Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ekspert z zespołu smoleńskiego Maciej Laska o Kaczyńskim: “z całego serca życzę temu łajdakowi jak najszybszej śmierci – ten głupi gnój niszczy naszą Ojczyznę”.

Takich oto ekspertów z postkomuny słuchali Polacy. Maciej Laska na Twitterze życzył Kaczyńskiemu śmierci:

“Michał Setlak – były współpracownik zespołu smoleńskiego Macieja Laska, występujący w roli eksperta lotniczego w jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych – 27 lipca 2017 roku zamieścił na Twitterze komentarz na temat Jarosława Kaczyńskiego – prezesa Prawa i Sprawiedliwości o następującej treści: – “Z całego serca życzę temu łajdakowi jak najszybszej śmierci – ten głupi gnój niszczy naszą Ojczyznę”.”

źródło:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jan-mosinski-zawiadomilem-prokurature-o-podejrzeniu-popelnienia-przestepstwa-przez/fxcvkw0

 

Setlak był nadwornym “ekspertem” lotnictwa na usługach rządu Tuska.

Od września 2013 r. pobierał wynagrodzenie, do końca grudnia ub.2014 roku otrzymał łącznie 15 tys. zł brutto

 

okazuje się, że lotniczy „autorytet” promujący rządową wersje wydarzeń może być opłacanym przezKPRM propagandystą.”

 

„Gazeta Polska Codziennie” powołując się na portal Polonii w Wielkiej Brytanii, Nowypolskishow.co.uk publikuje faktury, jakie Kancelaria Premiera wystawia Setlakowi.

GPC” cytuje opinie Setlaka o gen. pilocie Andrzeju Błasiku, który został nazwany przez rządowego współpracownika „głównym czarnym charakterem tej historii”.

Setlak zachwyca się też korzystnymi dla PO sondażami oraz wykazuje niezwykłą aktywność w atakowaniu opozycji politycznej i każdego, kto podważa rządową teorię nt. katastrofy smoleńskiej. Setlak poświęca mnóstwo czasu na obronę rządowego raportu ws. katastrofy smoleńskiej i działań Macieja Laska zarówno w internecie, jak i w mediach, takich jak „Gazeta Wyborcza”, TVP Info i TVN24.Występuje jako „niezależny ekspert”, zastępca redaktora naczelnego „Przeglądu Lotniczego” Dodaje, że Setlak „nie chwali się jednak faktem, że jest na liście płac Kancelarii Premiera”.

http://wpolityce.pl/polityka/191326-medialny-autorytet-lotniczy-na-pasku-wladzy-michal-setlak-pobiera-z-kancelarii-premiera-spore-sumy

 

Niestety, ale jeśli ogląda się TVN, nie można mieć wyrobionej własnej opinii, ponieważ TVN myśli za Ciebie.

A propos, TVN został sprzedany znanej korporacji Discovery.

 

 

Updated: 2 sierpnia 2017 — 20:05

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak to łatwo wielu ludziom życzyć bliźniemu: “A żebyś zdechł!”… Nawet własnemu mężowi… Słyszę takie życzenia każdego dnia i boli mnie, że osoba je wypowiadająca aż tak może nienawidzić i nie widzieć, jaki to ohydny grzech 🙁

  1. Współczuje ci Jacku i wiem jak to bardzo,bardzo boli.Jak łatwo zabijać słowem,niestety nasi bliscy są zaślepieni.Możemy im pomóc swoją postawą,żeby ujrzeli w nas Chrystusa.
   No i nieustającą wstawienniczą modlitwą.

   1. Dziękuję Ci Lena za te słowa. Oby takie osoby przejrzały na oczy za życia. Amen.

    1. Przejrzą na oczy tak jak i my zostaliśmy pociągnięci przez Ojca.
     Tylko najpierw my musimy nauczyć się cierpliwości,pokory,uległości,miłości i służenia bliźniemu.
     Pozdrawiam serdecznie?

  2. Bardzo ci współczuję! Trzymaj się, będzie dobrze!

   1. Dziękuję w imię Jezusa 🙂

 2. “Lecz kto nienawidzi swego brata, jest w ciemności i chodzi w ciemności, i nie wie, dokąd idzie, bo ciemność zaślepiła jego oczy” (1 List Jana 2:11, UBG),

  “Każdy, kto nienawidzi swego brata, jest mordercą, a wiecie, że żaden morderca nie ma życia wiecznego zostającego w sobie” (1 List Jana 3:15, UBG)

  Tak brata jak też i bliźniego…

  1. Artur S. (detmold)

   Czy mozna i wolno kochac zadeklarowanych slugusow diabla ( nie mylic ze zwiedzionymi bliznimi! ), ktorzy naszych otumanionych babilonem bliskich swiadomie niszcza?

  2. Kim jest brat, kim bliźni i kim wróg. Wróg. Można mu wybaczyć, można mu nie złorzeczyć… miłować? Oczywiście, że można! To nie lada wyczyń miłować zakałę talmudyczną gwałcącą dzieci i przelewającą krew niewinną oraz zamakającą innym normalnym ludziom drogę do Boga, ale wykonalne.

   Ale długotrwałe miłowanie takich osobników najczęściej kończy się tym, że zostaje z nas wyssana cała życiodajna krew, przy czym pasożyt nabierze wigoru bo krwią się żywi.

   1. ciekawe przemyślenia.
    Pan Jezus do osób permanentnie złych powiedział: plemię żmijowe.
    Gdzie zatem kończy się miłość a zaczyna osąd..

    1. Jak dla mnie – miłować – to w miłości upominać, zachęcać Słowem Bożym do upamiętnia się.
     Ale przychodzi moment, w którym idąc za PŚ, czytamy: “Gdyby was gdzie nie chciano przyjąć i nie chciano słuchać słów waszych, wychodząc z takiego domu albo miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych!”. Gdy widzę, że nie chce już ktoś słuchać, to jedyne, co mogę zrobić, to modlić się. Czy to właściwe podejście? Jak reagować na grzech, który inni usprawiedliwiają – załóżmy, kogoś okradają to i ten ktoś kradnie?

 3. Artur S. (detmold)

  Psalm 36 ( Przewrotnosc bezboznych-Dobroc Boza wzgledem sprawiedliwych ) 37 ( Los bezboznych i sprawiedliwych ). Goraco polecam.

 4. Artur S. (detmold)

  Dlatego jestem za panstwem minimum ( bez tych wszystkich suto oplacanych posadek dla znajomkow, ktorzy korumpuja swoja polityczna klientele, w roznych zbednych panstwowych ekspozyturach [lekko liczac 150 miliardow zlotych zmarnowanych rocznie] nikomu pozytecznie i uzytecznie pracujacym ludziom do niczego nie potrzebnych ). Niestety jest to nie realne w spoleczenstwie, ktore jest przyzwyczajone do “darmowej opieki wszelakiej” i “myslenia za nich”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: