Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jest droga, która wydaje się być słuszną, ale prowadzi ona do zguby.

“Praktycznie każda osoba wierząca w Boga uważa, że podąża dobrą drogą.
Jednak większość z nich jest przekonana o słuszności tej drogi na podstawie zdań które mówią inni ludzie, a nie zdań które są zapisane w Słowie Bożym. A tylko i wyłącznie Słowo Boga wyznacza właściwą drogę do Niego.

“Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty!” (Ga 1:6)”

 

 

Grafikę wykonał Piotr. Dziękuję.

Updated: 28 lipca 2017 — 11:57

3 komentarze

Add a Comment
  1. Artur S. (detmold)

    Tradycja katolicka w Polsce ( na emigracji “scala” diaspore ) , zwlaszcza w malych-zwartych wspolnotach wiejskich- malomiasteczkowych ( ale tez w “zasiedzialych dzielnicach wielkomiejskich” typu warszawska Praga ), jest identyfikatorem tozsamosci jednostki wzgledem grupy… W duzych miastach wlasciwie taki aspekt wyznaczania pozycji spolecznej, hierarchi zbiorowej praktycznie w ogole nie wystepuje ( zapewniaja one swoista anonimowosc-“beztwarzowosc” w tlumie ).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: