Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Z jakim polem w Opolu mają problem artyści?

Powiada się, że komunizm upadł, ale komuniści nie. Dotychczas i w ciągu dalszym spadkobiercy systemu tworzą teatr, w którym masy udział biorą. Ten sam system tworzy idoli, idole są mu wdzięczni i nie zainteresowani ludem umierającym w kolejkach a żyjącym za 1600 netto. Dotychczas w Opolu było zamknięty krąg, a raczej koło wzajemnej adoracji.

Wzór na obliczenie pola koła jest taki oto:  P = π • r2.

Dotychczas pole powierzchni postkomunistów było dosyć spore, co objawiało się również na scenie Opola.

Kto zbojkotował Opole?

Etatowi ludzie systemu: Kayah, Nosowska i Rodowicz,  Andrzej Piaseczny, Kombi czy reżyser takich produkcji jak “Idol” i “Rolnik szuka żony”, a wcześniej wiele razy reżyserował sylwestrowe czy opolskie koncerty telewizyjne.

Pytanie, co wnoszą z chrześcijańskiej moralności do życia Polaków owi artyści? Niestety ale nic dobrego. Programy typu “Rolnik szuka żony” obniżają i tak już niski  poziom intelektualny ludzi, a idol uczy oddawania chwały nie Bogu a sobie

Czy społeczeństwo na tym straci? Nic jeśli ta pustka nie zostanie wypełniona czymś dobrym, Bożym.

Kto wie, być może jacyś chrześcijanie modlą się o nową jakość w TV i bojkot jest tego przykładem.

 

Nie bronię PISu i bliżej mi do partii Korwina Mikke, ale trzeba sobie odpowiedzieć przy tej okazji jedno: Opole nic dobrego nie wnosi do naszego życia, a pokazuje jedynie jak wielkie wartości przeciwne Bogu są tam promowane.

PIS nie jest partią świętą, ale musimy wiedzieć, że jest tak jak poprzednie rządy z woli Boga, a raczej za przyzwoleniem. Konflikt ten być może ma coś ludziom ukazać, być może nawet podzielić i zmusić do myślenia.

Mnie osobiście wsjo radno, czy ten festiwal się odbędzie czy nie. Obecnie nie są to moje klimaty i zapewne żadnego naśladowcy Jezusa. Festiwal w Opolu nic a nic nie może dać przeciętnemu chrześcijaninowi. Wartości tam serwowane nie są dla nas.

Jezus powiedział:

18 Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi.” Jana 15

 

Festiwal w Opolu nie jest światem chrześcijan. Nie te wartości. Nic dobrego otrzymać od tych ludzi nie możemy i jest to ponad PISem, ponieważ Piasecznego ma zastąpić Doda….

Do Kielc propisowski prezydent Lubawski zaprosił słyną/ego Conchitę. Taki jest oto świat rozrywki. Polem, ale nie dla chrześcijan.

 

Ów bojkot jest tylko dobrym czasem do dyskusji na temat wartości oferowanych na tym polu w Opolu.

 

 

 

 

Updated: 22 maja 2017 — 10:41

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Trzeba powiedzieć za naszym Panem, Jezusem ” Oni już odebrali swoją nagrodę” Czego pragną więcej? Ano dalej uwielbienia, pieniędzy i młodości. Ale to wszystko przemija… Raz powiodło się przez chwilę, jakaś tam płyta i na tym jedynym “koniu” całe życie by chciał jechać! ” I myśli głupi w sercu swoim, że nie ma Boga” jest tylko “ja”

  krysio

 2. Artur S. (detmold)

  https://youtu.be/zIKIreZoLGI Polska 1971 Inspirowany rzeczywistymi wydarzeniami z okresu epidemii czarnej ospy obraz przeżyć mieszkańców Wrocławia i heroicznych wysiłków służby zdrowia stanowi tło, na którym w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa ujawniają się prawdziwe charaktery ludzi. Głównym bohaterem jest lekarz Adam Rawicz, który pierwszy rozpoznaje chorobę, a następnie z ogromnym poświęceniem pracuje nad jej zwalczeniem. Mnożą się wypadki śmiertelne, konieczne jest stworzenie izolatorium, umierają także lekarze…
  Kiedy po kilku tygodniach epidemia ustępuje, wśród odznaczonych nie ma Rawicza i jego zwierzchnika Wilkonia.
  Scenariusz filmu powstał na podstawie reportażu Jerzego Ambroziewicza z 1964 roku pod tym samym tytułem. Tak się żyło.

 3. Drogi administratorze, ktos powinien robic Ci korekte tekstow. Rozumiem, ze piszesz je na szybko, ja sama sadze bledy wiec sie nie wywyzszam, nawet polskich znakow nie mam na klawiaturze, z trescia sie zgadzam i z checia poslalabym linka mojej mamie katoliczce, ale ona jest polonistka i sie na pewno przyczepi o te literowki. Pozdrawiam i przesylam blogoslawienstwa.

 4. Szkoda czasu na te gwiazdy kultury tv, by się nimi tam ekscytować przed tv.
  Nie oglądam tv, kiedyś oglądałem i nic do życia specjalnego nie wnosi. Poza chaosem w głowie.

  1. Bo oni od tego niestety są,żeby wprowadzić zamieszanie,odciągnąć nasze myśli od Boga.Skupić się na tym,który artysta przekroczył granicę smaku,przyzwoitość.
   Dla naśladowców Chrystusa szkoda czasu na marności tego świata.
   Naszą rzeczywistością jest Żywy Chrystus mieszkający w nas.
   Chwała Bogu!

 5. Artur S. (detmold)

  Polska nie jest biednym krajem ( jakims beznadziejnym, jalowym pustkowiem 😉 ) tylko zle zagospodarowanym. Mentalnosc protestancka=producencka i zarazem oszczedna, natomiast katolicka=konsumpcyjna oraz rozrzutna ( my reprezentujemy to drugie… ).

  1. Witam
   Kilka razy w roku muszę na kilka dni opuścić ten gorszy według Ciebie sort i udać się do tak wychwalanego lepszego sortu protestanckiego (nie należę do żadnego zgromadzenia sekty religii czy też zboru ale jestem rasistą: dzielę ludzi na dobrych i złych). Następnym razem przed wyjazdem zaproponuję i opłacę kilkudniowy wyjazd służbowy i pokażę prawdziwe oblicze raju o ktorym tak namiętnie piszesz. Kto mieszkał kilka lat ten wie o czym będzie ten wyjazd. Wylot z Berlina.

  2. Nie zamierzam krytykować ani udzielać rad gdyż bardzo daleko mi do ideału i prawdopodobnie jestem największym grzesznikiem na tym blogu jednak proszę przeczytać cos nt belki i źdźbła oraz modlitwy celnika. Być może pasują do Twojego komentarza.
   Pozdrawiam serdecznie

   1. Artur S. (detmold)

    Wszyscy jestesmy grzeszni, ale nie kazdy umie sie do tego przyznac 🙂 . Bywaj zdrow w Jezusie Chrystusie.

 6. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to przypominam treść modlitwy o Polskę, którą modliliśmy się w zeszłym roku (link poniżej) 🙂 :
  http://detektywprawdy.pl/2016/02/18/uwaga-jutro-modlimy-sie-o-polske/
  Warto abyśmy nadal modlili się o ochronę naszego kraju i o nawrócenie serc Polaków.

  Boże Ojcze któryś jest w niebie, w zgodzie z Twoją wolą, ochroń nasz kraj przed zwierzchnościami demonicznymi i Królową Niebios.
  Niech nasz kraj zostanie napełniony poznaniem Ciebie, albowiem Twoje jest królestwo, moc i chwała na wieki wieków.

  Niech mój kraj zostanie napełniony poznaniem chwały Twojej (Ha 2:14)
  Niech każda zasłona rozpostarta nad naszym krajem zostanie zniszczona (Iz 25:7)
  Modlę się, aby mój kraj szukał i znalazł Cię Boże (Iz 65:1)
  Prosimy Cię Boże dotknij jak najwięcej serc Polaków, obudź ich i pociągnij za sobą.

  Przepraszamy Cię Panie Boże za grzechy naszych rodaków: za bałwochwalstwo, dumę i pychę, grzechy przelewu krwi, za prześladowania mniejszości narodowych i prosimy abyś nie poczytywał nam tych grzechów.

  Prosze Cię Boże, ochroń nasz kraj przed napływem islamskich imigrantów,
  spraw byśmy nadal mogli mieszkać bezpiecznie (PS 4:9)

  Modlę się także o mądrość dla przywódców naszego kraju oraz o to, byś natchnął Panie ich serca aby ustanawiając prawa chronili ludzką wolność i godność.

  Prosimy Cię Boże Ojcze o to wszystko w imię Jezusa Chrystusa.

 7. Dobry tekst…
  A propos nieco bardziej wartościowego grania, mimo iż niechrześcijańskiego 🙂 -dziś w wielu 67 lat, w wyniku powikłań po udarze, który przeszedł na początku maja, zmarł Zbigniew Wodecki 🙁
  (jakby co, to przepraszam za źródło) http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/zbigniew-wodecki-nie-zyje,742101.html
  I zapodaję song… 🙂

  1. A ja polecam ostatnią płytę Zbyszka nagraną z zespołem Mitch & Mitch

   Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir – 1976: A Space Odyssey

   Wrzucam kilka piosenek:

   https://www.youtube.com/watch?v=3qukBkM9kos

   https://www.youtube.com/watch?v=tqpMkMrqm0Y

   https://www.youtube.com/watch?v=Zvx6aC-pxAc

   1. O, to jest fajne 🙂 bądź także jego udział w projekcie Albo Inaczej 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: