za wolność zarówno od Rosji jak i od Niemców.

 

 

Tymczasem znalazłem newsa ze strony czeskiej, gdzie wprost bez zbędnego patyczkowania mówi Czeszka o Tusku:

 

 

3 września Anglia i Francja, na mocy zawartego Paktu o Pomocy Wzajemnej – wypowiedziały wojnę Niemcom.

Wczoraj przewodniczącym Rady Europy – zwanym prezydentem Unii Europejskiej — został wybrany Polak Donald Tusk.

Jego dziadek — Donald Joseph był oficerem SS – (zob. zdjęcie ) — miał w Polsce uczestniczyć w zbrodniach hitlerowskich.

 

Dziś Polska jest najbardziej agresywnym państwem w Unii Europejskiej, które chce, aby wzorem nazistowskich Niemiec zaatakować Rosję i wypowiedzieć jej wojnę.

Dlatego też nie dziwi, że prezydentem Unii Europejskiej został nazistowski potomek Kaczor Donald z Polski.”

źródło: https://forumemjot.wordpress.com/2014/09/07/czesi-pisza-wprost-%E2%96%BA-prezydentem-unii-europejskiej-jest-nazistowski-potomek-kaczor-donald-z-polski/

 

Oryginalna strona myślącej w przeciwieństwie do Polaków Czeszki:

Kwestia wiary.


 

 

 

Updated: 2 sierpnia 2017 — 13:19

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Co mozemy wymiernego zrobic w skali duchowej ( samopoczuciu Polakow ), ktora kontroluje poczynania materii ( nasza narodowa mizerie )? Narzekac potrafi kazdy. Proponuje indywidualnie odwodzic bliskich naszemu sercu od babilonskiego sposobu myslenia i dzialania.

 2. Artur S. (detmold)

  Polacy chca zyc w standardzie materialnym “niemieckim” zachodnim, a nie wschodnim. To wszystko kwestia zmiany mentalnosci duchowej z bioracej do siebie na dajaca cos od siebie. Tylko, iz to sprawa wymagajaca minimum 150 lat (!), a czasu nie mamy. PROPONUJE dawac dobry ewangeliczny przyklad tzn. swoim zyciem zgodnego z zasadami Pisma pokazywac co dobre, a co nie. Moze nie da to jakis spektakularnych efektow, ale zawsze cos zmieni na lepsze. Bywajcie Z Bogiem.

  1. Dobry komentarz 🙂 Dziękuję za radę 🙂

 3. Artur S. (detmold)

  Mentalnych Polakow ( majacych dobro wspolnoty narodowej na szczycie hierarchi swych doczesnych celow oraz realizujacych rodzima misje dziejowa-racje stanu ) nie ma w zasadzie u nas od ~1580-zwyciestwa kontrreformacji katolickiej w Polsce ( a byla ogromna szansa na stworzenie takiej tozsamosci-zabraklo woli sprawczej do utworzenia Kosciola Narodowego ). Mamy za to rzymian polskich, ktorzy zasadniczo mysla tylko o swoich potrzebach…

  1. Artur S. (detmold)

   Dlatego u nas nie jest tak dobrze jakby byc moglo…

 4. Artur S. (detmold)

  Przedsiebiorcy polscy na poziomie czyli porzadni, rzutcy, operatywni ludzie ( majacy pewna oglade spoleczna, a nie troglodytyczni JanuszeBiznesu, ktorzy chca zedrzec ze swoich podwykonawcow ostatnia koszule i rzna wielkich byznesmenow… ) walcza w Polsce doslownie kazdego dnia o przezycie ( nie ironizuje-przeczytajcie Forsal biedaprzedsiebiorcy, czyli jak wyglada kapitalizm w Polsce ). Sa oni niemilosiernie dojeni i gnojeni przez biurokratyczny aparat panstwa ( latwy cel do ograbienia, by zaspokoic apetyty swoje i klientylistycznego elektoratu; miedzynarodowe koncerny, trusty, korporacje potrafia sie skutecznie obronic… ). Sa oskarzani o cale zlo po 1989 ( nie przesadzam, zwlaszcza ze strony roznych zawistnikow i nienawistnikow, w ktorych nasze spoleczenstwo skazone katolicyzmem niestety obfituje… ).

 5. Artur S. (detmold)

  Najgorszy rodzaj okupacji duchowej to taki, gdy niewolnik mentalny ( np. Polacy skazeni rzymskim personalizmem ) uwazaja, iz sa “nad wyraz rozumnymi ludzmi” o niebo lepszymi od przecietnej spolecznej i ta sprawa ich nie dotyczy.

 6. Artur S. (detmold)

  Polacy w sektorze prywatnym sa niedoplaceni o jakies okolo 20%-o tyle mniej wiecej sa niedoszacowane ich pensje. Wynika to np. z niemilosiernie rozdetego panstwa, ktore az tyle pieniedzy konfiskuje i marnuje na pierdoly.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: