Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek chce w wakacje ogłosić dogmat o Maryi Współodkupicielce, Pośredniczce Łaski i Obrończynią.

Watykaniści dyskutują o wakacyjnych planach Franciszka. Wiemy, że papież jest bardzo pracowitą osobą. Dodatkowo do września nie planuje żadnych podróży apostolskich, a także nie wybiera się na urlop. Jedna ze spekulacji dotyczy możliwości ogłoszenia nowego dogmatu przez papieża.

 

Charles Collins z magazynu Crux twierdzi, że choć to mało prawdopodobne, to jednak należy zastanowić się nad tym czy przypadkiem papież nie pracuje nad nowym dogmatem.

 

Mowa tutaj o ogłoszeniu Maryi Współodkupicielką, Pośredniczką Łaski i Obrończynią. Dyskusja dotycząca nadania Maryi tych tytułów rozgorzała kilka miesięcy temu, kiedy to Komisja Teologiczna przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Maryjnym wysłała do papieża oficjalny dokument z prośbą o uznanie tytułu “Współodkupicielki z Jezusem Odkupicielem”.”

https://m.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,5852,czy-papiez-oglosi-nowy-dogmat.html

 

Zgadzam się, papież jest bardzo pracowitą osobą w zwodzeniu. Nadrabia za wszystkich poprzednich papieży.

 

Nie wiem ile ten świat będzie istniał do momentu przyjścia Jezusa, ale jedno wiem na pewno: prace nad gloryfikacją istoty, która kryje się za rzekomą Marią przyspieszają.

 

 

Sama Maria tak o sobie mówiła widząc aniołów:

 

“Na to rzekła Maryja: Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa! Wtedy odszedł od Niej anioł.
Ew. Łukasza 1:38″

 

 

Maria służebnica jest zrównana w odkupieniu z cierpiącym podczas drogi krzyżowej i na samym krzyżu z Jezusem. Pamiętam jak kiedyś pewien tata biegał z dzieckiem na ręku. Ledwo dyszał i spytał synka “zmęczyłeś się”. On na to oparł zdecydowane TAK.

Nie bez celowo pcha się rzekomą Marię nie tylko na równi, ale czasem wyżej od Jezusa.

To jest stella maris, Astarte, Isis, Izyda, Kali itd itd

 

 

Updated: 13 czerwca 2017 — 15:37

31 komentarzy

Add a Comment
 1. Czyli zbliżamy się do końca 😀

  1. Chciałbym, ale jak będzie tego nie wie nikt.
   Jak to powtarzam: materialnie, finansowo trzeba żyć jakby Jezus przyszedł za 100 Lat. Duchowo i moralnie jakby przyszedł jutro.

 2. Artur S. (detmold)

  Moze to zabrzmi bezsensownie, ale Polacy plci meskiej sa od tego demonicznego kultu bogini-matki i innych popkulturowych programowan umyslu rodzaju swieckiego itd. ( jego duchowych skutkow i nastepstw ) strasznie zniewiesciali ( dlatego Polki tak czesto wola obcokrajowcow do roznych celow 😉 ). Prosto wyjasniajac. Albo narod jest kierowany przez Pana Boga ( duch tworzycielski o charakterze meskim ) albo jest w niewoli diabla ( antymeski duch niszczycielski ). Do tego dochodza jeszcze czynniki materialne ( biologiczno-chemiczne itp. ), ktore ich feminizuja pod wzgledem cielesnym…

  1. Nie tylko od tego kultu. Ale i przez obecne władze. Dawniej wojsko było obowiązkowe, chłopak szedł do wojska wracał jako mężczyzna. Znane dawniej organizacje harcerskie też formowały charaktery właściwie. Dziś wielu chłopaków to ciepłe kluchy którzy chodzą w spodniach rurkach albo wyglądają jak hermafrodyty (np. śpiewak Szpak). Chłopaki uprawiają mało sportu a jak wiemy im więcej sportu tym więcej zdrowej rywalizacji i większa produkcja testosteronu. Artur piszesz czynnikach biochemicznych (chmiel, oraz bisfenol-A oba obniżają poziom testosteronu), racja. Przykładowo piwo szeroko rozpropagowane jako “męski” napój. Jak facet pije wino albo drinka to na niego krzywo patrzą bo wino/drink się przyjęły dla dziewczyn a piwo dla chłopaków. Piwo zawiera chmiel a w rezultacie warzenia otrzymywany jest żeński hormon, fitoestrogen. Francuzi, Hiszpanie od lat piją wino zamiast piwa i mają opinie w śród kobiet jako męskich (w sypialni także). Im więcej estrogenu w stosunku do testosteronu tym mniej męski chłopak. Mniejsze skłonności do ryzyka, mniejsze ambicje. Oraz co najważniejsze po latach picia piwa faceci stają się impotentami, widzieliście reklamy piwa w tv a zaraz po nich reklamy środków na potencje, przypadek? A skoro faceci są miękcy to dziewczyny zaczynają być bardziej męskie. Czyli próba przywrócenia równowagi. Szukają męskich facetów a skoro w Europie takich nie ma to spoglądają w stronę tych orientalnych. Efekt – multi kulti i zmierzch białej rasy.

 3. Artur S. (detmold)

  Mowia, iz Pan Jezus Chrystus byl zaprzeczeniem meskosci. Bzdura kompletna. To, ze powszechnie aprobowana przez zwiedzionych bliznich, a serwowana im przez synagoge szatana propaganda babilonska przedstawia Jego jako bezbronne niemowle albo slabego nieszczesnika z krzyza nie swiadczy o tym, iz taki jest prawdziwy charakter Zbawcy. Innym argumentem przeciw kultowi maryjnemu jest to, ze do Miriam ( niewiasty, ktora go zrodzila ) NIGDZIE w ewangeliach nie zwraca sie osobiscie do niej per Matko.

  1. Kiedyś rozmyślałem nad tym czym charakteryzuje się 100% mężczyzna (taki macho nie z tej ziemi 😉 ) i chyba znalazłem odpowiedź:

   Ew Jana 15
   (13) Większej miłości nikt nie ma nad tę, jak gdy kto życie swoje kładzie za przyjaciół swoich.

  2. Zgadzam się, mało tego, katolicy ciągle krzyżują Jezusa i pokazują go na krzyżu. Zupełnie ignorują fakt że zmartwychwstał. To jak by mieć członka rodziny który leżał w ciężkim stanie w szpitalu, zrobić mu w takiej sytuacji zdjęcie i je potem ciągle pokazywać przy każdej okazji nawet gdy już dawno wyzdrowiał. Świąteczne kartki z Jezusem w kołysce też są przegięciem i kpiną. Czy znajomym by ktoś wysyłał kartki z ich podobizną jak byli dziećmi czy niemowlakami? Na pewno nie bo ta osoba by się obraziła. Jeszcze jedna sprawa, jak pokazują gdzieś dorosłego Jezusa to z długimi włosami. Mimo że w Liście do koryntian 11:14, jest mowa (zależnie od tłumaczenia) że długie włosy u mężczyzny są hańbą.

 4. Artur S. (detmold)

  Czy admin Piotr pisal kiedys o ZBYT wczesnej koedukacji w szkolnictwie? Przykladowo powoduje ona zniewiescienie chlopcow-przyhamowanie ich prawidlowego rozwoju plciowego przez obnizenie im poziomu testosteronu spowodowanym obecnoscia dziewczat w grupie rowiesniczej ( nie chodzi mnie o to, iz maja byc natestosteronowanymi troglodytami, ktorzy rozne konflikty rozwiazuja piescia ). Tak demoniczni przeciwnicy Boga-plemie zmijowe niszczy ludzkosc…

 5. Najbardziej zaskakujące w tej wiadomości jest to, że praktyka czczenia Maryi jako ,,Współodkupicielki, Pośredniczki Łaski i Obrończyni” funkcjonuje od dekad co najmniej, a oficjalny dogmat ma szansę pojawić się dopiero teraz.

 6. Artur S. (detmold)

  Ciekawe, chociaz niestety smutne. Feministki, niektorzy mowia “feminazistki” ( mala czesc nieszczesliwa, reszta otwarcie gardzaca wzglednie nienawidzaca mezczyzn/-ami ) nie chca rownouprawnienia, a kompletnego zgnojenia rzeczonych… Przykladem potwierdzajacym ta teze niech bedzie szwedzki model spoleczenstwa, ktore marksizm kulturowy bardzo nadpsul… Jest ich w sumie niewiele. Odpowiednikiem u facetow sa rozni zalosni mizogini, widzacy w kobietach ucielesnienie zla albo tylko i wylacznie przedmiot/obiekt do uzycia cielesnego ( z reszta te obydwie strony sa siebie warte ). Gorsza rzecza wsrod dziewczat i kobiet jest regularne zjawisko np. nietypowego rodzaju prostytucji zwanego sponsoringiem, ktorego wersja wulgarnie toporna sa tzw. “galerianki”. Mylilby sie jednak ten, iz tylko plec piekna sie w tym specjalizuje. Istnieja np. panowie do towarzystwa wzglednie utrzymanki zwani zigolakami. Chodzi mnie o to, iz takie ustosunkowanie do bytu niszczy zdrowe postawy zyciowe, pokazujac iz takowe sa smiesznym anachronizmem w tych czasach…

 7. A propo poprzedniego komentarza, ładne podsumowanie fragmentów Biblii dot. roztrzygania sporów. Co prawda po angielsku, ale widać rodziały i wersety, więc można sobie poczytać 🙂
  https://www.openbible.info/topics/resolving_conflict

  1. to co zaproponowałeś gaderypoluki to jakaś dywersja.
   Mam publikować chamskie komentarze młodzieży, której brakuje ojca?
   Co na to Słowo Boże?

   1 Tym 5
   ” Starszym, którzy dobrze swój urząd sprawują, należy oddawać podwójną cześć, zwłaszcza tym, którzy podjęli się zwiastowania Słowa i nauczania. (18) Albowiem Pismo mówi: Młócącemu wołowi nie zawiązuj pyska, oraz: Godzien jest robotnik zapłaty swojej.”

   1 Piotra 5

   ” Podobnie młodsi, bądźcie ulegli starszym; wszyscy zaś przyobleczcie się w szatę pokory względem siebie, gdyż Bóg pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje. ”

   Obaj wymienieni adwersarze mnie wzywali. Chyba musisz zmienic blog skoro bronisz takich ludzi. To jest blog chrzescijanski a nie hip hop owy

   1. Niech Pismo przemówi za mnie.

    “Mocą bowiem łaski, jaka została mi dana, mówię każdemu z was: Niech nikt nie ma o sobie wyższego mniemania, niż należy, lecz niech sądzi o sobie trzeźwo – według miary, jaką Bóg każdemu w wierze wyznaczył. 4 Jak bowiem w jednym ciele mamy wiele członków, a nie wszystkie członki spełniają tę samą czynność – 5 podobnie wszyscy razem tworzymy jedno ciało w Chrystusie, a każdy z osobna jesteśmy nawzajem dla siebie członkami.

    Mamy zaś według udzielonej nam łaski różne dary: bądź dar proroctwa – [do stosowania] zgodnie z wiarą; 7 bądź to urząd diakona – dla wykonywania czynności diakońskich; bądź urząd nauczyciela – dla wypełniania czynności nauczycielskich; 8 bądź dar UPOMINANIA, dla karcenia.

    Kto zajmuje się rozdawaniem, [niech to czyni] ze szczodrobliwością; kto jest przełożonym, [niech działa] z gorliwością; kto pełni uczynki miłosierdzia, [niech to czyni] ochoczo.

    14 Błogosławcie tych, którzy was prześladują! Błogosławcie, a nie złorzeczcie! 15 Weselcie się z tymi, którzy się weselą. płaczcie z tymi, którzy płaczą. 16 Bądźcie zgodni we wzajemnych uczuciach! Nie gońcie za wielkością, lecz niech was pociąga to, co pokorne! Nie uważajcie sami siebie za mądrych!
    17 Nikomu złem za złe nie odpłacajcie. Starajcie się dobrze czynić wobec wszystkich ludzi! 18 Jeżeli to jest możliwe, o ile to od was zależy, żyjcie w zgodzie ze wszystkimi ludźmi! 19

    Umiłowani, nie wymierzajcie sami sobie sprawiedliwości, lecz pozostawcie to pomście [Bożej]! Napisano bowiem: Do Mnie należy pomsta. Ja wymierzę zapłatę – mówi Pan – ale: Jeżeli nieprzyjaciel twój cierpi głód – nakarm go. 20 Jeżeli pragnie – napój go! Tak bowiem czyniąc, węgle żarzące zgromadzisz na jego głowę. ”

    Rz12

    Z doświadczenia wiem, że jak ktoś ucina mój komentarz, to jest to uczucie jakby ucinał mi język.

    “Kim jesteś ty, co się odważasz sądzić cudzego sługę? To, czy on stoi, czy upada, jest rzeczą jego Pana. Ostoi się zresztą, bo jego Pan ma moc utrzymać go na nogach. Jeden czyni różnicę między poszczególnymi dniami, drugi zaś uważa wszystkie za równe: niech się każdy trzyma swego przekonania! 6 Kto przestrzega pewnych dni, przestrzega ich dla Pana, a kto jada wszystko – jada dla Pana. Bogu przecież składa dzięki. A kto nie jada wszystkiego – nie jada ze względu na Pana, i on również dzięki składa Bogu. 7 Nikt zaś z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie: 8 jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. ”

    Nie zamierzam zmieniać bloga. Dobrze mi tu, dobry to blog. Ale się trochę troszczę. Oszywiście czytam inne blogi też, żeby nie było 🙂

    1. dlatego się nie mszczę i nie czynię jak pewien bloger inkiwyzcji na każdym oponencie nagrywając filmiki i pisząc artykuły z serii never endning story. Po prostu blokuje chamstwo i kwas.

     1. Sadzę, że jest to właśnie wada bariery wirtualnej. W ‘realu’ takie spory o wiele łatwiej dałoby się rozwiązać, albo w ogóle nie miałyby miejsca. W realu nie da się ukryć za nickiem, czy usunąć wypowiedź. Oponenci często muszą się zmierzyć ze swoimi poglądami twarzą w twarz. W internecie widzimy tylko słowa. Nie widzimy, że taki dzieciak mógł mieć słaby dzień (co często widać po mowie ciała, tonie głosu, czy gestach). W realu ludzie mają więcej szacunku wobec siebie. Dlatego w internecie ten szacunek powinien być o wiele większy. Wiem, że wspomniana osoba nie korzysta już z bloga. Chyba każdy wie, że miłość w teorii jest piękna, w praktyce trudna. Przynajmniej ja tak mam.

      1. Dobrze, że ta osoba nie korzysta z bloga, ponieważ gorszyłaby innych.
       Miała dawane szanse przez około 2 lata. Nie raz bluzgała, ubliżała.
       Niech wstąpi do jakiegoś zboru i będzie dobrze.

       1. Artur S. (detmold)

        Na szacunek trzeba sobie zasluzyc/zapracowac ( regula ta nie obowiazuje ojca i matki, ale to raczej chodzi o tych co wychowali, a nie biologicznych-tych co splodzili i sie “wypieli” ). Na marginesie. Czy admin Piotr skomentowalby biblijnie to zgorszenie wywolane przez niedojrzala/nieodpowiedzialna mlodziez licealna w sejmie ( mieli przypiete, chyba prowokacyjnie, plakietki takiej, a nie innej tresci )?

        1. Piotrze 😀 To zerknij też na to:-
         https://koscioldrogi.wordpress.com/2013/12/05/kim-sa-nikolaici/
         m.innymi skąd i od kogo pochodzi słowo “kościół”…bardzo ciekawe.

   2. Artur S. (detmold)

    Starszy, MADRY czlowiek to nieoceniony skarb. Za to stary, a GLUPI to przeklenstwo… Pokolenie dziadkow i babek ( _-1937~ ), co prawda z reguly slabiej formalnie wyksztalcone, od ich dzieci i wnukow i prawnukow, ale byli i sa zdecydowanie madrzejsi zyciowo ( moze ulegli slabszej indoktrynacji od potomnych? ).

 8. Artur S. (detmold)

  Czlowiek Boga ( pomimo roznych, pietrzacych sie w jego zyciu przeciwnosci czy pokus tego swiata ) czynnie potwierdza nauki Jezusa Chrystusa swoim zyciem.

 9. Ostatnio obejrzany filmik który sporo układa w głowie..zapodaje dalej:
  https://www.youtube.com/watch?v=jYfsj6pHzlI

  a i jest też o królowej niebios:

 10. Dobrze i dziękuję że mi stronka działa 🙂
  Jeszcze przesyłam to co ostatnio mojej mamie wysłałam:

  https://www.youtube.com/watch?v=ItRg7HIAMfU

  https://www.youtube.com/watch?v=2UZqop3qoN0

  Z pozdrowieniami

 11. W głowie się to nie mieści, oraz to że katolicy nie widzą jakie herezje wygłasza papa Franek. Nad Polską są chyba jakieś silne czary zwierzchności dlatego ludzie nawet nie wiedzą że błądzą. Miliony odmawianych “zdrowasiek” umocniły ową zwierzchność i odsunęły pomoc Boga.

 12. Piotr, czyli kamień, nie skała

  W filmie “Objawienia Maryjne to demoniczny majstersztyk” ten demon pojawiający się pod postacią kobiety i przedstawiający często jako “królowa nieba” (czyli jawnie jako demon opisany w Słowie Bożym) mówi, że nie może użyć całej swojej mocy, dopóki nie będzie ogłoszony ostatni dogmat o współuczestnictwie w zbawieniu (ciężko to nawet przechodzi przez klawiaturę)…
  A więc będzie się działo 😉
  Myślę, że Bóg również nie będzie patrzył bezczynnie na te herezje które sięgają zenitu.
  Musimy się modlić i prosić Go o interwencję, niech wyrywa jak najwięcej osób z tego zwiedzenia…

 13. Dzieci Abrahama było jak piasku a pozostanie garstka.Katolicka nierządnica i jej córeczki niedzielne kochają kłamstwo prawdy znieść nie mogą.

 14. Aby to zrobi od razu daje akt apostazji -.-

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: