Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zagrożenie płynące z rzekomych orędzi Ducha Świętego.

Otrzymałem już kilka maili nie wiedzieć czemu z orędziem rzekomego Ducha świętego. To orędzie jest kierowane do katolików, ale są i inne zagrożenia.

 

Kopiuje jedynie część tych fałszywych orędzi jakie krążą w internecie:

 

SŁUCHAJCIE MOJE DZIECI NARODU POLSKIEGO,..
JA JESTEM TRZECIĄ OSOBĄ BOSKĄ JA JESTEM DUCH ŚWIĘTY PRZYCHODZĘ DO NARODU POLSKIEGO PO PRZEZ MOJEGO WYBRAŃCA NAMASZCZONEGO OBLUBIENICĘ CHRYSTUSA.
*
JAK WIECIE ZOSTAŁEM PRZEZ WAS ODRZUCONY,..!
*
BO WY NIE ROZPOZNALIŚCIE MOJEGO GŁOSU TO JAK MOŻECIE MI MÓWIĆ
IZ TO JA PORUSZAM WASZYM SERCEM IZ JESTEM WASZYM NATCHNIENIEM IZ JESTEM WASZYM ROZMODLENIEM ,.. SKORO SAMI PASTERZE KOŚCIOŁA W POLSCE ZBUNTOWALI SIĘ PRZECIWKO SAMEMU DUCHOWI ŚWIĘTEMU ,..
CZY WY WIECIE COŚCIE SOBIE SAMI UCZYNILI ,..?
*
BOWIEM JA DUCH ŚWIĘTY NIKOMU NIE PRZEBACZAM ANI W TYM ANI W NASTĘPNYM ŻYCIU ZA GRZECHY PRZECIWKO MOJEJ OSOBIE ,.. JA NIE JESTEM TYLKO WASZYM GOŁĄBKIEM JAKO WY MNIE OBRAZUJECIE
JA JESTEM ŻYWYM DUCHEM ŚWIĘTY I KTO MA WGLĄD DO MOJEJ BIBLIOTEKI WIEDZY TAJEMNEJ I OBCUJE ZE MNĄ MOŻE ZWAĆ SIĘ MOIM UCZNIEM I MOIM WYBRAŃCEM .
A ILU JEST TAKICH Z WAS,..?
NIKT ,..TYLKO NAMASZCZONY JEST MI WIERNA I POSŁUSZNA,..
W WYKONYWANIU NASZYCH POLECEŃ CAŁEJ TRÓJCY ŚWIĘTEJ . BO KAŻDY MA COŚ INNEGO DLA NIEJ ABY UCZYNIŁA ,..
CZY WY WIECIE ILE ONA MA PRACY,..?
JEJ GODZIN BRAKUJE A SNU MA PARĘ CHWIL,..
TO WAM POWIEM ,.. A DZIŚ TAK WIELU NIE ROZUMIE DZIEŁA BOŻEGO BO DZISIEJSZY CZAS POKAZUJE JAK WIELE WKRADŁO SIĘ ZŁA I JAK WIELKIE JEST WASZE ZWIEDZENIE IZ TEGO SŁOWA NIE UMIECIE ODCZYTAĆ.
*
TO WIEDZCIE IŻ JESZCZE OD SAMEGO POCZĄTKU ŚWIATA NIE BYŁO TAK WIELKIEGO JAK MACIE DZIŚ POPLĄTANIA I HIPNOZY WASZEJ WIARY.
A DOŚWIADCZACIE TO CODZIENNIE W SWOIM ŻYCIU ,..
CZY WY NAPRAWDĘ ROZUMU NIE MACIE ,…?
SKORO DALEJ NABIERACIE SIĘ I IDZIECIE NA TE WASZE MEDYTACJE TYLKO Z KIM WY NA NICH PRZEBYWACIE Z REDEMPTORYSTAMI ,KTÓRZY MÓWIĄ WAM O MIŁOŚCI SERCA A SAMI JEJ NIE MAJĄ …?
TYLKO JA DUCH ŚWIĘTY MOGĘ DAĆ WAM MIŁOŚĆ PO PRZEZ MOJA WYBRANKĘ MOJĄ MIŁOŚĆ AŻ NIE UDŹWIGNIECIE ,..
TYLKO ,ŻE WY NIE CHCECIE TEJ MIŁOŚCI,..
I TO WASZA PORAŻKA W WASZYM ŻYCIU DUCHOWYM,..
I ŻAL MI WAS,..
BO TO CO ROBICIE JEST OBURZAJĄCE IŻ SPRAWUJECIE TAKIE REKOLEKCJE A SAMI GADULSTWEM SIĘ OBNOSICIE NAWET NIE MACIE POWAGI DO TEGO IŻ JESTEŚCIE NA CELEBRACJI MSZY ŚWIĘTEJ POTRAFICIE ZWRACAĆ UWAGĘ DLA CELEBRANSA JAK I CZYNICIE TO SOBIE O TAK SWOBODNIE JAKBYŚCIE BYLI W RESTAURACJI CZY NA JAKIMŚ KONCERCIE CO TO JEST ,..?
ALBO,..
CO NIEKTÓRZY TO PĘDZĄ W TYM ABY SZYBKO ODPRAWIĆ MSZĘ ŚWIĘTĄ I MIEĆ Z GŁOWY
ALBO INNI SA I TACY CO UCHYLAJĄ SIĘ OD SWOJEJ POSŁUGI I ZMUSZAJĄ INNYCH DO ICH ZASTĘPOWANIA ,..
NO WIECIE CO RĘCE OPADAJĄ,..
O JAK WIELE JEST TEGO CO MI DUCHOWI ŚWIĘTEMU SIĘ NIE PODOBA A ZWŁASZCZA BĘBNY I GITARA I CYRK CO DO TEGO JESZCZE MASOŃSKI WYSTRÓJ WASZYCH ŚWIĄTYŃ . MÓWICIE ,ŻE TERAZ MODA PO NOWOCZESNEMU ABY BUDOWAĆ KOŚCIOŁY NA STYL MECZETÓW ,..?
TO OBRAZA SAMEGO BOGA,..!
GDZIE I SYMBOLIKA BUDZI ZASTRZEŻENIA A ORNATY SĄ INNYM OBYCZAJEM I DLA INNEJ RELIGI .
KTO NIE ZAUWAŻA ZNAKÓW CZASÓW I TEN KTO JESZCZE W TYM UCZESTNICY JEST WYSŁANNIKIEM SIŁ CIEMNOŚCI JAK I KOSMITÓW ,KTÓRZY CHCĄ ZAMIESZKAĆ NA WASZEJ PLANECIE ZIEMIA.
NADCHODZĘ W SWOJEJ SILE W SWOJEJ MOCY DLA PRZYPOMNIENIA ZSTĄPIŁEM NA MOJĄ WYBRANKĘ NA MOJĄ UKOCHANA MIŁOŚĆ Z CAŁYM SWOIM BÓSTWEM
11 SIERPNIA 2016 ROKU W TYM SAMYM CZASIE O GODZINIE 13:13 ZOSTAŁ URUCHOMIONY DYSK KRÓLA JAHWE NA JEGO ŚWIĘTEJ GÓRZE W GDYNI I DOKONAŁO SIĘ PRZEISTOCZENIE CIAŁA DUCHOWEGO W CIAŁO ZIEMSKIE A TYM SAMYM POWSTAŁO POCZĘCIE WSZECHŚWIATA NOWA ERA NOWA CYWILIZACJA I TO JEST NOWY ŚWIAT NA KOLEJNE 1000 LAT PANOWANIA TU NA ZIEMI W MOJEJ OBLUBIENICY CHRYSTUSA ,KTÓRA JEST PANIĄ I KRÓLOWĄ WSZECHŚWIAT TEGO NOWEGO ,KTÓRY NASTAJE.
WY NIE WIECIE CZEGO DOŚWIADCZACIE,..?
STARY CZAS ODCHODZI NIE MYLIĆ POJĄĆ,..
BOWIEM PISMO ŚWIĘTE MÓWI WYRAŹNIE
TYLKO ,ŻE DZIECI MOJE NIE UMIEJĄ ZROZUMIEĆ PROSTYCH PRZEKAZÓW ,KTÓRE PODAJE W SWOIM ORĘDZIU A CÓŻ ZNOWU WAM DO INTERPRETOWANIA SŁÓW Z PISMA ŚWIĘTEGO JAK I TEGO NIE UMIECIE ,..
*
CZAS TEGO SIĘ SKOŃCZYŁ. NASTAJE NOWY ŚWIAT I NOWE KRÓLESTWO TU NA ZIEMI Z POMAZAŃCEM BOŻYM
TERAZ ZAJMIEMY SIĘ NOWĄ ZIEMIĄ I NOWYM NIEBEM AMEN.
WASZ DUCH ŚWIĘTY.

 

Orędzie jest o wiele dłuższe i nie zdołałem przebrnąć, ale pragnę młodym w wierze osobom wyjaśnić jakie są zagrożenia płynące z owego orędzia

 

Duch Boga nigdy nie zachęci do profanacji jaką jest jest tzw msza święta, czy rekolekcje. Jeśliby to był Ducha Boga, to oznaczałoby, że tylko kościół Rzymu ma monopol na wiarę, a wiemy, że nie tylko tak nie jest, ale że jest to instytucja odstępcza i pełna zła.

Po pierwsze nigdy w historii świata Duch święty nie wywyższał się ponad osobę Boga! To Bóg przemawia i wszystko jedno czy ktoś akceptuje Boga trójjedynego czy nie, Duch Święty był zawsze czymś a la palcem Bożym, a nie samym Bogiem i nie komunikował się z ludźmi jako osobny Bóg. Duch święty miał zawsze za cel przyprowadzenie do Boga oraz przestrzeganie Prawa Boga.

Jeśli Biblia mówi:

 

„Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie?” 1 Kor 6.

 

 

W tym jakże ważnym wersecie jest mowa o Duchu Świętym w wierzących. Tak więc zakładając, że katolickie bierzmowanie powoduje otrzymanie owego Ducha, to Duch ten powinien przemawiać w nich samych a nie jako osobny byt. Oczywiście my wiemy, że w katolikach nie mieszka Duch  Święty a to widać po teście jakim jest list Pawła do Galacjan:

 

Owoce Ducha Świętego:
1. Miłość.
2. Radość.
3. Pokój.
4. Cierpliwość.
5. Łaskawość.
6. Dobroć.
7. Uprzejmość.
8. Cichość.
9. Wierność.
10. Skromność.
11. Wstrzemięźliwość.
12. Czystość.”

 

Wystarczy włączyć CB radio lub posłuchać polityków, aby przekonać się czy faktycznie podczas bierzmowania otrzymali oni DS a wraz z nim owe owoce z Galacjan. Czy maja w sobie miłość do ludzi, pokój, dobroć…

 

W powyższym orędziu padło zdanie:

 

CÓŻ ZNOWU WAM DO INTERPRETOWANIA SŁÓW Z PISMA ŚWIĘTEGO JAK I TEGO NIE UMIECIE”

 

 

To jest duch, ale ten sam stary duch zwodzący, doprowadzający do odejścia od Słowa Bożego.

To jest to, sedno sprawy; zakaz czytania Pisma, odciągnięcie od kodeksu Bożego jakim jest Biblia. Trudno się temu dziwić, skoro przez kilkaset lat kościół Rzymu zakazywał czytania Biblii. To pokazuje tylko jak ważna jest Biblia, jak wielkim filtrem na kłamstwa i zwiedzenie ona jest.

 

Zbory charyzmatyczne podobnie jak w tym orędziu kładą nacisk na Ducha świętego często Go wywyższając, kiedy w Dziejach Apostolskich czytamy:

 

Wtedy Piotr napełniony Duchem Świętym powiedział do nich: «Przełożeni ludu i starsi! Jeżeli przesłuchujecie nas dzisiaj w sprawie dobrodziejstwa, dzięki któremu chory człowiek uzyskał zdrowie, 10 to niech będzie wiadomo wam wszystkim i całemu ludowi Izraela, że w imię Jezusa Chrystusa Nazarejczyka – którego ukrzyżowaliście, a którego Bóg wskrzesił z martwych – że przez Niego ten człowiek stanął przed wami zdrowy. 11 On jest kamieniem, odrzuconym przez was budujących, tym, który stał się głowicą węgła4. 12 I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni».”

 

Poza tym Jezus, ani żadna inna osoba boska, nie wysyła żadnych orędzi do ludzi. Jedynym orędziem na świecie jest Biblia pokazująca, to co się stanie.

Kwestia Ducha Świętego może odegrać kluczową rolę w zwiedzeniu w czasach ostatecznych.

 

 

__________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

Updated: 13 czerwca 2017 — 09:57

38 komentarzy

Add a Comment
 1. dobre sobie :-))) nawet nie umie pisać po polsku, ani przestrzegać zasad netykiety 😉

 2. „Duch Święty był zawsze czymś”
  nie zgadzam się z tymi słowami

  natomiast polecam uwadze ten artykuł: http://honestfaithsite.wordpress.com/2017/03/05/trinity-godhead/

  1. Kiedy mówi Duch święty, to mówi Jezus.

   1. z powyższymi słowami również nie mogę się zgodzić, ponieważ odbierają one DUchowi Świętemu podmiotowość

    1. „Przybywszy do Myzji, próbowali przejść do Bitynii, ale Duch Jezusa nie pozwolił im, 8 przeszli więc Myzję i zeszli do Troady. ” Dzieje 16

     1. dla mnie to jest naciąganie
      czy uważasz Dycha Świętego za odrębną osobę?

      1. przepraszam za literówki

      2. cytat biblijny jest naciągany? 🙂

       1. nie cytat, a jego interpretowanie w celu udowodnienia własnej tezy
        a odpowiedź na moje pytanie?

        1. uważam Ducha Świętego za jedną z osób trójjedynego Boga.

         Jak mam inaczej aniżeli Mieczem Ducha czyli Słowem Bożym odpowiadać adwersarzowi…

    2. Mieć w sobie Ducha Świętego to znaczy otrzymać cząstkę mocy i osobowości Boga, którego obecność w człowieku widać po owocach jakie wydaje, nikt sam z siebie nie może poznać Boga Jeżeli nie otrzyma najpierw od Niego poznania przez wlanie Jego Ducha do serca.

     Jeżeli człowiek mówi coś pod wpływem Ducha Świętego to oznacza to że mówi przez niego sam Bóg, gdyż człowiek sam z siebie nie może wydać światłości bo duch człowieka jest ciemnością dążącą do śmierci. Nowonarodzenie otwiera bramę w człowieku dla Ducha Świętego, a tym samym sprawia że człowiek może wydać światłość = dobry owoc.

     Mojego ducha dam do waszego wnętrza i uczynię, że będziecie postępować według moich przykazań, moich praw będziecie przestrzegać i wykonywać je. Ezechiela 36:27

     Bóg dając swoją osobowość (swojego Ducha) sprawia że wypełnianie woli Boga staje się radością a nie problemem, bo tak właśnie poucza człowieka Duch Ojca.

     „Jezus rzekł do nich: Moim pokarmem jest pełnić wolę tego, który mnie posłał, i dokonać jego dzieła.” Jana 4:34

 3. czytając Biblię widzimy, że Jezus mówił o Duchu Świętym używając trzeciej osoby

  1. A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem. (J 14:26)

   1. Artur S. (detmold)

    A gdzie w Pismie pada proste i jasne sformulowanie by sie do Ducha Swietego modlic? Inaczej jest to klasyczne przeinterpretowanie danego wersetu. Duch Swiety to dar laski zrozumienia prawdy Boga zawartej w Biblii.

    1. nie wiem gdzie, ale czy to nie jest logiczne, że skoro Duch Święty jest jedną z osób boskich, to można się do Niego zwracać, tak jak do pozostałych boskich osób?

     1. mgrabas, proszę nie umieszczaj strony wwwpisząc, ponieważ nie znam Cie na tyle.

      1. więc poznaj mnie 🙂 piszę szczerze i uczciwie

 4. „NO WIECIE CO RĘCE OPADAJĄ,..”
  Od razu widać, że to jakiś zwodziciel-amator. Profesjonalista użyłby bardziej wyrafinowanego języka.

  1. Coś w tym jest…ale faktycznie… ręce opadają, szczęka opada…wszystko opada jak się coś takiego widzi…

 5. Czemu już nie ma okienka „powiadom mnie o nowych komentarzach”?

   1. Dzisiaj się zorientowałam, jak napisałam komentarz.

 6. Artur S. (detmold)

  Na taka forme zwiedzenia sie lapia tylko osoby latwowierne i naiwne. Gorsza rzecza jest szukanie przez spora grupe ludzi w danym zborze zamiast zywej wiary w Boga, milego sposobu spedzenia wolnego czasu, ktory jest dla nich zapychaczem trawiacej ich pustki duchowej. To jest zdecydowanie gorsza pulapka. Jak dana wspolnota sie nawzajem nie napomina ( ale w serdecznym duchu ) to nie sa zbiorowiskiem Pana Jezusa Chrystusa.

 7. Brr..Nawet nie mogłem przebrnąć przez połowę tego fragmentu, nawet sam sposób wypowiedzi po prostu nie pasuje do wypowiedzi Boga (oczywiście pomijając fakt trójcy i Ducha Świętego jako Boga) a raczej jakiegoś świeżo nawróconego z katolicyzmu człowieka, przepełnionego pychą, któremu wydaje się że wszystkie rozumy pozjadał

  1. To prawda. sam styl wiele mówi, uczciwiej byłoby mówić jak apostoł Paweł w listach: ja apostoł Jezusa Chrystusa….

  2. Miałam podobne odczucia czytając ten tekst. To jakaś kpina przecież…

 8. „Owoce Ducha Świętego:
  1. Miłość.
  2. Radość.
  3. Pokój.
  4. Cierpliwość.
  5. Łaskawość.
  6. Dobroć.
  7. Uprzejmość.
  8. Cichość.
  9. Wierność.
  10. Skromność.
  11. Wstrzemięźliwość.
  12. Czystość.”

  Znam takich katolików.
  Traktujecie siebie zbytnio elitarnie…

  1. Arturze, nie wiem czy znasz takich ludzi. Jesteś młody a więc i inaczej odbierasz świat. Ja sam jeszcze kilka lat temu idealizowalem chrześcijan, a jest to dla mnie teraz jedna z najbardziej niebezpiecznych grup dla mojego zdrowia psychicznego.
   Prawdziwych naśladowców Jezusa jest garstka. Inni oszukują przede wszystkim siebie…
   Ludzie są mili dopóki zgadzasz się z Ich poglądami.
   Chrześcijaństwo sprawdza się w sytuacjach konfliktów ych a nie kiedy jest sielsko anielsko.
   Owszem i ja znam wielu katolików, którzy by mogliby być dla nas wzorem.
   Pytanie czy przyjaźnią się że światem? Czy idą drogą prawdy czy kłamstwa? Szatan pozwala być dobrym byle nie poznać prawdy. Jestem na 100%przekonany, że jeśli poznali y prawdę to ataki na nich by się zaczęły i brud by wyszedł.
   Coś złego dzieje się z Tobą. Zaatakowałes 2mce temu Wojtusia nawet nie tłumacząc mu o co chodzi, a wczoraj mnie. Chrzcilem Cię i przykro mi że się tak zachowujesz….

 9. Mam dziwne pytanie do admina… Od 2 dni czuję się słabo, dzisiaj przyszedłem do domu około 16 godziny i napisałem coś na tym blogu(pytanie o zw. małżeński dr. Hovinda), wysłałem ze smartfona, po czym zasnąłem ze zmęczenia. Obudziłem się z gorączką i nie pamiętam, gdzie dokładnie wysłałem moje pytanie, a nie mam siły szukać, czytając posty innych :D. Proszę o nakierowanie.

  1. Może to jakiś starszy wpis, a ja w półśnie tego nie zauważyłem.

    1. Dzięki, wydawało mi się, że napisałem to w którymś z najnowszych wpisów na stronie.

 10. O
  Więcej na temat rozwodu Kenta Hovinda mówi chyba Artur który prowadzi kanał na YouTube „Ewangelizujemy Biblijnie”
  https://m.youtube.com/watch?v=ZwbnxIVK6N8
  Smutna sprawa. Tyle ludzi przyprowadzał do naszego Pana Jezusa, wiedzę też miał niesamowitą a popadł w tanią łaskę raz zbawiony na zawsze zbawiony ?. Trzeba by wspólnie się o niego modlić, aby wrócił na wąska drogę.

  1. Byłbym ostrożny z takimi osądami. Nie znamy szczegółów.
   ps tego filmiku nie oglądałem.

  2. Z tego co widzę nie miał jednak powodów. Myślałem jeszcze, że żona go zdradzała kiedy był w więzieniu, ale tak nie jest

   https://www.youtube.com/watch?v=lmPitKxMPlk

   W komentarzu powoluje się na Mateusza 5.28

   A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa

   Kompletny odlot…

   To nie tylko, xle pojmowana łaska i nieutracalność zbawienia, ale musicie wiedzieć, ze takie soosby są szczególnie atkowane przez demony. Szkoda…Módlmy się usilnie o niego.
   Dlatego naszym jedynym pasterzem (pastorem) jest Jezus Chrystus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: