Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Postkomunistyczny establishment broni komorników i sądy.

Chyba nie ma lepszego wsparcia  reformy sądownictwa aniżeli wystąpienie ludzi, którzy doprowadzili Polskę do nędzy.

Nie popieram PISU a moi stali czytelnicy doskonale wiedzą, że najbliżej mi jest do partii liberalnych gospodarczo i zarazem konserwatywnych pod kątem wartości jak UPR, Wolność.

Wczoraj 16 lipca odbyła się manifestacja KODu, PO i Nowoczesnej, czyli partii będących kontynuacją Unii Wolności (Petru i Balcerowicz byli członkami) ugrupowania strcite żydowskiego (vide chazarskiego). Manifest dotyczył jak juz wiemy reformy sądownictwa.

 

 

 

Balcerowicz Leszek. Informacje oficjalne z wikipedii:

fot.niewygodne.info

 

“W latach 1978–1980 pracował w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR, gdzie zajmował się problematyką urynkowienia gospodarki socjalistycznej”

Twórca tzw Planu Balcerowicza, który zdusił impet gospodarczy:

. Wprowadził VAT w najgorszy możliwy sposób dla rozwijającego się prywatnego biznesu. Gdy w Europie VAT płaci i płaciło się VAT po sprzedaży do klienta końcowego to (…) wprowadziła go tak, by płaciło się go z góry na każdym etapie transakcji a w przypadku eksportu czekało się do 3-miesięcy na jego łaskawy zwrot przez mendy skarbowe. Efekt – zrabowanie 25% kapitału obrotowego małych firm.

2. Wprowadzając VAT terroryzował sprzedawców detalicznych (głównie sklepy spożywcze), by ci nie podnosili cen. Podobnie jak jakaś czerwona małpa z Ameryki Południowej.

3. Zmuszał ludzi i firmy do korzystania z banków narażając ich na oszustwa.

4. Wprowadził zasadę działania prawa wstecz ogłaszając stawki celne obowiązujące od 1 stycznia około 15 stycznia.

5. Dla swoich był wyrozumiały, ART-B mogło wywieźć miliony dolarów w gotówce do Izraela.

6. Polityką manipulowania stopami procentowymi doprowadził wielu rolników do bankructw lub ich złupił. Chodzi o to, że podczas gdy inwestorzy zagraniczni mogli umieszczać pieniądze na bandycki procent w polskich bankach polski rolnik nie mógł spłacić kredytu w polskim banku i wziąć go na korzystniejszych zasadach w zachodnim banku (lub go tam przenieść).
Efekt – złupiony rolnik został zdany na państwo a obywatele wyprzedali waluty obce państwu. Przedtem na bazarach i w obrocie pomiędzy firmami krążyły marki nienieckie i dolary USA a księgowano je jako złotówki. Dzięki temu prywatny biznes był odporny na inflację. Po grynderskich szwindlach B drobny biznes został udupiony a wiele firm zbankrutowało.

https://libertarianizm.net/threads/plan-balcerowicza.604/

 

Frasyniuk:

 

Natomiast kolega Frasyniuka i Balcerowicza Adam Michnik Szechter, naczelny Gazety Wyborczej dal upust emocjom:

Podczas odpowiedzi na pytanie, kiedy zamierza przeprosić za swojego brata, który był stalinowskim sędzią i wydawał wyroki śmierci na przedstawicieli podziemia niepodległościowego, Michnik nie wytrzymał. Jak ty, skur****nu, zmądrzejesz! – rzucił wulgarnie

wmeritum.pl

 

Jednakże z mojego punktu widzenia blogera szukającego prawdy po nitce do kłębka, najciekawsza w tym wszystkim jest deklaracja Petru:

 

 

Napisałem list do naszych przyjaciół na całym świecie z prośbą o solidarność w sprawie Sądu Najwyższego – poinformował na konferencji prasowej w Koszalinie lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Lista adresatów jest długa. Został wyslany do senatorów List został wysłany m.in. do szefa Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckera oraz Fransa Timmermansa, przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Antonio Tajaniego, Sekretarza Generalnego OBWE Lamberto Zanniera, Sekretarza Generalnego ONZ Antonio Guterresa, przewodniczącego Komisji Weneckiej Gianniego Buquicchio, Sekretarza Generalnego Rady Europy Thorbjorna Jaglanda a nawet do amerykańskiego senatora Johna McCaina.”

 

Popatrzmy.

Oto Juncker przyjaciel Petru:

 

Jean-Claude Juncker – przewodniczący Komisji Europejskiej. Rzekomo przedstawiciel centro-prawicy. Od zawsze socjalista, w młodości członek IV Międzynarodówki, organizacji komunistycznej skupiającej trockistów, marksistów, leninistów. “Największy socjalista z chrześcijańskich-demokratów” – mówi o nim jego przyjaciel Daniel Cohn-Bendit, działacz lewicowy, przedstawiciel Zielonych, który kiedyś przyznał się do relacji o charakterze erotycznym z dziećmi w przedszkolu, w którym pracował jako opiekun.”

 

Frans Timmermans – pierwszy wiceprzewodzniczący, odpowiedzialny m.in za regulacje i relacje międzyinstytucjonlne. Członek holenderskiej, socjaldemokratycznej Partii Pracy, która należy do Partii Europejskich Socjalistów utworzonej przez Międzynarodówkę Socjalistyczną i skupiającą europejskie partie socjalistyczne.

 

 

To jest wielkie ponadnarodowe środowisko komunistów. Są to ludzie przeciwni państwom narodowym i dążący do światowego komunizmu. Rządy sld i PO były najgorszymi rządami dla Polaków. Podkreślam, nie jestem za PISem i zapewne w najbliższych wyborach będę głosował na partię konserwatywno-liberalną, czyli najbliższą nauczaniu Biblii. Pragnę tylko pokazać jakie siły działają w Polsce w imię partykularnych interesów.

 

Polityk z kraju zwanego Polską skarży się “przyjaciołom” z zagranicy. To jest tak, jakby spośród kolegów z jednego podwórka jeden wyłamał się i chciał zaprosić kolegów z innego podwórka.

Widać po tym, jak bardzo zależni są politycy takich partii jak sld, PO, Nowoczesna od ludzi z zagranicy.

 

 

Jest to koronny dowód na to, kim są mocodawcy tych partii i kto dotychczas rządził Polską.

 

Ciekawym jest także zaangażowanie przedstawiciela polskiej mniejszości narodowej jakim jest Maciej Stuhr

 

„Władza myśli, że może robić co chce. Niech usłyszy głos tych, którzy nie godzą się na zamach stanu. Do zobaczenia jutro pod Sejmem o 15:00! NIE WOLNO NAM MILCZEĆ!” – Takie słowa widnieją na jego Facebooku.

Stuhr, Małgorzata Gersdorf, Aaron Bucholtz (spec od reformy) to sympatycy Trockiego.

Oni sa przeciw takiej oto reformie:

 

” Do tej pory zresztą komornicze egzekucje podlegały pod te sądy, ale bardzo często sposób ich prowadzenia pozostawiał wiele do życzenia. Każda czynność komornika w terenie będzie musiała być rejestrowana, komornik też nie będzie mógł wykorzystywać niewiedzy dłużnika, będzie zmuszony przy każdej czynności wręczyć mu formularz, gdzie będą wyszczególnione prawa, a także informacje, gdzie może złożyć skargę na pracę komornika. Do tej pory bardzo wiele spraw, w których takie skargi były składane, było umarzanych ze względów na brak wymogów formalnych, teraz ma się to zmienić, w formularzu ma być odnośnik także do możliwej skargi wraz z potrzebnymi danymi do jej złożenia. Samej egzekucji komornik nie będzie mógł prowadzić z innych przedmiotów niż te faktycznie należące do dłużnika. Zostaną zlikwidowane tzw. hurtownie komornicze. Teraz na kancelarię komorniczą ma przypadać 2,5 tys. spraw rocznie. Ma być wprowadzony także ulepszony nadzór nad egzekucjami, odpowiedzialność za nie ma ponosić prezes sądu właściwy dla kancelarii komornika, do tej pory odpowiedzialność ta była rozmyta. Szef resortu sprawiedliwo”

https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/11984-tylko-u-nas-egzekucja-egzekutorow-koniec-przywilejow-komornikow

 

Tak więc ONI są przeciw bezkarności komorników.

 

Reforma PISu

 

PostSBecka opozycja protestuje, kiedy:

W Niemczech 32 członków tamtejszego Sądu Najwyższego powołują politycy. Czy tam również dokonano zamachu stanu?

Mało kto wie, że niemiecki Sąd Najwyższy (Federalny Trybunał Sprawiedliwości) jest wybierany w połowie przez polityków, którzy zasiadają Bundestagu (16 sędziów) i w połowie przez polityków, którzy piastują landowe urzędy ministrów sprawiedliwości (16 sędziów)”

 

Jednak co wolno wojewodzie, to nie tobie Polaku smrodzie…(wg Niemców)

Okupujący nas Niemcy twierdzą, Berliński „Tagesspiegel” opublikował artykuł poświęcony polskiej reformie sądownictwa zatytułowany ,,Europa traci Polskę”.

 

 

 

 

Tymczasem dowiadujemy się, że z raportu Clicktrans.pl o wielkim powrocie Polaków z emigracji:

 

 

Czy czeka nas fala powrotów Polaków z emigracji? Z raportu „Przeprowadzki 2017: Jak i dokąd przeprowadzają się Polacy” wynika, że serwis Clicktrans.pl zorganizował 3 razy więcej przeprowadzek do Polski niż wyjazdów naszych rodaków za granicę. Co ciekawe większość powrotów stanowią przyjazdy z Wielkiej Brytanii i Niemiec. Ekspert tłumaczy przyczyny tego zjawiska.

Coraz więcej naszych rodaków wraca z zagranicy do ojczyzny. Jeszcze w 2011 roku więcej Polaków wyjeżdżało za granicę, ale od tego czasu ta proporcja się zmienia. W 2016 roku aż 65 proc. przeprowadzek międzynarodowych stanowiły powroty Polaków do kraju” – powiedział w rozmowie z Newseria Biznes Michał Brzeziński, jeden z autorów raportu Clicktrans.pl „Przeprowadzki 2017: Jak i dokąd przeprowadzają się Polacy”.

Okazuje się, że rok 2017 jest pod tym względem jeszcze lepszy: „W pierwszym kwartale tego roku, 75 proc. to powroty do Polski. Ten trend jest coraz silniejszy” – powiedział Michał Brzeziński

 

Według mojej oceny przyczyn jest kilka:

 1. Coraz większe zagrożenie ze strony muzułmanów na zachodzie Europy.
 2. Program 500plus dał bodziec gospodarce a wiele kobiet zrezygnowało z pracy na rzecz wychowywania dzieci
 3. Ściganie postkomunistycznych malwersantów i oszustów daje nadzieje na normalne państwo.

 

 

Summa summarum jest to gra ponad takich ludzi jak Kaczyński i Petru. Deczko uwalniamy sie od Niemiec, ale wprowadzamy do Polski Ukraińców. Obywateli państwa, w którym mocno rośnie nacjonalistyczny ruch poBanderowski.

W ciekawych czasach żyjemy.

 

 

_______________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

Updated: 17 lipca 2017 — 12:59

22 komentarze

Add a Comment
 1. Nie żebym bronił sądów, ale ta reforma trochę taka komunistyczna, bo Sądy będą teraz w 100 % upartyjnione przez polityków.

  1. Tak jest w Niemczech. Poza tym ktoś musi rządzić państwem a są nimi partie wybierane przez naród. Obecny system to stajnia Augiasza

   1. No ale w Niemczech chyba nie usuwają sędziów tak po prostu, jak to u nas będzie.
    Rządowi nie zależy na naprawie sądów, tylko na zapewnieniu sobie 100% władzy. Jestem tego pewien.

    1. wymiana jest konieczna ponieważ w Polsce w przecwienstwie do Czech nie było dekomunizacji

 2. Artur S. (detmold)

  Polacy nie maja jasnego i przede wszystkim konsekwentnie realizowanego planu rozwojowego tzn. chca zeby bylo dobrze, ale nie wiedza jak tego dokonac ( prawie kazdy skazony rzymskim pojmowaniem bytu Lechita chce rzadzic, a niewielu chce wykonywac dyspozycje, przez co malo wytwarzamy wysoko przetworzonych dobr i dlatego jest taka bieda u nas ). Nasza wspolnota przypomina uszkodzony statek, ktory dryfuje ku groznym skalom ( roznym niebezpieczenstwom ).

 3. Artur S. (detmold)

  Zlotowke nalezalo, ba, trzeba bylo urealnic aby kompletnie nie stracila wiarygodnosci dla kraju i swiata ( nastapiloby wtedy totalne zniszczenie rodzimej ekonomii przez szalejaca inflacje-bestialska w swym okrucienstwie drozyzne, gdyby tego nie zrobiono ). Odbylo sie to jednak przesadnym kosztem spolecznym, gospodarczym oraz innym…

 4. Artur S. (detmold)

  Przyslow 19, 1 Wiecej wart jest ten, co zyje ucziwie, niz bogacz, ktory wypacza swe drogi.

 5. Artur S. (detmold)

  Pomodlcie sie za mojego kuzyna. Facet ma powiklania porakowe. Potrzebuje wsparcia duchowego, by wrocil do zdrowia. Bardzo o to was prosze. Z Bogiem.

 6. Artur S. (detmold)

  23, 20-21 Nie przebywaj posrod tych, ktorzy upajaja sie winem ( moj dopisek-glupotami swiata tego ), posrod tych, co opychaja sie miesiwem. Opilca bowiem i zarlok zubozeja i gnusnosc w lachmanach chodzic bedzie.

 7. Artur S. (detmold)

  Jeremiasza 9, 22-23 Tak mowi Pan:-Niech sie nie chlubi medrzec swa madroscia i niech sie silacz nie chlubi swa sila, niech sie nie chlubi bogacz swym bogactwem! Lecz kto sie chce chlubic-niech w tym sie chlubi, ze ma rozeznanie i ze mnie poznaje, zem Ja jest Pan, co darze na ziemi laska, Prawem i sprawiedliwoscia; w tym bowiem mam upodobanie-glosi Pan.

 8. Można jeszcze dodać, obserwując całą tą awanturę przy obu stronach, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o…pieniądze :/

 9. Piotrze dziękuję Ci bardzo, że poruszasz te tematy i piszesz sprawiedliwie i mądrze.
  Trzeba mieć duże zaplecze partyjne, żeby powstrzymać to co chciała z nami zrobić UNIA.
  Jestem pewna, że Bóg w tym nam pomógł, nie dopuścił do tego.
  Polskojęzyczne media (nie Polskie TVN, Polsat i inne)
  robią wszystko żeby obrzydzić PIS, jest tak zajadła nagonka, że ludzie zgłupieli i we wszystko uwierzyli.
  Każdej partii trzeba patrzeć na ręce, ale nie rozumiem czym kierują się wyborcy PO.
  Usuwać ciąże ale chronić motylki.
  Ja myślę, że oni sami się wytłuką i ich wyborców po prostu nie będzie.
  Geje nie mają dzieci, a tym które będą poczęte nie dadzą szansy się urodzić.
  Liberałowie są na wymarciu, selekcja naturalna.

  1. Artur S. (detmold)

   Mamy KOMPLETNIE wyjsc ze swiecko-sakralnego babilonu ( nie uczestniczyc w np. ustawianych przez sluzby specjalne wyborach badz nie brac udzialu w sztucznych, rzekomo “spontanicznych” aktach spolecznego gniewu typu np. sierpien 1980-powstanie kontrolowanej przez mroczne sily bezpieczenstwa solidarnosci ), a nie podniecac/ekscytowac sie nim.

  2. “Piotrze dziękuję Ci bardzo, że poruszasz te tematy i piszesz sprawiedliwie i mądrze.” Podpisuję się pod tym zdaniem. Masz talent do pisania o sprawach polityki i około tego, łączenia faktów, pokazywania zależności.

   1. A i właśnie. Spryt dostaje się od szatana, ale mądrość- od Boga. W Twoich tekstach widać mądrość, nie spryt.

 10. Artur S. (detmold)

  Koncentracja zlej energii demonicznej, ktorej akumulatorem jest przeklety, kontrreformacyjny kult rzymski, a zwlaszcza maryjny-powoduje wielkie zgorzknienie Polakow. Nawet tacy Austriacy ( tak samo bedacy katolikami… ) sa o wiele bardziej serdeczniejsi/zyczliwsi dla swoich. W takiej atmosferze duchowej czuja sie dobrze tylko rozmaite szumowiny i kanalie, a nie porzadni i solidni ludzie.

 11. Wszyscy oni mają gęby napchane frazesami i dla każdego z nich POLSKA jest najważniejsza zwłaszcza gdy zbliżają sie wybory, Nie ma w tej biednej Polsce nikogo ale to dosłownie nikogo komu można by z czystym sumieniem zawierzyć swój głos. Ludzki “pan” z pis wycofuje się z dodatkowej opłaty paliwowej oj jaki dobry pan, ludzki pan mógł zabrać, a zrezygnował 🙂 Dopóki w Polsce do władzy nie dojda prawdziwi Polacy (prawdopodobnie nigdy do tego nie dojdzie) dopóty będziemy żyć niczym małpy w obwoznym cyrku. Tyle o polityce bo szkoda strzępić języka. Aha co do ART-b to taka ciekawostka mi się przypomniała, która delikatnie mnie drażni. Otóż założyciel tego tworu Bagsik o nim sobie poczytajcie na wikipedi ma swój profil na FB z blisko 4 tyś znajomych i co ciekawe ta barwna postać ma wśród znajomych ogrom ludzi, którzy uważają się za Chrześcijan. TO dopiero gagatek 🙂

 12. Artur S. (detmold)

  List do Kolosan 3, 1-4 Jesli razem z Chrystusem powstaliscie z martwych, szukajcie tego, co w gorze, gdzie jest Chrystus siedzacy po prawicy Boga. Zdazajcie do tego, co w gorze, a nie do tego, co na ziemi. Albowiem umarliscie ( moj dopisek-dla swiata ) i wasze zycie jest ukryte z Chrystusem w Bogu. A kiedy Chrystus-nasze zycie-ukaze sie, wtedy i wy razem z Nim zajasniejecie w chwale.

 13. A tak swoją drogą, pamiętacie to wystąpienie Andrzeja Leppera? 😉
  https://m.youtube.com/watch?v=KlnY4JkP1wU

 14. No przecież była gruuuuuba kreska.
  Dzieki za info na wiele tematów.,publikujesz b.potrzebne rzeczy.
  Oby ludzie włączyli myślenie a wyłaczyli TVN i nie tylko.
  Popatrzcie,jak w Biblii mamy wszystko.
  Co za wspaniała KSIĘGA.

 15. W sądach padł blady strach na sędziów i ich pupilków. Trzęsą się jak galarety tak ten urząd jest skorumpowany. Wiem, bo pracuje w sądzie. Zmiany są potrzebne, a Piotr ma rację jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, po prostu mnie będą dostawac

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: