Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

JEGO NADPRZYRODZONY OGIEŃ

David Wilkerson

Izajasz wołał, Panie Ty jesteś naszym Ojcem, a my wszyscy jesteśmy Twoim ludem! Objaw Siebie i dotknij nas jeszcze raz” (Izajasza 64:8-9).

Wieki później takie samo wołanie było słychać wśród innej resztki – 120 wierzących, którzy zebrali się w wynajętym pomieszczeniu w Jerozolimie. Był to czas podobny do dni Izajasza- okres wielkiej religijności, gdzie tysiące ludzi chodziły do świątyni z całego Izraela. Był wielki blichtr i synagogi były pełne religijnych ludzi. Ale ludzie tylko wykonywali religijne akty i przestrzegali obrzędów religijnych.

Może się zastanawiasz, “Jak to możliwe? To było pokolenie, które słuchało płomiennego zwiastowania Jana Chrzciciela. Pokolenie, które oglądało Boga w ciele – Jezusa -który chodził wśród nich i czynił cuda.” Jednak byli oni bez życia, przeżywali pustkę i suszę.

Sam Jezus płakał nad tymi bardzo religijnymi ludźmi. Wołał, “macie pozór pobożności i wykonujecie uczynki dobroczynności. Ale wewnątrz jesteście martwi.” Nie poruszały ich znaki i cuda, jakie czynił Jezus. Nie poruszało ich to, kiedy wypędzał demony, uwalniał ludzi, którzy cierpieli z powodu niewoli demonicznej przez lata. A w końcu odrzucili Go, odwracając się od Bożej oferty łaski.

Ale Pan nigdy nie zrezygnował ze Swojego ludu. Jezus prorokował do swoich 120 uczniów, “Ześlę Mojego Ducha na wszelkie ciało.” Żeby ich na to przygotować, polecił im: “Idźcie do Jerozolimy i oczekujcie tam dotąd aż przyjdę.”

Przesłanie Jezusa do jego naśladowców było zasadniczo takie: “Kiedy będziecie razem, na całe zgromadzenie spadnie ogień i wasze serca stopnieją. Mój nadprzyrodzony ogień usunie wszelkie góry – w waszym sąsiedztwie, waszych Żydach i we wszystkich narodach. Zatwardziałość i niewiara ustąpią i tysiące będą zbawione w jednej godzinie. Samo wspomnienie Mojego Imienia będzie przekonywało mnóstwo ludzi.”

Updated: 11 maja 2017 — 09:20

10 komentarzy

Add a Comment
 1. http://wiadomosci.wp.pl/magdalena-zuk-spedzila-w-egipcie-piec-dni-zwrocila-uwage-wielu-ludzi-ale-nikt-jej-nie-uratowal-6121321018075265a

  Detektywie, wiem, ze powoli robi sie z tego temat zastepczy i non stop o tym gadaja bez zadnych konkretow,ale mysle, ze warto poruszyc temat. Ta spokojna dziewczyna pojechala samotnie w poszukiwaniu wrazen i emocji, dosypali jej cos do drinka.
  “Oni sie jej bali, jakby byla opetana przez ducha”
  Po raz kolejny dowod na to, ze narkotyki otwieraja furtke dla demonow.
  Co tam sie dzialo, pewnie wie teraz tylko Bog, a zamieszani zamiata sprawe pod dywan.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Gdy umysł śpi budzą się demony.
   Wyłączamy nasz umysł w wielu momentach. Np. słuchając muzyki tworzonej przez “gwiazdy” jawnie mówiące o tym że oddały dusze szatanowi, odmawiając mantry przed obrazami czy rzeźbami (w jednym z objawień demon podszywający się pod Marię powiedział, że może być z ludźmi dzięki tym figurom – czyli łamaniu Bożego prawa), i w wielu innych sytuacjach.
   Oczywiście narkotyki również paraliżują nasz umysł i stajemy się podatni na sterowanie jak marionetki, a świat duchowy nie śpi.
   Dlatego Jezus powiedział “bądźcie czujni”, “badajcie duchy”, “szukajcie”, generalnie używajcie umysłu uzbrojeni w Słowo Boże jak w tester 😉
   Dobrym przykładem ospałego społeczeństwa jest sytuacja gdy w jednej z najbardziej kulminacyjnych chwil dla Boga, gdy Jezus modlił się przed pojmaniem apostołowie… zasypiali. Duch był ochoczy, ale ciało słabe. Dlatego musimy ćwiczyć również nasze ciała i być ciągle trzeźwi, oraz odpowiednio filtrować zjawiska które nas otaczają 😉
   Szatan ma zazwyczaj miły i przyjemny głos… na początku 🙂

   1. Bardzo mądry komentarz, podoba mi się 🙂 ?

  2. Artur S. (detmold)

   Jest to zer dla zlych bytow duchowych. A moze kolejna zaslona dymna jak z krzyzem smolenskim, mama madzi itp. Cos chca przed nami ukryc?

   1. W sumie by mnie to nie zdziwiło :/
    Mimo wszystko szkoda najbliższych dziewczyny, nie ważne co się tam działo…

 2. Artur S. (detmold)

  Polacy duzo pracuja, ale nie sa tak produktywni jak na zachodzie, przez co ich standard zycia jest taki sobie. Jest to skutkiem przede wszystkim zlej organizacji pracy oraz etyki “rzymskiego konsumpcjonizmu”.

 3. Artur S. (detmold)

  Chrystianin ( rzetelny ) nie moze piastowac ZADNYCH waznych stanowisk z ramienia opresyjnego panstwa typu szef departamentu czy resortu ministerialnego. Dlaczego? To proste. Nie moze sluzyc jednoczesnie ziemskiemu bozkowi-biurokratyczno-urzedowej machinie panstwa ( ktore gnebi czesto szarych, a nie uprzywilejowanych ludzi ) oraz Panu Bogu Jezusowi Chrystusowi. Co innego jednakze gdy w gre wchodzi nie formalna sluzba bliznim np. czysto honorowe posady, wazne jednakze z punktu widzenia spoleczenstwa.

  1. Karol Szulawiak

   Detmold, a co powiesz o takich ludziach jak Józef, syn Jakuba, czy też Daniel?

   1. Artur S. (detmold)

    To byl rozkaz od samego Boga dany po to by Izrael nie zginal w pomroce dziejow. Chrystianie natomiast maja sie nie angazowac w brudne gry polityczne, gdyz nie jest to juz potrzebne dzieki chwalebnemu zmartwychwstaniu Pana Jezusa Chrystusa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: