Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezu jak się cieszę – Cover.Allegro i kolejna promocja satanizmu w Polsce.

Oczywiście według obrońców tej reklamy jest dziełem “przypadku” kolejna reklama z promocja satanistycznych symboli.

Tym razem przeróbka utworu polskiej kapeli z lat 80ych Klaus Mitfoch oswaja z sanistycznymi symbolami dzieci.

Pentagram, szkielet dłoni pokazujący rogi i f..k you, kieliszki czerwonego “wina”, plus bluźniercza piosenka. Teledysk niczym z horroru. To wszystko allegro robi dla polskich dzieci….

 

 

Updated: 12 lipca 2017 — 14:12

29 komentarzy

Add a Comment
 1. Dodam jeszcze: diabelska gwiazda na początku i czarny stół, taki sam czarny ołtarz jak na jednej z ostatnich mszy odprawianych przez Bergolio – https://www.google.pl/search?q=czarny+o%C5%82tarz+podczas+mszy+Bergoglio&rlz=1C1AVNG_enPL714PL714&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjJpKq244PVAhWCBZoKHUUMCYEQsAQINw&biw=1024&bih=638#imgrc=6nAe43-miXkDTM:

  Pomijając diabelskie symbole, piosenka wyraźnie wynosi na piedestał wszelkiego rodzaju złe zachowania.
  Słowa tej piosenki są jawnym oznajmieniem sprzeciwu posłuszeństwu Bogu.

 2. W jawny sposób czczą złego używając jego sposobów.Niby przypadkiem,kolekcja dzieł polskich legend,fajna zabawa,to tylko kino…A tak naprawdę sami wystawiają się na działanie demoniczne.
  Przeczytałam komentarzy kilka pod teledyskiem i tak bardzo smutno mi się zrobiło,aż się popłakałam.
  Jak im pomóc,jak zanieść Chrystusa,z którego oni szydzą.

  1. Artur S. (detmold)

   Pismo traktuja jak literature fantasy, a sami takie rzeczy czynia, iz mozna sie zastanowic, gdzie rozum i godnosc czlowieka zgubili… Dlatego dziekujmy Panu Jezusowi Chrystusowi, iz nas przebudzil z tego letargu babilonskiego.

  2. Lenka, pozostaje nam się tylko modlić, by w porę sięopamiętali.

 3. Zatrważające są również komentarze pod tymi legendami allegro. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, czym tak naprawdę się podniecają. Mają oczy a nie widzą, mają uszy a nie słyszą… Platforma otwarcie i niby w żartobliwy sposób przyznaje, że ma piekielnego szefa :-/ Jeden z wielukomentarzy i oficjalna odpowiedź od Allegro:

  Jager Kucharska:
  Kiedy kolejna legenda ? Nie mogę się doczekać!!!!

  Allegro:
  Zachęcamy, abyś obserwowała nasz kanał. Gdy sekretarki naszego piekielnego Szefa prześlą nam potrzebne materiały, to z pewnością je tutaj zamieścimy 🙂

  1. no tak, bo zawsze mogą powiedzieć że to taka figura literacka, żart, niczym w gastronomi “piekielnie ostry”, ale wykorzystanie dzieci do tego mini horroru nie można uznać za coś do śmichu, za zabawę.
   Współczuję tym wszystkim dzieciom, które pójdą za tym.
   Teraz widać jak świat bardzo potrzebuje soli tej ziemi, światła, lampy na dachu. a są nimi chrześcijanie ewangeliczni nie idący z duchem tego świata.
   Jak to często wspominam gra rozchodzi sie o tych co są po środku. Takimi osobami są nieświadomi otaczającego nas zła rodzice i dzieci płynące z nurtem tego świata.
   Tak więc każdy z nas jest ważny, jeśli swoją odmiennością pokazuje światu inna drogę.

   1. Artur S. (detmold)

    Ezdrasza 3, 2-3 Wowczas wystapili Jozue, syn Jocodaka, ze swoimi bracmi kaplanami, oraz Zorobabel, syn Szealtiela, ze swoimi bracmi i poczeli budowac oltarz Boga Izraela, aby na nim skladac ofiare calopalna, jak jest napisane w Prawie Mojzesza, meza Bozego. Zbudowali oltarz na jego dawnych fundamentach, chociaz ODCZUWALI LEK przed ludnoscia tego kraju. I skladali na nim ofiare calopalna dla Pana, ofiare calopalna rano i wieczorem. ( Chrystianie maja to ofiare skladac swoim zgodnym z Pismem zyciem ).

  2. Ten komentarz przeoczyłem… Wow :-O … Brak słów… Oni mogliby powiedzieć zupełnie otwarcie, ze śmiertelnie poważną miną, że czczą diabła, a i to odebranoby jako żarcik. Bo w ich mniemaniu na poważnie te diaboliczne odniesienia braliby tylko jacyś totalni paranoicy…

 4. Większość z tych, którym to się podoba wcale Boga i prawdy o Nim nie chce szukać, mimo że mają ją pod ręką w postaci Biblii. Są po prostu zatwardziali, choć wszyscy choćby w szkole państwowej byli o Bogu nauczani i w takiej kulturze wyrośli. Ale tak jak mówi List do Rzymian 1:18-19 (UBG): “Gniew Boży bowiem objawia się z nieba przeciwko wszelkiej bezbożności i niesprawiedliwości ludzi, którzy zatrzymują prawdę w niesprawiedliwości. Ponieważ to, co można wiedzieć o Bogu, jest dla nich jawne, gdyż Bóg im to objawił”. Tacy nie chcą nic słyszeć o Jezusie, Bogu, Biblii i o nadchodzącym sądzie, który wyszydzają. Pozostaje tylko się o takich modlić, skoro nie chcą słuchać.

 5. Obrzydliwe bluźnierstwo i na dodatek z udziałem tych najmniejszych,demony panują już wszędzie.Boże miej litość nad tym co się dzieje.

 6. Straszne :- / zachęcanie do magii, klimat jak z horroru, dziewczynka opętana żądzą zemsty, rogi, “Jezu”, pentagram…tyle rzeczy w 3-minutowej “reklamie”? Przyjdź Panie Jezu i uratuj ten oszalały świat 🙁

  1. Lepiej Ty mnie nigdzie nie zabieraj bo jak mąż się dowie o Twych niecnych planach tooo 😀

 7. Wszyscy, którzy mają konto w google, powinni dać łapkę w dół pod filmem. Na razie jest 295

  1. Popieram i dam łapkę w dół, obrzydliwość, gdzie są rodzice tych dzieci, ze pozwalają na granie swoim pociechom w takim filmie. W tym zepsutym świecie liczy się tylko kasa, niestety.
   Przyjdź Panie Jezu i przerwij te bluźnierstwa.

  2. Artur S. (detmold)

   Tam pod tym filmikiem pieja z zachwytu glownie zafascynowani zachodnia popkultura ludzie do ~35 roku zycia. My zamiast przynajmnie zaoferowac ( no chociazby mlodziezy ) cos bardziej atrakcyjnego pod wzgledem tresci ( na forme czyli sztuke wykonania nie mamy niestety tak duzych srodkow… ) , ale zgodnego z Pismem dajemy sie wciagnac w spor z przeciwnikiem dla ktorego zasada jest brak zasad.

 8. Artur S. (detmold)

  Szczerze powiedziawszy kiedys nie docenialem tzw. czynnika kumulacji ( po prostu nawarstwiania sie saczonych do glow toksycznych-trujacych tresci w spoleczenstwie ). np. za pomoca filmow roznoformatowych badz audycji dowolnego rodzaju tudziez innych sposobow, na przestrzeni czasu. A jest to plan realizowany wedlug scisle nakreslonego programu-zniszczenia czlowieka, jego godnosci i rozumu, ktore dal mu Bog.

 9. Artur S. (detmold)

  Przecietny zwiedzony czlowiek ( zaden slugus diabla ) chce zwyczajnie zyc. Jego z reguly nie interesuja zadne glebsze spory ideowe np. czy wedlug Boga ( w naszym przypadku zawartego w Pismie ) to co czyni jest dobre czy zle. I to jest straszne w swej wymowie, ta martwota duchowa, z ktora jest mu tak dobrze…

 10. Obejrzałam, przeraziłam się, zminusowałam. Przykre że jeszcze wplątuje się w to dzieci.
  Jak już weszłam na yt to zobaczyłam piosenkę Keshy – Praying. Tytuł oczywiście skojarzył mi się modlitwą, Bogiem. Zaciekawiłam się bo przypomniały mi się te satanistyczne symbole w jej teledyskach i pomyślałam co będzie tym razem. Ktoś mógłby to zinterpretować? Bo pierwsze wrażenie może być że się zbliżyła do Boga itd ale ta symbolika.. Obawiam się, że to może być kolejne mydlenie oczu. Chociaż chciałabym by ona naprawdę odnalazła Boga.

  1. Na początku w klipie widać krzyż podświetlony na czerwono, czarny ołtarz i stojących przy nim dwóch gości w maskach zwierząt na głowach (chyba konie)…na tym ołtarzu leży dziewczyna podobna do wokalistki ale ma zakrytą twarz (choć widać jej usta), potem mamy czarno-białą sekwencję, że ona na czymś pływającym po wodzie leży bez ruchu (ale na czym to nie wiem),no i(na początku) jest sekwencja mówiona (niby rozumiem po angielsku ale wyłapałam tylko I can’t do this anymore, please just let me die…)…i potem mamy znowu kolorowe obrazki, wokalistka idzie gdzieś ubrana w taki dziwny strój…w którejś scenie siedzi za fortepianem ubrana “jak anioł”, ale na głowie ma coś a la korona cierniowa, tyle że też biała (i przebitki z scen przy fortepianie się pojawiają dość często) …potem widać jak idzie i mija stare telewizory, do których na kartkach przyczepiono różne napisy (np. Get off the couch, Media vs you, This machine kills your brain cells, The television will not be revolutionized, You’re too thin, Democrats are evil- to pewnie coś z wyborami w tle ale czy ja wiem?, Need a man…), potem w jeszcze innej scenie ma na sobie też jakiś dziwny strój, ale oprócz tego założoną czerwoną narzutę w motyle (czerwień czyli krew, motyle są często kojarzone z Projektem Monarch- chyba jako symbol kruchości+człowieka, którego łatwo złamać), potem w innej scenie podchodzi do “ołtarza” znanego z początkowej sceny klipu (i klęka przed oświetlonym na czerwono krzyżem, niby to modląc się; czasem to się też powtarza), idzie ubrana w kolorową suknię z jakąś chorągwią…potem znowu mamy powrót do czarno-białej sekwencji, ale następnie znowu widać wokalistkę ubraną w coś dziwnego (i na to narzucone koc? albo co, tyle że z motywem kolorowych pięcioramiennych gwiazd), w kolejnej scenie widać wokalistkę jakby spętaną w sieć (może że chciałaby coś powiedzieć ale się boi?), potem znowu powrót do scen przed krzyżem i czarnobiałej sekwencji, następnie podchodzi do jakiejś kolorowej góry (?) na szczycie której stoi krzyż i pod górą widać jakieś napisy (na pewno jest GOD IS LOVE i THE HOLY BIBLE, reszty do końca nie wyłapałam…), potem ubrana w to coś z motywem pięcioramiennych gwiazd (w tle jakieś kolorowe a la drzewa (?) ) biegnie przed siebie, jakby uciekała przed kimś (goni ją dwóch gości w maskach świń na głowach, chyba zresztą nawet ją zapędzają w kozi róg, i to pod napis GOD IS LOVE, ale nie dzieje się to przy tej górze), próbuje wyswobodzić się z sieci, rozpyla dookoła siebie (ma powczepiane motyle we włosy) jakieś kolorowe mgiełki (w innym jej klipie widziałam coś podobnego), to biegnie jakby uciekała, to odrzuca chorągiew z którą szła w pewnym momencie (teledyskowy montaż, wiadomo), to idzie na szczyt tej góry, ku krzyżowi (bo są schody), to w tej czarnobiałej scence siada koło niej jakiś mały ptaszek, to znów widać tych w maskach świń na głowach (może że ci coś od niej chcą, ale ona nie chce już tego wykonywać), to te telewizory z napisami, to wstaje z tego czegoś na czym leżała w czarnobiałych scenach, to ci ze świniami ją złapali i próbuje się wyswobodzić z ich rąk, to dociera na szczyt “góry” i klęka przed krzyżem (ale na obecnym tam różowym klęczniku niestety widać namalowane jedno oko…), to widzi wieloryba (czarnobiałe sceny), są przebitki z różnych scen, ale wstaje i cały klip zaczyna się robić na kolorowo (poza tym m.in. wyswabadza się z sieci), widać m.in. też że płacze (tylko łza jest czarna ale to chyba od tuszu do rzęs :/ ), zrzuca coś z fortepianu (ale co to nie wiem), uwalnia się od tych ze świniami. W ostatnich scenach po prostu sobie stoi w sukience na tym czymś na czym leżała w czarnobiałych scenach i patrzy na zachód słońca oraz tęczę), widać też kolorowy napis z literami w stylu hinduskim “The Beginning” (Początek)…ale wątpię że zaszła w niej jakaś zmiana, zresztą na okładce singla (na tym co jest wyświetlane na Spotify, nie na oficjalnej okładce) ma na czole doczepione coś co zrobiono tak by wyglądało jak oko :/ Poza tym, nie sądzę by duża wytwórnia by jej pozwoliła na “wyzwolenie” się (a RCA jest sporą wytwórnią, do tego mamy jeszcze podlegającą pod Sony Music wytwórnię Kemosabe, należącą co najciekawsze do…Dr Luke’a, czyli producenta, którego Kesha oskarżyła swego czasu o gwałt, Sony się od niego zdystansowało, nie jest już szefem Kemosabe i nie może występować w jej imieniu, ale nadal ma tam jakieś wpływy); poza tym patrząc na okładkę płyty, z której pochodzi ten singiel można zwątpić (a jeszcze że wokalistka stwierdziła że zainspirowało ją spotkanie z UFO, czego ślady widać na okładce, gdzie mamy kilka spodków w rzędzie, do tego niby jakaś droga ze światłem na końcu, wokalistka stojąca bez ubrań, nawet chyba tyłek widać, w czymś niebieskim a la woda i obok tego niebieskiego jest oko :/)…także to raczej kolejne mydlenie oczu, to samo co przy innych “gwiazduniach” jej pokroju…

   1. trochę chaotycznie, przepraszam, jeszcze załączam do tego okładkę albumu: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/f8/Kesha_-_Rainbow_%28Official_Album_Cover%29.png
    (o dziwo, ma tytuł, który można przetłumaczyć jako Tęcza)
    i co do tekstu, tu jest tłumaczenie na polski, które znalazłam na tekstowie:
    Cóż, przez ciebie prawie zgłupiałam
    Powiedziałeś mi, że bez ciebie jestem nikim [słychać szatana?]
    Och, ale po wszystkim co zrobiłeś
    Mogę ci podziękować za to jak silna się stałam
    [co nie zabije to wzmocni]
    Przyniosłeś płomienie, zgotowałeś mi piekło
    Musiałam się nauczyć o siebie walczyć
    [zgotowałeś mi piekło, coś co pasuje do Lucyfera…]
    I wszyscy znamy prawdę, którą mogłabym powiedzieć
    Powiem tylko to: życzę ci jak najlepiej, żegnaj
    [o, a tu już choć trochę kulturalnie, żegnaj, życzę ci jak najlepiej]
    Mam nadzieję, że się gdzieś modlisz, modlisz
    Mam nadzieję, że twoja dusza się zmienia, zmienia
    Mam nadzieje, że zaznasz spokoju
    Gdy upadniesz na kolana modląc się
    [tego nie umiem wytłumaczyć, jest tu ktoś lepiej znający się na symbolice?]
    Jestem dumna z tego kim jestem
    Koniec z potworami, znów mogę oddychać
    I mówiłeś, że jestem skończona
    Cóż, myliłeś się i teraz najlepsze jeszcze przede mną
    Bo mogę sobie sama poradzić
    [cieszy się z tego kim jest, może oddychać w pełni mimo że ów ktoś mówił jej że sobie nie poradzi bez niego]
    I nie potrzebuję cię, znalazłam siłę, której nigdy nie znałam
    Wywołam burzę, wywołam deszcz
    Kiedy skończę, oni nawet nie będą wiedzieć jak się nazywasz
    [znalazłam siłę, której nigdy nie znałam-tylko do czego to porównać…wywołać burzę i deszcz może tylko Bóg, bo HAARPy i inne mogą się przy nim schować 😀 a to ostatnie zdanie nie wiem czemu, ale brzmi mi jak groźba]
    Przyniosłeś płomienie, zgotowałeś mi piekło
    Musiałam się nauczyć o siebie walczyć
    I wszyscy znamy prawdę, którą mogłabym powiedzieć
    Powiem tylko to: życzę ci jak najlepiej, żegnaj

    Mam nadzieję, że się gdzieś modlisz, modlisz
    Mam nadzieję, że twoja dusza się zmienia, zmienia
    Mam nadzieje, że zaznasz spokoju
    Gdy upadniesz na kolana modląc się

    Och, czasami modlę się za ciebie nocą
    Pewnego dnia, może zobaczysz światło
    [zobaczysz światło? tylko które? to od złego czy od Boga?]
    Och, niektórzy mówią, w życiu dostaniesz to co dajesz
    Ale niektóre rzeczy tylko Bóg może przebaczyć
    [tego nie ogarniam niestety]
    Mam nadzieję, że się gdzieś modlisz, modlisz
    Mam nadzieję, że twoja dusza się zmienia, zmienia
    Mam nadzieje, że zaznasz spokoju
    Gdy upadniesz na kolana modląc się

    1. Szkoda mi jej, mimo iż tego typu granie to nie moja bajka, to życzę jej jak najlepiej 🙂

 11. Heh. No nieźle. A mi się zdaję, że ten ciemny chłopaczek to występuje w programie katolickim “Ziarno”.
  I oczywiście tam gra tam zaciekawionego katolika, jakżeby inaczej.
  https://vod.tvp.pl/video/ziarno,ja-zawsze-jestem-z-wami,30194132
  No mistrzostwo świata. Ale co nie robi się dla pieniędzy.

 12. Artur S. (detmold)

  Nehemiasza 3, 36-38 “Sluchaj, o Boze nasz, na jakie posmiewisko zostalismy wystawieni! Spraw, by ich zniewagi spadly na ich glowe i wydaj ich jako lup do kraju niewoli! Nie daruj im nieprawosci ich i niech grzech ich nie bedzie wymazany przed oblicza Twego, gdyz zniewazyli budujacych”. A mysmy nadal odbudowywali mury, tak ze naprawa cala zostala doprowadzona do polowy wysokosci. Lud bowiem z zapalem przykladal sie do tej pracy.

 13. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Parafrazując ten tytuł: “Jezu jak się cieszę, że niedługo powrócisz i te wszystkie wypaczenia zakończą się” 🙂

 14. No tak dalej klikajcie w link i nabijacie im wyświetleń robiąc w ten sposób darmową reklamę. 🙁

  1. liczba wyświetleń nic nie zmieni. Ilość łapek w dół tak.

   1. … jakkolwiek zabawnie by to nie zabrzmiało. Prawdą natomiast jest, że ilość “niepolubień” nie przechodzi bez echa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: