Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Katolicy będą się bawić przy pogańskim “Sabacie Czarownic” w Kielcach.

26 sierpnia ma się odbyć w Kielcach widowisko telewizyjne pt “Sabat Czarownic”.

Sabat czarownic jest w wierzeniach ludowych, bo nie biblijnych,  zlotem  czarownic i demonów na narady, ucztę i zabawy (często orgiastyczne). Odbywał się przeważnie na łysych szczytach trudno dostępnych gór podczas pełni księżyca.

Nazwą tą określane są również współcześnie obchodzone przez wiccan święta lunarne, zaadaptowane z dawnych świąt obchodzonych w przedchrześcijańskiej Europie.

O wiccanach w tym roku napisałem.

 

Pytam się więc, gdzie są księża katoliccy, proboszcze nawołujący do bojkotu imprezy. Wszak ok 80% Polaków to katolicy i to oni pójdą na tę pogańską imprezę, a nie ewangelicy. To jest właśnie skutek synkretyzmu religijnego jaki to został dokonany, w czasach cesarza Konstantyna Imperium Rzymskiego czyli w IV wieku. Rzym wchłaniając chrześcijaństwo pozwolił uprawiać pogaństwo, które katolicy w czasach współczesnych uprawiają również.

Kto to finansuje?  Ok. 300 tys. zł na jego organizację pochodzi z budżetu samorządu województwa świętokrzyskiego, a to jest reprezentowane przez Jarubasa z PSL, partii chłopsko-katolickiej.

Oto przedstawiciel najbardziej “rodzinnej” (nepotyzm) partii w świętokrzyskiem funduje imprezę czarownic. Wszystko tworzy całość. To nie jest nasz świat, to nie jest Boga świat.

Tak ostatnio wyglądała impreza dla katolików….

Tylko się bawić.

Wiem, że czytają ten blog pastorzy. Prosze zatem Was o uświadamianie w swych zborach o skali demonizacji polskiej kultury. Przedstawienie to będzie transmitowane przez TVP.

Jeśli nie WY, to kto.

Taki jest właśnie katolicyzm. Łączy wszelkie wierzenia pogańskie (czytaj demoniczne) ze swoimi dogmatami. Dziecka katolika może oglądać Harrego Pottera, iść na Sabat Czarownic, a następnie 24 grudnia życzyc innym wszystkiego najlepszego z okazji bożego narodzenia. Celowo z małej bo wiemy kto jest bogiem tego świata.

 

 

 

Updated: 31 lipca 2017 — 14:37

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Katolicyzm wsrod Polakow na tym swiecie ( postawe duchowa-ustosunkowanie do bytu-personalizm wyznaje ~95% ogolu narodu ) swieci tryumf na rozlozonym duchowo narodzie… Dlatego mamy na tym padole bardzo niechlubna opinie wspolnoty o niskich wszelakich kwalifikacjach zbiorowych.

 2. Zwiedzenie największego kalibru…

  1. Otóż to…aż dziwne, że to jeszcze się odbywa…miało przecież nie być…
   Kilka wykonań utworów jest całkiem niezłych, żal że z tego koncertu…np. to: https://www.youtube.com/watch?v=H7Dsr1p_MdQ
   no ale cóż…

 3. Szatan nie jest bogiem tego świata,Bogiem tego świata jest Ten który go stworzył. on jest tylko władcą tego świata,i całe szczęście że na krótko.

  1. 3 A jeśli nawet Ewangelia nasza jest ukryta, to tylko dla tych, którzy idą na zatracenie, 4 dla niewiernych, których umysły zaślepił bóg tego świata2, aby nie olśnił ich blask Ewangelii chwały Chrystusa, który jest obrazem Boga

   1. Abo taki werset:
    Jezus: “Teraz odbywa się sąd nad tym światem; teraz władca tego świata będzie wyrzucony.
    A gdy ja będę wywyższony ponad ziemię, wszystkich do siebie pociągnę.” Jana 12:31,32

    1. piekny werset, pokazujący wyrzucenie szatana i Chwałę Jezusa.

     1. Wszyscy mówimy to samo tylko inaczej 🙂 🙂 🙂

   2. tylko paweł określa szatana bogiem tego świata w ewangeliach i listach uczniow Chrystusa z tego co wiem nie ma takich slów, nie pasuje mi to i czuję że coś jest nie tak. gdy czytam mateusza, jana wszystko jest proste u zrozumiłe paweł jest strasznie zagmatwany.

    1. Paweł w przeciwieństwie do Piotra był bardzo wykształconym człowiekiem i chyba nie chcesz być aż tak niesprawiedliwy, że tylko dlatego, że tego nie rozumiesz, to odrzucasz.
     Paweł jak na tamte czasy miał doktorat z teologii. Doskonale znał torę. Na dzisiejsze czasy można rzec: tłumaczył językiem akademickim. Listy Pawła stanowią uzupełnienie, wyjaśnienie ewangelii.

  2. Artur S. (detmold)

   Grube bluznierstwo. Opamietaj sie. Jeszcze nie jest za pozno.

 4. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Modlitwa, modlitwa i jeszcze raz modlitwa. Wiele w naszych rękach, a tak naprawdę w rękach Boga, któremu z naszych rąk słane są prośby.
  Sam miałem kilka razy taką sytuację, że gdy prosiłem naszego Ojca niebieskiego o ingerencję w podobnych sprawach, działy się takie rzeczy, że aż sam się dziwiłem! 🙂 Bóg jest żywy i działający o wiele skuteczniej niż człowiek 😉
  Jeśli Bóg nie wysłucha jakiejś prośby, to może oznaczać, że sytuacja dzieje się dlatego aby przesiać pszenicę od kąkolu i takie sito istnieje w postaci tego typu wydarzenia. “gdyż to Pan, wasz Bóg, wystawia was na próbę, aby poznać, czy miłujecie Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej.” (Pwt 13:3)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: