Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

DUCH BŁAGANIA

Tekst Dawida Wilkersona.
Popatrzmy na modlitwę: Daniela: „Lecz teraz wysłuchaj, o Boże nasz, modlitwy twojego sługi i jego błagania i rozjaśnij swoje oblicze nad twoją spustoszoną świątynią, …  Gdyż nie dla naszej sprawiedliwości zanosimy nasze błaganie przed twoje oblicze, lecz dla obfitego twojego miłosierdzia.” (Daniel 9:17-19).
Słowo „błaganie”  jest używane w Biblii tylko do określenia wołania, które jest wyrażone głosem; innymi słowy, nie jest to prywatna medytacja. Błaganie definitywnie ma coś wspólnego z głosem!
Hebrajskie słowo określające „błaganie” oznacza „gałązka oliwna owinięta wełną lub jakimś płótnem, którą macha  ktoś chcący się poddać.” Krótko mówiąc, to flagi poddających się, które sugerują wołanie o całkowite i bezwarunkowe poddanie się.
Wyobraź sobie wyczerpanego żołnierza, w łachmanach, zmęczonego i przygniecionego w okopach samowoli. Jest sam i doszedł do kresu swoich możliwości, dlatego ułamuje gałąź z drzewa i przywiązuje do niej swoją podkoszulkę. Potem to podnosi i czołga się ze swojego okopu, wołając, „Poddaję się! Rezygnuję!”
To jest błaganie! Ono mówi, „Już dalej nie mogę walczyć. Jestem zgubiony i zrozpaczony.”
Błaganie, to nie tylko wołanie do Boga, by uczynił to, co ty chcesz; to nie jest prośba, by asystował ci w twoich planach. Wprost przeciwnie, jest to totalna rezygnacja z twojej woli i twoich planów.
Przez wieki chrześcijanie wołali do Boga, w swojej samowoli, „Boże, poślij mnie tu, poślij mnie tam, daj mi to, daj mi tamto.” Ale w dniach ostatecznych Duch Święty zstąpi z wielką mocą i spowoduje poczucie duchowego bankructwa. Obudzimy się na fakt, że z naszymi pieniędzmi, umysłami, programami, służbami i planami, nawet nie dotknęliśmy świata. Prawda jest taka, że Kościół utracił grunt i stał się słaby i pożałowania godny.
Musi nastąpić poddanie się! Naszemu wołaniu musi towarzyszyć zdecydowanie, by zrezygnować ze wszystkiego w naszym życiu, co nie jest podobne do Jezusa Chrystusa.

Updated: 16 czerwca 2017 — 11:14

4 komentarze

Add a Comment
 1. Mądry tekst i dobrze przetłumaczony 🙂

 2. Nie na temat pisząc, podaje linka z świetnym filmem “Józef”
  Za darmo i można ustawić na wysoką jakość
  Gorąco polecam 🙂

  https://vod.tvp.pl/video/biblia,jozef-cz-1,30194157

 3. Cześć, sory iż nie zwiazane ściśle z tematem ale pytam was o zdanie na temat działalności raczej znanego wobec Pana Jacka Międlara który na moje oko słusznie jedzie po hierarchach katolickich i ich wybrykach ale z drugiej strony te katolickie rytualne bluznierstwa głosi jako święte dogmaty wiary ? co do postawy narodowo patriotycznej jak najbardziej pochwalam, lecz jak dobrze wiemy nie to jest sednem.
  Przykładowy najnowszy filmik:

 4. Według mnie dobrze robi? Ma dużo subskrybentów, choć nie jest jeszcze do końca przebudzony, ale to i lepiej razem z oglądającymi jego kanał będą dochodzili do prawdy. Ogląda go zapewne
  dużo szczerych ludzi i tzw: księży też? Trzeba się modlić aby poznanie w społeczeństwie na temat hierarchów kościoła i samej tej instytucji wzrastało, by mogli zobaczyć jak wykrzywianie są proste drogi Pańskie i by mógł upaść ten wielki Babilon. Choć muszę powiedzieć, że działa on tak jak by chciał zreformować kościół widzi prawdy które chce widzieć i idzie droga która mu odpowiada. W końcu będzie musiał zdecydować, który kierunek chce obrać a my wiemy, że jest tylko jeden?. Widać osobą na wyższym piętrze piramidy zaczyna przeszkadzać jego działalność, bo niedawno usunęli mu wszystkie jego filmy, albo zablokowali?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: