Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Miriam Shaded oskarża Żywiec Zdrój o promocję Islamu.

“Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera wspierającej syryjskich chrześcijan, ogłosiła bojkot wody mineralnej Żywiec Zdrój. Znana ze swojej niechęci wobec islamu Shaded na etykiecie wody dopatrzyła się symbolu półksiężyca. Nie przekonują jej tłumaczenia producenta, że grafika odnosi się do biwakowania.”

http://slask.onet.pl/miriam-shaded-oskarza-zywiec-zdroj-o-promocje-islamu/44s8bwh

 

Miałem o tym nie pisać, gdyż dla nas jest to normalka, ale ciekawe są reakcje i odpowiedzi spółki Żywiec Zdrój, notabene już nie polskiej (należy do Danona).

Oto źródło wypowiedzi Miriam:

z profilu Miriam na facebooku.

 

Biuro prasowe Żywca (Danone) odpowiedziało, iż  grafika ta nawiązuje do biwakowania. Problem w tym, że nikt nie zna takiej osoby w swym otoczeniu, która widziałaby obok półksiężyca pięcioramienną gwiazdkę.

Mało tego Daone jest jak zauważyła Miriam francuska firmą, a jak wiemy ateistyczna Francja stała się mekką muzułmanów.

Taka akcja w Polsce dowodzi jak bardzo silne jest lobby islamskie na świecie. Francja na płaszczyźnie religijnej została położona na łopatki. Teraz mają na celu oswajanie Polaków z symbolami islamu, religii przeciwnej Jezusowi.

 

 

Bardzo się cieszę z bystrości i odwagi Miriam Shaded. Jako osoba dosyć w Polsce już znana przy tej okazji pokazała Polakom kilka rzeczy:

 

 1. Ukrywane symbole religijne w grafikach produktów.
 2. Globalne powiązania korporacji z Islamem.

 

Miriam wykazała także:

 

– Istnieją dwa powody umieszczania symboli islamu przez francuski koncern Danone:

1. Francuskie koncerny chcą się przypodobać wyznawcom Allaha; 2. Wyznawcy Allaha w firmie Danone stanowią większość, niż zwykli francuscy obywatele z pozostałych wyznań – napisała działaczka, powołując się na opinię internauty.

 

 

Bardzo dobrze, że jest ktoś, kto głosi prawdę na większym forum pokazując, że ten świat nie jest w rzeczywistości antyreligijny. Ten świat jest zdominowany przez różnej maści religie przeciwne Bogu. To z czym mamy do czynienia, to walka informacyjna. Ludzie Boga mają ograniczone środki finansowe, a świat Bogu przeciwny ma ich ogrom na promocje ich symboli.

 

Żywiec Zdrój brzmi atrakcyjnie już tylko z nazwy. To tylko marketing. Zdrój brzmi ładnie, kojarzy się z uzdrowiskiem, ze zdrowiem.

Z drugiej strony patrząc przy powyższej wiedzy, jaką mamy gwarancję, że ta woda nie jest poświęcona Allahowi?

 

To co zauważyła Miriam jest dowodem na przemycanie symboli antychrześcijańskich.

 

Przykład turystycznej marki Quechua:

 

 

Znak węża. Oczywiście gdybyśmy zapytali specjalistów od marketingu tej firmy, to zapewne byłaby to litera M lub W…

 

Symbole mają znaczenie. Krzyż, odwrócony krzyż, gwiazda pięcioramienna, pentagram, heksagram zwany dla zmyły Gwiazdą Dawida. Problem w tym, że zazwyczaj mają one podwójne znaczenie: jawne i ukryte. Kościół Rzymski jawnie wielbi Boga i …. Marię, skrycie wiadomo kogo.

Podobnie jest z Islamem. Jawnie jest to ten sam bóg katolików, buddystów, Żydów, muzułmanów:

 

 

Przecież nikt nie powie Polakom otwarcie: “słuchajcie, macie czcić Allaha”. Przynajmniej dziękować Bogu nie na tym etapie.

Sytuacja jest podobna do socjalizmu. Obciążenia podatkowe  i dewiacje wprowadzane są zgodnie z zasadą małych kroczków.

 

To z czym mamy do czynienia, to walka informacyjna. Islam, uchodźcy, przedstawiani są jako ludzie pokoju, mający tego samego boga co my. To jest właśnie trend ekumenii.

Z drugiej strony nieletni chrześcijanie oraz zwykli poszukiwacze prawdy wiedzą czym naprawdę jest Islam.

 

__________________

 

Jeśli lubisz odwiedzać ten blog i doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

Updated: 20 lipca 2017 — 10:34

11 komentarzy

Add a Comment
 1. A w necie wydają się przeważać komemtarze, że Miriam jest chora na “islamofobię” albo że popadła w paranoję. Prawda jest natomiast taka, że ewidentnie jest przynajmniej do pewnego stopnia zorientowana w temacie podstępnych prób wystawiania niczego nieświadomych konsumentów wody mineralnej na demoniczny przekaz podrogowy. Humorystyczny akcent stanowi zaś odpowiedź Danone’a – koń by się uśmiał z tych dyrdymałów, a tylko ktoś naiwny by zaakceptował takie wyjaśnienia.

  1. Przeczytałem dziś interesujący komentarz, który może zatrwożyć:

   “Muzułmanie cierpliwie oczekują godziny świętej wojny, aż zostanie ogłoszona w Europie. Przygotowują się nieustannie,świadomi tego, że póki co, muszą czekać pozostając wojownikami w rezerwie. „Mamy we Francji armię złożoną z 3-4 milionów muzułmanów gotową w każdej chwili do akcji w każdej chwili” -odpowiedział młody muzułmanin, na pytanie francuskiego dziennikarza Phillipe’a Aziz’a,

   Islam to dżihad . Nie można mówić, że są muzułmanie, którzy popierają dżihad i muzułmanie, którzy za nim nie są. Islam to dżihad. Islam to święta wojna. Islam przeciwstawia się wszystkim,którzy go nie wyznają, a w szczególności chrześcijanom wierzącym w Boga.

   Muzułmanie podczas swych modłów wewnętrznie przygotowują się do walki. Są w stanie ekscytacji wewnętrznej i to od najmłodszych lat.

   Rozumiemy teraz, że muzułmanie skłaniając się w swoich codziennych modłach akceptują walkę, świętą wojnę i gotowi są poświęcić życie dla walki z chrześcijaństwem. Trzeba to zrozumieć aby pojąć sedno islamu. Dziś, jak oglądamy na stronach internetowych obrazy ataków na chrześcijan to słyszymy komentarze,że dokonała tego grupa jakiś ekstremistów, fundamentalistów,islamistów. Mówi się wtedy nie o islamie ale o islamizmie. Ale islam jest jeden i opiera się on na jednym źródle – Koranie.

   ____

   Islam to militarny satanizm. To już nie czarne msze, ale wojna w imię ich boga. Oni chcą zmusić wszystkich do miłości do szatana.

   1. Cześć,
    a ja dziś czytając książkę na temat Chin pt. “Zagubiony w Chinach ” wydanej w 2008 roku przeczytałem coś takiego: ” Był w restauracji w Chinach z Chinką, która mówiła po angielsku (choć może to było to tylko…), z osobą która mogła otworzyć przed nim tajemnice Państwa Środka, a on postanowił ją wydrukować na temat Europy, rejonu, który jest zupełnie nieistotny i który już niedługo zostanie przejęty przez muzulmanski kalifat (czasem oglądam wiadomości na kanale Fox) “

  2. Artur S. (detmold)

   Ci ludzie ( nie widzacy ewidentnych zagrozen, gdyz takowe ich umyslowosci sa poznawczo nie dostepne-tak jakby gdzies po drodze stracili instynkt samozachowawczy, a wiec rdzen ochrony duchowej swiadomosci ) sa skazeni postmodernistycznym pojmowaniem bytu tzn. ich intelekty ulegly na skutek roznych wrogich/trujacych czynnikow calosciowej i kompletnej dekonstrukcji… Po prostu ( z naszego, wyznawcow Jezusa Chrystusa, punktu widzenia ) zostali dotknieci przez Boga obledem czyli niemoznoscia zrozumienia glupoty tego szatanskiego klamstwa w ktorym tkwia.

 2. Miriam Shaded,wspaniała i odważna kobieta,która ryzykując próbuje ostrzegać i przekazywać prawdę o szatańskim Islamie.Chwała jej za to.Panie nasz błogosław jej.

  1. Bardzo dobre spostrzeżenia przekazała…
   a o tym logo Quechua też dziękuję, nie zauważyłam…a szkoda, bo robią nienajgorszy sprzęt, zwłaszcza kiedyś widziałam nad morzem (byłam jakoś kilka lat temu) turystów siedzących w krzesełkocosiach tej firmy (niby to krzesełko, niby namiot…dokładnie nie pamiętam), co miało osłaniać od wiatru nad morzem, i to akurat było całkiem fajne…

 3. Artur S. (detmold)

  Boj trwa miedzy zwierzchnosciami duchowymi, czego tylko odbicie obserwujemy na tym upadlym swiecie. Wszystko jest w rekach Boga.

 4. A propos uwagi. Gdybym napisał z małej mogliby się obrazić

  1. umownie rzecz biorąc Żydzi to nacja. My wiemy, że nie.
   Jednak opierając sie na tym co napisałeś, to nie jest to także wyznanie, ponieważ nie widziałem ani Kwaśniewskiego, ani Balcerowicza czy Tuska obchodzącego szabat, czy biorącego udział w swietach żydowskich. No może tylko Chanukę

 5. Nie wiem jak wy, ale ja przy zakupie wody zawsze patrzę na tył etykiety, tzn. na składniki mineralne.
  I tak na przykład nie biorę wód, które mają poniżej 500mg ogółem. Wyżej wymieniony Żywiec ma z tego co pamiętam nieco ponad 200 (śmieję się, że to gorsze niż kranówka 😀 )

  A dla ciekawostki… Jest taka woda jak Nestle, albo Danon (?) Na tyłach tej wody (1,5l) są te składniki mineralne, ale co ciekawe: 666mg. Nie wiem czy jeszcze jest tak napisane, ale zapewniam Was, że jeszcze rok, może 2 temu były 3 szóstki 😀 Możecie sprawdzić z ciekawości jak będziecie w sklepie.

  Pozdrawiam Was 🙂

  1. Dalej jest 666.. kupiłam niedawno, po wypiciu rzucił mi się w oczy skład. Nie powiem, troszkę oniemiałam…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: