Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowy Porzadek Swiata 5 era Kate Perry teledysk illuminati

Ciekawa analiza teledysku Kate Perry. Autor kanału demaskuje plany Illuminati (satanistów), z którymi to wcale się nie kryją. Jest to taka jawna tajemnica. Jedni się przy tym bawią na dyskotekach, inni zaś odczytują życzenia, a raczej winszowania wszelkiej maści masonów.

Bóg powiedział, że cały świat tkwi w Złym i tak jest.

Updated: 27 lipca 2017 — 11:03

6 komentarzy

Add a Comment
 1. zauważyłem jeszcze coś ciekawego 7:45 gdy wschodzi słońce to wygląda tak jakby krzyż był do góry nogami znaczy słońce przyjmuje takie światło

 2. Biorąc pod uwagę przesłanie Biblii i NT nasuwa się takie stwierdzenie:

  Stopy częściowo z gliny częściowo z żelaza:

  W ST gliną Bóg określa Izraela Jer.18,4

  Z kolei żelazo obrazuje nam Rzym

  To sugeruje nam, że powstaje ZWIĄZEK między rzymskim- katolicyzmem, a “ODRODZONYM” Izraelem -judaizmem.
  To z kolei prowadzi do Soboru Watykańskiego II i Jana Pawła II

  Skutki dialogu katolicko – judaistycznego dają się we znaki do dziś dnia.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/na-drodze-do-antychrysta-mechanizmy-judaizacji-chrzescijanstwa-2015-11

  Ps. Taka ot sobie dygresja, oczywiście mogę się mylić.
  Myślę jednak, że nie może tu chodzić o świat demoniczny, upadłe ponieważ one zwodziły świat od początku i były częścią każdej bestii. Czyli nie jest możliwe aby się pojawiły dopiero teraz.

 3. I tak bym nie chciała do takiej muzyki tańczyć…ale dziękuję za ostrzeżenie 😀

 4. moim zdaniem to jest słaba analiza, to że teledysk jest pełen okultyzmu to rzuca się w oczy juz po pierwszych sekundach. Nazwa piosenki to E.T (Futuristic Lover) – kochankowie przyszłości i należy chyba to rozpatrywać w tym kontekście, gdyż Perry nawiązuje w nim do współżycia demonów (upadłych)z ziemskimi kobietami, kombinacje DNA i stworzenie “nadczłowieka” raczej nie łączyłbym tego z podanymi wersami z Daniela.

  “(41) A że widziałeś nogi i palce po części z gliny, a po części z żelaza, znaczy, że królestwo będzie rozdzielone, lecz będzie miało coś z trwałości żelaza, jak widziałeś żelazo zmieszane z ziemią gliniastą. (42) A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche. (43) A że widziałeś żelazo zmieszane z gliniastą ziemią, znaczy: zmieszają się z sobą, lecz jeden nie będzie się trzymał drugiego, tak jak żelazo nie może się zmieszać z gliną.”

  Wielu uważa, że nogi to Rzym, a stopy to podzielony Rzym (na cesarstwo zachodniorzymskie oraz bizantyjskie, podział ten nastąpił w 395 roku). Jako, że Unia Europejska to kontynuacja cesarstwa rzymskiego można więc przypuszczać, że EU to stopy:

  “A że widziałeś żelazo zmieszane z gliniastą ziemią, znaczy: zmieszają się z sobą, lecz jeden nie będzie się trzymał drugiego, tak jak żelazo nie może się zmieszać z gliną.”

  państwa narodowe, różne języki i kultury europejskie oraz sprzeczne interesy pod egidą europejskiej biurokracji, zmieszane razem lecz nie będące jednością. Teoria NWO nie pasuje mi do tego proroctwa.

  1. a ja raczej kieruję przemyślenia na zatomizowane, podzielone i zastraszone społeczeństwo, które będzie żyło w jednym państwie ale każdy będzie z niego wyobcowany ( nie będzie czuł więzi, wsparcia nawet ze strony zniszczonej rodziny)pod władzą tych, którzy ten plan od dłuższego czasu wdrażają ( rozwalenie podstawowej komórki społecznej – rodziny, hasło rób co chcesz to twoje życie itp.) i oczywiście upodlenie ludzkości

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: