Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

To już nie są teorie spiskowe: w Argentynie odnaleziono kolekcję nazistowskich przedmiotów.

Oczywiście jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jest to poszlaka potwierdzająca teorię o ucieczce nazistów do Argentyny. Notabene ucieczka przygotowana przez sam Watykan.

 

Jak podaje onet.pl:

 

“Na przedmieściach Buenos Aires znaleziono nazistowskie pamiątki, w tym zdjęcie i popiersie Adolfa Hitlera oraz narzędzia służące do pomiaru czaszek – poinformowała policja. Przedmioty zostaną przekazane argentyńskiemu Muzeum Holokaustu.

 

Do miejsca prowadziło tajne przejście schowane za szafą z książkami. Policjanci weszli do mieszkania posiadacza nazistowskich pamiątek 8 czerwca; śledzili go od momentu, gdy ich podejrzenia wzbudziły nielegalne przedmioty wystawiane w galerii w północnym Buenos Aires

Wśród 75 przedmiotów znajdują się m.in. sztylety ze swastykami, zdjęcie Hitlera ze szkłem powiększającym, narzędzia do pomiaru kształtu głowy, zabawki służące do indoktrynacji dzieci oraz figura wielkiego orła nad swastyką. – Wstępne badania wykazały, że są to oryginalne przedmioty – powiedziała minister bezpieczeństwa Argentyny Patricia Bullrich. To największa kolekcja nazistowskich pamiątek znaleziona w Argentynie.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/argentyna-odnaleziono-kolekcje-nazistowskich-przedmiotow/4739t24

 

Brytyjscy badacze Simon Dunstan i Gerrard Williams w książce „Szary Wilk. Ucieczka Adolfa Hitlera”. Przeprowadzili oni  drobiazgowe śledztwo na dwóch kontynentach, którego wyniki są szokujące i zaprzeczają obowiązującej do tej pory wersji o śmierci wodza Trzeciej Rzeszy, mówiącej tym, że  30 kwietnia 1945, podczas oblężenia Berlina, Hitler wraz z poślubioną dzień wcześniej Evą Braun popełnił samobójstwo.

Książka „Szary Wilk. Ucieczka Adolfa Hitlera” nie została dotąd wydana w Polsce. Nikt się nie odważył jej przetłumaczyć i wydać tak interesującej książki!

Hitler miał ponoć 27 kwietnia z Ewą Braun uciec samolotem do Tonder w Danii, skąd przez Travemünde na terenie Rzeszy przedostali się do hiszpańskiej bazy wojskowej Reus na południe od Barcelony. Tam generał Franco miał dostarczyć im samolot, którym para poleciała do Fuerteventury na Wyspach Kanaryjskich

 

Poniżej Hitlera twarze na przestrzeni lat spędzonych w Argentynie:

 

Jednym z ostatnich zdjęć krążących w internecie jest to, kiedy został przyłapany na sjeście:

 

Jest grupa badaczy twierdząca, że córką Hitlera jest….

Fot. Reuters/Thomas Peter

 

Wyjątkowe podobieństwo ust.

Poniżej jeszcze jedno foto z sieci:

Sam Hitler ponoć , od strony ojca, był nieślubnym wnukiem Salomona Rothschilda z Wiednia.

Zmarł 13 lutego 1962 roku w Argentynie.

I ostatnie przedstawiające Hitlera, jego żonę Ewę Braun i Merkel już dorosłą kobietę:

 

 

Takich zdjęć porównujących w sieci jest dosyć sporo. Nie zgłębiałem tematu specjalnie, ale na ten czas nie pasuje mi miejsce zamieszkania Hitlera (Argentyna) z miejscem dzieciństwa Merkel czyli Templinem położonym w granicach byłego ZSRR.

Ciekawa jest jednak kariera polityczna Merkel:

W młodości Angela Merkel należała do komunistycznej organizacji Wolna Młodzież Niemiecka (FDJ)[12], gdzie w latach 80. pełniła funkcję sekretarza ds. agitacji i propagandy. Wikipedia

 

 

Z taką to osobą przyjaźni się Tusk i wraz z nim całe PO. Stąd większość prasy w Polsce i marketów jest niemiecka. Nie trzeba było żadnej wojny. Wystarczyło wybrać skorumpowanych polityków….

__________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

Updated: 21 czerwca 2017 — 10:47

4 komentarze

Add a Comment
  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    “zabawki służące do indoktrynacji dzieci” – najlepszy czas na zaszczepienie ideologii bez możliwości krytycznej oceny, gdy nasz płat czołowy dopiero się kształtuje.
    Dziś używa się narzędzi o nazwie “chrzcielnica” i “katechizm”. Jak gdyby rodzicie nie mogli wyjaśnić prostych prawd Bożych zawartych w Piśmie Świętym, tylko tak kluczowy dla każdego człowieka aspekt oddaje się w ręce obcych osób uwikłanych w politykę, różnego rodzaju afery, materializm i obłudę.
    Owoce tych decyzji widać na każdym kroku.

  2. Jestem w szoku…jak wiele to wszystko zmienia…
    a podobieństwo Makreli jest faktycznie widoczne…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: