Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Totalne pranie mózgów niemieckich mediów w kraju zwanym jeszcze Polska.

To co zebrałem w ciągu kilku dni to nokaut niemcokomuny (mój termin).

Jeszcze raz podkreślam: nie popieram PISu, ale  u źródła mojej oceny leży PRAWDA, a ta wygląda tak, jak poniżej.

 

To z czym mamy do czynienia, to jeden wielki i zmasowany bój niemiecko-komunistyczno-chazarskich mediów z Polakami.

 

 

Jaki jest pop-odbiór społeczny? Taki, jak sobie wysterują poprzez liczące się zagraniczne media w Polsce. Przykład prania mózgów Polaków nie chcących mysleć:

 

Niemcomedia w Polsce: “Kaczyński to oszołom”

Polacy powtarzają: “Kaczyński to oszołom”.

Niemcomedia w Polsce: “PIS to faszyści”

Polacy oglądający niemcomedia: PIS to faszyści.

Niemcomedia w kuluarach: “grzeczne dzieci.

 

Już to udowadniam i tłumaczę  jak chłopu na granicy.

Naczelny błazen Polski mający na celu ośmieszyć obronę interesu narodowego Polaków i demoralizować młodzież – Kuba Wojewódzki zajmujący się muzyką na co dzień, nagle staje się znawcą polityki:

 

“Kuba Wojewódzki mocno angażuje się w ostatnie wydarzenia polityczne. Dziennikarz postanowił wesprzeć inicjatywę organizowaną przez grupę “Młodzi 2017”. Zachęcił internautów, żeby dziś nie protestowali przed Pałacem Prezydenckim.

“Młodzi 2017” to organizatorzy wydarzenia “Idziemy do Jarka na Żoliborz”. “Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy od dłuższego już czasu działają w obronie Trybunału i Konstytucji. Tym razem także nie pozostajemy bierni i chcemy Was namówić do wsparcia naszej inicjatywy. Obecnie sytuacja naszego kraju jest krytyczna. Demokracja jest zagrożona, sądownictwo chwieje się ku upadkowi” – piszą na Facebooku.

Organizatorzy wydarzenia apelują do Polaków, by o godzinie 20.00 zebrali się na ul. Adama Mickiewicza 49, gdzie podobno mieszka Jarosław Kaczyński. Celem demonstracji jest pokazanie prezesowi PiS, jak wielu obywateli nie zgadza się z ustawą dotyczącą Sądu Najwyższego.

https://wiadomosci.wp.pl/wojewodzki-wzywa-internautow-by-przyszli-pod-dom-prezesa-pis-idziemy-do-jarka-6147036294219393a

 

Jak widzimy apel publikuje wp.pl, w której to dziale dyrektorem był właśnie Wojewódzki.

Bezmyślna młodzież pracuje więc na auta Wojewódzkiego.

fot. http://www.cozadzien.pl/styl-zycia/gwiazdy/36437.html

 

Fakt, że część z nich bierze z wypożyczalni, ale ilu z Was stać na taki luksus choćby z wypożyczalni…

 

Jaki jest efekt nagonki postkomuny? Okazuje się, że ci Polacy, którzy na co dzień gdybyśmy porozmawiali z nimi o polityce, powiedzieliby że nie interesuje ich, ale gdy POPularne media podejmują się ataku  na oczyszczanie stajni Augiasza, nagle wszyscy stają się ekspertami z dziedziny polityki. Młodzież nie znająca WCALE kulis powstania IV Rzeszy Polski, kontynuacji rządów komuny i Nocnej Zmiany (film) idzie jak barany na rzeź, po to by UKŁAD  miał z czego żyć w luksusie. By Niemcy bez wystrzelenia choćby jednego naboju przejęły Polskę. Już nikt nie pamięta masy fotoradarów, wpadek Komorowskiego, gaf Petru, ogrom korupcji, biedniejącego społeczeństwa.

PIS jaki by nie był, to dzięki niemu ludzi stać na wakacje nad polskim morzem (500plus). Żadna z tych buntujących się partii przez lata nie zadbała o polskie rodziny.

 

Kto atakuje suwerenny polski rząd?

Na przykład holenderska gazeta pokazującego prześmiewczo Kaczyńskiego:

 

 

Volksrant jest lewicową (komunistyczną) gazetą i jak przystało  broni komunizmu w Polsce. Co ciekawe, wcześniej ta gazeta była … katolicką gazetą. My wiemy, że katolicyzm równa się komunizm. To właśnie udowadniam stale na blogu. O tym mówi w serii Totalny Atak prof Veith.
Jeśli mówimy o postawie centrali satanizmu na świecie, czyli tam gdzie jest słynny obelisk boga RA – Watykanie – interesujący news poniżej:

 

Watykański dziennik „L’Osservatore Romano” poinformował, że „pomimo protestów publicznych i apeli Brukseli” i polski parlament przyjął „kontrowersyjną reformę wymiaru sprawiedliwości, która de facto likwiduje autonomię sądownictwa”.

Gazeta podaje, że ustawa „daje władzy wykonawczej możliwość wywierania silnego wpływu na nominacje sędziów Sądu Najwyższego”.

„Ustawa została przyjęta przez zdominowany przez posłów mającej większość partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS, prawicowej, nacjonalistycznej i antyeuropejskiej) Jarosława Kaczyńskiego” – czytay w „L’Osservatore Romano”.”

 

Mowa o autonomii sądownictwa. Autonomii układu postkomuny i neokomuny.

Tak, oni sami przyznają wprost ludziom patrzącym, a nie widzącym, że jest to układ:

“– Nie wolno wam pozwolić, by ktokolwiek ważył się na zmianę tego układu! – krzyczał do tłumu były prezydent.”

 

 

 

Opozycja chce akcjami ulicznymi przejąć władzę demokratycznie wybranego rządu, kiedy Ewa Kopacz powiedziała kilka lat temu:

 

I poprosiła: – Dlatego proszę Was: weźcie udział w wyborach. Dajmy świadectwo temu, że Polska jest państwem prawa. Pokażmy, że władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej. I że każdy ma tyle władzy, ile przyznali mu obywatele, a nie tyle, ile przyznaje sobie sam. (http://www.tvn24.pl)

Dowód:

 

 

Hipokryzja sięgająca nieba. Drugiego nieba, tam gdzie przebywa ich pan. Poszukiwacze prawdy biblijnej wiedzą, kto jest w drugim niebie.

Ażeby nie być gołosłownym, mam kolejny dowód na WYKUPYWANIE  Polski “dzięki” sprzedajnym politykom:

 

Rewolucja w obozie Wisły Kraków. Tuż przed piątkowym meczem z Bruk-Betem w siedzibie klubu pojawił się przedstawiciel niemieckiej firmy Stechert Gruppe z ofertą kupna klubu. Według naszych informacji Towarzystwo Sportowe musi zaakceptować tę ofertę. Tak wynika z poprzedniej umowy sprzedaży klubu.

 

Jeden z najbardziej znanych klubów piłkarskich w Polsce, dzięki Ferdkom Kiepskim zaćmionym alkoholem, zostanie sprzedany niemieckiej firmie.

Osobiście piłka nożna mnie nie interesuje i uważam, że ta sportowa kończy się w szkole średniej. No może w ligach okręgowych. Reszta to polityka i  korupcja.

Napisałem dzięki Ferdkom, ponieważ polityka ich nie interesuje, ale interesuje   ich tylko bożek sportu.

 

Ci obrońcy demokracji chcą skorzystać z Ferdków Kiepskich i broniąc demokracji jej zabronić:

 

“– Składamy wniosek o nowelizację Kodeksu karnego, w którym ci wszyscy, którzy będą wspierać Jarosława Kaczyńskiego i tych, którzy będą głosować dzisiaj za odebraniem polskim sądom niezawisłości i niezależności – wszyscy za to zapłacą. Zapłacą w wolnej Polsce, zapłacą prawnie – powiedział Grzegorz Schetyna

 

Dlaczego nikt nie podjął się zakazu popierania komunizmu? Ponieważ zbyt silne rządy komunistów w Polsce mamy.

 

Jak widzicie, to nie są żadne spiski. To są fakty. Tak samo jak faktem jest udział byłego ministra Sikorskiego w spotkaniach tajnej  grupy Bilderberg. Na przykład w  w Dreźnie znaleźli się:

 • Mark Rutte – premier Holandii
 • Charles Michel – premier Belgii
 • Mehmet Simsek – wicepremier Turcji
 • Ursula von der Leyen – minister obrony Niemiec
 • Magdalena Andersson – minister finansów Szwecji
 • Bill Morneau – minister finansów Kanady
 • Thomas de Maiziere – minister spraw wewnętrznych Niemiec
 • Radosław Sikorski – były minister spraw zagranicznych Polski
 • Anne Applebaum – dziennikarka, wyróżniona m.in. nagrodą Pultizera
 • Christine Lagarde – dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego
 • Mathias Döpfner – szef koncernu Axel Springer
 • Jose Barroso – były przewodniczący Komisji Europejskiej
 • Ben van Beurden – dyrektor naczelny Shell
 • Benoît Coeuré – Europejski Bank Centralny

https://www.wprost.pl/swiat/10052750/Kolejne-spotkanie-Grupy-Bilderberg-Na-liscie-gosci-Sikorski-Applebaum-i-ministrowie-z-Niemiec.html

 

Anne Apeblaum: urodziła się w amerykańskiej rodzinie żydowskiego pochodzenia, jako córka Harveya M. i Elizabeth Applebaumów. Jej mężem jest Radosław Sikorski, z którym ma dwóch synów, Aleksandra i Tadeusza. Obecnie mieszka z rodziną w Chobielinie pod Szubinem. Wikipedia.

 

Grupa Bilderberg jest enigmatyczną grupą ludzi polityki, która potajemnie ustala scenariusze na najbliższe lata dla danego kraju i regionu. Co ciekawe spotkaniami tej grupy nie są zainteresowane media…..

Sikorski na liście obok szefa medialnej Axel Springer. Czy trzeba być specjalnie inteligentnym, aby powiązać fakty? Chyba tak,  skoro tego Polacy nie rozumieją. Niestety im dalej od Boga, tym bliżej głupoty.

Mówi głupi w swoim sercu:
“Nie ma Boga”.
Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają,
nie ma takiego, co dobrze czyni. Psalm 53

 

Rację ma minister Czabański mówiąc

 

Media komercyjne są bardzo zaangażowaną, wojującą stroną sporu politycznego, zachowują się jak zbrojne ramię opozycji – powiedział szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański (PiS) portalowi wPolityce. Jego zdaniem, że na tym tle media publiczne są “bardzo wstrzemięźliwe w swoim przekazie”. Polityk mówi wprost, że problem dotyczy głównie TVN.

 

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/czabanski-rmn-tvn-tomasz-lis,99,0,2347875.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money

 

 

Jakie to jeszcze mamy ikony “polskiej” estrady obwoźnej,  broniącej postkomunistycznego systemu sądowniczego?

Aleksandra Kwaśniewskiego z popełnionym lapsusem, czy tez raczej pomyłką fruedowską:

 

– Pokazują one skalę sprzeciwu społecznego, niezadowolenia i myślę, że wśród polityków PiS-u są na tyle rozsądni ludzie, którzy to widzą i nie przejdą nad tym do porządku dziennego. Choć niewątpliwie można obserwować, że PiS ciągle jest pijane od tej władzy, którą uzyskało po wyborach i nie baczy na jakiekolwiek okoliczności – stwierdził Kwaśniewski.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-07-21/aleksander-kwasniewski-pis-pijane-od-wladzy-zmiany-w-wymiarze-sprawiedliwosci-to-ruchome-piaski/

 

Co pozostaje nam powiedzieć. Chyba tylko umieścić film:

 

 

Przypadek?

 

 

 

 

Dziwne to rzeczy dzieją się w Polsce. Prawdopodobnie jesteśmy świadkami nowej historii. Polska jest kością niezgody w nieporządku komunistycznym. To tutaj jeszcze  w przeciweństwie do Francji nie ma hord przeciwników Jezusa Chrystusa muzułmanów.

My jeszcze nie boimy się chodzić po polskich ulicach. W tej zaściankowej Polsce….

 

To tutaj homoseksualizm jest jeszcze niezgodnym z etyką chrześcijańską. To w Polsce nie ma tak jak w Amsterdamie dzielnicy “Czerwonych latarni”.

 

 

 

 

To jest także wojna duchowa. Bóg celowo dopuścił do Smoleńska, aby Jarosław Kaczyński i rodziny ofiar domagały się sprawiedliwości i to na naszych oczach się dzieje.

 

Pod co to wszystko jest tworzone? Pod czasy ostateczne. Apokalipsa musi się wypełnić. Kto mnie czytuje, to wie o co chodzi. Nie będę się powtarzał.

Jest już tego zalążek. Trójmorze może być realnym projektem:

 

“Inkwizycyjna” kampania prowadzona przeciw Polsce przez Unię Europejską nie powiedzie się, bo Węgry wykorzystają każdą przewidzianą prawem możliwość w UE, by okazać solidarność z Polską – oznajmił węgierski premier Viktor Orban.

 

Orban broni Polski, a zarazem jest przeciw Sorosowi – człowiekowi dokonującemu za pomocą organizacji pozarządowych zmian mających na celu wprowadzenie ogólnoświatowego komunizmu.

Żyjemy w na prawdę bardzo ciekawych czasach, ponieważ walka dopiero się zaczęła.

Niebawem kolejny cios dla polskiej lewicy. Sumliński niebawem wyda książkę o Tusku:

 

Teraz Sumliński zapowiedział kolejną publikację. W mediach społecznościowych poinformował, że wspólnie z byłym funkcjonariuszem ABW Tomaszem Budzyńskim przygotowują książkę o Donaldzie Tusku. Dziennikarz śledczy stwierdził, że to co wychodzi na jaw przy okazji badania afery Amber Gold, to jedynie czubek góry lodowej..

wmeritum.pl

 

Ciekawie się zapowiada. Prawda coraz bardziej wychodzi na jaw.

Tekst ten pisałem kilka godzin i mam wiadomość z  ostatniej chwili: Duda zawetował ustawę o sądach. Niebawem okaże się po kogo stronie gra, czy było to tylko zagranie. Jedno jest pewne: powinniśmy się modlić o ten rząd w naszym interesie, gdyż mamy dwie rzeczywistości: ta kreowana przez TVN i GW i prawdziwą.

Pamiętajmy także, że katolicy to nasi bracia i siostry w wierze, ale JESZCZE  nie narodzeni, tak jak i my nimi byliśmy. Motani zwiedzeniem, mimo wszystko to im są bliższe ideały prawdy i uczciwości, niż polskiej lewicy (psl, sld, PO, nowoczesna).

Pytanie, czy chcemy Polski islamsko-gejowskiej jak Holandia, Niemcy (gay parade), czy Polski chrześcijańskiej.

Czy chcemy dalej być landem Niemiec? Landem na wzór Lidla wprowadzającym wartości przeciwne Bogu.

 

Drwiącym z imienia Jezus, czy tez może Polski stawiającej na chrześcijańską rodzinę?

 

__________

 

Jeśli lubisz wchodzić na ten blog i doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

64 komentarze

Add a Comment
 1. To jest walka między dwoma gangami, nic więcej.

  1. być może, ale prawda jest po jednej stronie. Czy uważasz, że:

   1. Sądy i komornicy funkcjonują prawidłowo?
   2. Czy Polsce nie potrzeba dekomunizacji?

   1. 1. Nie. Trzeba zmian, ale w inny sposób. Im chodzi głównie o zmiany kadrowe. Chyba nie uważasz, że władza chce dobrze dla nas?? Oni mają nas głęboko w……
    2. Nie i co z tego?

    1. Pewnie, że o sprawy kadrowe, ale również. jednak jest to partia o realnych idealistycznych cechach tak samo jak Wolność. Natomiast czym innym jest karierowicziostwo niektórych czlonków. Niestety nie możemy powiedzieć tego o opozycji.

     ad2.
     Jaką więc mam gwarancję, że nie jesteś beneficjentem tego postkomunistycznego systemu? Żadnej.
     Pisać nie bo nie każdy może. Jeden lepiej drugi gorzej.

    2. Ober PIS wygrał wybory, ja na nich głosowałam i oczekuje, że oderwą te komunistyczne ….. od koryta, jeżeli nie rozliczą się z komunistami nie będę na nich więcej głosowała.
     Oczekuję od nich radykalnych zmian.
     Niemcy zrobią wszystko aby zniszczyć ten strasznie niewygodny dla nich rząd PISu.

  2. Masz rację ze to jest tylko walka między gangami i nic więcej.Szkoda że ucierpią na tym idiotycznej wojnie jak zawsze zwykli ludzie.

 2. ad.2 Proszę bez jakiś teorii spiskowych na mój temat. Czy będąc przeciw PiSowi muszę być od razu za postkomunistami? Zapewniam jestem przeciw im wszystkim. Cały świat należy do szatana.

  1. Zadałem tylko pytanie. Natomiast osądzanie, iż to wojna gangów pokazujesz, że sam wierzysz w spiski.
   Nie bronię PISu, ale ta formacja jest najbliśza chrześcijaństwu. Taka jest prawda nie do podważenia. Pomimo zapewne wystepowania jakiegoś zła wśród tych polityków, ale nie na taka skale jak ma to miejsce w ateistycznej opozycji.

  2. Jak jest się od wszystkiego, to jest się do niczego. Trzeba być zimnym albo gorącym nie letnim.

   1. Tak jak z proszkiem… Pierze wszystko prócz kieszeni… ?

 3. Nie chcemy Polski islamskiej, gejowskiej , ale chcemy Polski sprawiedliwej, mądrej , prawej, szanującej obywateli.Nie chcemy ustaw uchwalony w 2 dni o godz. 2 nocy. I nie jestem za PiS ,PO Nowoczesną itd.
  Brawo Andrzej( oby tak dalej ).

  1. Problem w tym, że pan Andrzej ma takie samo zdanie jak Niemcy, PO, nowoczesna.
   Problem w tym, że pan Andrzej podpisał ustawę proszczepionkową jednocześnie narażając polskie dzieci na choroby i śmierć.

  2. PIS przygotowywał się do rządzenie przynajmniej 10 lat i w tym czasie kiedy rządziła poddańcze niemcą PO nie próżnowali tylko pisali ustawy.

 4. Artur S. (detmold)

  Wniosek? Ten upadly swiat nie jest naszym domem, a noclegownia synagogi szatana. Jestesmy na tym padole tylko pielgrzymami zdazajacymi do domu Boga Ojca-Krolestwa Syna Czlowieczego Jezusa Chrystusa, co nie zwalnia nas z bycia aktywnymi w roznych dziedzinach doczesnego zycia ( zeby nie byc obciazeniem dla innych ludzi ), ale tak jednak by nie wzmacniac babilonu i jego slugusow.

 5. Artur S. (detmold)

  Duzo ludzi ma alergie na Pismo, gdyz boja sie, ze w jego swietle dojrza swoja nikczemna w oczach Pana Boga malosc tzn. zobacza, iz to co glosza pod plaszczykiem bycia wierzacym w Jezusa Chrystusa drastycznie rozmija sie z tym co robia ( slowa nie odpowiadaja czynom tych “krzewicieli ewangelii” ).

  1. Otóż to i takich ludzi bronią ludzie manifestujący w całym kraju. To jest ta jakość. ten duch.

  2. co za chamska odpowiedź od tego w wideo…

 6. Orban broniący Polski stojący w opozycji do Żorża Sorosa rzekomo Żyda sam w rodzinie za zięcia bodaj ma też takiego Żyda. Co z nich za Żydzi to wiemy chazarskie podróby 😉 Dalej Duda podobnie jak i Orban żona Żydóka dzieci Żydzi nie wnikam już czy to faktycznie Żydzi Żydzi czy chazarskie podróby choć podejrzewam to drugie. Patrząc z daleka na tą Polskę a tu z góry (pozycja na mapie 😛 ) widać wszystko lepiej nie mogę się nadziwić głupocie wręcz tępocie ludzkiej. Ludzie dają sobą sterować i są niczym jakieś bezwiedne pacynki! W Polsce od dłuższego już czasu gdy chce się przepchnąć coś śmierdzącego, ukręcić jakąś lewiznę stosuje się prosty “myk” skutecznie oddziałujący na rozgrzane polskie głowy na ten tzw. polski temperament, który ja wprost nazywam głupotą! Cały myk w tym, że odwraca się uwagę ludzi od prawdziwego problemu i ukierunkowuje się ja na coś innego. Ilez tego już było nawet nie mam siły zliczyć. Non stop w tej Polsce protesty, demonstracje, miesięcznice, manifestacje i kontrmanifestacje. Klasyk rzekł, że Polska istnieje już tylko teoretycznie mniejsza z tym może sobie i istnieć teoretycznie. Prawdziwą tragedią jest to, że właściwie to NARÓD polski istnieje już tylko teoretycznie! Biada temu krajowi demoniczna sieć jaka oplata tą nieszczęsną krainę wydaje się być niezniszczalna. Modlę się za ten kraj zapewne za mało ale modlę się jak umiem za ten naród by prawdziwie stał się Bożym narodem by jaki najwięcej Jego dzieci się rodziło w tym kraju na nowo. Krew się we mnie gotuje, pięści zaciskają choć wiem, że tylko modlitwą coś zdziałam.

  1. Tylko Hazarowie stoją u władzy. Synagoga Szatana. Nie Żydzi. A na pewno nie Ci biblijni. Ja to sam nie wiem, kto kim jest, ale jak ktoś siebie określa Zyd, to mam na to jedno określenie : Objawienie 2: (9) znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

   Dzisiejszy Zyd to nie to samo co Izraelita.

   Polecam wywiad z Rabinem z 1976 r. Szok: http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/rosenthal.htm

   1. Podzielam Twoją opinię w tm temacie.

 7. Artur S. (detmold)

  Moze to zabrzmi szokujaco, ale emerytury ( zasilki starcze ) sa w stosunku do przecietnych pensji ( nie srednich ) PRZESZACOWANE, szczegolnie ludzi ze starego portfela tj. urodzonych przed 1949 rokiem ( maja czesto bardzo hojne przerozne przeliczniki ci swiadczeniobiorcy z reguly nijak przystajace do wypracowanego przez nich kapitalu, ktora roznica jest pokrywana z hara…ekhm skladek od pracujacych ).

  1. Artur S. (detmold)

   System zabezpieczen socjalnych ma byc zdrowszy dla funkcjonowania spoleczenstwa. I tyle.

   1. Artur S. (detmold)

    “Zwykly emeryt” dostaje zazwyczaj od ~950 do ~1450 zlotych na reke ( oczywiscie mowa o ludziach z udokumentowanym okresem skladkowym-zgromadzonym dosc duzym kapitalem poczatkowym, a wiec nie obejmuje to ludzi ktorzy z roznych przyczyn uzbierali smiesznie male oszczednosci starcze ). Natomiast grupy branzowe, ktore wywalczyly sobie przeroznym sposobem ( np. burdami… ) rozmaite przywileje zyja jak paczki w masle np. rozni mundurowcy.

 8. (1) Każdy człowiek niech się poddaje władzom zwierzchnim; bo nie ma władzy, jak tylko od Boga, a te, które są, przez Boga są ustanowione. (2) Przeto kto się przeciwstawia władzy, przeciwstawia się Bożemu postanowieniu; a ci, którzy się przeciwstawiają, sami na siebie potępienie ściągają. (3) Rządzący bowiem nie są postrachem dla tych, którzy pełnią dobre uczynki, lecz dla tych, którzy pełnią złe. Chcesz się nie bać władzy? Czyń dobrze, a będziesz miał od niej pochwałę; (4) jest ona bowiem na służbie u Boga, tobie ku dobremu. Ale jeśli czynisz źle, bój się, bo nie na próżno miecz nosi, wszak jest sługą Boga, który odpłaca w gniewie temu, co czyni źle. (5) Przeto trzeba jej się poddawać, nie tylko z obawy przed gniewem, lecz także ze względu na sumienie. (6) Dlatego też i podatki płacicie, gdyż są sługami Bożymi po to, aby tego właśnie strzegli.
  (1) Przede wszystkim więc napominam, aby zanosić błagania, modlitwy, prośby, dziękczynienia za wszystkich ludzi, (2) za królów i za wszystkich przełożonych, abyśmy ciche i spokojne życie wiedli we wszelkiej pobożności i uczciwości. (3) Jest to rzecz dobra i miła przed Bogiem, Zbawicielem naszym,

 9. “Za-bi-łem byka! Co to dla mnie byk!? Krew z nie-go si-ka; siku siku sik…”

 10. Dobrze się stało, że Prezydent zawetuje obie ustawy dzięki czemu zamknął usta i PISOwi i opozycji będącej w niezłym szoku, bo jak tu teraz zadymy robić, co gadać. Ustawy procedowano za szybko, były niekonstytucyjne (jaka by ona nie była jest) z błędami, taki bubel jeden. Dzięki temu wszystkiemu nastroje społeczne się uspokoją.

  Dla tych co byli za ustawami i są smutni. Pragnę przypomnieć, że ustawa o sądach powszechnych przejdzie, a to właśnie ta ustawa ma kluczowe znaczenie dla zwykłych obywateli.

  1. Myślę podobnie.
   Sprawa ma drugie dno.
   Nie wiem jeszcze po jakiej stronie stoi Duda, ale może to był zaplanowany teatr PISu.
   Nawet szukałem w necie ile czasu ma prezydent rp na zawetowanie gdyż powiedzieć, że zawetuje a zrobić, to dwie różne sprawy.
   Zastanawiam się także, czy w tle protestów nie było innych ustaw.

   Jak na razie jest trend antyunijny oraz anty postkomunistyczny. Ba, apokaliptyczny.
   Kaczyński w przeciwieństwie do Korwina jest świetnym strategiem.

   1. To może być faktycznie teatr. Teraz opozycja nie będzie mogła atakować Prezydenta, mówić że podpisuje jak leci. Prezydent zyska argument, że “słuchał protestujących” i jest niezależny w porównaniu z Komorowskim który podpisywał jak leci. 🙂

    Istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że PiS wprowadziło na szybko ustawy by je Prezydent mógł zawetować, a za jakiś czas pojawią się inne ustawy, bardziej przemyślane.

    1. dokładnie tak.
     Idzie q dobremu, pomimo, że to katolicy.
     My szerzmy ewangelie, a swiat dopóki nie przyjdzie Jezus będzie lepszy.

     1. Może przesadzam, ale może Kaczyńskiemu cały czas chodziło o ustawę o ustroju sądów powszechnych? Żeby najpierw ją wprowadzić, a resztą zająć się później?
      Zobaczymy, weto Prezydenta ustaw od SN i KRS odciąga uwagę od tamtej trzeciej ustawy,która prawdopodobnie spokojnie przejdzie.
      Dla mnie jest dziwne, że rząd zajął się wszystkimi jednocześnie i to tak szybko.

      Zgadzam się.

      1. Oczywiście, że przeszły inne ustawy –
       http://www.tvn24.pl/spor-o-sadownictwo-w-jego-cieniu-sejm-uchwalil-wazne-ustawy,759518,s.html

       Ustawa o sądach powszechnych została podpisana i daje władzę nad sądami p. Ziobro. Znaczy to tyle dla zwykłego obywatela, że od tej pory w zderzeniu z państwem w jakiejkolwiek sprawie zwykły zjadacz chleba jest bez szans. Dokładnie jak w PRL. 🙁

       1. jest to Bożenka bez znaczenia. PO podniosło vat o 1% co osłabiło gospodarkę. TVN szuka haków, ale słabe to haki.
        Póki co, społeczeństwu jest zdecydowanie lepiej za PIS niż za PO.

        1. Piotrusiu 🙂

         Nie wiem, czy wiesz o czym mówisz…To niezbyt pięknie wygląda, kiedy obywatel staje przed sądem przeciwko państwu, kiedy sędzia jest zależny od tego państwa (czytaj jednego ministra) . Wielu to pamięta ze słusznie minionych czasów. Jeśli chodzi o 1% VAT to należy pamiętać, że został podniesiony w momencie szalejącego kryzysu na całym świecie. PiS rządzi 2 lata w nie obniżył tegoż podatku pomimo, że kryzys minął, chociaż tak grzmiał w momencie jego podnoszenia. Szkoda, że pozorne działania PiS przesłaniają ludziom to, co tak naprawdę robi i do czego zmierza. Warto przyjrzeć się ustawie o prawie wodnym i komu została oddana władza nad naszymi zasobami wodnymi…Warto zobaczyć, ile podwyżek (ukrytego podatku) dotknęło społeczeństwo od momentu objęcia przez PiS władzy. Jest tego całe mnóstwo..warto tez zobaczyć, komu PiS służy. Szkoda, że nie nam 🙁

         1. “Nie wiem, czy wiesz o czym mówisz…” 😀 dobre…, ale ok.

          Tak więc to wina PISu, że PO podniosło vat, kiedy w Rumuni sie go obniża? 😀

          Oczywiście PIS jest partią w gruncie rzeczy nastawiona na karierowiczostwo, ale nie jest to partia jak opozycyjne, które NIC dobrego nie wnoszą.
          Piszesz o tym prawie wodnym. Zgoda i jeszcze nie jedna ustawa taka będzie, dlaczego? gdyż musi dojść do apokalipsy. Jesteśmy w Unii i mamy zobowiązania. Ja głosowałem przeciw wejściu jako UProwiec
          Problem polega na tym, aby Polacy nie byli w tym czasie dojścia Ukraińcami Europy.
          Nie ma się co oszukiwać, świat musi upaść, ale jeden spadnie ze schodka a inni z 1 piętra.
          My nie mamy u siebie muzułmanów, ale nas grabią. Wolisz przeniesienie sytuacji z Francji do Polski? czy to co mamy w Polsce? Ja to drugie.
          PO najpewniej wpuściłaby imigrantów.
          Tak wogole to jaka partie Bożenka popierasz ?

        2. Napisałam, że nie wiesz o czym mówisz jeśli chodzi o zderzenie obywatela z aparatem państwa, kiedy to państwo posiada całkowitą władze nad obywatelem. Obywatel z natury rzeczy sto i na przegranej pozycji a państwo może zrobić z nim i jego własnością co mu się tylko podoba. Warto przyjrzeć się tez czym tak naprawdę jest tzw. zrównoważony rozwój. Niestety, ale sytuacja nie zmierza w dobrym kierunku 🙁

         1. “Napisałam, że nie wiesz o czym mówisz jeśli chodzi o zderzenie obywatela z aparatem państwa, kiedy to państwo posiada całkowitą władze nad obywatelem.”

          Państwo już ma taką władze i poczytaj Bożenka o tym jak np US ukarał właściciela piekarni rozdającego chleb. Pom są właśnie pogmatwane przepisy, żeby można było zniszczyć każdego.

          myślę, że gdyby rządziło PO bylibyśmy o wiele dalej w rządach totalitarnych.

        3. Aha.. to nie wina PiS-u, że PO podniosło VAT, ale PiS rządzi dwa lata i sytuacji prosperity nie myśli nawet o jego obniżeniu, które to obniżenie zapowiadało przed przejęciem władzy. Już było kilka “fajnych” podwyżek, a na horyzoncie jet kilkanaście następnych. 🙁 I coraz większe odbieranie wolności obywatelom, a przekazywanie jej korporacjom, zwiększenie liczby szczepionek, zapowiedź nieprzyjęcia dzieci do przedszkola i szkoły bez szczepień…zagarnianie wszelkich organów państwa przez wąską elitę (raczej mało przychylną Polakom), co w historii wielu państw już było i dobrze się nigdy nie kończyło 🙁 …Ech, szkoda gadać. Dobrze, że jest Bóg na niebie i trzyma rękę na pulsie.

         1. Dlatego najpewniej będę głosował na partię Wolność, która co prawda nie ma siły politycznej, ale będzie kontrolować PIS.
          Summa summarum Polakom żyje się lepiej i zdecydowanie wole niż sld i PO
          Widze Bożenka że od dłuższego czasu Twoje poglądy polityczne opierają się głównie na krytyce PISu, ale nie pokazujesz żadnej alternatywy.

        4. Dziwię się, że pytasz jaką partię popieram. Otóż pisałam wielokrotnie, że nie popieram żadnej partii i żadnego polityka. Staram się patrzeć obiektywnie na rozwój sytuacji zarówno w Polsce jak i na świecie…i niestety nie idzie to w dobrym kierunku.

         1. no więc właśnie Bożenka. Mamy wybór mniejszego zła i to powinno chyba uświadomić nam, że raju na ziemi nie zbudujemy, ale możemy zminimalizować wpływ satano-kultury i dlatego napisałem to co napisałem.

   2. Prezydent ma zdaje się 7 albo 14 dni na zawetowanie ustawy (nie jestem tego do końca pewna…)…
    Nie zdziwiłabym się, gdyby to był teatr…w czasie prostestów przepchnięto część podwyżek, do tego m.in. uchwalono nową ustawę prawo wodne czy ustawę “o rynku mocy”, odrzucono wniosek o referendum w sprawie reformy edukacji… jakby coś, mam tu link: http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1713406,1,co-pis-przepchnal-przez-sejm-kiedy-zajmowalismy-sie-sadami.read

  1. Czytałem.
   Olechnowicz jest nie tylko zwolennikiem PO, ale bardzo dobrym kolegą Hani Gronkiewicz Waltz. ( oryg Haka Grundbaum).
   Mam jego książkę z przedmową pani prezydent stolicy.

   Jak widzimy część pastorów ma powiązania ze światem politycznym, a powinni być apolityczni.
   Pastor powinien popierać osoby jak najbliższe Prawu Bożemu, Jezusowi.
   Niestety ale Tusk, Schetyna są bardzo daleko od Jezusa.

 11. Artur S. (detmold)

  Mamy postepowac jak mezowie Bozy np. prorok Elizeusz-wskazywac przykladem droge do Pana Boga Druga Ksiega Krolow 4, 38-41 Elizeusz wrocil do Gilgal. W kraju byl glod. Gdy synowie prorokow siedzieli przed nim, rzekl do swego slugi:-Nastaw wielki kociol i ugotuj zupy dla synow prorockich. Jeden wyszedl w pole, aby nazbierac polnej salaty i znalazl dziki krzew winny. Narwal z niego pelen swoj plaszcz polnych, oslich ogorkow. Przyszedl i nakrajal do kotla [z] zupa, bo nie wiedziano, [ze to szkodliwe], i podano mezczyznom do jedzenia. Gdy skosztowali tej zupy ( moj dopisek-falszywych doktryn ), poczeli krzyczec i wolac:-Smierc w kotle, mezu Bozy. I nie mogli jesc. Wtedy [Elizeusz] rzekl:-Przynies maki ( m.d.-dobrej nauki Boga ). Wsypal [ja] do kotla i rzekl:-Podaj ludziom, aby jedli. I nie bylo [juz] nic szkodliwego w kotle.

 12. Artur S. (detmold)

  Zwykli szarzy, nieuprzywilejowani ludzie ( zwiedzeni blizni ) sa tak zabiegani, zaharowuja sie aby zarobic na oplaty ( ktore caly czas rosna… ), iz czas wolny wola poswiecic na jakas nie wymagajaca ruszenia glowa, odmozdzajaca rozrywke typu plaskich widowisk rozrywkowych w internecie badz telewizji niz studiowanie Pisma… Zwlaszcza tak w Polsce jest…

 13. Artur S. (detmold)

  W Polsce nie bedzie lepiej dopoki, dopoty nie zmieni sie cos ( i to radykalnie ) w mentalnosci Polakow. Klasy posiadaczy kapitalu nie chca sie dzielic w wiekszym procencie niz dotychczas ( dobrowolnie, nie ze pod przymusem panstwowym ) owocami pracy z grupami wydajnych pracownikow. Skutkuje to olbrzymia emigracja tych drugich do krajow o mniej skapych pracodawcach ( wyzszym ogolnym standardzie zycia, zdecydowanie lepszym funkcjonowaniu spoleczenstwa i panstwa ). Chyba nie musze mowic jakie to powoduje skutki?

 14. Artur S. (detmold)

  Polska nie jest biednym krajem ( ktorego Bog niczym szczegolnym nie poblogoslawil ), a tylko zle zarzadzanym przez “obiecywaczy wszystkiego najlepszego” ( roznej masci socjalistow ), ktorym znecone ich slodkimi klamstwami ( duchowo otumanione rzymskimi bajkami ) spoleczenstwo nieopatrznie powierzylo wladze. Ponadto wydaje sie u nas mnostwo kasy na idotyczne rzeczy, ktore pozniej generuja w wiekszosci same straty…

 15. Artur tu dobrze w ostatnim komentarzu napisał .Trzeba zmienić mentalność Polaków to raz (pracowników-by sie szanowali i wymagali godnej wypłaty za wykonaną prace oraz mentalność pracodawców by umieli sie podzielić dobrem materialnym(godziwe zarobki) .Admin też dobrze napisał że pisowi bliżej do ludzi zwykłych obywateli bo partia “po”jest tylko zapatrzona na zysk i mam wrażenie ze w pogardzie mają ludzi biednych natomiast w pis jest więcej przychylności do biednych .Natomiast podtrzymuje moje stwierdzenie ze obie partie powinny być usunięte ze sceny polit.i pis też upadnie to kwestia czasu .A teraz dzisiejszy temat weta Prezydenta .Onet pl
  “Prof. Markowski: weto prezydenta to dogadana manipulacja “poczytajcie ,warto

  1. Artur S. (detmold)

   W naszym spoleczenstwie obowiazuje bezwzgledne prawo silniejszego ( tylko pozornie maskowane formalizmami ) i to nie tylko w krajowej wspolnocie, ale i w diasporze… Daleko nam pod wzgledem praworzadnosci do np. USA, a blizej do np. Rosji. Czy taka zborowosc ludzka moze nazywac sie jednak chrzescijanska? Z Bogiem, Janie.

 16. Artur S. (detmold)

  W Polsce sa rozne standardy zycia umyslowego ( duchowego.), ktore przekladaja sie na poziom bytu materialnego. Im bardziej dany region jest zaniedbany pod wzgledem edukacyjnym/oswiatowym ( podnoszenia stanu kultury gospodarczej ) tym z reguly jest biedniejszy. Im mniej akumulatorow kapitalu czyli preznie sie rozwijajacych ROWNOMIERNIE ROZLOZONYCH osrodkow miejskich jest na danym obszarze tym dany rejon-rewir jest biedniejszy.

 17. Proponuję pomodlić się za Polaków i Polskę, by Pan Bóg otworzył ludziom oczy i pociągnął ich do Pana Jezusa, zerwawszy kajdany zwierzchności demonicznych, którym ten kraj został poddany (wielokrotnie zresztą). Prośmy naszego Boga i Ojca, by wyprowadził naszych rodaków z duchowego Egiptu/Babilonu i by dzięki bożej łasce odwrócili się od wszechobecnego bałwochwalstwa oraz innych, licznych grzechów.

  1. Widać w necie jest wiele inicjatyw. Polacy się budzą. Zresztą my sami jesteśmy tego dowodem….
   Chwała Bogu Ojcu w imię Jezusa.

   1. Artur S. (detmold)

    Tak powinnismy postepowac. Odstepczy od Wspolnoty Jezusa Chrystusa krk ukradl i kradnie nadal Polakom za duzo ich energii zyciowej oraz zbyt wiele przysporzyl i przysparza nadal rozmaitych cierpien duchowych…

 18. http://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,47262,22143079,incydent-podczas-protestu-w-obronie-sadow-auto-jednej-z-uczestniczek.html?disableRedirects=true
  wrzucam, bo nie podoba mi się takie zachowanie…nie popieram ani po, ani pis ale nie sposób się nie wnerwić przy takich akcjach…obrzucanie auta? serio? jakie to dziecinne…

 19. Artur S. (detmold)

  Polska od 1918 roku jest krajem urzedniczego zamordyzmu socjalistycznego tzn. bez zgody kasty ograniczonych biurokratow ( oraz przyklaskujacego im, zatrutego katolicyzmem spoleczenstwa ) nie mozna robic rzeczy przelomowych, ba, epokowych wrecz. Jak zaczniesz dzialac wedlug swojego planu, ktory uwazasz za sluszny ( a nie narzuconego ), to predko odbiora ci smak zycia.

 20. 2 Sam 23.3..
  Bóg Jakuba przemówił,
  mówił do mnie On – Skała Izraela.
  “Kto SPRAWIEDLIWIE rządzi człowiekiem,
  kto rządzi w Bożej bojaźni,
  4 jest jak światło poranka, kiedy wschodzi słońce,
  bezchmurnego poranka,
  co uperla po deszczu ruń ziemi”.
  Piotrze,
  napracowałeś sie ale warto było.
  Bardzo potrzebna treśc.Dzieki.
  Kiedyś o tym mówiłam,że PiS jednak nie ma pogladów lewackich ale dekalogowe i dlatego,póki nic lepszego nie mamy trzeba go wspierać,bo lewacka Platforma Ubywatelska przebiera nogami ,by dokończyc dzieła uśmiercenia Polski i narodu polskiego.
  Kiedyś inicjowałeś post z modlitwą za Polske.
  Moze wznowić tę inicjatywe.

  1. mielonka turystyczna

   Problem w tym że ta sama platforma zaraz się bedzie nazywała inaczej, np “Ruch Obrońców Ojczyzny”. taka kolejna konwersja, gdzie zobaczymy te same mordki ale naród to kupi jako nową alternatywę i wybawców od “kaczyzmu”.

 21. Dlatego nie popierałam Kukiza,bo promował go Wojewódzki,więc nie mogło to byc nic dobrego.

 22. mielonka turystyczna

  Niestety po poprzednich przegranych przez pis wyborach Kaczyński wiele się nie nauczył. Dostarcza argumentów opozycji zamiast rozgrywać sprawy delikatniej a skuteczniej. Czasem mam wrażenie że toczy faktycznie prywatna wojnę, jak chociażby na ostatnim sejmowym “wystąpieniu” i mordowaniu jego brata. Powiedzmy prawdę – zapachniało amatorszczyzną Jeśli faktycznie chce sie rozprawić z czerwonymi klikami, to ma wszystkie argumenty w ręku, tak sprzyjającej sytuacji nie bylo dawno. Nie wiem czy to nie celowy teatr majacy do reszty ośmieszyc tzw. środowiska “konserwatywno – chrześcijańskie”. W razie przegranych kolejnych wyborów, myslę że długo tzw “prawica” nie dojdzie do glosu. Oby nie byl to ciag dalszy dożynania watach. Szopka z wetem Dudy to też wg mnie wyreżyserowany przekręt. Jakoś nie chce mi sie wierzyć, by prezydent z namaszczenia prezesa nagle wyswobodził sie z więzów i stał sie suwerenem. To takie pokazanie światu jak doskonale funkcjonuje demokracja w Polsce a zarazem wytrącenie argumentów czerwonym klikom. Być może to taka gra w kotka i myszkę, szkoda tylko że kosztem Polaków, i ich dalszego konfliktowania. Czas pokaże jak to się rozwinie.

 23. Powoli wychodzą smakołyki ze spiżarni pisowskiej. Szum, hałas i bitwa o sądy a tymczasem:https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/liberalny-klimat-podatkowy-odszedl-i-nie,202,0,2348746.html
  Kwestią czasu sa kolene takie perełki.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: