Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Współczujemy bardziej zranionym palcom aniżeli cierpiącemu Bogu.

 

 

Grafikę stworzył Piotr. Dziękuję.

Updated: 18 lipca 2017 — 09:25

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję. Właśnie dzisiaj myślałam o tym samym.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   😉 Bóg steruje wszystkim dookoła 🙂

 2. Dziś akurat zauważyłem, że po fejsie krąży kuriozalny filmik (może ktoś widział i wklei link) z jakimiś zindoktrynowanymi ekologią ludźmi dosłownie lamentującymi nad wycinką drzew jak nad śmirecią własnej matki. A już myślałem, że apoteoza zwierząt wśród wszelkiej maści niewierzących to przegięcie.

 3. Artur S. (detmold)

  II List Jana 4-11 Ucieszylem sie bardzo, gdy znalazlem wsrod twoich dzieci takie, ktore postepuja wedlug prawdy zgodnie z tym, co nakazal nam Ojciec. A teraz prosze cie, Pani, nie tak, jakbym ci dawal jakies nowe przykazanie, lecz przykazanie ktore mielismy od poczatku, abysmy sie wzajemnie milowali. A milosc polega na tym abysmy postepowali wedlug Jego przykazan; jest to przykazanie, o ktorym juz od poczatku slyszeliscie. Postepujcie wedlug niego. Pojawilo sie na swiecie wielu zwodzicieli, ktorzy nie uznaja, ze Jezus Chrystus przychodzi w ciele; taki wlasnie jest zwodzicielem, Antychrystem. Uwazajcie na samych siebie, abyscie nie stracili tego, coscie z trudem zdobyli, lecz zebyscie otrzymali pelna nagrode. Kazdy, kto wychodzi poza nauke Chrystusa, a nie trwa w niej, ten nie ma Boga; kto zas trwa w tej nauce, ten ma i Ojca, i Syna. Jesli ktos przychodzi do was, a takiej nauki z soba nie przynosi, to nie przyjmujcie go w swoim domu, ani nawet go nie pozdrawiajcie. Kto bowiem takiego pozdrawia, staje sie uczestnikiem jego zlych czynow.

 4. Artur S. (detmold)

  Madrosc Syracha 32, 14-24|33, 1-6 Kto szuka Boga, osiagnie karnosc, kto sie do Niego garnie, zostanie wysluchany. Kto szuka Prawa, znajduje je, lecz kto jest lekkomyslny, uwikla sie w nie. Kto boi sie Pana, ceni praworzadnosc i nawet z mroku wydobedzie [trafne] rady. Czlowiek przewrotny odrzuca ostrzezenia, a Prawo nagina do swoich celow. Czlowiek madry nie ukryje madrosci, a gwaltownik i pyszalek jezyka nie ustrzeze. Nie czyn niczego bez zastanowienia, a skoro cos uczynisz, nie bedziesz tego zalowal. Nie chodz po drodze najezonej pulapkami i nie potknij sie ponownie na tej samej przeszkodzie. Nie dowierzaj drodze bez zbojcow i miej sie na bacznosci az do twego kresu. Czuwaj nad soba na kazdej z twych drog, bo kto tak postepuje, wypelnia przykazanie. Kto zachowuje Prawo, sam siebie strzeze, a kto zaufa Panu, nie dozna zawodu. Kto boi sie Pana, tego zlo nie spotka, bo gdy nadejdzie przeciwnosc, zawroci i jej uniknie. Kto nienawidzi Prawa, madrosci nie posiedzie i bedzie miotany jak statek w czasie burzy. Czlowiek rozumny pojmuje slowo Pana, a Jego prawo uwaza za niezachwiana wyrocznie. Przygotuj swoja mowe, potem dopiero wystap, [zbuduj] wygodny dom, potem w nim zamieszkaj. Serce glupiego jest jak kolo u wozu, a jego mysli jak toczacy sie walec. Nienawistny przyjaciel jest jak ogier, ktory rzy pod kazdym jezdzcem.

 5. Do memu pasują słowa jakie Paweł wypowiada:

  Tego tedy bądźcie o sobie rozumienia, które było i w Chrystusie Jezusie.
  Który, będąc w kształcie Bożym, nie poczytał sobie tego za drapiestwo równym być Bogu,
  Ale wyniszczył samego siebie, przyjąwszy kształt niewolnika, stawszy się podobny ludziom;
  I postawą znaleziony jako człowiek, sam się poniżył, będąc posłusznym aż do śmierci, a to śmierci krzyżowej.
  Dlatego też Bóg nader go wywyższył i darował mu imię, które jest nad wszystkie imię;
  Aby w imieniu Jezusowem wszelkie się kolano skłaniało, tych, którzy są na niebiesiech i tych, którzy są na ziemi, i tych, którzy są pod ziemią.
  A wszelki język aby wyznawał, że Jezus Chrystus jest Panem ku chwale Boga Ojca.Fil.2,5

  Postawa godna naśladowania :)- wskazówki we wcześniejszych wersetach

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: